Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dollārs Franklins

08.05.2020. 07:54

Mh, kaut kur dzirdēts teksts no Krievijas. Youtube kaut ko līdzīgu vismaz raksta sākums ir gandrīz copy paste no Fursova un Katasonova un vēl daži no deņ tv (день тв) regulārajiem viesiem un viņu lekcijām un uztāšanās. Davids Aiks kaut ko līdzīgu runā, Pāris ģenerāļi par krieviju runā kaut ko līdzīgu kā raksta beigās. Tāpat no ūsas daži imigranti runā par ūsu. Utt. Raksts par tēmu gatavojies sliktākajam iepērc konservus un ātri nobojājušos pārtikas produktus un vairāk šķiltavu un serkociņu.
Ir tikai viens liels negatīvs process!! Šo pēdējo 30 gadu laikā irnotikusi vispasaules jaunās paaudzes noformatēšana par patērētājiem nevis ražotājiem un radītājuem. Patērētāju kultūra neprot domāt kritiski.

Atbildēt

Haha

08.05.2020. 07:24

Zviedrijā ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits pārsniedzis 3000
PASAULĒ Vakar 18:20
Jauns.lv / LETA
Ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits Zviedrijā pārsniedzis 3000, ceturtdien paziņojušas amatpersonas.

Eidzot kasjauns. lv raksta “pareizi”? Par mirušiem, kas saistīti ar covid-19. Bet diskriminācija notiek pret citiem vīrusiem un dabisko mirstību. Tātad cionisti mediji turpina melot.

Atbildēt

Aha!

08.05.2020. 06:53

Lietuva, Latvija, Igaunija, Polija, lai kādas nepastāvētu pretrunas starp vecajām un jaunajām ES dalībvalstīm, ir bufervalstis starp Krievijas bidlu impēriju ar debilo botuksa karali, udmurtu, karanoziedznieku priešgalā un civilizētajiem Rietumiem ar savām problēmām. Krītītot šo valstu atkarībai no ES, ciestu Zviedrija, Somija, Norvēģija, Dānija un pat UK. Šodien ir civilizāciju kari, jo internets pasauli padara kompaktāku.

Krievijas bidlu un žīdu valsts vadība, karojot ar ES un ASV , var iekrist aizā kopā ar pretiniekiem. Var sairt Krievija. Sairstot Krievijai, ES var sairt, sairstot ASV, jo ES ir ASV projekts. Sairstot ASV, ES, Krievijai, Ķīna iegūst pārsvaru, ko neviens negrib pieļaut. Ņemot vērā, ka ebreju izcelsme ir no Ķīnas, komunistiskais Ķīnas režīms ir arī Izraēlas vadīts lēta darbspēka izmantošanai, bet, ja tautas pretosies, sairumi var kavēties, kamēr nesagrauj Ķīnu no iekšpuses. Tikai Krievijas bidlas no Kremļa savā propagandā par ES runā kā jau par sairušu. NATO arī bez ASV pretotos Ķīnas un Krievijas uzbrukumiem.

Spēku samērus uztur to pretdarbības. Tomēr vēsturi raksta uzvarētāji, kas liek izolēties, ar covid-19 testiem izplata covid-19, uz ko nereaģēja pat UK valdība, kad pašos testos uz covid-19 atrada vīrusu covid-19, ar ko inficēja veselus cilvēkus, testējot tos uz covid-19. Cionistu vara un prese par to nerunā. Bet lasa žīdenes Ain Ren grāmatu Atlanti iztaisno plecus, kurā minēta programa, kā atbrīvoties no liekiem cilvēkiem.Viņķele jau sola rudenī jaunu pandēmiju. No ASV ar Latvijas valdības lēmumu nopirkti jauni covid-19 eksprestesti par miljoniem aizņemtas naudas, kuri ir bez ES marķējuma. Šie eksprestesti domāti Latvijas cilvēku inficēšanai un mirstības palielināšanai. 4.maija korporācijai Latvijas iedzīvotāju šķiet par daudz. Jaunais Covid-20 vīruss eksprestestos, iespējams, būs vairāk nāvējošs un neviens par to neatbildēs.

Ar covid-20 rudenī attīrot Krieviju no bidlām, to gatavo pārvērst par ebreju impēriju. Udmurts Putins jau parakstījis projekta līgumu ar Natanjahu, Izraēlas premjeru. Neilgi pirms tam komercfirma KF ar izpilddirektoru Medvedevu starptautiskajā reģistrā pašlikvidējās. Ne velti Latvijas VP ir pusžīds E. Levits. Kabalisti gatavo jaunu pasaules iekārtu pēc muerīga ASV defolta, galīgā veidā noformējoties cionistu ebreju globālajai impērijai ar jau tās izstrādātiem trīs standartiem un gatavoto “ebreju tiesu saimnieciskajos jautājumos”.

Atbildēt

labvēlis

08.05.2020. 05:37

Ej izgulies!!!

Atbildēt

Emaldini un nemelo krievu okupantu garā!

08.05.2020. 03:15

»

Blondīne

Euro noturēsies visilgāk. Gadi trīs, vēl ir laiks mainīties. Vīruss izdarīja savu un lēnām izjauca pastāvošo pasaules modeli. Katra valsts būs par sevi. Pašreizējais ES parlaments ir pēdējais tās vēsturē. Notiks dalīšanās, Francija, Itālija, Vācija veidos savu savienību, mēs ar pārējām Baltijas valstīm...


Lietuva, Latvija, Igaunija, Polija, lai kādas nepastāvētu pretrunas starp vecajām un jaunajām ES dalībvalstīm, ir bufervalstis starp Krievijas bidlu impēriju ar debilo botuksa karali, udmurtu, karanoziedznieku priešgalā un civilizētajiem Rietumiem ar savām problēmām. Krītītot šo valstu atkarībai no ES, ciestu Zviedrija, Somija, Norvēģija, Dānija un pat UK. Šodien ir civilizāciju kari, jo internets pasauli padara kompaktāku.

Krievijas bidlu un žīdu valsts vadība, karojot ar ES un ASV , var iekrist aizā kopā ar pretiniekiem. Var sairt Krievja, sairstot ES. ES var sairt, sairstot ASV, jo ES ir ASV projekts. Sairstot ASV, ES, Krievijai, Ķīna iegūst pārsvaru, ko neviens negrib pieļaut. Tādēļ sairumi var kavēties, kamēr nesagrauj Ķīnu no iekšpuses. Tikai Krievijas bidlas no Kremļa savā propagandā par ES runā kā jau par sairušu. NATO arī bez ASV pretotos Ķīnas un Krievijas uzbrukumiem.

Spēku samērus uztur to pretdarbības. Tomēr vēsturi raksta uzvarētāji, kas liek izolēties, ar covid-19 testiem izplata covid-19, uz ko nereaģēja pat UK vadība. Viņķele sola rudenī jaunu pandēmiju, no ASV ar Latvijas valdības lēmumu nopirkti jauni covid-19 eksprestesti bez ES marķējuma. Šie eksprestesti domāti Latvijas cilvēku inficēšanai un mirstības palielināšanai. 4.maija korporācijai Latvijas iedzīvotāju šķiet par daudz. Covid-20 vīruss eksprestestos var būt nāvējošs un neviens par to neatbildēs.

Atbildēt

sena un smirdīga padarīšana

08.05.2020. 00:51

»

Interesanti,

kur palika Artura Priedīša komentārs, uz kuru redzamas vairākas atbildes


Vai tad kāds to vēl nezina, ka PIETIEK un cenzūra ir sinonīmi???

Atbildēt

Interesanti,

08.05.2020. 00:09

»

Deģenerējies ātrāk

A. Priedīti


kur palika Artura Priedīša komentārs, uz kuru redzamas vairākas atbildes?
PIETIEK un cenzūra???

Atbildēt

viss ir vienkārši

07.05.2020. 23:49

»

lauķis

Man ir pamatotas aizdomas ka šis ir viens no visuzjautrinošākajiem skribelējumiem


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

jaajaa

07.05.2020. 23:10

»

Covid-19 pasaulē izplata ar testiem,

kuri nāk no ASV, bet ražoti Ķīnā


...šitais vīruss nāk no sikspārņiem...bet ir tūkstoši un tūkstoši citu, kas dzīvo kukaiņos, abiniekos, visādās citās Dieva radībās, un liela daļa no tiem arī labprāt pārceltos dzīvot uz homo sapiens...varbūt vēl kādu teoriju ?...:)

Atbildēt

Blondīne

07.05.2020. 22:46

Euro noturēsies visilgāk. Gadi trīs, vēl ir laiks mainīties. Vīruss izdarīja savu un lēnām izjauca pastāvošo pasaules modeli. Katra valsts būs par sevi. Pašreizējais ES parlaments ir pēdējais tās vēsturē. Notiks dalīšanās, Francija, Itālija, Vācija veidos savu savienību, mēs ar pārējām Baltijas valstīm veidosim savu, trīs jūru savienību kopā ar Ukrainu, Poliju. Ar Ukrainu arī nav tik viennozīmīgi, iespējams, daļa var atvienoties, bet tas viss tikai pēc 2025.gada.
___________________________________________________
Vienreiz Youtubē klausījos kaut kādu poli, kurš stāstīja, ka, poļi neesot apmierināti, ka ES izturoties pret viņiem kā otro šķiru un tāpēc kaļot plānus iet prom no ES un ņem zem "sava spārna" Lietuvu, Latviju, Baltkrieviju, daļu no Ukrainas.
Tā kā pieļauju , ka šito daļu viņš no youtubes "pagrābis".

Atbildēt

kaķa smiekli

07.05.2020. 22:31

»

pretrunas

100 droni iznīcina arābus, bruņotus ar jaunāko krievu tehniku, bet pilsoņiem jābruņojas ar kājnieku bruņojumu...


Tak neņemiet par pilnu šitos pilnmēness murgus. Savulaik viņš portālā delfi tāpat murgoja, jau uzrakstīju piemēru.

Atbildēt

kaķa smiekli

07.05.2020. 22:02

Nu vecīt, pazini savu komentāru ? Kā tad bija ar tām šausmām, ko ? Un kurā valstī tas sastāvs ar mašīnām noskrēja no sliedēm ? Turpini vien pareģot, vismaz ir par ko pasmieties.

Atbildēt

kaķa smiekli

07.05.2020. 22:00

Ahahaha, nav pašreiz laika lasīt Jūsu opusu, iekopēšu nākotnei. Tad atkal Jums atgādināšu šito vangošanas produktu. Bet sākuma iekopēšu šeit vienu Jūsu komentāru, es toreiz speciāli saglabāju : Pirātu partija
Ziņo redaktoram
02.02.2020 13:01:40
Viss trakākais rietumeiropā būs februāra beigas marta sākums. Ļoti dauz sniega, vajadzēs izdzīt armiju kupenu atrakšanai, vēlāk atkala un tad atkal strauji piesals , neizturēs vadi, pilni grāvji ar mašīnām. Sāksies ļoti interesanta sērija, mašīnas aizdegsies pašas no sevis. P.S. Žel ka nevar pakomentēt rakstu par dzelceļa avāriju 15.gadi atpakaļ. Tad uzrakstīšu par vēl vienu katastrofu. No sliedēm noskries sastāvs ar dārgām , ļoti smukām mašīnām. Visas sadauzītas, žēl. Varētu man vienu, pateiktu kur, izdotos novērst.

Atbildēt

pretrunas

07.05.2020. 21:56

100 droni iznīcina arābus, bruņotus ar jaunāko krievu tehniku, bet pilsoņiem jābruņojas ar kājnieku bruņojumu.
Irāna uzvarēs ASV labāko draugu, kuram ir kodoltriāde pašam par sevi. Un pašattīstītas jaunākās tehnoloģijas, pilnīgi militarizēta sabiedrība, kas ir arī fantastiski izglītota, saliedēta un organizēta.
Ķīnai nebūs liela kara ar Krieviju, bet tā pievāks austrumus. Manas čības histēriski smejas.

Atbildēt

HH

07.05.2020. 21:51

ASV neatkarības deklarācijas otrais papildinājums ir ļoti labs, bet kā redzējām, tad internacionālu kosmopolītu sabiedrību pat tāds papildinājums neglāba no cionistu baņķieru uzkundzēšanās un divdesmit trīs triljonu parādos amerikas novešanu. Tādā sabiedrībā nekad nebūs vienotā un vēl jāņem vērā no kādiem pasaules alkatīgajiem tā veidojusies, kad visas eiropas visrijīgākie triecās uz zelta drudzi amerikā, nogalinot jebkuru savā ceļā. Reiz par to būs jāatbild, kaut septītajā paaudzē, bet Visums rēķinu piestādīs.

Atbildēt

Biedri!

07.05.2020. 21:22

»

Levita fans

Priedīt, bet kāpēc tu sadarbojies ar krievu boļševistisko un noziedzīgo režīmu, un biji stukačs? Tu esi deģenerāts un Latvijas nodevējs


Tuvojas 9. maijs. Esmu dzimis 1960. gadā. Mani svētki ir par trīs nulle septiņi rubļi. Tā bija laba vodka. Kamēr filma pušu. Nav salīdzināma ar Holivudas produkciju. Svētki bija no Vladivastokas līdz Ļeņingradai.

9. maiju nevar atcelt. Veterānii lūdz pārcelt šo simbolu. Jo atklāta demontēšana būtu dīvaina. Daudz naudas vajag parādei. Starptautiskā nozīme mazinājusies. Elite sakarā ar coronvīrusu neviennozīmīgi atzīst Holivudas filmas.

9. maija cēlonis bija ASV palīdzība. Jāsaprot, ka ASV tuvojas defolts un 9. maijs kļūst neaktuāls.

Atbildēt

Covid-19 pasaulē izplata ar testiem,

07.05.2020. 21:08

»

Kalpaka mazmazdēls

To čipu varēs izraut no miesas? Pārlikt no sveša cilvēka? Jeb čips izšķīdīs asinīs un būs tik mazs, ka to nekādi nevarēs izdabūt ārā


kuri nāk no ASV, bet ražoti Ķīnā.

https://youtu.be/R3fk3ZDbl60

Atbildēt

SS

07.05.2020. 20:59

Kādu vasku autors d...is , ja tas viss nepiepildīsies!))))

Atbildēt

Māsas, brāļi, kungi!

07.05.2020. 20:56

Māsas, brāļi! Jautājums. Piektā kolona, demagogi! Ļaunais un labais. Viss muļķīgais ir netīrība un ļaunais. Piektā kolona var būt jebkurš. Nodevība ir visu grēku simbioze. Grēciņi. Jautājat? Kas atrada Godmani? Šodien, kas mūs vada? Kā Levits. Pēkšņi kļuvis par ET tiesnesi, VP. Apšaubāmi. Kariņš. Viņķele, ASV cionistu stipendiāte. Merkele, Hitlera mazmeita. Romas pāvests, masonu cālēns. No kurienes viņi? Kā trešais reihs. Esam izglītoti. Jautājumi atbildami. Šodienas čipizētie! Ne katrs pilsonis ir cilvēks! Ar ļaunumu saistīti jautājumi ekonomikas sagraušanai. Šodien nepaļaujieties provokācijai. Ārkārtas situācijas priekšvēstneši! Migrēt varēs tikai čipizētie. Gaidiet, ko vēl sātanisti piesviedīs.

Esam cilvēki. No 1991. g. prihvatizēts viss. Cilvēciskā pamats. Karš, ko uzvarējām 1918. gadā, cik gadu šodien šiem varoņiem. Uzvara mums atņemta, guļ Litenes kapis. Ziemassvētku kaujas. Domājiet par savām tiesībām izolējoties! Kalpaks nepamodīsies! Mums ir savi karavadoņi šodien. Kuri ir viņi? Mums ir daudzi noizolēti, ārzemēs. Lai te netraucē.

Atbildēt

pārvaldnieks

07.05.2020. 20:10

Brīva tauta ir bruņota tauta. ASV neatkarības deklarācijas otrais papildinājums jāpieņem arī Latvijā. Tikai tā var aizsargāties pret citu valstu agresiju un diktatūras izveidošanos. Pašlaik valdība baidās no savas tautas, un tiek ķerstīti pat antīko ieroču kolekcionāri. Rezultātā uz militārām mācībām neierodas 90% izdienējošu rezervistu. Neviens negrib aizstāvēt šo pret tautu vērsto režīmu.

Šis gan man patīk

Atbildēt

ārprāts

07.05.2020. 19:40

Priedīšaprāt visi-Levits,Valters un visi pārējie,izņemot viņu,ir briesmoņi un Latvijas kaprači.Vēl tikai atliek paziņot,ka Kungs Jēzus Kristus ir krievs un Priedītis viņa vietnieks uz zemes.

Atbildēt

Dace S.

07.05.2020. 19:36

»

Arturs Priedītis

Vai "Pietiek" bija iespējams izvairīties no publikāciju strauja saturiskā pagrimuma debilitātes laikmetā pēc 2018.g.6.oktobra? Acīmredzot nebija iespējams, un tas nav noticis. Šajās dienās, kad nākas operatīvi un kategoriski vērsties pret valdošās kliķes humanitātes noziegumiem pandēmijas aizsegā, 4...


Jums taču viss ir Jūsu feisbukā daudz ātrāk un ar asprātīgām ilustrācijām, daudzi komentāri, pārpublicējumi, priekš kam ir jādod pietiek to es nesaprotu. Visu laiku taču kāds lasa, kaut ko prātīgu ieraksta Jūsu feibukā, vai tad ar to nepietiek, pasniedzēj?

Atbildēt

?

07.05.2020. 19:35

»

!

Pilniba piekritu jusu viedoklim


Tātad jāsaprot,ka jūs arī piekrītat,ka Miķelis Valters bija Latvijas nodevējs un nacistu aģents?Oho!Vēl viens slimnieks.Nupat jau vairs vispār ne par ko nav jābrīnās.

Atbildēt

Zeze

07.05.2020. 19:11

Daudz kas būs savādāk un vairāk nekad nebūs kā tagad. Bet murgot gan, autor, urbinot degunu, nevajag.

Atbildēt

jaajaa

07.05.2020. 19:07

»

jaajaa

…:D...tieši tā...autoram vajag scenārijus fantastikas filmām rakstīt sākt..."Jau vasarā redzēsim nemierus Vācijā, Spānijā."...gaidām...varbūt jauns "Nostradams" mums


...un vajag bik īsāk...lielākai daļai vienkāršā lasītāja nav pacietības tādus palagus "filtrēt"...:)

Atbildēt

autors viens no slimakajiem pamulkiem

07.05.2020. 19:05

Tik garu murgu izklastu uzdrukat,tur vajadziga liela neatlaidiba.raksti labak prognozes par Latviju pandemijas apstaklos.

Atbildēt

jaajaa

07.05.2020. 19:05

»

oi,

kaut kas no Žila Verna vai "zinātniskās" fantastikas formāta


…:D...tieši tā...autoram vajag scenārijus fantastikas filmām rakstīt sākt..."Jau vasarā redzēsim nemierus Vācijā, Spānijā."...gaidām...varbūt jauns "Nostradams" mums...:)

Atbildēt

bet es aicinu

07.05.2020. 18:46

atzīt,ka Priedītis nemūžam nevarētu ko tādu uzrakstīt un tāpēc viņš dusmojas un apskauž pirātu partijas autoru tāpat,kā visu citua autorus,izņemot pats sevi.

Atbildēt

no Ciblas

07.05.2020. 18:40

»

lauķis

Man ir pamatotas aizdomas ka šis ir viens no visuzjautrinošākajiem skribelējumiem


Simt komentārus šim nekad nesasniegt!Pārāk šķidri.

Atbildēt

PIETIEK apdullotais

07.05.2020. 18:39

»

nav nemaz tik slikti

"Pietiek" taču publicē arī jūsu gara darbus šajā debilitātes laikmetā


Aicinu atzīt,ka autors A.P. nav tas dumjākais.Bij.profesors,daudzu grāmatu autors,izdīdījis spalvu kā čekas ziņotājs - Dzimtenes aizstāvis kā pats rakstījis.Ko tagad dara viņa skolnieki,tas ir jautājiens.

Atbildēt

lauķis

07.05.2020. 18:39

Man ir pamatotas aizdomas ka šis ir viens no visuzjautrinošākajiem skribelējumiem.

Atbildēt

koijots

07.05.2020. 18:37

Kāda neticama sagadīšanās - šodien 13:45 iestājies pilnmēness:)
Pašizolācija spēj novest līdz transa stāvoklim, kad viss iekšās sakrājies vienā pūtienā nāk ārā.

Atbildēt

nākotne ir,bija un būs

07.05.2020. 18:32

Tik garš lējiens nekad nevar būt interesants,uzmanību piesaistošs un patiess.Bet man vienalga,pie kā komentāra kāju pacelt.

Atbildēt

oi,

07.05.2020. 18:24

kaut kas no Žila Verna vai "zinātniskās" fantastikas formāta

Atbildēt

mākslīgais intelekts

07.05.2020. 17:42

Vēl tikai pietiek.com atliek uzaicināt par ārštata autoriem Kasjauns ( citur jau ir nobanots) komentāru idiotu Sēņu Veci un delfi plānprātiņu Homēru Thompsonu, (jeb kā nu viņš tur sevi tagad nodēvējis)un tad šeit lekni zels īsts plurālisms un viedokļu dažādība.Interesanti vai "patrioti nesaprot" kā šāda atklāta stulbuma demonstrēšana tikai izraisa riebumu pret viņiem?

Atbildēt

Patriotiskais gars

07.05.2020. 17:10

Šo pajol pastalprievīti nav ieteicāms uzklausīt,ļoti aprobežots indivīds?!

Atbildēt

LR

07.05.2020. 17:01

Precīzi manas domas, varētu šo to papildināt, bet lumpeņproletariāram pietiks ko pārdomāt ilgam laikam arī ar šo informāciju. Varbūt pat nāks pie prāta un dosies sakārtot savu zemi.

Atbildēt

Derdz

07.05.2020. 16:57

Varbut tadu virusu kas kaite cilvekiem kuri dara nedarbus bet neaiztiek labu darbu daritajus jo vini nepieka nav vainigi ja otra gala citi piemeram piedirs dabu vai krapjas utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: