Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bebrs

03.01.2021. 10:50

nevienam, jo visi minētie caur Meironi tos miljonus saņēma, katrs savu daļu. Punkts. Un vārna vārnai acīs neknābs.

Atbildēt

NIKNAIS

01.01.2021. 13:47

Labs raksts, vien ar piebildi ka nepelnīti maza uzmanība ir pievērsta galvenajam "ekskursijas" vadītājam - MAIZĪTIM, tieši viņa laikā viss sākās, un ar viņa svētību, nevien pārnestā bet arī tiesā nozīmē ko dod SAB pilnvaras viss arī noticis.

Atbildēt

gunars

31.12.2020. 21:49

.......pec 30 gadiem nevar but izdevusies.

Atbildēt

gunars

31.12.2020. 21:42

»

Žulis

Skumjākais jau ka tie, kuri šeit mētājas ar rotaļīgiem komentāriem par “neizdevušos valsti” un cenšas pasmieties par raksta autoru neapjēdz, ka ne jau kaut kāda tur valsts ir apzagta, bet gan tieši jūs personīgi esiet apsagti! Tieši jūs un jūsu bērni būs tie, kas cietīs no šī ārzemju afērista un vietējo...


Tas viss ir pareizi. Visvieglakais ir konstatet faktus, bet luk pateikt, kas konkreti butu darams, un tulit, ir dots ne katram. Gaudot mes visi varam un protam. Kad mes pariesim pie konkretas ricibas, lai glabtu savu valsti. Kas attiecas uz frazi par neizdevusos valsti, Jums nav taisniba, valsts ar tadu atpalicibas limeni visas jomas pec 30 gadiem but izdevusies.

Atbildēt

jaajaa

28.12.2020. 23:33

»

tā viš i...

Gudrākais būs Hūte, ETiesa piespriedīs maxāt kompensāciju


pēc 30 gadiem, varbūt. labi ja sanāks priekš 4 neļķēm uz visu aizmirsta nekopta kapa..

Atbildēt

Sandis

28.12.2020. 17:08

Visi tie valsts nodevēji ar Sparānu, bordānu,jurašu, strīķi, mežsargu priekšgalā ar bandītiskām metodēm un valsts pilnvaru pārsniegšanu, dokumentu viltošanu ir atņēmuši mantu Lembergam, Maligina meitām Olainfarm, Skonto stadionu Indriksonam, mēģināja atņemt viesnīcu Gulami. Šī banda ir jāsauc pie kriminālatbildības un jasasēdina cietumā uz mūžu. Viņi grupā veica nežēlīgus noziegumus, valsts noslēpuma izpaušana, svešā īpašuma piesavināšanās, miljoniem eiro liels kukulis no Norvik bankas, dokumentu viltošana utt. Piešķirtās valsts pilnvaras viņi izmantoja saviem mērķiem un sabojājuši valsts tēlu investoru acīs, kuri baidās no šiem noziedzniekiem, kuri piesedzas ar satversmes aizsardzību,pseido tieslietu ministrs, pseido korupcijas un juridiskās komisijas vadītājs vienā vārdā mežoņi.

Atbildēt

kur mums ir tiesas

28.12.2020. 16:09

???????????????????lai ietu pie tiesas, vajag prokuratūras izmeklēšanu, kurš izmeklēs?

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

28.12.2020. 15:12

Paardeva indulgences?

Atbildēt

Būs "Prokuroru" prāva

28.12.2020. 14:06

Ir beidzot jāarestē gan Maizītis, gan Kalnmeijiers un visi pārējie "prokurori", kuri ir desmitiem gadu garumā nodevu;si valsti, izmantojuši dienesta stāvokli , lai palīdzētu izlaupīt valsti.
Jābūt prokuroru paraugprāvai un jāatceļk nāves soda moratorijs šim gadījumam. Prokuroru mafijai ir jāpretstatī likums un citi prokurori, kuri tiks organizēti tribunālā speciāli šo vilkaču notiesāšanai.

Atbildēt

HA

28.12.2020. 13:08

»


Īpaši, jā tā ir atmazgāta.

Atbildēt

naivie

28.12.2020. 12:08

naudiņa sen sadalīta un pie vietas

Atbildēt

Doniņa

28.12.2020. 10:56

»

tā viš i...

Gudrākais būs Hūte, ETiesa piespriedīs maxāt kompensāciju


Vai kaut viens no rakstā minētajiem taukmūļiem būs par kaut ko atbildīgs? PROTAMS, NĒ! Varbūt kādam pa burzmu bite iedzels, varbūt kādam tiks pasniegta bunkusa tablete ak-47. Tomēr vairums dzīvos lieliski un bezbēdīgi. Žēl, ka mums nav sava baltā bulta.

Atbildēt

tā viš i...

28.12.2020. 10:31

Gudrākais būs Hūte, ETiesa piespriedīs maxāt kompensāciju!

Atbildēt

VB

28.12.2020. 10:23

»

!

Lembergu nevar notiesāt, jo tā uzrakstīta apsūdzība, lai to nevarētu izdarīt


Tiešām, arvienvairāk tā izskatās.
BET, labi vismaz, ka pie mums (it kā!) par sliktu / brāķa apsūdzību nevienu nevar notiesāt. Otrādi būtu DAUDZ sliktāk - daudzi to pieredzējuši jau agrāk...
No šā skata p-ta Lembis ir mūsu brīvības cīnītājs, nu tipa Čegevara...

Atbildēt

Pie Bunkera Ivanuškas ceļā jau ir likums parakstīšanai,

28.12.2020. 10:22

»

ASV protektorāts Latvija

Ja ir kāds pie kaut kā vainīgs, tad pēc redakcijas nostājas pie vainīgajiem vienmēr ir jāiekļauj arī Putins


ar ko liegtas cilvēktiesības uz īpašumu - pagaidām nekustamā īpašuma. Tas viss saskan ar Vatikāna Pasaules valdības koncepciju atbrīvot proletariātu no privātīpašuma Krievijas un Latvijas, globālā elektroniskajā koncentrācijas nometnē, ar vakcīnu nandaļām plānojot dzēst arī iedzīvotāju atmiņu, padarot par biorobotiem, vienlaikus legalizējot marihuānu un narkotikas. NĪ nonāks namu apsaimniekotāju īpašumā, kuri savukārt būs ieķīlāti centrālajā bankā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

28.12.2020. 10:01

Ja ir kāds pie kaut kā vainīgs, tad pēc redakcijas nostājas pie vainīgajiem vienmēr ir jāiekļauj arī Putins.

Atbildēt

kkk

28.12.2020. 09:28

Protams ka jāpiedzen līdz pēdējam centam visi zaudējumi ko Latvijai radījis Šveices afērists. Un jāsāk ar cūkas purnu kurš redzams raksta sākumā. Pārējās cūkas atbild solidāri - proporcionāli sazagtajam.

Atbildēt

tūtiņdreijers

28.12.2020. 08:01

»

tūtiņdreijs

Bez gariem ievadiem un manierēm...


Situācija kļūst daudzkārtēja-
Maskas, karantīna, kaps.
Kovids klāt un visi blēj,
Zelta vakcīnas drīz taps!

Maksās visi, kur tu liksies-
Nomušīs, tad augšā tiksies.
Tīra Latvijai būs telpa,
Nevēdīs vairs latvju elpa.

Dumpis būs reiz beidzies,
Kariņš vaidēs nenobeidzies-
Viņķeli tad drinks,
Citadeles ēnā skelets slinks.

Izbēdzis nāves,
Eiroparlamentā -
par Latviju tas stāvēs.

Atbildēt

vispār

28.12.2020. 06:05

»

valsts ziņu dienests

... no LSM...2007. gadā prokurors Andis Mežsargs uzlika arestu Ventspils mēra Aivara Lemberga ārvalstu uzņēmumu tīklam. Tās ir 27 pastkastītes firmas Eiropā un eksotiskās beznodokļu zonās. Arestēja arī vekseļus un citus vērtspapīrus. Par politiķa slēptajiem īpašumiem izmeklētājiem pastāstīja advokāts...


Vekseļi, vērtspapīri un seifos atrastie naudas maisi netika nodoti Meroni, bet par paskastītēm ... gan jau tās turpat vēl stāv. Un manta netika nodota nevienam citam, bet tam kurš to jau līdz tam glabāja kā slēpto īpašnieku pārstāvis. Tāpēc arī lembergoīdi tā psiho, jo nekādā variantā neko atpakaļ nedabūs.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

28.12.2020. 05:18

Neattīstīti, notrulināti viņu lielum lielais vairums maldās pa dzīvi un nezina augstāku laimi kā ar veselu muguru paēsties pelavu maizes, nezina citu drosmi kā pacelt acis uz lielskungu, nezina citu gudrība kā neatļaut sevi pieķert zādzībā. Lopiski piedzerties tikai svētdienās vien viņam ir tikums, netikt pērtam viņam ir gods. Vārdu sakot: viņš ir tāds, kāda var būt tauta, kuras cilvēcību jau sešus gadsimteņus kremt verdzības pūķa zobs.

Atbildēt

Bet laiki mainīsies

28.12.2020. 02:24

Kukulītis pakārās. Šis labi sarakstijis likuma pantus pie teikšanas kad bija. Lielus Zagļus nevar notiesāt tiesas maizīša nopelns.

Atbildēt

tūtiņdreijs

28.12.2020. 00:38

»


Bez gariem ievadiem un manierēm:

Bez tautas frontes varoņiem,
Reiz nesācies šis stāsts.
Ar čekas rokām veiklām,
tiek būvēts jaunais latvju veiksmes stāsts.

Kā indiāņi mazi, tie atdot visu valsti,
un klausās melos saldos, kā nākotnē tie dies.
Bet paiet trešais gadu desmits,
Un purvā dziļāk brien latvju stāsts.

Un tad nāk glābējs ar viedu vaigu,
Kurš sola nākotni itin raibu.
Ar masku uz vaiga un ķešā,
Būs glābts no visa bešā.

Tik dziesma drīz būs galā,
jo gaismas blāvums lēnām dziest.
Ar indiāņu spogulīšiem lētiem,
vairs nevart spozmi rast!

Atbildēt

vai tiešām

27.12.2020. 23:50

Vai Meroni advokāts tajā laikā nebija Strupišs, kas tagad ir Augstākās tiesas priekšsēdētājs? Vai ar viņa palīdzību Meroni kļuva par Lemberga mantas glabātāju?

Atbildēt

valsts ziņu dienests

27.12.2020. 23:44

»

vispār

Meroni netika nodoti nekādi aktīvi


... no LSM...2007. gadā prokurors Andis Mežsargs uzlika arestu Ventspils mēra Aivara Lemberga ārvalstu uzņēmumu tīklam. Tās ir 27 pastkastītes firmas Eiropā un eksotiskās beznodokļu zonās. Arestēja arī vekseļus un citus vērtspapīrus. Par politiķa slēptajiem īpašumiem izmeklētājiem pastāstīja advokāts no Šveices Rūdolfs Meroni. Mežsargs šveicietim uzticēja arestēto mantu glabāt. Ārvalstu firmu patieso vērtību veidoja tām piederošās daļas Latvijas uzņēmumos. Tās ir vairāk nekā 20 tranzītbiznesa kompānijas.

Kas tie ir ja ne aktīvi? Vērtspapīri nav aktīvi? Kas tas ir par prokuroru Mežsargu? Kādā sakarā viņs viena mantu nodod glabāt citam? Vai tas kāds jauns Latvijas ģenerālprokuratūras biznesa paveids? Eu, vai šājā valstī visi ir kukū?

Atbildēt

!

27.12.2020. 23:15

»

ESMAIJA

Apsūdzības nav! Ir tikai (ES ATKĀRTOJU PROKURORA VĀRDUS) Tā ir civiltiesiska lieta, kuru ierosinājuši 3 miljonāri. Viens no viņiem ir savu apsūdzību atsaucis, bet tie divi tiesā gadiem nav rādījušies. Ja ir sekots līdzi visam, kas tur notiek, arī par tiem mirušajiem lieciniekiem un par pēdējo liecinieku...


Ka tik nav pēc abpusējas vienošanās,A.Lembergs ziedots?
Naudiņa, protams aizgājusi un caur Lembergu jaunāko, ienākusi "Top" veikaliņos. Kuru attīstības veicināšanā, Ozola, pat pamainīja LV nodokļu sistēmu.

Atbildēt

nevajag muldēt

27.12.2020. 23:10

»

ESMAIJA

Apsūdzības nav! Ir tikai (ES ATKĀRTOJU PROKURORA VĀRDUS) Tā ir civiltiesiska lieta, kuru ierosinājuši 3 miljonāri. Viens no viņiem ir savu apsūdzību atsaucis, bet tie divi tiesā gadiem nav rādījušies. Ja ir sekots līdzi visam, kas tur notiek, arī par tiem mirušajiem lieciniekiem un par pēdējo liecinieku...


Lembergam tur ir vesels vagons ar apsūdzībām, tai skaitā par amatpersonām noteikto ierobežojumu masveida pārkāpšanu. Turklāt, ja Lembergs neko nav zadzis, tad par ko lembergoīdi visu laiku brēc? Viņam taču nav nekāda sakara ar arestēto mantu, tātad tā pieder pavisam citiem cilvēkiem, kurus pilnībā apmierina Meroni darbības, jo citādi taču viņi pierādītu savas īpašumtiesības un celtu pretenzijas.

Atbildēt

Aivara shēma

27.12.2020. 22:03

Man šitas arvien vairāk sāk izskat[ities pēc Aivariņa paša shēmas.
Meronis arī sāk pie***ies pie staba, tāpat kā Grinberga lieta

Atbildēt

ESMAIJA

27.12.2020. 22:02

»

Dadzis

Tautas mantas apzagšanas saknes ir jāmeklē, vēl kad šī manta nonāca, tā rokās, no kura, tā tika izzagta


Par kādu tautas mantas izzagšanu iet runa? Jā, kriminālprocesu uzsāka, bet, ja nemaldos, tad 2016. gadā to izbeidza, jo nebija nekāda pierādījuma, ka Lembergs būtu valstij kaut 1 centu nozadzis. ŠIS IR CIVILPROCES, KURU IEROSINĀJA 3 MILJONĀRI. UN PROKURORS uzsver, ka Lembergs valstij nav nodarījis nekādus zaudējumus. Tāpēc man nav saprotams, kādēļ šajā procesā iejaucas valsts un cik miljonus tā valsts iesaistoties tik garā tiesāšanā.

Atbildēt

ESMAIJA

27.12.2020. 21:53

»

!

Lembergu nevar notiesāt, jo tā uzrakstīta apsūdzība, lai to nevarētu izdarīt


Apsūdzības nav! Ir tikai (ES ATKĀRTOJU PROKURORA VĀRDUS) Tā ir civiltiesiska lieta, kuru ierosinājuši 3 miljonāri. Viens no viņiem ir savu apsūdzību atsaucis, bet tie divi tiesā gadiem nav rādījušies. Ja ir sekots līdzi visam, kas tur notiek, arī par tiem mirušajiem lieciniekiem un par pēdējo liecinieku, kuram piespieda parakstōt viltus liecību... tad es varu teikt - nezinu nevienu cilvēku, kuram būtu spēks to izturēt. Tie ir izdzimteņi ne cilvēki un tas var notikt ar jebkuru no mums, ja mēs runāsim to, ko domāsim bez bailēm un izlikšanās. Sistēma izrēķināsies ar katru nepakļāvīgo. Bet es ceru sagaidīt to dienu, ka uz Rīgu pa visiem ceļiem plūdīs mašīnu kolonas , lai pieprasītu šīs kliķes atkāpšanos.

Atbildēt

jaajaa

27.12.2020. 21:49

»

vispār

Meroni netika nodoti nekādi aktīvi


...bet tieši tas jau arī rakstā ir pieminēts...ja nav kaut kāda "nodotās mantas apraksta", tad Rūdis, rakstā minētajiem personāžiem piepalīdzot, ir piesavinājies Aivara aktīvus...visprastākais kriminālprocess par krāpšanu un piesavināšanos, un Aivaru kā cietušo...kāds tam sakars ar valsti ?...atsevišķu konkrētu amatpersonu noziedzīga darbība vai bezdarbība...:)

Atbildēt

Fakts

27.12.2020. 21:47

https://www.youtube.com/watch?v OpLpA3CSclg

Atbildēt

stulbenei

27.12.2020. 21:00

»

Temīda

stulbenīt, prasīs Anrijs Lembergs un Ansis Sormulis, un Sormulim, piemèram, pieràdīt, ka biznesà darbojoties bija iespèja nopelnīt mantu tàdà vèrtībà ( vai dałèjà ), nebūs problèma... nevajag tikai par hūti runàt, tur ir vèl divi


Ko ta šie prasīs? Tās pašas patiesā labuma guvēja tiesības, par kurām visu laiku tie paši lrmbergoīdi stāstījuši, ka tās vispār nepastāvot? Nu tad tiesa šiem iedos papīru, ka var tās savākt tāpat kā nodeva valstij. Visas pārējās pretenzijas tikai un vienīgi pret Meroni, kuru paši iecēla par īpašumu apsaimniekotāju.

Atbildēt

Smird mikropisans

27.12.2020. 20:24

»


indulis duka.

Atbildēt

janis

27.12.2020. 20:19

Pret visām uzrādītām amatpersonām ierosināt krimināllietas,par bezdarbību,kura rezultātā ir valstīj radušies zaudējumi lielos apmēros,ko radīja šīs grupējums,un pietam visu laiku saņēma lielas algas.Šie visi ir jānotiesā,un prokuuratūrā,un IM ir jāveic tīrīšanu no šāda veida mahinatoriem,30.g.zog,un neviens nesēd,Stukān kungam ir ko padomāt?

Atbildēt

piesegšana

27.12.2020. 20:07

Maizīti piesedz visa Levitc/Kariņa korumpantu banda

Atbildēt

Dronam

27.12.2020. 19:49

»

Drons

Pilnīgs murgs tajā rakstā. Neviena fakta, nevienas cēloņu-seku analīzes, tikai revolucionāri saukļi


Meroni netika nodoti ievērojami aktīvi? Vai tie nav pazuduši? Kapēc lietas arestētie aktīvi tiek nodoti kaut kādam šveices advokātam? Kādā sakarā? Vai Latvijai ir kāds līgums ar Šveices valsti? Vai nebija iesniegumi un pieprasījumi VP vai ģenerālprokuratūrā? Vai visas minētās personas nebija sasitītas ar šo lietu būdamas atbildīgas valsts amatpersonas, kuru tiešais uzdevums bija pārstāvēt valsts intereses? Kurš no minētā nav fakts?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

27.12.2020. 19:27

Ko tad šajā sakarā saka vēsturnieks Indulis Ronis: Izvilkumi no vēsturnieka I. Roņa sacītā:

Ierakstiet www.tautastribunals.eu meklētājā Indulis Ronis un jūs uzzināsiet daudz vairāk par noziedznieku- slepkavu Jāni Maizīti. Jā, jūs pareizi izlasījāt un es “nepārrakstījos“, J. Maizītis ir slepkava.

Indulis Ronis„Ja Krimināltiesisko zinātņu katedras vieslektors Jānis Maizītis un bijušais ģenerālprokurors, pašlaik Valsts prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos un Nacionālās Drošības padomes sekretārs Jānis Maizītis ir identiskas personas, tad tā ir pilnīga visas Latvijas Universitātes katastrofa. Proti, Nacionālās Drošības padomes sekretārs Jānis Maizītis ir veicis sistemātisku darbību, lai grozītu valsts iekārtu, šajā nolūkā noziedzīgi noslēpjot no Valsts prezidenta un Nacionālās Drošības padomes vairākus būtiskus iesniegumus nacionālās drošības jautājumos, kā tas redzams arī no pielikuma 4.dokumenta. Sīkāk par šīm lietām runāju savā š.g. 15.februāra iesniegumā izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim (pielikuma 3.dokuments), kura saņemšanu , gods godam, ministrija apstiprināja tajā pašā dienā, bet no J.Maizīša un citiem Valsts prezidenta kancelejas adresātiem ne čiku, ne grabu. Pievienotajos iesniegumos Izglītības un zinātnes ministram nedaudz pakavējos arī pie Latvijas un Austrumeiropas vēstures falsificēšanu sarkanā un brūnā totalitārisma mītu garā.“

Atbildēt

Drons

27.12.2020. 19:14

Pilnīgs murgs tajā rakstā. Neviena fakta, nevienas cēloņu-seku analīzes, tikai revolucionāri saukļi.

Muļķis tas raksta autors. Viņam būtu jāsēž cietumā. Ak nē, psihenē. Cietumā garīgi slimos neliek. Nu tādā veidā arī viss tas raksts

Atbildēt

OHO!

27.12.2020. 18:42

Kā tas Cēsu milicis piebriedis! Laikam slimo ar bada coronu.

Atbildēt

ROFLMAO

27.12.2020. 18:36

Kur tad Beztiesības ministrija un tās ministri, beidzot ar Bordeli? Un Korupcijas Netraucētas Attīstības Birojs ar izkaptīm, strīķiem un durašiem?

Latvijā nav vairs kam arestēt un tiesāt vainīgos, jo astoņkājis ir pārņēmis visu, no partiju saeimas, valdības un augstākās tiesas līdz policijai, kas viena indieša sūdzību padara par bankrota spriedumu vietējam uzņēmumam, bet ignorē reālo noziedzību.

No tādas valsts gribas tikai emigrēt.

Atbildēt

Likumi ir pasaku grāmatas, “pareiziem procesiem” un būtībai

27.12.2020. 18:36

»

vilkam

Vai problēma nav likumu neesamība Latvijā, kā arī korupcija tiesās? Vai nav tā ka advokāti ar tiesnešiem sarunā kā izspriest lietu vai kā to novilcināt? Nu kā savādāk izskaidrot 20 gadu gumijas stiepšanu? Vai puzes bandinieks, tāpat kā bārdainais miskastnieku andžš un citi, kas akurāti piesavinājās ...


Bez visa tā ir iestādes, amatpersonas likumu un procesu interpretācija - to sauc par faktisko rīcību. Gudri juristi izprot, kā apstrīdēt FR, bet tiesas faktiskā rīcība ir neapstrīdama.

Gudro jurustu spējas apstrīdēt FR beidzas pie izmeklēšanas un valsts noslēpuma. Vai neizskatās, ka ir visi priekšnoteikumi mafijas darbībai?

Atbildēt

Temīda

27.12.2020. 18:35

»

fakts

Lembergoīdu murgologi ar savu stulbo apgalvojumu, ka attaisnošanas gadījumā Lembergs varēšot kaut ko prasīt no valsts var iet pakārties atejā...


stulbenīt, prasīs Anrijs Lembergs un Ansis Sormulis, un Sormulim, piemèram, pieràdīt, ka biznesà darbojoties bija iespèja nopelnīt mantu tàdà vèrtībà ( vai dałèjà ), nebūs problèma... nevajag tikai par hūti runàt, tur ir vèl divi

Atbildēt

vilkam

27.12.2020. 18:30

»

Vilks

Var jau to ļaundaru sarakstu rakstīt vēl garāku. Kur tad tiesneši, nodrošinājumu aģentūra, DP jeb tagad VDD , KNAB , VID, PVD u.t.t...


Vai problēma nav likumu neesamība Latvijā, kā arī korupcija tiesās? Vai nav tā ka advokāti ar tiesnešiem sarunā kā izspriest lietu vai kā to novilcināt? Nu kā savādāk izskaidrot 20 gadu gumijas stiepšanu? Vai puzes bandinieks, tāpat kā bārdainais miskastnieku andžš un citi, kas akurāti piesavinājās valsts mantu to prihvatiozējot par konfekšu papīrīšiem.... Jo likums to ļāva un paredzēja! Vai tiešām nebūs tā, ka puzes bandinieks visu darīja likumīgi, jo likums to ļāva? Ko dot tavs "respektablo" kantoru uzskaitījums, kuru reālā darbība ir vien čiks visās lietās un gadījumos? Un kā ir ar saprātigu termiņu? 10 gadi starp citu ir noilgums, kas ierakstīts likumā!

Atbildēt

kindzulis

27.12.2020. 18:23

Raksta autoram - vai šā brīža AT priekšsēdētājs tad nebija advokāts Meroni, kad plānoja un realizēja šo grandiozo shēmu? Vai tāpēc pie atbildības saucamie vīri ir sev sarūpējuši nesodāmo personu statusu? Kas izskustinās noziedzigo karteli tiesībsargjošā jomā Latvijā? Vai tas ir vispār iespējams?

Atbildēt

Izdevusies 4. maija valsts finanšu korporācija

27.12.2020. 18:22

»

Piekrītu Žulim

Valsts ir izdevusies kā finanšu korporācija savās interesēs, apzogot tautu. Tādēļ muļķīgi ir teikt “neizdevusies valst


Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

50.- 53. lpp.

😎Nauda no helikopteriem

Eiropas Centrālā banka solīja nopirkt jebkuru instrumentu, ko ES valdības izdos (solis, ar kuru izdevās samazināt aizņēmumu izmaksu starpību starp vājākām un spēcīgākām eirozonas dalībvalstīm).
Krīzes laikā ļoti agri tika veikti steidzami un plaši pasākumi ar trim īpašiem mērķiem:
1) apkarot pandēmiju ar tik lieliem izdevumiem, cik nepieciešams, lai to pēc iespējas ātrāk kontrolētu (izmantojot testus, slimnīcu iespējas, pētījumus - narkotikas un vakcīnas utt.);
2) nodrošināt ārkārtas līdzekļus mājsaimniecībām un uzņēmumiem, kas atrodas uz bankrota un katastrofas sliekšņa; un
3) atbalstīt kopējo pieprasījumu, lai ekonomika varētu darboties pēc iespējas tuvu potenciālam.

Šie pasākumi novedīs pie ļoti liela fiskālā deficīta, ar bagātīgu ekonomiku iespējamu parāda un IKP attiecības pieaugumu par 30% no IKP.

Pasākumi, kas pirms pandēmijas būtu šķituši neiedomājami, var kļūt par standartiem visā pasaulē, jo valdības cenšas novērst ekonomikas lejupslīdes pāraugšanu katastrofālā depresijā. Arvien biežāk valdībai būs aicinājums rīkoties kā “pēdējās iespējas maksātājam.

Runājot pēc iespējas vienkāršāk (un šajā gadījumā vienkāršoti), MMT( mūsdienu monetārā teorija) darbojas šādi: valdības emitēs parādus, kurus centrālā banka nopirks. Ja tā to nekad nepārdod, tas pielīdzinās monetārajām finansēm: deficītu monetizē (centrālajai bankai iegādājoties valdības emitētās obligācijas), un valdība var izmantot naudu pēc saviem ieskatiem, valstīm nonākot beztermiņa parādos un aizņēmumu saistībās. Tā, piemēram, metaforiski var naudu nomest no helikopteriem cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama. Ideja ir pievilcīga un realizējama, taču tajā ir iekļauts būtisks jautājums par sociālajām cerībām un politisko kontroli: tiklīdz pilsoņi sapratīs, ka naudu var atrast uz “burvju naudas koka”, ievēlētie politiķi būs pakļauti sīvam un nerimstošam sabiedrības spiedienam radīt vairāk un vairāk. vairāk, kas ir tad, kad sākas inflācijas jautājums.

Atbildēt

HA

27.12.2020. 18:15

Es apakšā parakstījies neparko neatbilst.
Tas ir precedents jebkuram dokumentam ar juridisku spēku.
Tai skaitā hipotekāro kredītu ņēmējiem.
Nemaz jau nerunāsim par cesijām, uz kurām nemaz personu paraksta nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: