Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

08.09.2019. 18:31

»

ES

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz...


Denisa piedāvātais risinājums ir tieši Tev. Domāju, ka Denisam nebūs nekādu iebildumu, ja cilvēki, kuriem šis risinājums noder, parakstīsies zem šiem priekšlikumiem un nosūtīs tos Saeimai un Tieslietu ministram.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 12:45

nez, vai te ir īstā vieta par šo problēmu rakstīt - bet tas tā - pārdomām. Man labi zināma 20 gadīga meitene studēja Mākslas akadēmijā. Bija precējusies ar cilvēku, kurš nodarbojās ar biznesu. Vai tur bija kādas ķibeles, nezinu, bet viņš pierunāja savu sievu - studenti, kurai nebija nekādu īpašumu uz sava vārda aizņemties pusmiljonu LS. kā tas varēja notikt, ja nebija nekādu ķīlu 0 dot pilnīgi,, plikam"cilvēkam tādu summu, labi zinot, ka tā nekad netiks atdota. Bet iedeva. Viņi izšķīrās. Tagad viņai ir cita ģimene, 2 mazi bērni, bet nav un nekad nebūs nauda , ko šai bankai atdot. Viņa ir griezusies pie advokāta, tas ieteicis griezties tiesā, bet... viņa ir saņēmusi draudus par savu un savu bērnu dzīvību, ja tas tiks darīts. Nevar arī pieteikt maksātnespēju, jo nav tik daudz līdzekļu, kas šajā pasākumā jāiegulda. Bijušais vīrs, kas šo naudu patiesībā pievāca savām biznesa vajadzībām, no visa atkratās. Šī ģimene ir bezizejas situācijā. Kas pateiks, kā rīkoties.?

Atbildēt

cilvēks no Baltijas ceļa

04.09.2019. 21:31

Kur nu I.Znotiņa kaut ko sadarīs pret deputāta dēliņiem, ja piemēram, Agris Ameriks, kurš ir SIA MOGO akcionārs, dod nabagiem naudu uz lieliem procentiem kā īsts reketieris un nekas viņam līdz šodienai nav aizliedzis to darīt. Znotiņa aizmirsusi, ka mazie aizdevēji ir mazie levitiņi jeb bankas Baltija tradīciju turpinātāji.
Savukārt L.Medina ir kūrējusi uz saeimu arī likumus priekš Valsts zemes dienesta un viens no tiem ir saistīts ar ēku atdalīšanu no zemes jeb ar dalītā īpašuma izveidošanu, kad VZD ir tiesīgs zemes īpašniekam atsūtīt lēmumu par to, ka ēkas vairs nepieder zemes īpašniekiem, ja viņiem nav saglabājušies vēsturiskie īpašuma dokumenti par to iegūšanu no vecvecākiem. Valstī nu vairojas bezsaimnieku īpašumi kā sēnes pēc lietus!!!

Atbildēt

Gu

03.09.2019. 03:32

Da ko jūs te, velns parāvis, vispār nesat?! Kādi vispār aizdevumi var tikt doti cilvēkiem ar maziem ienākumiem? Ja dodat, tad, lūdzu, dāviniet! Maksātspējīgiem cilvēkiem nekādi mikro aizdevumi nav vajadzīgi!

Atbildēt

Nožēlojamie žīdu nacisti!

02.09.2019. 13:28

»

nožēlojami!

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem...


Cimdaram nevajadzēs "nošauties", kā diviem viņa priekšgājējiem. Ieceļot par CVK vad. K. Bērziņu cionistu - židnacistu Saeima steidzamības kārtā grozīja likumdošanu, dodot vienlaikus pielaidi valsts noslēpumiem K. Bērziņai.

Ar likumgrozījumiem nu Cimdara iepriekšējais darbs - "pareiza balsu skaitīšana" ir noslēpums. Tikai lētticīgie tagad vēl tic, ka balsu skaitīšana notiks godīgi un nevis saskaņā ar valsts korporācijas noziedzīgajām interesēm ievēlēt Saeimā noderīgākos idiotus, kuri nespēs iedziļināties likumos par kuriem balsos.

Atbildēt

nožēlojami!

02.09.2019. 11:52

Bordānam nav laika nodarboties ar tādiem sīkumiem, viņam svarīgāki darbi - visu to vadītāju, kas savā darbā godprātīgi nostrādājuši 10 gadus, tostarp ļoti labi, padzīšana. Cimdaru jau padzina, vietā dabūja nekompetentu vadītāju. Tad vēi Izrēķināšanās ar SAB, KNAB, ģenerālprokuroru, augstskolu rektoriem utt.no

Atbildēt

Hmmmm

02.09.2019. 10:36

»

jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV


Latvijas Finanšu izlūkošanas dienestā pēdējo gadu laikā saņēmuši aptuveni tūkstoti ziņojumu par aizdomīgiem darījumiem ārzemēs reģistrētu “elektroniskās naudas iestāžu” kontos. Viena no izplatītām shēmām – izmantot kāda citu cilvēku identitāti kontu atvēršanai, lai tālāk izņemtu skaidru naudu.

“Mēs vērojam, un mūsu mērķis nav tikai šie “naudas mūļi”, kas tiek izmantoti krāpnieciskiem mērķiem, bet organizatoriskas grupas, kas ar to nodarbojas. Tas ir pieaugošs risks un pieaugoša noziedzības tendence”, intervijā saka Finanšu izlūkošanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa. /kasjauns.lv/

Atbildēt

02.09.2019. 10:31

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


jā! Tā var arī vērtēt. Arī Krievijas statistika Krievijas iedzīvotāju šodienas labklājību vērtē zem 90. gadiem, tikai tagad, kā saki, varas bandītisms izdod savus likumus - cionistu - žīdu nacistu likumus. Latvijā pat ieviesta finansu izlūkošanas policija kā ASV.

Atbildēt

Viss pēc cionistu scenārija-

02.09.2019. 10:26

»

Vai

atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes


ekonomikas iznīcināšana finansu un likumdošanas instrumentiem, radot teroru no valsts puses pret iedzīvotājiem - gan ar valsts teroru no VID, no policijas, nepamatoti safabricējot krimināllietas, gan varai saaugot ar organizēto noziedzību, kura izpilda varas pasūtījumus. Kā Krievijā, tā Latvijā, varai iznīcinot tās noziegumu atmaskotājus.

Stratēgija cionistiem, velkot paralēles ar Krieviju, bija iemidzināt tautu ar nosacītu labklājību, sākot klusi pievilkt skrūves ar 2014. gadu līdz šodienai, tautām nonākot beztiesiskumā un totālā genocīdā, iznīcinot ekonomiku, veselības aprūpi, pensiju fondu, darbvietas, finanšu pieejamību - labklājību, iznīcinot tautas dabisko pieaugumu. Rezultātā veicot reformas. Piespiedu reformas.

Atbildēt

Vai

02.09.2019. 09:33

»

Protams

Protams


atgriežas 90-tie - nežēlībā, pārdalē un nu jau piedāvājot ar likumu nostiprināt segregāciju - cilvēkus šķirot pēc vienas pazīmes.

Atbildēt

jaajaa

02.09.2019. 09:00

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


...:D...zini, Piemaskavas mežos vēl no 90-jiem to, kuri "sēdināja uz skaitītāja" un izspieda, mētājas noteikti ne mazāk kā parādnieku...:)

Atbildēt

Jaunie likumgrozījumi vērsti

02.09.2019. 07:20

uz citu - sabiedrības nomierināšanu, pašus nabagoākos atbrīvojot no parādu verdzības, radot jaunu neaizskaramo kastu - nabago slāni, kuriem nekad neizsniegs kredītus.iespējams, ka šai kastai žīdu nacisti, kas raksta likumus LV, jau noskatījuši jaunu pielietošanas mērķi. Iespējams, ka valsts viņiem piešķirs līgumtiesības slēgt darba līgumus ar valsti viszemākatalgotajos darbos, nodrošinot siālām mājām. Izmantojot viņu pret visas sabiedrības labklājību. Šajā slānī nonāks jaunie cilvēki, kuri neatradīs darbu, jo ekonomika iznīcināta. Un šādu gados jauno cilvēku ar parādiem ir tūkstošiem. Kaut kā viņi jākontrolē un jāiznīcina, lai nerada pēcnācējus.

Atbildēt

Vai radiatora pieturēšana

02.09.2019. 07:12

»

Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus


ar rokudzelžiem policijas uzraudzībā.

Atbildēt

02.09.2019. 05:24

»

jaajaa

...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs


Nelielas termālās kompreses ievērojami uzlabo spējas atdot parādus.

Atbildēt

Ārons Rotšilds

02.09.2019. 05:21

»

jaajaa

...es vēl piebildīšu ka nevajag aizmirst faktu, ka naudu "kāds" vienkārši nodrukā (emitē)...un privātbankas tās nav


Dodiet man iespēju drukāt naudu,un man būs vienalga kas pieņem likumus.

Atbildēt

K

01.09.2019. 20:49

»

jaajaa

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis


Hā, hā, hāāāā! Palīdzēt parādniekiem ar 2000 parādu ir tikai aizsegs, čaula. Galvenā frāze topošajā likumā ir pavisam cita, proti, ka dažām grupām varēs atcelt maksātnespējas procesu. Smalki noslēpts mērķis!

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 19:18

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


...tieši tā...un, ja aizdevi kādam, kas nav spējīgs atdot - pats vainīgs...:)

Atbildēt

LLL

01.09.2019. 16:37

Kronis visam ir tas, ka tiesu izpildītāja amata maksai nav noilguma. Ne pēc 10 gadiem (civillikums), ne trīs gadiem (komercdarbības). Kāds negrib aizvilkties līdz Satversmes tiesai. Kas ZTI iecēla dieva vietā?

Atbildēt

Stulbeņi nedod kredītus, bet gudrie

01.09.2019. 16:09

»

pareizi

Stulbeņiem nav jādod kredīti


Visa nauda, kas ir apgrozībā, ir aizdota valstij vai /un privātpersonām. Aizdota uz procentiem. Gudrie neaizņemas, jo zin, ka aizņemas svešu naudu, bet jāatdod svešā nauda plus savējā - nopelnītā. Tā kā apgrozībā ir aizdota nauda, tad tiem, kas aizņēmušies nežēlīgā konkurencē citam citu jāiznīcina, lai atdotu aizņemto plus procenti, plus izdzīvošana.

Valstij aizdotā nauda jāatdod ar procentiem, žmiedzot iedzīvotājus un valsts ekonomiku ar nodokļiem, izņemot naudu no apgrozības. VID terors utt.


Ap urtais loks, jo aiņemtā nauda piedalās pasaules ekonomikā bez robežām. Kā Latvija var konkurēt ar Vāciju, piemēram? Nekādi. Subsīdijas nevienlīdzīgas lauksaimniecībā utt. Politika - naudas aizdevēju politika. Strupceļš, genocīds. Aizņemties nedrīkst. Kapitāls iegūstams bez kredīta, kapitāls palielināms kapitalizācijas ceļā.Tostarp apejot VID teroru.

Atbildēt

Laimonis

01.09.2019. 15:48

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu


No šitā pāra noliktās atslēgas likums? Kaķim jāsmejas. Nav jau pirmais Lailas Medinas sacerētais likums pret sabiedrības vairākuma interesēm. Viņa esot pelēkais kardināls Tieslietu ministrijā. Par viņu runājot, ka esot Bordāna labā roka tiesību aktu taisīšanā uz pasūtījuma Meroni grupējuma interesēs. Vēl par viņu runājot, ka pirms karjeras Tieslietu ministrijā 90tajos gados esot ilgus gadus darbojusies kā juriste Satiksmes ministrijas Jūrniecības departamentā, nodrošinot tiesisko aizsegu Latvijas Kuģniecības flotes reģistrācijai Libērijā un citās melnajās ārzonās, kur nebija jāmaksā nodokļi Latvijas valstij un caur kurām varēja nesodīti veikt starptautisku naudas atmazgāšanu Latvijas kādreizējās jūras flotes privatizācijas procesā. Šobrīd ieņem augstāko amatu valstī tiesību politikas jomā zem Bordāna. Caur viņu ejot visu likumu un noteikumu saskaņošana priekš ministriem un Saeimas, gan Komerclikums, gan Iepirkumu likums, gan maksātnespējas likumi. Likumi ar viņas ietekmi tiekot sagrozīti tā, lai veicinātu korupciiju, tautas grimšanu nabadzībā un vairotu beztiesiskuma apziņu sabiedrībā. Piemītot īpašs talants ar papildu pantiem sagrozīt labi iecerētas likumu normas tieši pretēji sākotnējam mērķim, diskusijās izvairās no skaidrām atbildēm, izmanto demagoģiskus un propagandiskus lozungus oponentu apklusināšanai. Kopā ar Bordānu abi veido saskanīgu pāri tiesisko pamatu graušanai par labu politmafijas grupējumam. Agrāk šī grupa turējās ēnā, bet tagad kļūst arvien nekaunīgāks savās prasībās, pieaug arī tā apetīte patukšot valsts nodokļu maksātāju kabatas. Līdz ar to Tieslietu ministrijas augšās top amorāli likumi par “atvieglošanu”, nevis noliktajām atslēgām kā citās valstīs. Jo likumu sagrozītājiem vajag par kaut ko skaļi bļaut melīgai propagandai, citādi tauta, nudien, sāks uzdot jautājumus kāpēc 10 gados šie paši ierēdņi sarakstījuši likumus bagātniekiem, bet vairums tautas grimst beztiesiskuma un dzīves bezcerīguma muklājā.

Atbildēt

jaajaa

01.09.2019. 15:06

...ja pieņem Bordāna piedāvāto atviegloto maksātnespējas procesu parādniekiem ar summu no 2000 līdz 5000, tad autora piedāvātās izmaiņas CPL būtībā palīdzēs tiem, kam zem 2000 parādi...lielas nozīmes tam nav, bet es atbalstu...ir jāceļ aizdevēju atbildības līmenis !!!...:)

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 14:19

Ņemot vērā, ka bankas apzināti pūta nekustamo īpašumu burbuli, tad "noliktās atslēgas" būtu jāpiemēro bez ierunām, bet taisnīgāk būtu, ja komercbankas izmaksātu šiem aizņēmējiem starpību starp sākotnējo novērtējumu un izsolē iegūto summu.

Atbildēt

Edge

01.09.2019. 14:01Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Ekonomiku jāgrauj finansu instrumentiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

01.09.2019. 13:56

Citāts: "Kopš 2014.gada janvāra netiek aprēķināts iztikas minimums valstī, bet ir noteikts valsts sociālā nodrošinājuma pabalsts 64 eiro apmērā, acīmredzot ziepēm, striķim un ķeblītim."

Tieši tādu pat politiku cionistu (žīdu nacistu) valsts korporatīvā vara realizē Krievijā no 2014. gada janvāra, sistēmiski samazinot iedzīvotāju ienākumus.

Atbildēt

nu tad

01.09.2019. 13:51

Varbūt uzreiz ierakstīt likumā, ka personām, kuru ienākumi nav vismaz 800 eiro uz rokas, nekādus kredītus neizsniegt!

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 13:36

Latvijā maksātnespējas vai tiesiskas aizsardzības procedūra ir tikai tiem, kam ir nauda. Reālajiem maksātnespējīgajiem Latvijā tiek piedāvāts tikai striķis, ziepes un ķeblītis, ja nepaspēj aizbraukt.

Atbildēt

Jūlis

01.09.2019. 13:27

Valstī ir ieviesta ciniska un noziedzīga attieksme pret hroniski slimiem pensionāriem,kuriem ir jāizvēlās starp invaliditātes un darba pensiju,lai gan oficiāli tiek sludināta pieeja visu veida atbalstiem.Arodslimiem invalīdiem ir pieejami tikai nekompensējami pretsāpju līdzēkļi un arodslimiem pensionāriem netiek sniegts nekāds atbalsts,lai gan tika veiktas apdrošināšanas iemaksas.Pēc noteikta vecuma nekādi kredīti nav pieejami.

Atbildēt

pilsonis

01.09.2019. 13:02

Vai tiešām bez viedierīces es nevaru pat TV skatīties?
Esmu dzimis vēl pirms kara- 1934.gadā- tajā pašā, kad Ulmanis veica apvērsumu. Izdzīvoju kara un pāeckara gados. Neesmu pret jaunajām tehnoloģijām, kamēr biju jaunāks, inovācijs nesagādāja grūtības, bet 85 gados man tās viedierīces ir vairāk apgrūtinājums, nevis ieguvums. Jaunajiem jau tās viedās ierīces ir iezīstas reizē ar mātes pienu, bet man no tām ir tikai nervu spriedze un galvas sāpes. Līdz šim par TV maksāju izmantojot Swedbankas kodu karti, nebija viegli, bet kaut kā samaksāju. Tagad, kad jāizmanto tikai telefons, man vairs nesanāk. Izmēģinājos visādi, bet samaksāt neizdevās. Palūdzu dēlam, lai samaksā man par TV. Dēlam ir citas valsts karte, ar kuru samaksāt ir vienkāršāk, bet Lattelekom atslēdza TV, jo neesot samaksāts no pareizās bankas.
Vai tiešām es pat TV vairs nevarēšu skatīties, ja es nemāku rīkoties ar tām jaunajām tehnoloģijām?
Tagad vēl domā pāriet tikai uz bezskaidras naudas norēķiniem, bet manos gados vienkāršāk ir pie kases samaksāt ar skaidru naudu, lai tie jaunie noņemas ar tām tehnoloģijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: