Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rokas nost

09.03.2020. 19:29

ja nu astra kjurme ir hermofrodits un miil rinkevicu

Atbildēt

rūgtā patiesībā

05.03.2020. 21:56

»

Beisiks

Dirst nav malku cirst, vai ne, Aldi Gobzem?! Tas par tevi, ja nu "ātri domājot", nesaprati


Nu, ko tu gribi. Šizofrēnija jau pati par sevi nav nekāda avene. Bet ja piepluso stresiņus aiz tā, ka finanses dzied romances, un vēl arī kokaīnu, un, kā pilsētā runā, smagu cīņu pašam ar sevi, apspiežot savu patieso orientāciju, tad jābrīnās, ka vēl tik normāls. No otras puses, cilvēkam psihē tāds ķīselis, ka likumdošanai viņu nedrīkstētu ij klāti laist. Bet nu ja cilvēks izvēlas nevis risināt savas problēmas, bet līst uz politiskās skatuves, vai mums kā sabiedrībai jābūt atbildīgiem, ka nepaturam aiz rociņas un nevedam pie daktera?

Atbildēt

Beisiks

05.03.2020. 17:02

Dirst nav malku cirst, vai ne, Aldi Gobzem?! Tas par tevi, ja nu "ātri domājot", nesaprati.

Atbildēt

to jurisx

04.03.2020. 21:25

»

jurisx

ārlietu ministrs nepietiekami izgrūsta elkoņus


Kā tādus mēslus, kas rada valstij neatgriezeniskus reputācijas zaudējumus, SC koalīcijas partneri, zarnu infekciju perēkli, kurš uz nodokļu maksātāju rēķina vizina pa pasauli savu vīru, lāpa traumēto sfinkteri un ārstē kaites, kuru pederastiem ir 10 reižu vairāk, kā normāliem cilvēkiem, latviešu zeme nes?

Atbildēt

Margarēta

04.03.2020. 12:28

Stulbais Gobzems uzkritis vienai no jaukākajām dip.dienesta darbiniecēm. ES budžeta sarunas būs smagas, jo turīgās valstis vairs negrib maksāt lielas iemaksas, lai tādas čuhņas kā Latvija varētu izpļenderēt ES budžeta naudu viedu namos, kur nevienu viesi negaida, skolu renovācijās nekurienē, kur vairs nav bērnu, un flīzētās taciņās caur mežu uz jūru un kaut kādu plānprātīgu ezotēriķu sevis izzināšanas takās. Latvijā līdz šim ieplūda ļoti daudz ES naudas. Diemžēl racionāli iztērēta labi ja 10.tā daļa. E-veselība ir laikam pats labākais piemērs tam, kā mēs apguvām ES līdzekļus. Ne normāli ceļi uztaisīti, ne modernas IT sistēmas, ne pat normāls sabiedriskais transports. Varēsim patusēt pa sevis izzināšanas taciņām un pasūkāt pliku ķepu un pavaimanāt, cik stulbi bijām, ka nolaidām podā un izsaimniekojām miljardiem ES budžeta līdzekļu.

Atbildēt

04.03.2020. 00:42

tas man patika-dresēts papagailis,šlesra patafons,labi,bet citādi nelietis.

Atbildēt

Ha

03.03.2020. 14:35

pagājušajā ciklā dabūjām pēdējo vietu un secīgi vismazāk naudas proporcionāli iedzīvotāju skaitam
********
Meli, Gobzem, meli! Pagājušajā ciklā, proporcionāli iedzīvotāju skaitam, Latvijai bija trešais augstākais finansējuma apjoms no visām ES dalībvalstīm (pēc Igaunijas un Slovākijas).
Bet melis Gobzems jau sevi ar faktiem neapgrūtina, ka tikai pamuldēt.

Atbildēt

Janka

03.03.2020. 14:20

Gobzems laikam atkal puņķus ar kokaīna piegaršu saēdies. Sācis "ātri domāt".
Kā pašam Gobzemam ar interešu aizstāvēšanu gāja, varēja labi redzēt Zolitūdes lietā. Ar lielu pompu uzņēmās cietušo bezmaksas aizstāvību, uzsita sev politisko kapitālu un tad Zolitūdes cietušos vienkārši uzmeta.
No advokatūras izmests.
Par Šlesera vadīto "Gobzema" valdības veidošanu un KPV.LV izjaukšanu vispār nerunājot.
Psihopāts un šizofrēniķis, un vēl piedevām narkašs.
P.S. Interesanti, ka viltus ziņu un kremļa propagandas portāls pietiek.com pasācis visas šīs Gobzema verbālās caurejas publicēt. Var trīsreiz minēt, kas par to maksā...

Atbildēt

jurisx

03.03.2020. 13:36

ārlietu ministrs nepietiekami izgrūsta elkoņus...


Kāpēc jāizgrūsta elkoņi , ja pēcpuse prasa savu....?

Atbildēt

TYT

03.03.2020. 09:01

»

nelej udeni

Masu emigraciju Latvija izraisija noziedznieka dombrovska veiksmes stasts


Godmaņpaps ar Šleseru uztaisīja valstij 4 miljardu caurumu, ar nodokļu maksātāju miljardu izglāba Karginu un Krasovicki un nometa varu. Dombrovskis jau pēc tam darīja to ko viņam lika, lai to caurumu aizlāpītu. Un, protams, liekot par banku blēdībām samaksāt atkal tiem pašiem vienkāršajiem cilvēkiem. Godmaņpapu un Šleseru jau neviens no varas ar varu nepadzina - sakārtoja sev štelles un paši aizmuka. Jā, Vienotība turpināja un turpina čakarēt tautu, to jau neviens nenoliedz. Tikai nrvajag iedomāties, ka Šlesera patafons Gobzems ir ar kaut ko labāks

Atbildēt

nelej udeni

03.03.2020. 08:36

»

TYT

Jā, Rinkēvičs ir gaužām vājs diplomāts, bez vīzijas, spējas stratēģiski plānot un reāli aizstāvēt Latvijas intereses...


Masu emigraciju Latvija izraisija noziedznieka dombrovska veiksmes stasts !

Atbildēt

purns

03.03.2020. 06:58

Nu ir purns,laikam draugu atradis......

Atbildēt

TYT

02.03.2020. 18:54

Jā, Rinkēvičs ir gaužām vājs diplomāts, bez vīzijas, spējas stratēģiski plānot un reāli aizstāvēt Latvijas intereses.

Bet Gobzems ir Šlesera patafons jeb dresēts papagailis. Viņš pārgremo sen nozelētas Šlesera idejas. Viņa īsais prātiņš nesniedzas tik tālu, lai atcerētos Šlesera "gāzi grīdā," kas beidzās ar finanšu katastrofu, masu emigrāciju, parādu jūgu simtiem tūkstošiem. Patafonam patafona smadzenes, tāpēc jau nedomājot atkārto politiskā šarlatāna Šlesera tekstus

Atbildēt

uikl

02.03.2020. 18:28

tapec ka ir pasparliecinati stulbs kaku stumejss.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.03.2020. 17:01

Pazīstu Astru Kurmi kā vienu no Latvijas labākajām vēstniecēm. Kā cilvēku, kas vēstnieces amatā arī cenšas veidot sadarbību biznesā, kultūrā, zinātnē. Diezgan jocīgi lasīt šeit kaut ko pilnīgi pretēju, kā es redzu Latvijas ārlietu dienestu. Man šķiet, ka varētu rakstīt par desmitiem citu pilnīgi bezjēdzīgu Latvijas "vēstnieku", kas pat īsti nezin kādā valstī atrodas, bet ne jau par Kurmi... Aldim ir vai nu pasūtījums vai ļoti slikti padomdevēji.

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2020. 15:56

»

Vai

"...... taču otkati arī būtu lielāki, naudai šeit ieplūstot, ne aizplūstot


Nē, tas varētu būt vienīgais arguments, lai panāktu vismaz kaut nelielu kangaru bandu darbu valsts interešu labā, visādu NA, V, ZZS, SC, KPVLV, JKP, A/PAR

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2020. 15:53

Koloniālos kangaru režīmos rezultāti tiek iegūti atbilstoši ārzemju kaklakungu mērķiem. Tam tiek pakārtots viss, sākot ar kadru izvēles sistēmu, kritērijiem.

Atbildēt

autors

02.03.2020. 15:20

nesen jūsminājās par labklājības ministres dekoltē - slēpto ieroci investīciju piesaistē, varbūt raksta galvenajai varonei arī kāds "slēpts ierocis"izšķirošajam triecieniem Latvijas izvešanai un uzvarām starptautiskā mērogā?Varbūt autoram nevajadzētu būt divkosim attiecībā uz "savējo"un "svešo"vērtējumiem?

Atbildēt

bet

02.03.2020. 15:05

pie kom. nu,- autoram taisnība par mūsu politikas veidotājiem, valsts pārstāvjiem starptautiskajās instancēs, vienīgi - ko paša bijušā partija izvirzīja par labklājības ministri?Vai tad pats autors nebija tas, kurš kliedza, ka vienalga, kādi un kas ir ministri, jo visu darbu jau tāpat veic ministriju ierēdņi, darbinieki?Lūk, kur arī viss rezultāts.Tikai autors laikam pats piemirsis iepriekšējās runas.

Atbildēt

nu

02.03.2020. 14:59

»

FKK

Vispirms - Eiropas diplomātijas salonos Rinkēviču neuzskata par lauvu, bet gan nožēlojamu un haotisku pielīdēju. Piedevām viņš regulāri sarunā tādas glupības, ka kļuvis par Eiropas diplomātijas profīšu anekdošu varoni...


te viens, ar lielummāniju sirgstošs, dikti grib būt drupaču uzlasītājs, aizmirstot, ka visa veida līgumi ar minēto "sadarbības partneri"vienmēr beigušies tikai ar spēli vienos vārtos, piedevām ne tikai tādiem "milzu politikas spēlētājiem"kā Baltijai.Kā beigušās visas, saucamās, investīcijas no plašās kaimiņzemes? Protams, ka jāmēģina sadzīvot ar tādu kaimiņu,tirgoties,veidot kultūras sakarus sakarīgus, bet vienmēr jāpatur prātā tā nemainīgā daba - pie vismazākā iemesla ekonomiku jaukt ar politiku.

Atbildēt

FKK

02.03.2020. 14:39

Vispirms - Eiropas diplomātijas salonos Rinkēviču neuzskata par lauvu, bet gan nožēlojamu un haotisku pielīdēju. Piedevām viņš regulāri sarunā tādas glupības, ka kļuvis par Eiropas diplomātijas profīšu anekdošu varoni.

Bet Godbzems jau atklāti runā ar Šlesera muti. Redzi uz Krieviju esot jābrauc, kā Igaunijas prezidente esot darījusi. Gobzemes stulbs būdams nezina, ka Igaunijas prezidenti Putins publiski pazemoja un paņirgājās. Atsūtīja svētkos Krimas "šampanieti" un to izbazūnēja savos tabloīdos un krieviem bija infantīls prieciņs. Prezidente to pudeli atteicās pieņemt, bet pliķis jau bija iedots. Krievi mūs neuzskata par sarunu partneriem, nav ko murgot. Kalvītis ar Pabriku atdeva Abreni, tad Putins Kalvītim uzsauca pusdienas un iedeva treknu amatu Gazprom-čekistu kantorī Latvijā. Godmaņa sievai arī. Par drupaču uzlasītājiem viņi mūs uzskata, nevis runātājiem

Atbildēt

Žulis

02.03.2020. 11:53

Izskatās, ka valdošās kliķes pakalpiņi tā pa īstam ir ķērušies man klāt. Delfos manas iespējas komentēt nobloķēja. Šeit savukārt zem mana nika varas troļļi sākuši publicēt savus sacerējumus, kas pilni ar muļķībām un rupjībām. Laikam jau mans teiktais būtiski traucē tam cilvēku muļķošanas procesam, kas te Latvijā ir izvērsts.
Kas attiecas uz šo rakstu, tad uzskatu, ka tas ir informatīvs, ļoti labi pastāvošo realitāti atspoguļojošs un tādēļ vērtīga viela pārdomām katram latviešu lasītājam.

Atbildēt

Gobzems streso

02.03.2020. 11:41

»

Vai

"...... taču otkati arī būtu lielāki, naudai šeit ieplūstot, ne aizplūstot


Atkal Aldis mīcās pa citu personību veļu, to izgriež, apskata. Laikam patīk šī nodarbe. Lai veicas, trakiem savs "bizness"?!

Atbildēt

Ja var ticēt deklaracijai

02.03.2020. 11:35

tad Astra ir bijusī Jura Kanela sieva. Juris kanels arī reiz bija vēstnieks Bļģijā, kur stradāja , šķiet, arī Astra....
Brālība....

Atbildēt

Vidusjüras migrants

02.03.2020. 10:47

Kurmis kurmja galà

Atbildēt

tā vai ctādi

02.03.2020. 10:43

kaku stumdītājs Rinka-minstrs ir kauna traips Latvijai

Atbildēt

ha-ha

02.03.2020. 10:35

Vai tik arī šī kundze nav no komsorgu aprindām,jo sanāk,kā VĻKJS nav bijusi okupantu lielākā ideoloģiskā organizācija,bet brīvās Latvijas kadru sagatavošanas augstskolā.

Atbildēt

Q

02.03.2020. 10:34

Edgariņam neinteresē valsts ekonomika, viņa prioritāte ir valsts apmaksāts vazelīns un pūderis savas pakaļas kopšanai, tādos atbildīgos amatos nedrīkst celt pederastus, jo viņiem nav ne ģimenes , ne bērnu, dzīvo tikai savu iegribu apmierināšanai, bez nākotnes redzējuma!

Atbildēt

Vai

02.03.2020. 09:43

"...... taču otkati arī būtu lielāki, naudai šeit ieplūstot, ne aizplūstot."
Tas ir joks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: