Menu
Pilnā versija
Foto

Kaitniecība, nolaidība Rīgas ielu būvē?

Pietiek lasītājs · 02.06.2018. · Komentāri (39)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra

04.06.2018. 18:59

»

aizmirsāt

piebilst,- par Eiropas naudu, par Eiropas naudu -VEF, skolu fasādes, uttt uttjpr.Kad sākām saņemt Eiropas projektu naudu,- pareizi - 2000 gadu otrajā pusē


Brīnies un skaties, kā krāpjas Ušakova fasāde:

Iežogojums aplīmēts ar reklāmām:

RĪGA KĻŪST SKAISTĀKA - "Rīgas domes Īpašuma depataments", "Rīgas kļūst skaistāka", lasi: no vienas būves remonta, divām būves remontiem 10 gadu laikā un ....... ...... .... PAR EIROPAS NAUDU, par ko ne vārda.

Atbildēt

Noteikti

04.06.2018. 16:37

»

Manuprāt

Manuprāt, zog un zaga voisi, bet tādos apjomos, kā Rīgā notiek tagad, tas nav aptverams. "Zelta tilta" miljoni pieder visiem, kas valdījuši Rīgā un kas valda šodien...


Lielajā,beidzot PĀRMAIŅU OKTOBRĪ š.g. tikai par "SASKAŅAS CENTRU".Citādi ceļš uz ukropabanderijas līmeni!.

Atbildēt

nu

04.06.2018. 12:32

»

ušakov huilo

Rīgā ir 45% latviešu un 37% krievu. Krievos ieskaitīti arī krievu okupanti un kolonisti, kuriem nav balsstiesību


mikrorajonos, kas ir lielākā Rīgas iedzīvotāju daļa, nedzīvo 45% latviešu,- nevajag, - ja melst, tad melst vismaz ar kaut kādu mēru...uz apmēram 60 dzīvokļiem, 10 lielākais, ir latviešu apdzīvoti,- tad nu rēķini pats procentus, no, piemēram, 130 000 iedzīvotāju, kas ir Iļģuciems, Bolderāja, Imanta, Zolitūde.Ja neticās, pašvaldību vēlēšanu dienās var apmeklēt jebkuru no šo rajonu punktiem un pašam pārliecināties.

Atbildēt

Manuprāt

03.06.2018. 22:28

»

hmm-mu mu

kā ar to argaļa,aksenoka un tā "ārsta" domē TILTU.Labas rebes taisīja vienotie


Manuprāt, zog un zaga voisi, bet tādos apjomos, kā Rīgā notiek tagad, tas nav aptverams. "Zelta tilta" miljoni pieder visiem, kas valdījuši Rīgā un kas valda šodien.

Minētās personas vismaz kautrējās un nedaudz baidījās, ka var nikļūt aiz restēm, atrkstījās uz sūdzībām tīri godīgi vai pieklājīgi, tagad šis Rīgas mērs un vicemērs mauj ar atbildēm pa tiešo aplamības, nevienu normālu atbildi nesaņemsi. Māju apsaimniekošanas remontus dubulto vai trīskāro, pieraksta miljonus, paņem naudu un neko nedara, uztur kapitālsabiedribas naudas kāršanai no rīdziniekiem, miljonus viņu naudas dāvina savai politiskajai aģitācijai, bet Latvijas varas iestādes klusē un neliekas ne ziņas, kaut Valsts kontrole saskaitīja izšķērdētus un pierakstītus miljonus. Cietumā neviens nesēž.

Jau krievi arī sākuši saprast, ka šī laika Rīgas zagļi tik nekaunīgi un atklāti apzog rīdziniekus un pat nepakustina ausis.

Rīgas dome neko nav Rīgā sakopusi. Viens, divi 0bjekti 10 gados - tas ir nieks, visas būves, kas pārveodo Rīgu, ir investoru un privātfirmu darbs un nav ko smērēt ciet acis, karināt rīdziniekiem makaronus uz ausīm. Mājas Rīga nebūvē, dzīvokļus nepiešļkir, ielas vienā bedrēs, iekšpagalmi sagrauti, ka pat tanki drīztur nevarēs braukāt, nogrims.

Lielāk bardaka Rīgā, kā tagad, nekad nav bijis.

Atbildēt

hihi

03.06.2018. 20:46

»

tīrs

nu takš laivā un uz zviedru krastu,ja nē neskribelē,bet sāc strādāt,kur vēl ir darbiņš,piem. ielu remonta brigādē,sorosist


lai krievu okupants ušakovs un viņa pakalpiņi paši strādā - nepabeigtā Barona iela rada negodu Saskaņai un oktobrī Saeimas vēlēšanās varbūt kāds krievs sapratīs, ka nav vērts balsot par krievisko Saskaņu, jo šie pat vienkāršu ielu nespēj salabot, bet otkatos saņem miljonus.
Negodu Saskaņai un ušakovam rada brūkošās Vanšu tilta un citu tiltu kāpnes. Netīrā un pussabrukusī centrālā dzelzsceļa stacija, šaurā un smirdīgā Rīgas autoosta. Līdz Saeimas vēlēšanām okupants ušakovs neko nepaspēs sakārtot un pārbūvēt. Visu godu par dziesmusvētkiem un dziesmusvētku estrādi savāks latviešu arhitekti, latviešu celtnieki un latviešu būvfirmas!

Atbildēt

tīrs

03.06.2018. 20:18

»

netirs

Tas jau ir ušakoviešu, krievu un krievu pakalpiņu mērķis - panākt, ka latvieši aizbrauc projām; Latvijas sagrābšana bez atklātas okupācijas un tankiem...


nu takš laivā un uz zviedru krastu,ja nē neskribelē,bet sāc strādāt,kur vēl ir darbiņš,piem. ielu remonta brigādē,sorosist!

Atbildēt

šuša

03.06.2018. 20:17

»

hmm-mu mu

kā ar to argaļa,aksenoka un tā "ārsta" domē TILTU.Labas rebes taisīja vienotie


ušakovs Rīgas satiksmē 5 gados iebāzis tik, cik kopā iztērēja 1 Dienvidu tiltam! maita zog un tēlo sociāldemokrātu!!

Atbildēt

netirs

03.06.2018. 19:07

»

Lai nu kā,

bet tā saposta un sakārtota Rīga nav bijusi neviena no tiem astoņiem kuri valdīja Rīgā pirms Ušakova, laikā. Zaga uz nebēdu. Tikai dažus iebāza aiz restēm. Es zinu, ko rakstu, jo dzīvoju Rīgā 75 gadus. Kāpēc nebrauciet projām, ja šeit tik nepanesama dzīve


Tas jau ir ušakoviešu, krievu un krievu pakalpiņu mērķis - panākt, ka latvieši aizbrauc projām; Latvijas sagrābšana bez atklātas okupācijas un tankiem.
Rīga vissakoptākā bija 1940.gada 16.jūnijā - vēlāk Rīgā ienāca krievu okupanti un visu pietirsa tā, ka joprojām no tiem mēsliem netiekam vaļā.

Atbildēt

Lai nu kā,

03.06.2018. 18:48

bet tā saposta un sakārtota Rīga nav bijusi neviena no tiem astoņiem kuri valdīja Rīgā pirms Ušakova, laikā. Zaga uz nebēdu. Tikai dažus iebāza aiz restēm. Es zinu, ko rakstu, jo dzīvoju Rīgā 75 gadus. Kāpēc nebrauciet projām, ja šeit tik nepanesama dzīve ?

Atbildēt

Hmm, taisnība rakstā vien ir

03.06.2018. 17:34

Satiku kādu arhitekti, kas plānoja vai piedalījās plānošanā vai citādizina \šo projektu (amatu neiztaujāju īsti) Brīvības ielā tramvaja sliežu būvi. Kā viņu sauc, kur dzīvo, nezinu, vienkārši notika nejuša saruna. Un viņa saka: esmu šokā, kas notika ar projektu, ar pieturu izbūvi, ar voisiem tiek piebraucamiem ceļiem. Viss projekts sačakarēts, sagrozīts, aplams, nekā nav no tā, kas bija plānots vai maz kas palicis no plānotā.

Un kur ir valksts uzraudzība galvaspilsētā, kā to būvē un bojā!

Kauns šai Rīgas domei. Pareizi raksta izteikta domas, ka varētu būt kaitniecība, lai kaitētu valsts galvas[pilsētas izbūvi un labiekārtošanau.

Atbildēt

ušakov huilo

03.06.2018. 16:36

»

bez šaubām

tu esi sev precīzi atbilstošu nosaukumu izvēvēlies. kurš ir tavs vārds un kurš uzvārds


Uzraksti man uz Rīgas domi un dabūsi oficiālu atbildi - kā nekā jāievēro datu aizsardzības likums. Vēstuli adresē ušakovam huilo un droši norādi savu atpakaļadresi.

Atbildēt

ušakov huilo

03.06.2018. 16:33

»

iemesls

un tavuprāt 45% + 37% ir 100%! Bravo! Visi krievvalodīgie balso par Ušakovu


45% - latvieši. 37% - krievi. 18% - citas tautības. Kas te nesaprotams?

Atbildēt

iemesls

03.06.2018. 16:26

»

ušakov huilo

Rīgā ir 45% latviešu un 37% krievu. Krievos ieskaitīti arī krievu okupanti un kolonisti, kuriem nav balsstiesību


un tavuprāt 45% + 37% ir 100%! Bravo! Visi krievvalodīgie balso par Ušakovu.

Atbildēt

ušakov huilo

03.06.2018. 15:22

»

Vo

Tad nu pastāsti, kurš bija tas īstais par kuru tiem latviešiem, kuri no dīvāna nepacēla pakaļas, vajadzēja balsot


Latviešiem vajadzēja balsot par jebkuru no latviešu partijām! Tagad Rīgā valda krievu šovinistu, zagļu, kukuļņēmēju, nacistu un pseidosociāldemokrātu partija, kas saņem naudu no Maskavas un dara visu, lai latviešiem Rīgā būtu grūta, riebīga un neizturama dzīve.

Atbildēt

Vo

03.06.2018. 13:49

»

ušakov huilo

Tā notiek, ja uz vēlēšanām aiziet 5 latvieši un 140 krievi. Latvieši ar savu pasivitāti un nespēju pacelt treknās pakaļas no dīvāni grūž Rīgu postā


Tad nu pastāsti, kurš bija tas īstais par kuru tiem latviešiem, kuri no dīvāna nepacēla pakaļas, vajadzēja balsot!

Atbildēt

No Juglas

03.06.2018. 13:20

Pieturas Rīgā vispār. Izkāpu no autobusa pieturā "Juglas iela" no Centra uz Juglu, jo man vajadzēja Juglas poliklīniku: vai pusstundu meklēju, kur atrodas Juglas iela, jo esmu no laukiem.
----

Pilnīgi antisociāls cilvēks, kas iebrauc no Vidzemes Juglā no otras puses :), neredz nevienu, kam pajautāt, kur atrodas Juglas centrs, kam ir ne visai laba darba slava jau no padomju laikiem. Lato tādam iedod vietu izrakstīties... Lato, nu, malacis, malacis. Ja nav nekā jēdzīga, ko apspriest, dod tik vietu Priedīša bloga satura iztukšošanai un šādiem rauduļiem. Tālu tiksi.

Atbildēt

No Juglas

03.06.2018. 13:16

»

A

Rakstītājs ir no tiem ,kas nav ticis pie siles , tagad ārdās slienas šķiežot, bet ievēlot tautas zagļu partijas ,droši paši zagtu vēl vairāk, jo zagšana tāpat kā dziedāšana ir tautiešiem asinīs


Rakstītājs ir cilvēks, kas domā, ka citi nedzīvo vai nezina apkaimi, par kuru viņš te fantazē. Diemžēl šādu čīkstuļu un stučītāju mūsdienās netrūkst. Starp citu, to veicina arī pats uzņēmums Rīgas Satiksme.

Atbildēt

No Juglas

03.06.2018. 13:13

"Invalīdi, vecie ļaudis ar pakām pie Čiekurkalna tirgus mēro aptuveni kilometru"

Rakstiņa autors ir stipri pārkarsis saulē. Vai tāds jau piedzimis. Katrā rindkopā kaut kas safantantazēts.

Atbildēt

ušakov huilo

03.06.2018. 13:13

»

paga paga

Muļķi, Ušakovu Rīgā vienmēr ievēl krievi


Tā notiek, ja uz vēlēšanām aiziet 5 latvieši un 140 krievi. Latvieši ar savu pasivitāti un nespēju pacelt treknās pakaļas no dīvāni grūž Rīgu postā.
Latvieši ir līdzvainīgi pie tā, ka ušakovs ir mērs.

Atbildēt

ušakov huilo

03.06.2018. 13:11

»

iemesls

Rīgā ir vairāk krievu kā latviešu, tāpēc arī ievēl Ušakovu. Un ievēlēs arī nākamajās


Rīgā ir 45% latviešu un 37% krievu. Krievos ieskaitīti arī krievu okupanti un kolonisti, kuriem nav balsstiesību.
Ja latvieši ietu balsot, tad par pilsoni naturalizētais krievu kolinists nebūtu ieguvis Rīgas mēra amatu.

Atbildēt

ušakov huilo

03.06.2018. 13:08

»

ākstam

ko tavējie ārgaļi,aksjonovi un citi kociņi tādu labumu paveica RĪGAI?!Savā virtuvē vari paplātīties


Un ko paveicis krievu okupants ušakovs? Tramvaju kustības grafiks sačakarēts, tramvaji smird un pilni ar bomžiem, ielas nesaremontētas un nolaistas, Barona iela joprojām nav nodota ekspluatācijā, Āgenskalna tirgus nolaists līdz kliņķim un nekas labāks nav Centrālajā, ziemā sastrēgumi nemākulīgas sniega izvešanas darbu organizācijas dēļ, problēmas ar bērnudārziem un skolām, korupcija Rīgas satiksmē, ēku remontiem paredzētā nauda tiek izsaimniekota, ušakovs amatos salicis savējos diletantus bez iglītības un izpratnes, nauda tiek dota visādiem elbakjaniem un citiem ušakova reklamētājiem, centrs kļūst neapdzīvots un cilvēki bēg uz citiem novadiem, Rīgā netīrs gaiss, ostu tuvumā smaka un ogļu putekļi, problēmas ar troksni intensīvas satiksmes vietās, tiek pārmaksāts par siltumu un ūdeni, koki tiek izcirsti un Rīga kļūst par betona džungļiem...un vēl n-tās sliktās lietas, kas tuvina Rīgu krievu dzerevņai un krievu nabadzībai.

Atbildēt

Patriotiskais gars

03.06.2018. 12:09

To kaitniecību un nolaidību,ko izdarīja vienotie kopīgi ar sorosīdiem LATVIJAI 30 gados neviens nepārspēs unarī neatkārtos."SASKAŅAS CENTRS"malači,ka RĪGA beidzot tiek pakāpeniski sakārtota.Protams ja vienotie RĪGAI nebūtu "nogriezuši" 400 miljonus,tas ātrāk tiktu veikts."bochēmai" laiks pārsēsties sabiedriskajā transportā!

Atbildēt

ta nu

03.06.2018. 11:49

Nils ir mazais Pukins Latvijaa. Darbojas tiesi kaa lielais.

Atbildēt

hihihi

03.06.2018. 11:21

»

lauķis

Toties ,,gudrie,, atbalstīja biedru partijnieku&augļotāju sistēmu.Tikai ,,gudrs,, latvietis ar savu balsojumu atbalsta ļaunumu


Lauķi, kāpēc tavās acīs latviskā opozīcija ir ļaunums? Patiesībā ļaunums ir ušakovs un visa viņa zaglēnu banda.

Atbildēt

A

03.06.2018. 04:31

Rakstītājs ir no tiem ,kas nav ticis pie siles , tagad ārdās slienas šķiežot, bet ievēlot tautas zagļu partijas ,droši paši zagtu vēl vairāk, jo zagšana tāpat kā dziedāšana ir tautiešiem asinīs!

Atbildēt

b. Nevilks

03.06.2018. 02:44

Gribējāt "kā Eiropā"? Dabūjāt, ko gribējāt.

Atbildēt

gudrais latvietis

02.06.2018. 22:46

»

Visa Rīga

ir sūdu bedre ar krievu okupantiem un viņu atbalstītājiem, kurus nevar saukt par latviešiem, bet mēsliem


Jā - stulbie latvieši neaizgāja vēlēt un tieši tāpēc par pilsoni naturalizētais krievu kolonists ieguva Rīgas mēra amatu. Vajag iet balsot un var arī iepriekš nobalsot, un nevis jābrauc uz laukiem pie radiem atpūsties un pierīties!

Atbildēt

Visa Rīga

02.06.2018. 21:49

ir sūdu bedre ar krievu okupantiem un viņu atbalstītājiem, kurus nevar saukt par latviešiem, bet mēsliem.

Atbildēt

Ripiņ!

02.06.2018. 21:27

Novēlu paripināt pa rakstā aprakstītām vietām kopā ar Nilu!Vismaz līdz vēlēšanām,daudz jau nav atlicis.Pacenties gan!

Atbildēt

Ripa

02.06.2018. 19:50

Domāju, ka rakstiņa autoram lēnu garu ir jāieņem rinda pie galvas daktera (nu, lai nav lieki jāmaksā).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: