Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā izskatās

20.12.2017. 23:48

Izskatās,ka pašai Čakšai šeit teikšana ir maza!

Atbildēt

...

18.12.2017. 16:10

Gan jau drīz bauri attapsies, ka no miljoniem tikai nosaukums, pārējais aizplūdīs kur vajag.

Atbildēt

Nauris

18.12.2017. 15:59

Sakiet ko jūs gribat... Anda ir malacis, tikai retais sievišķis tik filigrāni prot izmantot dabas dotās un psiholoģijas studijās apgūtās manipulēšanas iemaņas ar pretējā dzimuma pārstāvjiem savu cēlo un alkatīgo tieksmju apmierināšanai. Pēc manis kaut plūdi...., jo naudas strautiņš būs uzbūvēts. Bet jūs tik bla, bla, bla:)

Atbildēt

Valdis

18.12.2017. 15:32

Kolēģi,kļūdieties attiecībā uz Čakšas nopelniem! Viņa līdz šim ,kā jau marionete,perfekti paveikusi politiskās kliķes uzstādījumu nepārprotami virzīt Valsti uz privāto medicīnu, organizēti un grupveidā nozogot budžeta un ES naudu Vānei un Zeitmanim piederošā Balvu privātslimnīcā un tai līdzīgās iestādēs.Process turpināsies arī pēc dzemdībām,kamēr kāda godīgu politiķu kopa ar pietiekamu ietekmi pārtaruks šo Valsts oficiālo izzagšanu!

Atbildēt

Hi hi

18.12.2017. 13:13

Rīt uz MK iet minētie noteikumi, bez paskaidrojumiem un aprēķiniem. Ideāli!

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 10:32

»

Nu nu

Vājš, piekrītu, viegli manipulējams, jā, bet ļoti šauram lokam, pie tam samērā aprobežotam. Un to var darīt tikai arī ar stulbu ministru, jo pašam nav nekāda redzējuma un izpratnes. Par valsts sekretāru un jauno Aslimnicas vadītāju vienkārši nāk smiekli


Valsts sekretārs un Austrumu slimnīcas jaunais līderis atbilst MK līdera bijušā bosa izvēles kritērijam par lielāko kretīnu. Ja tu neatbilsti amatam, tad ar tevi ir ļoti viegli manipulēt. Tā var interpretēt pieklājīgā valodā bijušā bosa vārdus. Plus VM līdera bailes no reāliem līderiem VM, jo pašreiz nākamie otrais, trešais un pārējie līderi VM ir cilvēki, kuri dara to, ko negrib darīt pirmais līderis, lai nenosmērētos vai ko pirmais vienkārši nav spējīgs darīti, piemēram, vienkārši strādāt.

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 10:23

»

Nu nu

Vājš, piekrītu, viegli manipulējams, jā, bet ļoti šauram lokam, pie tam samērā aprobežotam. Un to var darīt tikai arī ar stulbu ministru, jo pašam nav nekāda redzējuma un izpratnes. Par valsts sekretāru un jauno Aslimnicas vadītāju vienkārši nāk smiekli


Latvijā ir prātīgs vēlētājs un noteikti izvēlēsies savai sirdij tuvos viegli sajūsmināmo deputāti, postenī beigt dzīvi gatavo deputātu un nepaklausīgu dzīvnieku un bij.deputātu līderi, kā arī plātīgo kolhoznieku, viegli uzbudināmo šahisti, universālo vējagrābsli, vājo spēkavīru un šī bariņa izcilo līderi. Kamēr būs, tikmēr mēs vēl ne tādus brīnumus redzēsim. Nav ideālu politiķu un tāpēc ir jābūt atbildīgam vēlētājam. Kamēr vēlētājs vēl atbilstoši frizūrai, muldēšanai vai naudas mešanai melnā caurumā un visa ļaunuma saskatīšanā Dombrovskī un Sorosā, tikmēr mēs redzēsim arvien vājākus veselības ministrus. Ļoti smagas nozares, kuras vadīšanai ir vajadzības īpašības, kuras nebija ne pirmajam ZZS ministram, ne nav otrajam. Plus MK un Saeimas totāla bezatbildība un nekompetence.

Atbildēt

Nu nu

18.12.2017. 09:56

»

Troļļu gans

Būs kā normālā mafiozā valstī, kamēr oligarhātam un cienījamiem ļaudīm patreizējais veselības ministrs būs izdevīgs, tikmēr sēdēs. Ja vajadzēs sēdēs uz diviem, trīs vai divdesmit trīs krēsliem, braukās smelties pieredzi uz eksotiskām valstīm, vilks VM visādus meža un purva dīvainīšus, pieņems šauram...


Vājš, piekrītu, viegli manipulējams, jā, bet ļoti šauram lokam, pie tam samērā aprobežotam. Un to var darīt tikai arī ar stulbu ministru, jo pašam nav nekāda redzējuma un izpratnes. Par valsts sekretāru un jauno Aslimnicas vadītāju vienkārši nāk smiekli.

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 08:48

»

una

kā man patika, ka pat Barča brīnījās neizpratnē par sēdi,( tā nekad vēl saeimas vēsturē neesot bijis!), kur atnesās kuča ar čaču kad vajadzēja glābt privātos, lai tie varētu sūkt sasolītos miljonus, jo valsts slimnīcas jau ar tiem netikšot galā. Tad padomājiet, kurš grib sakārtot sistēmu??? Un kāda ...


Būs kā normālā mafiozā valstī, kamēr oligarhātam un cienījamiem ļaudīm patreizējais veselības ministrs būs izdevīgs, tikmēr sēdēs. Ja vajadzēs sēdēs uz diviem, trīs vai divdesmit trīs krēsliem, braukās smelties pieredzi uz eksotiskām valstīm, vilks VM visādus meža un purva dīvainīšus, pieņems šauram cilvēku lokam izdevīgus lēmumus, … Vājš un viegli manipulējams ministrs pagaidām ir izdevīgs daudziem.

Atbildēt

una

18.12.2017. 08:17

kā man patika, ka pat Barča brīnījās neizpratnē par sēdi,( tā nekad vēl saeimas vēsturē neesot bijis!), kur atnesās kuča ar čaču kad vajadzēja glābt privātos, lai tie varētu sūkt sasolītos miljonus, jo valsts slimnīcas jau ar tiem netikšot galā. Tad padomājiet, kurš grib sakārtot sistēmu??? Un kāda ir atkarība!!!vaanes iestrādes taču jāturpina!

Atbildēt

Troļļu gans

18.12.2017. 07:19

Var atkārtot komentāru, nav zaudējis aktualitāti.
"Jauku jauki. Ja pirmais izcilais ZZS veselības ministrs nosmērēja savu partiju, tad otrais, vēl izcilākais, sāk smērēt koalīcijas partnerus, pats cerot no nākamā gada sēdēt Jēkaba ielas siltajā krēslā un turpināt pirmā izcilā ZZS veselības ministra tradīcijas sēdēt uz abiem krēsliem (Saeima un VM) vienlaicīgi un par savu palīgu paņemot medicīnu 3 mēnešos veiksmīgi apguvušo bijušo kokomjaunieti, biroja līderi. Vai tiešām koalīcijas partneriem nav pamodies pašsaglabāšanās instinkts? Varbūt ir? Bet ir ilūzijas, ka vēlētājs ir tāds padumjāks? V un arī VL-TB/LNNK jau gan būtu jāsāk nervozēt, nav tādi reitingi kā plātīgajam kolhozniekam un viegli uzbudināmai šahistei. MK ministru un Saeimas deputātu galvas apstarotājs neļauj saskatīt ZZS (ministrs, valsts un parlamentārais sekretārs, biroja vadītājs) līderu pārvaldītās VM impotenci? Kā aiziet no Jēkaba ielas un Brīvības ielas namiem, tā uzreiz galva sāk strādāt. Te bijušai deputātei, te bijušam ministram atveras actiņas. Ko domā medicīnas spīdekļi, kuri sekmēja izcilā ZZS ministra iebīdīšanu amatā? Vai tik drīzumā nenāksies meklēt pumpu? ZZS būs radījis izteicienu par cilvēku, kurš totāli neatbilst amatam, “kaut tev pumpas piemestos”."

Atbildēt

Mediķis

18.12.2017. 05:57

Izskatās, ka arī ar algām mūs apčakarēs....

Atbildēt

kastas?

17.12.2017. 23:33

Un kaa ar "begliem"? Tie tak ar nemaksaa nodoklus un pat negrib stradat! Vai vinus ari nearstes? Ja arstes, tad tas ir cilveku diskriminacija - vienus arstes, citus nee!

Atbildēt

Lauķis

17.12.2017. 23:15

Esmu to atkārtojis daudzkārt un atkārtošu vēlreiz: Čakša par ministri nav nekad derējusi un nederēs arī turpmāk. To ir pierādījis viņas darba stils BKUS, nav pat vērts pieminēt viņas veikumus, tāpat turpinās arī ministrijā. Tā ka var palikt tikai un vienīgi sliktāk, tad, kad viņas ielikteņi būs visās atslēgas vietās.
Kā premjers var to neredzēt?

Atbildēt

Precīzi!

17.12.2017. 20:59

Tieši tā:"...uz slimu cilvēku rēķina tiek virzītas merkantīlas intereses,un pacients ir tikai aizsegs,lai piekļūtu naudas resursiem."! Tāpēc jau profesors Arnis Vīksna ir mūs bvrīdinājis,ka "...ārstniecības nauda nedrīkst atrasties ministrijas pārziņā.Tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā tas jau sen ir nokārtots,bet pie mums nav,jo vienmēr kāds grib pirkt dārgus medicīniskos aparātus,celt nevajadzīgas būves utt.Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda atradās slimokases rokās,tad nebija nerindu,ne kukuļu ārstiem."
Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases"Intervija ar Arni Vīksnu,Māra Libeka,Latvijas Avīze,18.septembris 2013.
P.S.Arī profesora par dārgajiem medicīniskajiem aparātiem teiktais jau ir piepildījies,ministrijas ierēdņiem iegādājoties daudz dārgākus aparātus onkoloģisko zāļu izgatavošanai,nekā tādus ir nopirkuši igauņi un lietuvieši!

Atbildēt

Ne tikai.

17.12.2017. 17:49

»

Es

Iespējams, taču Aizsardzības budžets ir uz divām lapām, bez visiem pārējiem murgiem. Ja ir budžets, tad tur arī pateikts un nav nepieciešams likums


Konferencē izskanēja kritika TM, ka ikvienam nav piekļuve tiesu judikatūrai - nolēmumiem, bet piekļuve tikai ļoti nelielai daļai, kas ir Satversmē noteikto tiesību pārkāpums. TM ar savu bezdarbību pārkāpj ikviena tiesības, kas noteiktas Satversmē, zināt savas tiesības. Ja ikvienam būtu piekļuve judikatūrai, daudziem būtu tiesības līdzīgās lietās paredzēt tiesas nolēmumu, atvieglojot tiesu darbu. Bet redzams, ka TM nav ieinteresēta atvieglot tiesu darbu un noslogotību.

Atbildēt

Tas ir cits jautājums.

17.12.2017. 17:43

»

Es

Iespējams, taču Aizsardzības budžets ir uz divām lapām, bez visiem pārējiem murgiem. Ja ir budžets, tad tur arī pateikts un nav nepieciešams likums


Valsts konsekvences nostiprina ar likumu, lai realizētu tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principus.

Pašlaik judikatūrā ir spēkā kāds 2015. g. AT spriedums, kur nav ievēroti šie principi, iestādei un tiesai dodot ar šo AT precedentu neievērot minētos principus, atsaucoties uz šo spriedumu.

Atbildēt

Es

17.12.2017. 17:13

»

Raksta ievadā nepareizi minēts

par likuma spēku. Daudzi nepareizi interpretē likumdošanu. Tādēļ iesaku noskatīties konferenci you tube ar nosaukumu Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu ievērošanā...


Iespējams, taču Aizsardzības budžets ir uz divām lapām, bez visiem pārējiem murgiem. Ja ir budžets, tad tur arī pateikts un nav nepieciešams likums.

Atbildēt

Raksta ievadā nepareizi minēts

17.12.2017. 16:56

par likuma spēku. Daudzi nepareizi interpretē likumdošanu. Tādēļ iesaku noskatīties konferenci you tube ar nosaukumu Valsts konsekvences tiesiskās paļāvības un tiesiskā drošuma principu ievērošanā.

Konferencē nepārprotami izskanēja skaidrojums par šiem principiem. Raksta kontekstā jāsaprot, ka mēs tikai tiktāl varam paļauties uz likumdošanu, ciktāl to neskar budžeta likums, kas vienmēr ir jaunāks un hierarhiski pārāks par citiem likumiem un MK noteikumiem.

Respektīvi - ja ar budžeta likumu iedalīti zināmi naudas līdzekļi noteiktai sfērai, tad šīs sfēras likumi un MK noteikumi, tiesiski paļaujoties uz valsts konsekvencēm, strādā tikai tiktāl, cik to pieļauj budžeta likumā atvēlētais finansējums noteiktajai sfērai. Līdz ar to pārējie viedokļi ir bezjēdzīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: