Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to serbs

01.09.2020. 11:19

»

Serbs

Sen Krievijā neesi bijis. Ja kaut kur ir viduslaiki, tad drīzāk šeit


Ja nezināji, serbi ir turku taisītie krievi, tādi paši bidlas. Pāc tam, kad osmaņi 15. gs. izvandīja pederastu midzeni, Bizantiju un palaida vaļā Bizantijas vergus, pateicīgās serbietes laida pasaulē daudz turku bērnu.

Atbildēt

kas nepatīkamāk?

01.09.2020. 11:14

»

buco vai nebuco negeriem kajas!

Bet Portlendas asv ielu brivibas cinas turpinas,covid-19 draudzigi piepalidzot


ASV demokrātu partijas pederasti bučo nēģeriem kājas, bet kaukāzieši krievus drāž visos caurumos.
Дагестанец изнасиловал казака на ставропольском хуторе https://www.ntv.ru/novosti/630504/

Atbildēt

Skeptiķis

30.08.2020. 07:13

»

krievvalodīgam zemākam primātam

Jums, visu nicināmām civilizācijas pabirām, homo russicus, sen bija laiks atgriezties kokos un alās un ar saviem drausmīgiem zvēru purniem, nemaitāt planētas ainavu...


"Pasaules varenāko valsti" plosa pērtiķu ordas un kopš Ukrainas neviens viņu apvērsums nav sanācis.Neviens un nekur.Pat FRS ir problēmās.Arī Baltkrievijā banksteru struktūras un sorosa tīkli nevelk, kaut iegāzti desmitiem miljonu.Lukašenko pat nav ieviesis komandantstundu.Vinam vēl pilnas rokas ar trumpjiem, bet Končita Tihanovska jau tup Lietuvā.

Atbildēt

ROFLMAO

29.08.2020. 19:32

Lukašenko ir noturējies, protesti ir beigušies vai tūlīt beigsies. Gribi streikot - esi atlaists. Vienkārši.

Atbildēt

to !

28.08.2020. 16:59

»

!

150 000 eiro tacu latvijas kangari iedeva Baltkrievijas valsts iekartas gasanas merkiem oficiali


Krievu ūsainā tarakāna Lukašenko vara balstījās tikai uz Maskavas daudzmiljardu subsīdijām. Tagad, kad kremlim pašam naudas vairs nebūs pat tehniskiem palmu taukiem un krievu dzimtcilvēki sprāgs no bada kā mušas, baltkrievu lojalitāti pret Absolūto ļaunumu, Krievijas Pederastiju, vairs nevarēs nopirkt, viņiem nāksies atgriezties civilizētā pasaulē ar vai bez Latvijas ziedotiem 150 000.

Atbildēt

krievvalodīgam zemākam primātam

28.08.2020. 16:48

»

latviesiem gan bus jaatgriezas laukos,no kurienes vesturiski ir izkunojusies.

asv pasludinaja Kinu par savu galveno geopolitisko pretinieku pirms paris menesiem


Jums, visu nicināmām civilizācijas pabirām, homo russicus, sen bija laiks atgriezties kokos un alās un ar saviem drausmīgiem zvēru purniem, nemaitāt planētas ainavu.
Lai arī ko ASV nepasludinātu, tā ir Ķīnas lielākais tirdzniecības partneris, tehnoloģiju avots un noieta tirgus.
No tā, ka rakstīsi pasaules varenākās valsts nosaukumu ar maziem burtiem, krievu lidmašīnas un raķetes nelidos un zemūdenes neatgriezīsies dzimtos krastos un S-400 pirms ieraudzīs vai izdzirdēs draudus, jau būs iznīcinājuši ASV piektās paaudzes iznīcinātāji, vai Turcijas droni.

Atbildēt

!

28.08.2020. 14:54

»

hm

No Baltkrievijas ziņo, ka Rietumu vēstniecības dala naudu protestētājiem


150 000 eiro tacu latvijas kangari iedeva Baltkrievijas valsts iekartas gasanas merkiem oficiali !

Atbildēt

ujikl

28.08.2020. 13:41

normala valsts visas iespejas nopelnitun nevienam pakalaa nelien atskiribaa no letiniem ,kas tikai stuci un stucii, ne pa velti tik daudz letini bija sibirijaa nekas nav mainijies. pa skuju taku jenotu bandai.

Atbildēt

Tironis

28.08.2020. 13:30

Tādi kasīkļi stūrgalvīgi cenšas noliegt vienkāršo dzīves patiesību,
skaļāk bļauj nevis tas, kuram vairāk sāp, bet tas,kurš vairāk grib.
Un ja vēl par to maksā!
Acīmredzot latviešiem labie klāt nestāvēja.

Atbildēt

hm

28.08.2020. 13:19

No Baltkrievijas ziņo, ka Rietumu vēstniecības dala naudu protestētājiem.
Varbūt tā var izskaidrot nerimstošās demonstrācijas? Kāpēc strādāt, ja var nopelnīt pastaigājot un pabļaustoties?
Interesanti, vai mūsu vēstniecība arī iejaukta naudas dalīšanā?

Atbildēt

to "labvēlis"

28.08.2020. 11:15

»

Jā, bet...

Kaut nu baltkrieviem pietiktu veselā saprāta pārtraukt šo ālēšanos! Nogāžot Lukašenko, viņi pazaudēs savu valsti, jo viņiem tad būs tikai divi varianti - vai nu pievienoties Krievijai, vai ES. Par pievienošanos Krievijai - no comments. Bet, ja kāds no viņiem nezin, ko nozīmē pievienoties ES, lai atbrauc...


Baltkrievija nevar palikt kā sala okeānā. Ir divas iespējas, līdzīgi Višegradas valstīm, strauji tuvoties vidējam ES līmenim, jeb kļūt par vēl vienu Piedņestru, d-Osetiju, Abhāziju, vai Lugandoniju un kopā ar Krieviju atgriezties viduslaikos.
Kam būs vajadzīga Baltkrievijas produkcija bez Rietumu komplektējošām daļām? Būs kārtējie "Sukhoi Superjet'i", no kā visi atteikušies. MAZ, BELAZ un MTZ pat krievi nepirks, kuri jau tāpat neko nepirks, līdzekļu neesamības dēļ. Būtu, idioti, sekojuši ķīniešu piemēram un maksimāli integrējušies pasaulē, kuras rokās 80% ekonomikas.

Atbildēt

Edgars

28.08.2020. 11:12

Nānamgad Rīgā Lielais praids!!! Olē!!

Atbildēt

Paldies Kasīklim

28.08.2020. 11:10

Laime, ka mums Latvijā ir tādi gudri vīri kā Levits, Kariņš un Bordàns

Atbildēt

tik tiešām

28.08.2020. 11:01

»

nelej udeni

Lukasenko nelaus asv izlaupit Baltkrieviju


Prātu zaudējušais ūsainais krievu tarakāns iedomājies sevi par papa Joe (Staļinu), kas 21. gadsimtā nav vairs reāli.

Atbildēt

deģenerātam - krievu sūdu ēdājam

28.08.2020. 10:58

»

lauķis

Vara un nauda pievelk neliešus,iegūstot varu nelietība uzplaukst pilnā krāšņumā...


Kādu ieroci, slimais? Automāts bez magazīnas, ko tas mēsls turēja rokā, kad, savu rīkļurāvēju ielenkts, izkāpa no helikoptera, kad bija izklīduši tautas sacelšanās dalībnieki?

Atbildēt

VB

28.08.2020. 09:29

Lukašenko - turies!

Atbildēt

Tinza

28.08.2020. 09:09

»

TV vērotājs

Ūsainais krievu tarakāns izkāpa no helikoptera ar automātu rokās, kam nebija magazīnas. Laikam jau viņa padotie to uzskata par tādu plānprātiņu, kas var sākt šaudīties? Žēl Koļiņku, kurš būtu bezgala laimīgs atrasties Viļņa vai Varšavā un, droši, palikt dzīvam. Droši vien būs dzirdējis par Huseina un...


Tu,pastulbeni,pirms gribi apdirst citu rīcību, aizej pie acu ārsta! Varbūt tu vēl vari noteikt ieroča izgatavotāja marku? Paņem kredītā krāsaino televīzoru!
Paskaties kas notiek tevis īrētajā dzīvoklī, izmazgā zobus un klanies sava prezidenta-žida bildei, jo viņš klanās neliešu amerikāņu priekšā.

Atbildēt

Ex-seržants

28.08.2020. 09:03

Vēsturiski ir pierādīts- gadījumā, ja pret varu ir 99,5% iedzīvotāju, kas ir noskaņoti tikai uz miermīlīgiem protestiem, kā tas ir Baltkrievijā, bet atlikušie 0,5% ir bruņoti rīkļurāvēji, kuri gatavi izpildīt jebkuru diktatora pavēli, kurš , savukārt, ar zobiem un nagiem turas pie varas (atkal Baltkrievijas piemērs), tad šādi protesti savu mērķi- gāzt diktatoru, sasniegt nevar. Salīdzinoši, Ukrainā 2014.gada protestētāji dedzināja riepas un ar ķēdēm dauzīja pa berkutiešu ķiverēm, un bija rezultāts. Nebūt neaicinu uz vardarbību, vienkārši konstatēju faktu. Pastāv iespēja , ka diktatoram pietuvinātie spēka struktūru pārstāvji gāž diktatoru, bet to darīs tikai tad, ja jutīs, ka vara slīd ārā no diktatora rokām un darīs to tikai aiz viena iemesla- lai glābtu savu ādu.
Kāds varētu būt scenārijs Baltkrievijas gadījumā ? Miermīlīgi protesti un streiki un kā rezultāts- ekonomikas lejupslīde. Vai tas liks Lukašenko piekāpties protestētājiem? Veltas cerības. Drīzāk piekāpsies Kremlim un piekritīs Baltkrievijas inkorporācijai pretī saņemot ekonomisko atbalstu. Lūk uz to arī pašreiz liek cerības Kremlis- novājināts Lukašenko , kas būs spiests piekrist visiem Kremļa noteikumiem.
Un ko tad Rietumi ? Tie jau savu nostāju ir parādījuši- zvanot Putinam un mēģinot risināt konfliktu vienojoties ar šo noziedznieku un indētāju.

Atbildēt

es

28.08.2020. 08:48

»

lauķis

Vara un nauda pievelk neliešus,iegūstot varu nelietība uzplaukst pilnā krāšņumā...


Precīzi! Sorosīti savas glumàs rokeles lîdz Baltkrievijai jai aizsnsikstîjuši..., nu kad vienteiz pa tiem zaglîgajiem pirkstełiem kàds sados....

Atbildēt

Cieti

28.08.2020. 07:56

Praidi un sorosa fonda darbiba Baltkrievija nebus ! To garante Lukasenko !

Atbildēt

Zigis S.

28.08.2020. 06:56

»

Dollārs

Turpinās globālās lietas, tagad ir atrasts iegansts, lai tricinātu pasauli. Tikai tas ir kā māņu izrāde, īstie notikumi notiek citur. Autor paskaties plašāk nevis kā ar zirga klapēm


Dollār, kur konkrēti un kādas konkrēti lietas notiek citur? Ja jau izliecies tik gudrs, esi bez zirga klapēm, tad neslēpies aiz nikiem, bet sper vaļā savas "plašās zināšanas".

Atbildēt

Neparedzama rīcība

28.08.2020. 06:53

Vēl ne tik sen bija raksts par Pēterburgas profesoru Oļegu Sokolovu, kurš sevi iedomājās par Napoleonu, ģērbās Napoleona tērpos, izturējās kā Napoleons, bet beigu beigās noslepkavoja savu studenti. Kaut kas līdzīgs ar Lukašenko- iedomājies sevi par Hitleru, izturas kā Hitlers, beigas vēl nav zināmas. Faktiski psihiski slims cilvēks vada valsti.

Atbildēt

Dollārs

28.08.2020. 06:03

Turpinās globālās lietas, tagad ir atrasts iegansts, lai tricinātu pasauli. Tikai tas ir kā māņu izrāde, īstie notikumi notiek citur. Autor paskaties plašāk nevis kā ar zirga klapēm.
Pasaulē visas kolīzījas ir kaut kā saistītas.

Atbildēt

lauķis

28.08.2020. 05:14

»

viedoklis

Vara un nauda gandrīz vienmēr sabojā cilvēku līdz nepazīšanai.Lukašenko savas rokas jau aptraipījis ar cilvēku asinīm un nogriezis sev iespējas manervēt politikā,opozīcijas uzvaras rezultātā viņu pakārs pie pirmā staba, paša tautieši


Vara un nauda pievelk neliešus,iegūstot varu nelietība uzplaukst pilnā krāšņumā.
Lukašenko vismaz ir saglabājis suverenitāti,tur nav augļotāju un praidu.Tāpat,kā jau īstam vīrietim pienākas,viņš parādīja ka ir gatavs aizstāvēt Baltkrieviju ar ieroci rokās,kopā ar dēlu.
Kasīklis ir pārdevis godu,cieņu,sirdsapziņu un dvēseli,Kasīklis nav cilvēks.

Atbildēt

Jā, bet...

28.08.2020. 04:45

Kaut nu baltkrieviem pietiktu veselā saprāta pārtraukt šo ālēšanos! Nogāžot Lukašenko, viņi pazaudēs savu valsti, jo viņiem tad būs tikai divi varianti - vai nu pievienoties Krievijai, vai ES. Par pievienošanos Krievijai - no comments. Bet, ja kāds no viņiem nezin, ko nozīmē pievienoties ES, lai atbrauc uz Latviju un paskatās, kas ir palicis pāri no mūsu valstiskuma un labklājības, kopš nokļuvām ES sastāvā. Baltkrieviem pagaidām vēl pat murgos nerādās tā maksas medicīna, kas mums ir Latvijā, tāpat augstās preču cenas, lielie nodokļi, bezdarbs, zemās algas, beztiesiskums, izpostīti lielie ražošanas uzņēmumi, partiju plēšanās savā starpā par gardākajiem kumosiem pie valsts siles,dažādu valstij un tautai kaitīgu lēmumu pieņemšana šauru aprindu interesēs (piem. OIK), uzpampusī birokrātija kas nevis palīdz, bet traucē valstij attīstīties, bezierunu paklausība visiem ES rīkojumiem (piem.Āfrikas migrantu uzņemšana) kur nepaklausības gadījumā draud soda sankcijas,ierobežojumi tirdzniecībā ar pārējās pasaules valstīm, nepārtraukti augošais valsts ārējais parāds un vēl un vēl... Ja baltkrievi nokļūs šādā "paradīzē", viņiem Lukašenko valdīšanas laiki liksies kā saulainā bērnība. Vai to viņi grib panākt? Savukārt Latvijas politiķi ar savu agresīvo nostāju pret Lukašenko, ir kā tādi nelietīgi plenderi, kas savu māju un iedzīvi izplenderējuši un tagad dara visu, lai arī kaimiņa mājā sagrautu kārtību.

Atbildēt

Pesimists

27.08.2020. 20:34

Tikko autors prognozēja režīmam tūlītēju galu. Un tagad?! Rittīgais eksperts laikam :)

Atbildēt

labvēlis

27.08.2020. 20:12

Tu,kasīkli/mīsli,paskaties,kas notiek ar to valsti,kur tiek likvidēti tā saucamie diktatori-Lībija(piem.)paziņoja par zelta dināru:"diktators" tika likvidēts tautas neapmierinātības dēļ!!!Vajag vēl vienu???

Atbildēt

viedoklis

27.08.2020. 20:06

Vara un nauda gandrīz vienmēr sabojā cilvēku līdz nepazīšanai.Lukašenko savas rokas jau aptraipījis ar cilvēku asinīm un nogriezis sev iespējas manervēt politikā,opozīcijas uzvaras rezultātā viņu pakārs pie pirmā staba, paša tautieši.

Atbildēt

vai jau

27.08.2020. 19:43

vai jau baltkrievu Porošenka ir piegatavots?

Atbildēt

ha-ha

27.08.2020. 19:22

Kasīkli, jums taktika pamainījusies? Tagad visādi pohuji un līdzīgie dragās komentāros " pareizo" viedokli, bet tu rakstīsi piezemēti objektīvi, lai galīgi neblamētos?
Varētu lielā daļā tavam rakstam pievienoties. Ir tomēr daži fakti, kurus tu neminēji.
Neviens uzņēmums nestreiko. Putins intervijā pozitīvi izsakās par Lukašenko un runā par ārējiem spēkiem, kurus vaino nekārtībās. Arī baltkrievi un poļi apmainījās ar protestiem Grodņas robežjautājumā. Bet kas nu tev prasījās pieminēt, ka Luka mūsu Kariņam iedeva kurvīti un neļāva tikties ar opozīciju.

Atbildēt

TV vērotājs

27.08.2020. 19:01

Ūsainais krievu tarakāns izkāpa no helikoptera ar automātu rokās, kam nebija magazīnas. Laikam jau viņa padotie to uzskata par tādu plānprātiņu, kas var sākt šaudīties? Žēl Koļiņku, kurš būtu bezgala laimīgs atrasties Viļņa vai Varšavā un, droši, palikt dzīvam. Droši vien būs dzirdējis par Huseina un Kadafi dēliem un Čaušesku sievu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: