Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

beidz!

09.10.2019. 15:49

»

Joske

Viena no labakām izglītības ministrēm,kadi ir bijuši līdz šim,gods un slava Suplinskas kundzei


Šuplinska ir viena vissliktākajām, ar viņu var sacensties kādreizējais Tautas partijas puišelis- Vītols (tāds laikam bija viņa uzvārds), kas skraidīja ap Brīvības pieminekli ar koka šautenīti.

Atbildēt

Joske

09.10.2019. 15:42

Viena no labakām izglītības ministrēm,kadi ir bijuši līdz šim,gods un slava Suplinskas kundzei.

Atbildēt

voila

09.10.2019. 15:40

Šuplinska grāsās nepadoties arī LU lietā, tā vismaz Kariņš deklarēja. Un ja atceras, kā pats premjers uzprasījās (prezidents viņu nenominēja), tad šķiet, mēs kaut kur dodamies. Amerikāniskie piegājieni nav parasti mūsu platuma un garuma koordinātēm. Es vairs nebrīnos, ka Amerikā visus šauj nost..

Atbildēt

Arturs Priedītis

09.10.2019. 15:29

Citāti liecina par ģeniālu aprobežotību, smieklīgu stulbumu. Tā reizē ir pārliecinoša ilustrācija jauna laikmeta sākumam pēc "6.oktobra paaudzes" varas iegūšanas, protams, ar "nācijas" atbalstu. Bet vai tad viņa ir vienīgā totāli nepiemērotā persona valsts darbam? Vai tad Kariņš ir labāks par viņu? Un kas ir "nācijas tēvs", kura izdarības ir atklāti nelietīgas? Kas ir provokātors Pabriks? Kas ir jurašu, strīķenu draugs Bordāns? Kas ir Pūce, Ģirģens, Nemiro,Petraviča, pederasts, Gerhards? Vai tad Viņķele, Puntulis, Reirs, Linkaits ir labāki? Kurā zemē vēl var no žogmales, provinces firmiņas, kolhoza ansambļa tūlīt sēsties ministra krēslā? Kurā zemē vēl ir valdība ar "583 darāmajiem darbiem"? Kurā zemē vēl no darba netiek atlaists pasaules mēroga koruptants - Valsts bankas prezidents, kuram pēc dažām dienām sāksies tiesa par krimināliem noziegumiem? Vai "nācija" vispār saprot, cik ārkārtīgi zemā līmenī ir nonākusi?

Atbildēt

Jānis

09.10.2019. 15:20

Izdzeniet Vienotību no valdības, viņi jau 10 gadus iznīcina tautu.

Atbildēt

Jānis

09.10.2019. 15:19

Sūdus valdībā taisa Reirs, bet , kad Petraviča vai Šuplinska atreferē Reira pērles, tad visi suņi krīt šām virsu. No kurienes gan tads domu grauds par ēnu ekonomiku? Skaidrs, ka no Reira. Bezdarbnieku pabalsta samazināšana arī ir Reira feileris, nevis Petravičas.

Atbildēt

Kāds

09.10.2019. 15:05

Piekrītu rakstā paustajam. Tas, ka mums ir tāda ministre ir pusbēda. Bēda ir iekš tā, ka ir ārkārtīgi daudz lumpeņu, kas balso par šādiem cilvēkiem vēlēšanās. Un būs vēl sliktāk - degradācija... :(

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: