Menu
Pilnā versija
Foto

Kad TAS beigsies?

Pietiek lasītājs · 20.05.2020. · Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viena C19 īpatnībām, ko apraksta dažādi zinātnieki

22.05.2020. 05:35

»

Valdība

neko nespēj ietekmēt covid-19 izplatībā. Ir pilnīgi skaidri zināms, kā un kur cēlies mākslīgais C19. Kad tas uz sars bāzes tika izveidots, pievienojot nanovienībās mērāmu olbaltumvielu, izveidojās taustekļi, padarot vīrusu īpašu. Tā radītāji nobijās un desmitiem reižu mēģināja izveidot vakcīnu, kuru...


Kāpēc nedabiskais vīruss C19 dažādiem ificētiem izpaužas dažādi, ir tieši šī kronī pielipinājusies olbaltumviela. Ilvēkam nonākot kontaktā ar C 19, šī olbaltumviela citiem izsauc, citiem neizsauc imūnreakciju uz infekcijas pazīmēm. Daži domā, ka, iespējams, jau tieši šī olbaltumviela pati izsauc neredzamu inficēšanos un antivielu izstrādi. Arī tāpēc testi uz C19 varot būt neprecīzi.

Kāpēc par to interesējos? Tāpēc, ka gribu zināt, ko varu pēc infekcijas sagaidīt turpmāk. Kādas komplikācijas, kuru pagaidām nav bez izteikta nespēka dažreiz, kas iepriekš man nebija raksturīgi. Nespēka “lēkmes” sagabājušās jau vairāk nekā pusgadu pēc inficēšanās ar C19 pa tiešo no Ķīnas!!!!

Atbildēt

Valdība

22.05.2020. 05:22

»

muļķim viemēr slikti

atļaus brīvi satikties, nomirs, kas būs vainīgs? valdība...tāpēc arī bremzējas. Cilvēkiem, kas ražo un maksā nodokļus, t.i. uztur valsti, jāļauj iet pie darba, sportisti un u.c.suņu patversmes jāslēdz...............tie ekonomiku tikai gremdē


neko nespēj ietekmēt covid-19 izplatībā. Ir pilnīgi skaidri zināms, kā un kur cēlies mākslīgais C19. Kad tas uz sars bāzes tika izveidots, pievienojot nanovienībās mērāmu olbaltumvielu, izveidojās taustekļi, padarot vīrusu īpašu. Tā radītāji nobijās un desmitiem reižu mēģināja izveidot vakcīnu, kuru faktiski nevar izveidot. Jo C19 nav no dabiskajiem vīrusiem un uzvedas neprognozējami. Džins no pudeles ir izlaists. Nezinu, cik ilgi man būs antivielas, jo ar to inficējos pag. gada novembrī, kad, tikai tagad zinu avotu, frizieres znots atgriezās no Ķīnas oktobrī un sūdzējās par nogurumu. Izslimoja visi frizieres radi un klienti ar radiem utt. Es slimoju trīs mēnešus bez ģim. ārstes alīdzības - neticu sen viņas spējām ārstēt. Trīs mēnešus reiba galva,slikta dūša, nespēks, dziļš krācošs klepus - kas likās nekad nebeigsies. Pēc 3 mēnešiem bez antibitikām izdzīvoju. Galva reiba, ka likās smadzenes saplīsīs pie mazākā klepus. Tādi simptomi. Paaugstināta t nebija, tad neceltos, bet guļus dzertu tējas... Mokas bija ārkārtīgas, gripa parasti beidzās bez komplikācijām un ātri divās nedēļās. Zaudēju 6 kg svaru, ko nevaru atgūt joprojām. Tagad svars atbilst ideālam attiecībā pret augumu, bet nespēku brīžiem jūtu joprojām, kas man nebija raksturīgi. Pagājis vairāk nekā pusgads. Ceru pēc gada pilnīgi atlabt, bet jūtu, ka vairs nekad neatlabšu.

Ticiet man. Tas ir nopietni!

Atbildēt

Valdībai pofig

22.05.2020. 04:47

»

muļķim viemēr slikti

atļaus brīvi satikties, nomirs, kas būs vainīgs? valdība...tāpēc arī bremzējas. Cilvēkiem, kas ražo un maksā nodokļus, t.i. uztur valsti, jāļauj iet pie darba, sportisti un u.c.suņu patversmes jāslēdz...............tie ekonomiku tikai gremdē


cik nomira un cik nomirs no covid-19, tā to inficēšanos izstiepj laikā ar ierobežojumiem, demonstrējot tikai savu varu un attīstot cilvēku kontroli un izsekošanu caur mob. t. pārvietošanos, ko visi sev kā čipu vazā līdzi.

Valdībai pofig nodokļi. Nodokļi ir formāla lieta, lai sodītu un vajātu cilvēkus, kamēr tie atsakās no uzņēmējdarbības.

Valdība, kura pie varas - to sauc par centrālo valdību, dzīvo un ilgi dzīvos uz psrs laikā iegūtajiem labumiem VAS Latvenergo u c valsts kapitālsabiedrībām, kamēr tie īpašumi netiks atsavināti par labu PB, SVF privāto tiesību jur. pedsonām - dāsnajiem naudas aizdevējiem centrālajai Latvijas valdībai. Paši pūš, paši deg ugunī, ko zem sevis un savas nākotnes kurina. Valdība ir idiotu bars. Garāmgājēji. Viņi visi ir pagaidu nodarbinātie. Viss var mainities vienā dienā.

Atbildēt

muļķim viemēr slikti

21.05.2020. 21:59

atļaus brīvi satikties, nomirs, kas būs vainīgs? valdība...tāpēc arī bremzējas. Cilvēkiem, kas ražo un maksā nodokļus, t.i. uztur valsti, jāļauj iet pie darba, sportisti un u.c.suņu patversmes jāslēdz...............tie ekonomiku tikai gremdē

Atbildēt

SD

21.05.2020. 15:44

»

fakts

Tu neticēsi,bet nav izdomāts objektīvs tests makaronvīrusa noteikšanai,bet slimnieki ir,tagad pat bez simptomiem,pilnīgi veseli cilvēki


Jā Draugs. Tā ir tiesa. Pirmkārt neviens nav konstatējis cik ilgi covid dzīvo organismā. Iespējams visu mūžu kā ar hp-c. Nu a tās analīzes ir čista statistikai.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

21.05.2020. 15:34

»

Apmizies, mikropisan?

Škic kakeedaaj malopisan Dikļu atejā


labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā citiem taml. bieogaļas izstrādājumiem.

Un regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

Apmizies atkal, seskulapsenes skapja blakts pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs?

21.05.2020. 15:33

»

Apmizies, mikropisan?

Škic kakeedaaj malopisan Dikļu atejā


Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!
Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA!
Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Atbildēt

William

21.05.2020. 15:00

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Covid-19 vakcīnu pēc būtības mēģināja uztaisīt 2015. gadā

21.05.2020. 13:22

»

Harijs Poters

"Pēc būtības tā ir Zviedrijas pieeja


bet neizdevās. Pasaulē reģistrētas 216 laboratorijas, kas nodarbojas ar vīrusiem.

Vakcīnu mākslīgajam covid-19 mēģināja uztaisīt, bet neveiksmīgi. Vairākkārtīgi un ilgi. Ja tagad tāda uzradīsies, tā nebūs rezultatīva, bet formāla, kuru pielietojot samazinās globālās cilvēku populācijas dzimstību pasaules iedzīvotāju samazināšanas nolūkos.

To darīs visas valstis.

Atbildēt

Var gan! Un vakcinējas katru gadu pret gripu

21.05.2020. 13:16

»

Harijs Poters

"Pēc būtības tā ir Zviedrijas pieeja


Novakcnējas pret A gripas vīrusu, bet ierodas B gripas vīruss un tā visu laiku ražo vakcīnas, pārdod un taisa biznesu.

Bet covid-19 ir īpašs, kurš radīts mākslīgi un aprobēts 2015. gadā. Kad iss bija pandēmijai sagatavots, to palaida it kā “caur Uhaņu”. PSRS sagrāva ar diversiju Černobiļā, bet Ķīnu sagraus ar covid-19 pandēmiju, jo nāca no Ķīnas un tika izplatīta globāli. Ķīnai būs jāmaksā kompensāciju, kuru var ieturēt no Ķīnas citos veidos.

“Ķīnas impērija”, par ko raksta ASV mediji, izplatās pasaulē visos kontinentos. Tas nav pieļaujams!

Atbildēt

Harijs Poters

21.05.2020. 11:12

"Pēc būtības tā ir Zviedrijas pieeja."
.
Citas vienkārši principā nav un nevar būt. Vakcīnu pret mainīgu vīrusu izveidot praktiski nav iespējams.

Atbildēt

un tu esi viens no viņiem...

21.05.2020. 11:07

»

Idiotu daudz

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Ar covid19 ir analogi, kā ar seksu vai noziedzību PSRS - ko vara liek, to sludina. Ja vajadzēs, jau rīt būs 2 miljardi "saslimušo" un no tiem "miruši" būs 3 miljardi... un neviens neatcerēsies par veselo saprātu, lai neticētu šim fufelim

Atbildēt

Apmizies, mikropisan?

21.05.2020. 01:18

»

pietieklapsītājam

nestāv sen tāpēc lapsai depresija un kroņavīruss nokāvis pēdējās smadzeņu atliekas


Škic kakeedaaj malopisan Dikļu atejā!

Atbildēt

Zeze

20.05.2020. 20:54

Vai tiešām atrodas vēl kāds naivais, kurš nesaprot,ka valdībai šajos jautājumos nav nekādas teikšanas.

Atbildēt

pietieklapsītājam

20.05.2020. 19:33

nestāv sen tāpēc lapsai depresija un kroņavīruss nokāvis pēdējās smadzeņu atliekas.

Atbildēt

Lasi uzmanīgi!

20.05.2020. 18:16

Beidzoties Defender 2020 aprīlī izsludinātajām ASV un NATO militārajām mācībām Eiropā, iestājās globālā pandēmija kā nepārvarama vara ar cilvēktiesību ierobežojumiem un zaudējumiem ekonomikā, kas Latvijai radīja būtisku kaitējumu. Zaudējumu apmērs, kas radies tiks precizēts un kopējais rēķins naudas izteiksmē tiks precizēts. Latvijas valdības nosauktā summa kā rēķins tiks piestādīts Ķīnai par paviršību , kas radās pēc ovid-19 noplūdes no laboratorijas Uhaņā un neinformējot PVO precīzi par vīrusa izplatību, bet mēginot noplūdes faktu jau no 2019. gada augusta noslēpt un noliegt. Rēķins Ķinai tiks piestādīts kopā ar Vāciju, ES citām valstīm, ASV, UK un Austrāliju.

Atbildēt

fakts

20.05.2020. 18:08

»

kur nav epidēmijas

61 pasules valstī covid-19 inficēto skaits pārsniedz epidēmijas slieksni, no tām 32 valstis un teritorijas ie Eiropā


Tu neticēsi,bet nav izdomāts objektīvs tests makaronvīrusa noteikšanai,bet slimnieki ir,tagad pat bez simptomiem,pilnīgi veseli cilvēki.

Atbildēt

kur nav epidēmijas

20.05.2020. 17:43

»

jautaajums

Bet kur tad ir pandēmija?Nav pat epidēmijas


61 pasules valstī covid-19 inficēto skaits pārsniedz epidēmijas slieksni, no tām 32 valstis un teritorijas ie Eiropā.

Atbildēt

jautaajums

20.05.2020. 16:06

»

Kaatad

Tests ko veic, uzrāda nevis saslimšanu,tās bīstamību, nepieciešamību pēc palīdzības, bet tikai personas kontaktēšanos ar vīrusu kā tādu. Kas nozīmē arī tos, kas sen ,nepamanot,ir izslimojuši, ieguvuši imunitāti. Tā kā statistika,- atklāts jauns inficētais!!! , maigi sakot, ir pilnīgā ...neprecīza. PVO...


Bet kur tad ir pandēmija?Nav pat epidēmijas.
Kur pazudusi tradicionālā sezonas gripa?Nav pat iesnu.
Pat pazudušas lidmašīnas un zemūdenes pie Krievijas robežas,nemaz nerunājot par teroristiem.

Atbildēt

Kaatad

20.05.2020. 16:03

Tests ko veic, uzrāda nevis saslimšanu,tās bīstamību, nepieciešamību pēc palīdzības, bet tikai personas kontaktēšanos ar vīrusu kā tādu. Kas nozīmē arī tos, kas sen ,nepamanot,ir izslimojuši, ieguvuši imunitāti. Tā kā statistika,- atklāts jauns inficētais!!! , maigi sakot, ir pilnīgā ...neprecīza. PVO, kurus piesauc mūsu vietējie gariņi, arī agrāk ir izcēlušies ar šausmīgām prognozēm, gan par putnu gripu, gan Sars, kas nav piepildījušās pat par 10%. Kam šī jezga šoreiz bija vajadzīga, ta jau redzēs.

Atbildēt

nepilna laika idiots

20.05.2020. 15:54

»

Idiotu daudz

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Ir idiotu daudz - kur radās 4 miljoni mirušo?? Tā, lūk, rodas panika. Idiņš izdomā mirušo ciparu, nedomājošie ir šokēti un saslimst.

Atbildēt

Idiotu daudz

20.05.2020. 15:41

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs
VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
Atvainojos, ja tas tā, tad no kā pasaulē mirst miljoni? Un kādēļ jaunieši palika tik varonīgi - nēsā un izplata virusu, pūš tev sejā savu dvašu un priecājas.. Vai viņi nav idioti? Ja Covid 190 nav lipīgs un agresīvs, kāpēc tā uztraucas visa pasaule, kāpēc inficjas visas pasaules valstīs, no kurienes pasaulē radās ap 4 000 0000 mirušo?
Mirst tikai vecie un smēķētāji? Meli, kaut viens piemērs - Rolands Tjarve.

Tā nebija krimināla intervija ar Baibu Rozentāli?

Atbildēt

nepilna laika idiots

20.05.2020. 15:24

Tikko cilvēks sāk runāt par vakcīnu, tā visam pārējam, ko viņš saka, nav nekādas vērtības. Akadēmiķis I. Kalviņš jau sen ir teicis, ka pret mainīgu vīrusu izveidot vakcīnu nav iespējams. Kas tad būs vakcīnā?

Atbildēt

William

20.05.2020. 15:13

Inizia a generare denaro extra online da casa più di $ 22k facendo un lavoro molto semplice solo nel tempo libero. Il mese scorso ho pagato $ 22745 da questo facile lavoro a casa. Partecipa a questo lavoro in questo momento e fa più soldi ogni mese online. Basta seguire il link web qui per iniziare......

Apri Questo Sito .......>>>>>>  cutt.ly/yyvKV2u

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: