Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

404

01.11.2020. 09:41

»

Peksis

1.20 - nodevas ieksēšanas komisija. Ja esi losis un maksā 365*10 3650 + 365*1.20 438 kopā 4088 , tad neviens neliedz TEv tādam lošainam izpausties, citi, kas draudzējās ar galvu , samaksā par gadu 1000+1.20 vienā reizē


Peksim - redzams ka tu esi īsts peksis. No kurienes tu, īdiņ ņēmi ka man tā braukšana ar ārvalsts auto pa Latviju ir vajadzīga uz visu gadu??!! Nu nevajag man uz visu gadu, bet tikai uz pāris nedēļām. Paturi savas gudrības pie sevis.

Atbildēt

404

01.11.2020. 09:36

»

Likums

Atļauja nebūs vajadzīga gadījumos, kad autovadītājs nomā spēkratu no ārvalstī reģistrēta komersanta, kas nodarbojas ar auto iznomāšanu. Tāpat CSDD atļauja nebūs nepieciešama, ja persona vada vieglo automobili klātesot transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā norādītajam īpašniekam (turētājam) vai viņa...


¿CSDD piešķir kaut kādu atļauju Latvijā vadīt ārvalstīs reģistrētu vieglo automašīnu?? Aizmirstiet par to. Tas bija kādreiz, bet tagad šādu atļauju vietā ir nodoklis 10€, kam jāpieskaita arī 2€ csdd komisijas komisijas maksa par katru maksāto dienu, jeb Kampējkantoris 20%.

Atbildēt

Likums

31.10.2020. 15:41

Atļauja nebūs vajadzīga gadījumos, kad autovadītājs nomā spēkratu no ārvalstī reģistrēta komersanta, kas nodarbojas ar auto iznomāšanu. Tāpat CSDD atļauja nebūs nepieciešama, ja persona vada vieglo automobili klātesot transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentā norādītajam īpašniekam (turētājam) vai viņa pilnvarotai personai.

CSDD uz trīs gadiem atļauju Latvijā vadīt ārvalstīs reģistrētu vieglo automašīnu piešķirs - personai, kura ārvalstīs strādā algotu darbu, mācās vai veic uzņēmējdarbību, personai, kurai izsniegta uzturēšanās atļauja ārvalstīs. Tiesības vadīt ārvalstīs reģistrētu vieglo automobili būs arī tādām personām, kura ir laulātais, pirmās vai otrās grupas radinieks tādam transportlīdzekļa īpašniekam, kurš atbilstoši noteiktajam regulējumam minēto transportlīdzekli Latvijā varētu vadīt pats.

Personām, kas ieņem vēlētu amatu kādā Eiropas Savienības dalībvalsts pašvaldībā, CSDD piešķirs atļauju uz pilnvaru termiņa laiku.

Atbildēt

...)))

30.10.2020. 09:40

juraš ar savu bandu kuras sastāvā ietilpst alla, berezins, bordāns, sozīnovs visu savu karjeru maskimāli izmanto, lai nelikumīgi gūtu personīgo labumu no saviem amatiem. Kad juraš strādāja KNAB viņš izmantoja savas pilnvaras un pielaidi valsts noslēpumam, alkatīgos nolūkos. Piemērs ir iekļūšana bijuša LDZ Magoņa sievas dzīvesvietā un noklausīšanās ierīces uzstādīšana. Vēlāk viņš mēģināja izspiest naudu no igauņu biznesmeņa Osinska un Magoņa. Darījums nesanāca un viņš visai latvijai atklāja valsts noslēpumu. juraš jau tik bezkaunīgs kļuvis, ka organizējis grupējumu ar sozīnovu, kur viss RRKP tai skaitā OMEGA strādā kā privāts kantoris, lai realizētu savus noziedzīgos mērķus un shēmas. Organizē cigarešu, naftas produktu kontrabandu, atmazgā nelegāli iegūtus finansu līdzekļus. Tiek izmantota ietekme un valsts pilnvaras Olainfarm lietā tur partijas biedrs bordāns nelikumīgi pārreģistrēja kapitāldaļas uz citiem cilvēkiem. Juraša apetīte un ātrums uz noziegumiem uzņem apgriezienus un no Guseļnikova saņēma 500tk eur kā juridisko palīdzību no PNB bankas, bet patiesībā izmantoja savu pielaidi valsts noslēpumam un kpoā ar allu un berezinu uzrakstīja iesniegumu no Guseļnikova pret Latvijas valsti par 200 milj. eur. Tā pat šie reideri kopā ar sozīnovu pilnīgi nesodīti un patvaļīgi safabricē krimināllietas,dokumentus,lai atņemtu viesnīcu vecrīgā kura piedr Gulami,lūk tā ir tiki daļa no juraša un viņa bandas pastrādātajiem noziegumiem.
Viņš jūtās pilnīgi nesodāms un neaizskarams kā valsts valstī.

Atbildēt

Peksis

29.10.2020. 22:22

»

turpinājums

Pašai nodevai, kas ir 10 € par dienu, jāpieskaita arī csdd komisijas maksa 2 € ar astīti e-pakalpojumos, kura automātiski piereizinās par katru maksāto dienu. Par katru!!! Tātad vismaz 20% no pamatsummas jebkurā variantā. Kampējkantoris 20%. Cilvēki, esiet modri


1.20 - nodevas ieksēšanas komisija. Ja esi losis un maksā 365*10 3650 + 365*1.20 438 kopā 4088 , tad neviens neliedz TEv tādam lošainam izpausties, citi, kas draudzējās ar galvu , samaksā par gadu 1000+1.20 vienā reizē...

Atbildēt

Peksis

29.10.2020. 22:16

»

Meli

Labāk žurnālisti būtu pastudējuši likumus. Dzīvesvietas deklarēšana nav svarīga, ja auto pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam, kuru vada šajā uzņēmumā legāli pieņemts darbā šoferis, nav svarīgi, latvietis vai eskimoss.Tā vietā, lai stulbā valdība sabalansētu auto nodokļu likmes ar kaimiņvalstīm, atgriežot...


Meli MELO. JA esi apgrābstījis 3 gadus vecu likuma redakciju , tad nenozimē, ka tā ir spēkā arī šodien. Agrāk bija jānes uz CSDD darba līgumi un tad attiecīgai personai tika piesaistīts konkrēts transportlīdzeklis. JAu labi sen, ja esi LR rezidents ar deklarēto dzīvesvuetu LR un vadi M1 vai N1 kategorijas auto LR teritorijā - maksā nu ragā, vau reģistrē auto uz laiku/tikai ārvalsts juridiskām pesonām , vai - past''avīgi LR, obligēti norādot kā turētāju LR fizisko vai juridisko peronu ( abos gadījumos)

Atbildēt

turpinājums

29.10.2020. 09:31

Pašai nodevai, kas ir 10 € par dienu, jāpieskaita arī csdd komisijas maksa 2 € ar astīti e-pakalpojumos, kura automātiski piereizinās par katru maksāto dienu. Par katru!!! Tātad vismaz 20% no pamatsummas jebkurā variantā. Kampējkantoris 20%. Cilvēki, esiet modri.

Atbildēt

turpinājums

29.10.2020. 09:19

Daudz nopietnāks pārkāpums nekā bīstama braukšana izrādās ārvalstī reģistrēta auto, vadīšana nesamaksājot īpašu Latvijas nodokli, par ko sodi sākas no 200 € - tātad starpība ir nevis reizēs bet kārtās. Arī cp-ists kā pirmo metīsies ķert to "klientu" kurš velk uz lielāku summu, jā, ārvalsts nodokli nesamaksājušo, nevis kādu no īsteni bīstamajiem, jo galvenais protams ir nauda. Tad ko brīnamies ka daudz cietušo? Gaidiet atkal nākamos.

Atbildēt

404

29.10.2020. 09:16

Te ir vēl lielāka tizlošanās nekā pirmajā brīdī izskatās. Eiropā dod subsīdijas e-auto iegādei bet LV nedod, toties nekaunas prasīt 12 € par dienu (tā saucamais Latvāňu papildnodoklis par ārvalstī reģistrēta auto vadīšanu.

Atbildēt

Ina

28.10.2020. 19:49

»

nepatik gan

nepatik ,ka jaunajai kroplu partijai sadod pa skaustu.lec Daugava ,vai pazelojies asv


Piedodiet,bet mans intelekta līmenis ir tomēr krietni augstākā lai es iespringtu uz stulbiem komentāriem bez reāla pamatojuma Ja kāds grib vienkārši izvēdināt plaušās, ok. Man mazliet žēl šo cilvēku. Jo ar naidu un nepamatotiem uzbrukumiem nodarbojas vai nu kompleksu nomākti cilvēku vai nu cilvēki ar aprobežotām prāta spējām. Man patīk diskutēt ar cilvēkiem kuriem ir pamatoti, argumentēti spriedumi.

Atbildēt

Ina

28.10.2020. 15:21

Traki... Tas nozīmē ka man pa telefonu var pazvanīt jebkurš jefiņš, nosaukt neeksistējošu iestādi un amatu un man jāstāsta ar ko es braucu, ar ko guļu un ko ēdu? Citādi mani var izķengāt pa avīzēm un internetu.Kas tas par sviestu... Un likt avīzē nepārbaudītu informāciju, tas gadījumā nav ar likumu sodāms pasākums.Es zirgaudzētavas,, Burtnieki, '' vietā grieztos tiesā.

Atbildēt

Meli

28.10.2020. 12:53

Labāk žurnālisti būtu pastudējuši likumus. Dzīvesvietas deklarēšana nav svarīga, ja auto pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam, kuru vada šajā uzņēmumā legāli pieņemts darbā šoferis, nav svarīgi, latvietis vai eskimoss.Tā vietā, lai stulbā valdība sabalansētu auto nodokļu likmes ar kaimiņvalstīm, atgriežot atpakaļ tūkstošiem tur reģistrētu auto, cenšas darboties ar GESTAPO metodēm, piespriežot mistiskus sodus par ko tagad atkal maksās no kopējās nodokļu maksātāju naudas par ierosināto pārkāpuma lietu ES. Ja būtu jāmaksā ministram un CSDD bosam personīgi, nekad tādas muļķības neparakstīt.

Atbildēt

no laukiem

28.10.2020. 10:56

Šupinska ar ir sterva.

Atbildēt

zed

28.10.2020. 10:43

Idiņi-raksta autori ,nezin ka ECT tiesa sen ir atcēlusi liegumu lietot LV teritorija Igauņu auto un atcēlusi tupo tūdaļu noteiktās maksas!

Atbildēt

baidena dels

28.10.2020. 10:05

vai asv ieklaus jani jurasu magnitska saraksta un noteiks sankcijas ,,Burtnieku zirgaudzetavai,, ?

Atbildēt

Janis

28.10.2020. 09:31

»

pilnigi

piekriitu,...tas nu ir fakts


Piekritu.
Latvju varas parstavji
Kuzis Riza kuce

Atbildēt

Pēteris

28.10.2020. 09:17

»

Zane

varens pētījums, divatā turklāt vēl centušies no sūda sīrupu izspiest. Tā telefonsaruna vispār bērnudārza līmenis


Protams, tev tuvākas slavenās "pētnieces" no Re Baltica. Attiecībā uz sū-u. Zane, neēd daudz vārītas olas, nebūs jāspiež... Turi viņas rokā!

Atbildēt

ko jīs tur ņematies

28.10.2020. 08:28

uzsūtat autiņam braukšanas laikā virsū policiju, vairākas (3) reizes un viss - vai nu pēc tam tiks maksāti sodi vai šmorēta policija par neko nedarīšanu.

Rakstus jau daudzi māk cept, bet ko reālu izdarīt?

Atbildēt

Zane

28.10.2020. 07:19

varens pētījums, divatā turklāt vēl centušies no sūda sīrupu izspiest. Tā telefonsaruna vispār bērnudārza līmenis.

Atbildēt

lauķis

28.10.2020. 06:26

»

Ivo

ES visām baltijas valstīm iedeva naudu jauniem vilcieniem..gan lietuvieši, gan igauņi tos nopirka..dažādas firmas..un brauc jau daudzus gadus latvijas dzelzceļa boss ar cūku ģimi naudu iztērēja citām vajadzībām..varbūt to naudu vajag no viņa un viņa ģimenes locekļiem ieturēt


Tu duls vai no Rogovkas?Biedrus partijniekus nedrīkst tiesāt,kur nu vēl atņemt sazagto,tā visa tā partijnieku sistēma paputēs.ES visām kolonijām iedeva naudu,bet daudz vairāk naudas atņēma.

Atbildēt

debilai lapsai atkal zvērīgi skauž

28.10.2020. 03:35

lapsai atkal PMS?

Atbildēt

MI

28.10.2020. 01:09

Ha, ha, ha.
Bordāns, jkp klauni.
Neņemiet pie sirds, jūs esat ne tie klauni par kuriem padomājiet, bet jūs esat klauni kuri liek justies labi, lasi, sabiedrības dakteri klauni.

Atvainojiet klauni, bet jums to nesaprast.

Atbildēt

I

27.10.2020. 22:36

»

pipuks

Latvieši pēc savas mentalitātes nav nekādi Eiropieši . Tie paši krievi vien ir - ka tik kur ko nozagt , ka tik kādu apčakarēt , kur ko samelot un t.t


Krievu cūka..latvietim ar krievu nekad nekas nav bijis kopējs. Bet mūsdienu sprukstiņi daudz ko no cūkām pārņēmuši..

Atbildēt

Ivo

27.10.2020. 22:29

»

Skaudra patiesība

Vai Linkaitis nav gatavs investēt miljardu AirBaltic, lai gan piloti pieņemti darbā no kādas ārzonas, lai optimizētu nodokļus valstij? Tavs teiktais ir maigi teikts. Tur patiesībā būs pilnīgs kirdik


ES visām baltijas valstīm iedeva naudu jauniem vilcieniem..gan lietuvieši, gan igauņi tos nopirka..dažādas firmas..un brauc jau daudzus gadus latvijas dzelzceļa boss ar cūku ģimi naudu iztērēja citām vajadzībām..varbūt to naudu vajag no viņa un viņa ģimenes locekļiem ieturēt,?

Atbildēt

Skaudra patiesība

27.10.2020. 21:59

»

Tas i fakts

Kur Linkaits tur sūdi


Vai Linkaitis nav gatavs investēt miljardu AirBaltic, lai gan piloti pieņemti darbā no kādas ārzonas, lai optimizētu nodokļus valstij? Tavs teiktais ir maigi teikts. Tur patiesībā būs pilnīgs kirdik!

Atbildēt

Ig Auns

27.10.2020. 20:57

a kas jums par daklju - Ig Auns atbrauca , izdzeera teeju un uzlika par to daavanu - reklaamu uz businja.

Atbildēt

Tas i fakts

27.10.2020. 18:37

Kur Linkaits tur sūdi.

Atbildēt

Oki

27.10.2020. 18:30

Zurnaalisti irsaa liideeji , nevis pret augsto un stulbo nodokli ciinaas, bet peec principa - buutu cilveeks, pantu atradiisim mulkojas. Piezvaniet Linkaitam. , Karinam , utubungas , un uzprasiet kaapeec augstaakie nodoklji . Griidliistes liimenis.

Atbildēt

Burdāns

27.10.2020. 18:05

Juri, Juri, šitā mani iegāzi! Es tak tev un visai mūsu pogaino draugu partijai ar Prezidenta rokām un muti algas četrkāršoju atraujot dakteriem tos miljonus no budžeta, bet tu te man šitādu nesmukumu un šmuci taisi, krāpjoties par santīmiem. Šmuces ar to tavu radu igauņu auto vairāk nekā piektā gadā, tauta var nodomāt, ka tik ietekmīgā partijā kā mūsējā patiesībā deputāti ir naudas trūkuma mocīti sīkmanīgi zaglēni.

Atbildēt

tas , lūk, par lietu

27.10.2020. 18:01

vajag konkrētus apvainojumus, neapgāžamus

Atbildēt

Vārdnīca

27.10.2020. 17:53

Kā tur bija? Drosmīgi,gudri, godīgi? Visiem Burtnieku zirgiem jāsmejas!

Atbildēt

izskatas

27.10.2020. 17:31

ka sii valsts radita zagsanai...nu apdzinusi Rumanija,jagaida kad apdziis Bulgarija,...

Atbildēt

ES

27.10.2020. 17:13

Nu tagad tā kā būtu pirmais vārds sakāms Saeimas ētikas komisija. Klausamies biedrene Kursīte. Tikko godmani tirdījāt par sava viedokļa aizstāvēšanu, tad tagad uz priekšu - runa iet par vshēmu apkrāpt valsti. Tas viens - ja papurinātu to maisu iz pagātnes, tad atrastos arī stāsts, kā Jurašam - tam pašam, kas tobrīd atradās KNAB iespaidīgu ,, aizdevumu "uz tēva kontu aizskaitīja, KNAB izmeklēšanā esoša kompānija u tēva zirgi ka pegazi pārlidoja pār robežu uz BATKRIEVIJU, JO NEVIENA ROBEŽSARDZE TĀDUS PA ZEMES CEĻU NEBIJA REDZĒJUSI... kur tik kāda šmuce, tur Juraši priekšā.. Baigi žiperīgs tas kartona deputāts...baigi

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

27.10.2020. 17:01

Vai tik kada siena Kuti nav Tiesiskuma partijai
Jurasa un Vienotibas mafijai kada Cigaresu rupnica ar Igaunju businju ari izvada

Atbildēt

Var jau būt

27.10.2020. 16:50

»

Ojārs

Tā jau tas visu laiku izskatās, ka satiksmes ministrs, Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Tālis Linkaits ir tāds godīgs, taču lēnīgs, kam diezgan lēni kaut kas pielec. Muļķis viņš nav, taču "glumiķiem" un šiverīgajiem tipiņiem no viņa partijas nav nekādu problēmu viņam aiz muguras darīt visu, ko...


Var jau būt, ka Linkaits nav muļķis, bet tad sanāk ka Linkaits ir kaitnieks. Vismaz pēc tā, kas ir sastrādāts ar dzelzceļu un satiksmes autobusu masrutu izsolēm. Arī ar taksometru darba organizāciju Rīgas lidostā.
Var jau būt, ka nav muļķis, bet pilda kāda uzdevumus. Un kāpēc ne partijas pelēkā kardināla Juraša?

Atbildēt

pipuks

27.10.2020. 16:49

Latvieši pēc savas mentalitātes nav nekādi Eiropieši . Tie paši krievi vien ir - ka tik kur ko nozagt , ka tik kādu apčakarēt , kur ko samelot un t.t.

Atbildēt

Ojārs

27.10.2020. 16:28

»

lasītājs

Portālā Diena par šī raksta izlasīšanu līdz beigām bija jāmaksā. Labi ka to neizdarīju, jo nekā jau tāda te nav. Ierasta prakse Vidzemes pusē, īpaši jau tuvāk robežai. Pataigājiet pa Valmieru, Alūksni, Smilteni u.c. Pilns ar "igauņiem


Lai arī tā būtu ierasta prakse ierindas "praktiskajam latvietim", taču tā nekādi nepiedien bezkompromisa tiesiskuma partijas valdes locekļa, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja ģimenes uzņēmumam!

Atbildēt

lasītājs

27.10.2020. 16:19

Portālā Diena par šī raksta izlasīšanu līdz beigām bija jāmaksā. Labi ka to neizdarīju, jo nekā jau tāda te nav. Ierasta prakse Vidzemes pusē, īpaši jau tuvāk robežai. Pataigājiet pa Valmieru, Alūksni, Smilteni u.c. Pilns ar "igauņiem".

Atbildēt

Ojārs

27.10.2020. 15:59

Tā jau tas visu laiku izskatās, ka satiksmes ministrs, Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Tālis Linkaits ir tāds godīgs, taču lēnīgs, kam diezgan lēni kaut kas pielec. Muļķis viņš nav, taču "glumiķiem" un šiverīgajiem tipiņiem no viņa partijas nav nekādu problēmu viņam aiz muguras darīt visu, ko tik tie vēlas. Tālis tik vien, kā noplāta rokas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: