Menu
Pilnā versija
Foto

Kāpēc padomju kolonisti slimo vairāk

Pietiek lasītājs · 25.10.2021. · Komentāri (143)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

25.10.2021. 15:40

Jautājums gudrīšiem.
Kas ir vecāki šiem pieciem jaunkungiem un kā šie puišeļi iekļuva Saeimā (naudīgs papucītis, sakari ar bandītiem, rados veci komunisti u.t.t.)
1. Kols -
2. Iesalnieks -
3. Dombrava -
4. Dzintars -
5. Šņore -

Atbildēt

Neleģitīmās tiesības

25.10.2021. 15:38

»

Aj

Teikt, ka pilnïgi visi krievvalodïgie dzīvo kremļa informācijas telpà ir kļūdaini. Tas ir tas pats, kas teikt pilnïgi visi latvieši Īrijā šampinjonus vāc


Tiesiskumā neeksistē jēdzieni - krievvalodīgi vai latviešvalodīgi, tāpat neksistē labs vai slikts cilvēks, tās visas ir komuņagu un okupantu ieviestas tradīcijas, kad bija jāglāb savējie no taisnīgas tiesas. Tiesiskā valstī visu izšķir pēc likumā noteiktām tiesību normām, ko tik ļoti ienīst korumpētā postsovoku sabiedrība.

Atbildēt

Tumsonis esmu, bet gudrāks par tevi.

25.10.2021. 15:31

»

Tumsonim zināšanai

Pavisamm nesen, pirms simts gadiem, Latvijai kapitulāciju atzina divas lielvalstis, Krievija un Vācija


Nevajag jaukt vēsturiskos notikumus ar savam slapjajām fantāzijām, tās ir dažādas lietas.

Atbildēt

bonza

25.10.2021. 15:30

ja Latvia raidīs uzsaukumumus krieviem, viņi tāpat to neskatīsies, jo putina tv pie sirds pieiet labāk.

Atbildēt

Tumsonim zināšanai

25.10.2021. 15:21

»

Viesmīļu komitejai

Krievijas kapitulāciju, tādi neizglītoti kolhoznieki kā tu prognozē pēdējos 500 gadus. Bet beigas nekad nenāk. Bet kapitulāciju nekad nenotika...


Pavisamm nesen, pirms simts gadiem, Latvijai kapitulāciju atzina divas lielvalstis, Krievija un Vācija.

Atbildēt

Aj

25.10.2021. 15:12

»

bet

tu , klaidoni , marš uz tuvējo miskasti launagā! :D


Tu īru dārzeņu audzētavā nokļūsi daudz ātrāk nekā es pie miskastes. Tu droši vien jau tur esi lol

Atbildēt

Aj

25.10.2021. 15:05

»

autoram

1. Iesalniekam jāatgādina, ka NA bija pret likumu, kas paredzēja mediķu u.c.obligātu vakcināciju...


Teikt, ka pilnïgi visi krievvalodïgie dzīvo kremļa informācijas telpà ir kļūdaini. Tas ir tas pats, kas teikt pilnïgi visi latvieši Īrijā šampinjonus vāc.

Atbildēt

Viesmīļu komitejai

25.10.2021. 15:01

»

Pilsoņu Komiteja

Kā redzams, Jums nav nekādas izpratnes par okupācijas tiesiskajiem jautājumiem un to, ka vainīgā puse ir tikai un vienīgi okupētājvalsts un visus zaudējumus sedz agresorvalsts. Krievija pagaidām nav kapitulējusi un manevrē ar politikas uzpirkšanu eiropā un arī pasaulē, to sauc par korupciju, un tas ...


Krievijas kapitulāciju, tādi neizglītoti kolhoznieki kā tu prognozē pēdējos 500 gadus. Bet beigas nekad nenāk. Bet kapitulāciju nekad nenotika.

Tomēr Latvija pēdējo 500 gadu laikā jau 8 reizes ir mainījusi īpašniekus. Zviedri, krievi, vācieši, atkal zviedri, atkal krievi, atkal vācieši, atkal krievi, atkal vācieši. Un aiz viņiem visiem tev bija jātīra trauki un jāmazgā viņu tualetes. Latvija ir kalpu tauta un tu esi kalps. Ej jau kaut ko notīri.

Atbildēt

autoram

25.10.2021. 14:54

1. Iesalniekam jāatgādina, ka NA bija pret likumu, kas paredzēja mediķu u.c.obligātu vakcināciju.
2.Ja nebūtu krievu un geju, par ko gan Iesalnieks tad ceptos?
3. Redzu ka sab.transportā krievvalodīgie gan maskas nēsā zem deguna vai kaklā.
4. Krievvalodïgie dzivo kremļa informācijas telpà. Viņiem te viss slikti. Nožèlojama dzīve, varētu taču pārcelties uz Krieviju, taču to nedara.

Atbildēt

Žulis

25.10.2021. 14:52

Laikam jau kaut ko dumjāku par krievvalodīgo vainošanu par nevakcinēšanos un slimnīcu gultu aizņemšanu, izdomāt nevar. Tomēr, raksta autoram gribu uzdot vienu jautājumu. Kurā gadā Latvijā ir bijusi starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, kas pienākas katrai okupētai valstij pēc okupācijas varas nomaiņas? Zinu, ka raksta autors uz šo jautājumu neatbildēs, jo šāda procedūra Latvijā NAV VEIKTA. Tad uz kāda pamata raksta autors te būvē to teoriju par okupācijas varas nomaiņu un “brīvo Latviju”, rupji aplamājot visus tos, kuri viņa uzburtajai vīzijai nepiekrīt? Kolonisti esot vāji, nabadzīgi, vientuļi vecīši un tagad (30 gadus pēc formālās atdalīšanās no Krievijas!!!) ļaunā Latvijas valdība viņiem atņēmusi “dzimto valodu izglītības iestādēs” un televīziju krievu valodā. Te nu atkal jāsaka – laikam kaut ko vēl dumjāku un melīgāku uzrakstīt nav iespējams.
Gan šis raksts, gan Jāņa Iesalnieka izteikums ir mēģinājums padziļināt valdības inspirēto konfliktu starp vakcinētajiem un nevakcinētajiem, iesaistot šeit vēl arī krievvalodīgo motīvu. Par neveikto dekolonizāciju un deokupāciju ir jārunā, tāpat kā par šeit atstātajām PSRS militārpersonām, civilokupantiem jeb kolonistiem, viņu pēctečiem un varas mantiniekiem. Taču ne jau vakcinēšanās sakarā tas jādara.

Atbildēt

Fakts

25.10.2021. 14:46

Cilveeki neuzticas taam amerikaanju vakcinaam ka pat meklee iespeeju saslimt ar covidu lai dabuutu to sertifikaatu uz 180 dienaam.

Atbildēt

lauķis

25.10.2021. 14:45

»

!

vienigie korumpanti un zagli Latvija ir latviesu ieredni,kuri nirgajas par iedzivotajiem un kuri ir izdzinusi no dzimtenes simtiem tukstosus latviesu


Tur jau ir tā divkosība,sliktie krievu civilokupanti un labie nato okupanti.Bet valsts notirgota un palikusi par komercfirmu kur viss privāti privatizēts.

Atbildēt

yes

25.10.2021. 14:43

»

lauķis

Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz


sorositu mediji Latvija tacu reklame nacista iesalnieka kaskrusta piparkuku rupalu katru gadu bez apstajas.

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 14:43

»

bet

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta


Kā redzams, Jums nav nekādas izpratnes par okupācijas tiesiskajiem jautājumiem un to, ka vainīgā puse ir tikai un vienīgi okupētājvalsts un visus zaudējumus sedz agresorvalsts. Krievija pagaidām nav kapitulējusi un manevrē ar politikas uzpirkšanu eiropā un arī pasaulē, to sauc par korupciju, un tas strauji tuvojas noslēgumam.

Atbildēt

ha-ha

25.10.2021. 14:35

Krievijas valsts telivïzijā no rïta lïdz vakaram stästa par vakcinäcijas nepieciešamïbu.Taču müsu nacionälie meļi publiski to noliedz.Nacionālie meļi kaut ko melš par kolonistiem,okupantiem,bet ïstenïbä dara visu lai no valsts izdzïtu latviešus.Uz viņu rēķina tādu jau ir pie miljona.Valstī atklāti tiek segregėti tieši latviešu pensionäri,invalïdi,kuriem ir atņemta iespēja ärstėties,saņemt valsts atbalstu.Atbalsts izteikti tiek izrädïts okupäcijas režïma aktïvistiem un viņu pėcnäcėjiem,tā saliedejoties ar okupäcijas laikā sabraukušajiem un viņu pėcnācėjiem veidojot viendabïgu konglomerätu.Pėdėjā laikā izmantojot epidėmiju notiek krievu valodas popularizäciju nacionälo meļu izpildïjumä.

Atbildēt

lauķis

25.10.2021. 14:34

»

Pilsoņu Komiteja

Vakar PSRS okupants, šodien pilsonis. Nepaliec smieklīgs lauķi, tā notiek tikai pie komunistu valdīšanas, nevis tiesiskās valstīs. 4.maija kliķe mūsu Brīvvalsts Satversmi pārlaboja nebūdami tiesīgi to darīt, tātad nelikumīgi. Vēlēšanu likumu pārlaboja, pilsonības likumā izsvītroja veselas sadaļas un...


Nekādu pretrunu.Es jau teicu ka atzīstu civilokupantu ietekmi.Manā saprašanā pilsonībai var būt jēga tikai tad ja tā tiek mantota.Okupants ir un paliek okupants,vai sovjet civilokupants vai NATO okupants,starpību neredzu.
Bet stāsts ir par siekalnieku un nato stratkoma izcilības centru.Arī tā ir Latvijai naidīga iestāde.

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 14:19

»

?

Tad ko, šo okupantu problēmu jūs aicinat atrisināt ar pilsoņu karu cerot, ka Krievija neiejauksies


Tādā gadījumā nevajag melot pašiem sev. Skaidri pateikt ka nekādas neatkarības šeit nav un nav saistība ar Latvijas Republikas atjaunošanu, bet esam okupēta Krievijas guberņa ar citiem pilsoņiem, komunistu izveidotu likumdošanu un Krievijas bandītu pakļautībā.

Atbildēt

manuprāt

25.10.2021. 14:15

nevis Jānis ir "atsaldēts deģenerāts'",bet gan anonīmais lasītājs un rakstītājs,kurš pelnījis soda naudu par mutes brūķēšanu un naida runām.Nav ko tik traki cepties un gānīties,ja kāds cilvēks pasaka patiesību.

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 14:12

Vai šajos 30 gados, kaut no vienas partijas, esat dzirdējuši solījumu - mēs atjaunosim tiesisku valsti, tiesāsim visus shēmotājus un korumpantus, atstādināsim no politiskas un ekonomiskas ietekmes komunistus, čekistus un valstij naidīgas personas. Mēs anulēsim korumpantu un kremļa pakalpiņu pieņemtos likumus, kas nes mūsu valstij milzīgus zaudējumus un iznīcina vietējo ražošanu. Nē, to nekad netieks tie, kam nauda un vara ir pirmajā vietā,kuru pagātne ir saistīta ar okupācijas perioda noziegumiem, bet parastā tauta un Latvijas valsts ir slaucamā govs.

Atbildēt

?

25.10.2021. 14:10

»

Pilsoņu Komiteja

Vakar PSRS okupants, šodien pilsonis. Nepaliec smieklīgs lauķi, tā notiek tikai pie komunistu valdīšanas, nevis tiesiskās valstīs. 4.maija kliķe mūsu Brīvvalsts Satversmi pārlaboja nebūdami tiesīgi to darīt, tātad nelikumīgi. Vēlēšanu likumu pārlaboja, pilsonības likumā izsvītroja veselas sadaļas un...


Tad ko, šo okupantu problēmu jūs aicinat atrisināt ar pilsoņu karu cerot, ka Krievija neiejauksies?

Kas, jūs domājat nebūs simti tūkstoši latviešu, kuri aizstāvēs savus draugus, sievas, radiniekus - okupantus?

Tad jau jūs esat latviešu tautas ienaidnieks, kangars

Atbildēt

Sigulis

25.10.2021. 14:03

»

bet

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta


Oi, oi, tieši, kur Latviešu bērniem mācīties..., un tiem kolonistiem, kāds lūdza tās skolas celt

Atbildēt

Pilsoņu Komiteja

25.10.2021. 13:53

»

lauķis

Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz


Vakar PSRS okupants, šodien pilsonis. Nepaliec smieklīgs lauķi, tā notiek tikai pie komunistu valdīšanas, nevis tiesiskās valstīs. 4.maija kliķe mūsu Brīvvalsts Satversmi pārlaboja nebūdami tiesīgi to darīt, tātad nelikumīgi. Vēlēšanu likumu pārlaboja, pilsonības likumā izsvītroja veselas sadaļas un tas viss tikai tādēļ, lai atstātu šeit civilokupantus un kopā ar tiem noturētu varu un izzagtu Latviju.
P.S.
Prettiesiska rīcība nerada tiesības, tātad viss, ko 30 gados šie kriminālie grupējumi sadarījuši, tajā skaitā pilsonības dalīšana okupantiem un civilokupantiem ir nelikumīga un prettiesiska. Tātad anulējama, tiklīdz būs izveidota leģitīma Latvijas vara, no leģitīmu Latvijas pilsoņu un pilsoņu mantinieku balsīm.

Atbildēt

Doktors Kas?

25.10.2021. 13:50

»

lauķis

Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz


1. Latvijā joprojām ir ap 200 tūkstošu nepilsoņu, kas de fakto ir Krievijas nepilsoņi Latvijā nevis Latvijas nepilsoņi. Ja pēc 30 gadiem cilvēkam joprojām nav valsts pilsonība tad nekā savādāk kā par civilokupantiem nosaukt nevar. Plus Krievija ļauj iebraukt savā valstī bez vīzas...
2. Slavens mironis reiz teicis: valsts valodu valstī, kurā dzīvo, neprot tikai okupanti vai muļķi. Kurai no grupām pieder šie?
3. Dzīvojot kādā valstī, kuru it kā uzskata par savu, cilvēki parasti seko vietējiem kanāliem, jo svarīgi ir vietējie aktuālie notikumi, kas ietekmē ikdienu. Ja seko kaimiņvalstu kanāliem par notikumiem šeit, tad visticamāk šo zemi par savu neuzskata un ar sirdi ir tur, kaimiņvalstī.

Līdz ar to nav saprotams, kas tik ļoti liek tiem krievvalodīgo bariem mocīties un dzīvot šajā neveiksmīgajā "fašistu" zemē ar tās valsts "suņu" valodu? Cerībā, ka Pūķins nāks un izglābs? Joprojām dzīvo ar lielkrievu sindromu, ka visiem šeit jārunā un jāsazinās viņu valodā?

Atbildēt

skaidrs, ka

25.10.2021. 13:32

visa NA: dzintari, iesanieki u.c. ir atsaldēti Krievijas "Krievijai noderīgie idioti"

Atbildēt

lauķis

25.10.2021. 13:25

»

bet

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta


Es nenoliedzu Latvijas okupāciju,lai gan par cēloņiem man ir atšķirīgs uzskats.Es nenoliedzu civilokupantu ietekmi,bet,civilokupantu ir palicis pavisam maz.
Par siekalnieku.Manuprāt tam deģenerātam jau sen vajadzēja būt notiesātam.

Atbildēt

Patriotiskais gars

25.10.2021. 13:12

Vislielākais nažuku sprukstiņš,vai nav tēva,mātes,lai pateiktu izbeigt blamēšanos,runas un rakstiņi sanāk galīgi stulbi,klauniski,jokaini,smieklīgi.Kur skatās jantariks ,dubrava----vai ta arī ierēc!?

Atbildēt

lasītājs

25.10.2021. 13:09

Jānis Iesalnieks ir, latviski izsakoties, dalbajobs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

25.10.2021. 13:07

Nacionālā apvienība spēj pastāvēt tikai tad, ja rada naidu un stāv pretstatā kādam. ideju "par" un saliedēšanai tur nav un nebūs.

Neaizmirstiet, ka viņi atbalsta visus piekarīņa lēmumus - jūsu finansiālās, darba, psiholoģiskās u.c. problēmas šobrīd ir arī NA roku darbs.

Atbildēt

vērotājam

25.10.2021. 13:03

»

vērotājs

Kā pats labi zini, kremļa aģitprops visos veidos cenšas atrunāt cilvēkus no vakcinēšanās ŠEIT, nevis krievijā. Pašā krievijā ( iekšējai lietošanai ) protams otrādi. Ja runājam par miršanu - tad kremlim cilvēka dzīvība tradicionāli ir bijusi ir un būs nulles vērtībā. Kā savulaik atklāti izteicās kara...


Mans dārgais draugs, teksts ļoti sīki izskaidro, kāpēc Kremlim nevajag nevienu atrunāt. Kremlis var, sēdēdams uz dīvāna ar glazīti auksta alus, vienkārši vērot, kā Latvijas valdība dara visu darbu viņa vietā. Tāpēc nevajag man stāstīt pasaciņas par to, kā Latvijas valdība dara pilnīgi visu, lai krievi tiktu vakcinēti, bet ļaunais Kremlis viņiem spieķus riteņos liek.

Atbildēt

vērotājs

25.10.2021. 12:55

»

vērotājam

Nu bet protams ka pie visa ir vainīgs tikai un vienīgi Kremlis. Turklāt Kremlis ļoti vēlas, lai krievi visā pasaulē mirst pēc iespējas ātrāk, un tāpēc Putins personīgi trīs reizes dienā pa visiem kanāliem atrunā cilvēkus no vakcinācijas. Ak, šie viltīgie krievi, kārtējo reizi uzlika uz plecu lāpstiņām...


Kā pats labi zini, kremļa aģitprops visos veidos cenšas atrunāt cilvēkus no vakcinēšanās ŠEIT, nevis krievijā. Pašā krievijā ( iekšējai lietošanai ) protams otrādi. Ja runājam par miršanu - tad kremlim cilvēka dzīvība tradicionāli ir bijusi ir un būs nulles vērtībā. Kā savulaik atklāti izteicās kara noziedzneks žukovs: nu i što, što tisjači pomrut. Babi ješo naražajet.

Atbildēt

bet

25.10.2021. 12:53

varbūt tieši tie iebraukušie kolonisti uzcēla tās skolas, kur arī latviešu bērniem mācīties ?! Jeb varbūt tomēr pēdējo 30 gadu laikā ir kāda skola uzcelta ?!

Atbildēt

vērotājam

25.10.2021. 12:52

»

vērotājs

vai anonīmajam "lasītājam" neliekas, ka vairums krievvalodīgo iedzīvotāju dzīvo agresīvās un atpalikušās austrumu kaimiņzemes dezinformācijas ietekmē un tādēļ nevakcinējas ? Kremļa meļi nepārtraukti viņiem maļ vienu un to pašu: 1. nevakcinējieties, tā ir inde ! 2. ja nu tomēr vakcinējieties, tad tikai...


Nu bet protams ka pie visa ir vainīgs tikai un vienīgi Kremlis. Turklāt Kremlis ļoti vēlas, lai krievi visā pasaulē mirst pēc iespējas ātrāk, un tāpēc Putins personīgi trīs reizes dienā pa visiem kanāliem atrunā cilvēkus no vakcinācijas. Ak, šie viltīgie krievi, kārtējo reizi uzlika uz plecu lāpstiņām uzticīgo Latvijas valdību.

Atbildēt

vērotājs

25.10.2021. 12:42

vai anonīmajam "lasītājam" neliekas, ka vairums krievvalodīgo iedzīvotāju dzīvo agresīvās un atpalikušās austrumu kaimiņzemes dezinformācijas ietekmē un tādēļ nevakcinējas ? Kremļa meļi nepārtraukti viņiem maļ vienu un to pašu: 1. nevakcinējieties, tā ir inde ! 2. ja nu tomēr vakcinējieties, tad tikai ar mūsu "sputņiku-v"...
Ve velti nesen imtervijā vienā lielā ziņu portālā kādas slimnīcas vadoša mediķe izteicās, ka pēc pieredzes uz vietas, šķiet,. ka 4 no 5 covid pacientiem ir krieviski runājošie. Kremlis viņus ir atrunājis no vakcinēšanās un tagad pametis likteņa varā. Ka tik Latvijai būtu grūtāk un sliktāk:(

Atbildēt

Nost latviešu viltus draugu Jāni Iesalnieku!

25.10.2021. 12:38

Linards Grantiņš portālā Tautastribunāls ir atmaskojis, ka šodien visi lielākie zagļi darbojas nu jau kā PSRS komunistiskās partijas ģenerālsekretāra Leonīda Iļjiča Brežņeva laikos vairāk kā 10 un 20 ilgus gadus aizsēdējušos Roberta Zīles, Raivja Dzintara, Imanta Parādnieka, Jāņa Iesalnieka kabatas partijas Visu Latvijai, pēc nosaukuma Nacionālā apvienība maiņas aizsegā un līdzdarbībā!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: