Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PEDRO

23.10.2018. 03:39

ko Jūs te cepieties, drošības policija strādā vaiga sviedros, noķēruši spiegu pensionāru :) - https://ru.sputniknewslv.com/Latvia/20181022/9748738/Zaderzhan-pensioner-po-podozreniyu-v-shpionazhe-v-polzu-Rossii.html?fbclid IwAR3Jaj3nQx0jWXkJ21p_8zKpbuB7Uq3U77J6HQNZdVg8oVcsy-2b8qY6SD0

Atbildēt

džins

22.10.2018. 15:47

Par vēēēluuuu ....teica o`vāverlijs kad lidmašīnas stjuarte atnesa vemjamo turzu.

Atbildēt

Iznīcināti, vai Krievijā

22.10.2018. 10:19

»

alias

Nez kā tad tur ar to Induļa Latvieša daiļdarba teoriju par to, ka čekas maisi patiesībā ir tukši? Tad jau nemaz nav, ko publicēt


Iznīcināt aizliegts, bet atbildība un sods par iznīcināšanu nav paredzēts. Nav VDK dokumentu, nav problēmu! Bet, cik gan labi izskatās Vājonis un NA! Cik varonīgi un godīgi! Tauta gribēja brīvu piekļuvi VDK dokumentiem! Lūdzu!

Atbildēt

alias

22.10.2018. 07:59

Nez kā tad tur ar to Induļa Latvieša daiļdarba teoriju par to, ka čekas maisi patiesībā ir tukši? Tad jau nemaz nav, ko publicēt.

Atbildēt

Krievijas federācija Tutina kunga vadībā

22.10.2018. 07:17

»

Lelle

Tur visi tie maisi ir izķidāti, visi godmenpapi un vecās čības izvāktas, bet Kartotēkas otrais eksemplārs tika aizvests uz Maskavu....kā tik kritīs Pļūtera režīms, mēs ieraudzīsim īstos brīnumus


atdzimst kā fašistiska "krievu pasaule", kā izredzēta civilizācija. Nacistiski fašistiska. Un tikai šis nacisti fašistiskās zredzētības simtoms ļauj Tuna kungam un viņa padomniekiem manipulēt ar krievu tautu.

Visas saknes šai nacistiski fašistiskās krievu pasaules civilizācijas īpašajā izredzētībā tiek Krievijā meklētas un atrastas staļinismā, tā atšķirībās no trockisma un ļeņinisma, uzsverot Staļina nopelnus krievu tautas un Krievijas imperiālisma stiprināšanā ar PSRS okupāciju citu tautu un valstu teritoriju pārkrievošanā, Staļina centienos atbrīvoties no žīdu masonu B' nai B' rith ietekmes.

Krievu tautas manipulācijas nolūkos Tutina kungs maldina krievu tautu ar savām krievu pasaules staļinisko reformu atdzimšanu viņa padotībā, jo faktiski Tutina kungs ir zaudējis absolūtu sasaisti ar realitāti, tostarp ar vieglprātīgo Krimas okupāciju.

Viss aprakstītais ir tikai redzamā daļa. Faktiski visus šos procesus stimulē un noteic globālā finansu pasaule un tās problēmas, tostarp Romas kluba politika, Deivida Rokfellera nesenais miršanas fakts, ar varas nobīdi Romas klubā utt. Tostarp savstarpējās finansu zonu ietekmes - juaņas, liras, USD utt.

Atbildēt

Tā saucamais "Čekas maisu atvēršanas likums"

22.10.2018. 07:01

formāli grozījumi vecajā likumā 7. panta 1. daļa paredz aizliegumu iznīcināt VDK dokumentus, ja tie nonāk valsts iestādes rīcībā. SAB telpas un citas, kur atrodas šie VDK dokumenti ir tikai valsts, nevis privātas, iestādes.

Kā zināms Maizītis- Mīzītis publiski ziņoja, ka tiek iznīcināti personu dati VDK dokumentos utt. To varēja, šķiet, darīt, acīmredzot nebija likuma, kas to aizliegtu darīt. Tagad ir likuma 7. panta pirmā daļa, kas to aizliedz darīt formāli.

Bet 4. maija komunistu un čekistu VARA ir parūpējusies, ka nav izdots likums, kas paredz atbildību un sodu par VDK dokumentu iznīcināšanu. Līdz ar to likuma grozījumi ar 7. panta pirmo daļu un likumdevēja Tieslietu ministriju, Saeimas bezdarbību - neviens likums neparedz atbildību un sodu par VDK dokumentu iznīcināšanu valsts iestādēs, faktiski legalizē šo VDK dokumentu iznīcināšanu valsts iestādēs, sensitīvu datu tajos dzēšanu valsts iestāžu un valsts amatpersonu patvaļīgā ieskatā.

Atbildēt

VDK republikā visu pareizi plāno

22.10.2018. 04:25

Kārtību, kādā tiks nodrošināta piekļuve Latvijas Nacionālā arhīva tīmekļvietnē publiskotajiem datiem, noteiks Ministru kabinets.


Kuri Ministru kabineta čekistu bērni izstrādāja šo kārtību?

Atbildēt

agents

21.10.2018. 21:02

Kamer nelasisim neta publicetos sarakstus , tikmer iesakam ieverot piesardzigu optimismu . Nav zinams ka reages jauna valdiba . Un par kgb stata darbiniekiem ir interneta Jau loti sen publiceta.

Atbildēt

Lelle

21.10.2018. 20:18

Tur visi tie maisi ir izķidāti, visi godmenpapi un vecās čības izvāktas, bet Kartotēkas otrais eksemplārs tika aizvests uz Maskavu....kā tik kritīs Pļūtera režīms, mēs ieraudzīsim īstos brīnumus!

Atbildēt

Izlasiet!

21.10.2018. 18:49

Nevajag izgudrot to, kas nav rakstīt likumā un uzdot vēlamo par reālo. Izlasiet kārtīgi pirms maldināt savus lasītājus!

Atbildēt

johans

21.10.2018. 17:33

»

Bulšits

Nav ko uz mēsliem naudu tērēt..Tas kas svarīgs, sen Maskavā..Drazas seit, lai būtu ko vienam otram rīkles grauzt un liekēžiem algas maksāt.Labāk būtu valsti glābuši un ar ārējo pārvaldi cīnijušies, kamēr te jeņķi visu nav izputinājuši


Visi šie slepenie aģenti ciešā saitē ar saviem okupantpartijas priekšniekiem rūpējās lai mēs pārāk tuvu nenokļūtu ES labklājībai un pašaizliedzīgi cenšās iestūķēt piešķirtos ES labumus savos vēderos un makos,vienlaicīgi gaudojot par neciešamajām morālajām ciešanām perspektivā,tautai izzinot okupantu ietekmes aģentu 28 gadu garumā bloķētos čekas maisus.Priekšā taču lielie kangaru svētki,kuros balsis locis, kājas mētas kangari un viņu atvases,jo nepiederošajiem simtiem tūkstošiem ir atņemta tēvzeme,iedzīti cilpā,nabadzībā,mokās.

Atbildēt

Bulšits

21.10.2018. 17:12

Nav ko uz mēsliem naudu tērēt..Tas kas svarīgs, sen Maskavā..Drazas seit, lai būtu ko vienam otram rīkles grauzt un liekēžiem algas maksāt.Labāk būtu valsti glābuši un ar ārējo pārvaldi cīnijušies, kamēr te jeņķi visu nav izputinājuši

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

21.10.2018. 16:34

BEIDZOTTT!!!!!!!

Atbildēt

Kirbis

21.10.2018. 16:13

Vai tikai izteikums "...publiski pieejamiem pētniecībai..." nenozīmē kārtējo mēģinājumu lai maisi tiktu "atverti neatverot" ikvienam Latvijas valsts pilsonim, kam būtu jel kāda vēsturiska interese par tiem. Līdz šim jau arī īpašiem "pētniekiem" no visu pētnieku vidus jau bija iespēja tos maisus studēt. P.S. Sagaidāmā iestādes telefongrāmatas publicēšana vnk šarmē tā laika VDK patiesās darbības būtības izpratnes atklāsmē. Vēl jau kādu VDK iekšejās darbības tā laika sienas avīzi vai darbinieku goda dēli arī varēja ieplānot atklāt.

Atbildēt

oui

21.10.2018. 15:35

Paldies par info. Vēl tikai gribētos uzzināt, kad MK "savīstīsies" un to visu ieraudzīsim arī internetā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: