Menu
Pilnā versija
Foto

Kariņš kādreiz varētu paklusēt. Būtu labāk ēdis

Elita Veidemane, Neatkarīgā · 29.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svirlava

03.02.2023. 22:45

Viņiem liktos godīgi, ja visu valsts budžetu izdalītu savā starpā.

Atbildēt

Nu

31.01.2023. 11:21

»

>Nu

Vispirms jāparakstās par ruskii mir sūtīšanu mājās...ja negrib dzīvot paši kā ruskii mir


Nē, ja nebūs pediņu, viss sakārtosies pats no sevis. Paraksties vispirms par pediņu ķīmisko kastrāciju, pēc tam es parakstīšos par visu ukru okupantu, kas te to russkij mir arī sastāda, sūtīšanu mājās.

Atbildēt

>Nu

31.01.2023. 11:18

»

Nu

Vispirms jāparakstās par homoseksuālisma visos veidos aizliegšanu un homiķu deportāciju uz Ukrainu


Vispirms jāparakstās par ruskii mir sūtīšanu mājās...ja negrib dzīvot paši kā ruskii mir.

Atbildēt

patiesībā

31.01.2023. 11:17

»

negauši

Domburšovā viens vēl bīdīja kā baigos nācijas glābējus, kurus nevar citādi atvilināt, ārzemju lielo kompāniju topmenedžerus...


grūti jau teikt-vai tā ir Dombura akla klanīšanās ārvalstu priekšā, vai arī apzināta propoganda. Latviju var glāt tikai paši latvieši. Neviens cits to nespēs, bet Domburam tas nav zināms.

Atbildēt

negauši

30.01.2023. 15:55

Domburšovā viens vēl bīdīja kā baigos nācijas glābējus, kurus nevar citādi atvilināt, ārzemju lielo kompāniju topmenedžerus.
Tiesa, nepateica, kur, kad, kā ir veikta aptauja, vai mēs tādus gribam valsts pārvaldē. Personīgi es tajā negribu redzēt ne Nilu Melngaili, ne Juri Gulbi.

Atbildēt

negauši

30.01.2023. 15:47

Lai mainītu to, kuriem amatiem kad par cik procentiem paaugstinās, likumu jau nav jāmaina. Saeimas likums nosaka rāmjus un gala termiņu, bet ne secību un tempu, kādā tajos jānonāk nākamajos 5 gados. MK mierīgi var mainīt savus noteikumus par secību un tempu, bet negribēs jau.
Domburšovā skaisti varēja redzēt, kas ir kas, diršana pie diršanas. Citskovskis aizvērās, kad nevarēja vairs atmuldēties šķērsām.

Atbildēt

Хм

30.01.2023. 14:40

Как там было до этого-количество голосов за нас показывает, что избиратель, его основная масса, доверяет нашим решениям. Так что идите нафиг со своими 14 000 подписями)

Atbildēt

kas te nav skaidrs

30.01.2023. 14:35

»

lūgums

Lūdzu iztulkojiet kurp īsti jādodas putinam un Levitam


Jādodas sabučāties, apkampties!

Atbildēt

Nu

30.01.2023. 13:45

»

jautājums Elitai

Vai Tu jau parakstījies www.manabalss.lv par CCCP imigrantu repatriāciju


Vispirms jāparakstās par homoseksuālisma visos veidos aizliegšanu un homiķu deportāciju uz Ukrainu.

Atbildēt

Haralds Kalns

30.01.2023. 11:03

Ne jau Krievijas karš Ukrainā ir vainojams Latvijas valsts pagrimšanā un lejupslīdē! Kariņš un viņa valdības ministri, katrs savā postenī un nozarē, ir bez atbilstošas izglītības, kompetences, bez kontroles un atbildības un, galvenais, bez mērķa un vēlēšanās (gribēšanas) attīstīt tautsaimniecību un iedzīvotāju labklājību. Paprasiet Kariņam un viņš jums sastāstīs tādus brīnumus, ka nupat jau apsteigsim Singapūru!

Atbildēt

jautājums Elitai

30.01.2023. 10:17

Vai Tu jau parakstījies www.manabalss.lv par CCCP imigrantu repatriāciju????

Atbildēt

Patiesais

30.01.2023. 09:26

Latvija nedrīkst atpalikt eiropiskumā, un Latvijā ar eiropiskumu saprot tieši algu līmeņa pacelšanu , bet ne jau visiem, tikai izredzētajiem, - ministriem, jo ministri dienu un nakti rūpējas par tautas labklājības pacelšanu ( padiršanu), tādēļ turēsim viņus cieņā, un ļausim laupīt tautas saražoto naudu.

Dzirdējāt, ka Kučinskis savas prasmes slavēja un vērtēja, - ka viņš par 7000 eiro algu viņš nestrādāšot, jo devums ir nenovērtējams.

Tā kā labāk turēsim mutes ciet un vilksim kājass pa zemi. Tāds ir vienkāršās tautas liktenis. Dieviņš nosaka katram savu likteni.

Atbildēt

Edgars

30.01.2023. 05:57

Apdirsusi ta valsts vara tauta ar saviem supervaditaju burokratiem tarifiem nodokliem shemam ierednu liekezhu armiju utt… un to saukt par Eiropu ?????….

Atbildēt

Bēdu ieleja

29.01.2023. 23:09

Šim alkatīgo konsjūmeristu baram jāsamazina algas. Godīgi ir saņemt atalgojumu izejot no rezultāta, zināšanām, izglītības. Gandrīz nevienam no šī bara nekas tāds nepiemīt. Viņi ir nesppējīgi un arī apdāvināti ar divkosību. Izglītotiem ir grūti izturēt muļķu diktatūru. Jaunie vēl var aizmukt, bet tie kuriem ir mazi bērni un ģimenes ir grūtāk mainīt valsti. Latvijā ir jauki dzīvot, diemžēl valdības morālā deģenerācija rada psiholoģisku nepatiku.

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātus vilto

29.01.2023. 21:43

Pagaidām viss notiek, kā valdošajiem vajag. Nav svarīgi, kā balso. Svarīgi ir, kā saskaita.

Atbildēt

Nu

29.01.2023. 21:38

»

prastāk runājot

Tautas teiciens bija - mazāk d...... , resnāks būsi


Skaidrs, tad tāpēc Streips kļuva par zilo?
Būtu Veidemanes vietā Sintija Jenerte, un mācijusi medūzas ēst, varbūt Streips tagad būtu laimīgi precējies ar sievieti un viņiem būtu kopīgi bērni. Un Latvijā nebūtu pederastijas.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

29.01.2023. 21:21

»

Indullis Durka

Iespiedīšu savu mēli savā anālā caurumā


Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

prastāk runājot

29.01.2023. 21:13

Tautas teiciens bija - mazāk d...... , resnāks būsi.
Streips arī reiz teica, ka Veidemane viņam pa draugam mācījusi to treknumiņu ēst, tas taču esot pats labums.

Atbildēt

Nu

29.01.2023. 20:50

»

Žulis

Nesaprotu, kādas te var būt pretenzijas. Kas bija pirmais, ko darīja "Vienotība" ietikusi valdībā pēc 13. Saeimas vēlēšanām? Vispirms pacēla sev algas. Tautai acīm redzot tas patika un viņa šos lāga zēnus ievēlēja atkal. Nu tagad viņi, izjūtot tautas atbalstu to savu algu pacēla tā pamatīgāk. Tāda taču...


Mani gan māc šaubas par tām vēlēšanām. Protams, ierēdņi aizgāja un nobalsoja. Bet tam, ka vēlēšanu rezultātus te nepasludina mājiņā pa ceļam uz lidostu, balsis skaitot apmēram pēc tiem pašiem principiem kā Baltkrievijā, es nespēju noticēt.

Atbildēt

Jasmīna

29.01.2023. 20:43

Nav jau nevienam viegli naivās romantiskās Atmodas laika atmiņsas saskaņot ar politkalunu alkatīgām akcijām un savu kabatu piestūķŗešanu. Par to padomju vara- politpadomes un atbilstošās izpildkomitejas - valdes. Te nevajag satraukties- padomju vara ir drošībā un ieviesta Un siltās vietiņas visiem politdarbiniekiem ir nodrošināta. Par to taču cīnījās!

Atbildēt

Žulis

29.01.2023. 20:25

Nesaprotu, kādas te var būt pretenzijas. Kas bija pirmais, ko darīja "Vienotība" ietikusi valdībā pēc 13. Saeimas vēlēšanām? Vispirms pacēla sev algas. Tautai acīm redzot tas patika un viņa šos lāga zēnus ievēlēja atkal. Nu tagad viņi, izjūtot tautas atbalstu to savu algu pacēla tā pamatīgāk. Tāda taču ir vēlēšanās paustā tautas griba. Ja kādam te kas nepatīk, tad lai ieiet kaktā un nokaunās.
Un atcerieties tos lokdaunus, komandantstundas un citus aizliegumus, ierobežojumus, sodus. Par to visu jūs nobalsojāt. Un "Vienotība" ar augošu sajūsmu arī par to visu parūpēsies pie pirmās izdevības. Ja tauta balso par tiem, kas to "drāž", tad "drāzt" tādu tautu ir svēts pienākums.

Atbildēt

Nu

29.01.2023. 20:15

»

nu nezinu gan

Nav fakts ka netika


Netika gan, iesprūda pēdējā Berlīnes vilciena durvīs un no brauciena nācās atteikties. Būtu bijis tievāks, nebūtu vis palicis savā vietā.

Atbildēt

jaajaa

29.01.2023. 19:52

...ir stingri jānosaka koeficienti pret vidējo algu valstī, un tos mainīt nedrīkst...un visā valsts sektorā lielākā alga ir premjeram !!!...dārgie "neaizstājamie speciālisti" lai saņem savas lielās algas privātajā sektorā (izrādīsies, kā liela daļa no partiju amatos saliktajiem "spīdekļiem" maksā neko)...:)

Atbildēt

"jūsu viedoklis ir svarīgs"

29.01.2023. 19:35

¿..mēs paliksim savās vietās, jūs palieciet savās? Kaut ko līdzīgu teica arī uz Šveici netikušais pasažieris.

Atbildēt

LTV nav jautru raidījumu,

29.01.2023. 19:26

tāpēc abi ārzemju jokdari aizpilda tukšumu, pēc "Smalkā stila" slēgšanas.

Atbildēt

ha ha ha

29.01.2023. 19:21

Neskaiti naudu svešā makā, bet tu neskaiti patronas manā aptverē.

Atbildēt

lūgums

29.01.2023. 18:52

»

Slava Banderam, Slava Levitam

Visu Ukrainai! Putin -huilo! Putin ej nakhui


Lūdzu iztulkojiet kurp īsti jādodas putinam un Levitam!

Atbildēt

nutanugan

29.01.2023. 17:21

kura trekna govs pie siles nu būtu māvusi..

Atbildēt

nu

29.01.2023. 17:09

Ja negrib. lai algas tiktu celtas par 25, 50, 75%, nevajag katru reizi bļaut par algu iesaldēšanu, jo nākamajā reizē tās tiks paceltas vēl straujāk.

Atbildēt

Marfa

29.01.2023. 17:06

Lai, lai nu tā būtu. Bet tad, lai visi dienesta auto nost, visus reprezentāciju izdevumus, tējiņas, ūdeņus un kafijas. Gribētu redzēt cik deputāti un ministri ir paši spējīgi sagatavot dokumentus, ko dara viņu palīgi. bet tad tos ar nost, lai strādā augstas klases profesionāļi paši, tiem tak nevajag palīgus.

Atbildēt

Nu

29.01.2023. 16:57

Viņš nevar ēst, viņam nav naudas. Paaugstinās algu, tad sāks ēst. Krievijas Uzvara Ukrainā daudz ko mainītu uz labo pusi.

Atbildēt

Jūtos līdzatbildīgs

29.01.2023. 16:42

Negribēju balsot par Vienotību , bet citu nebija ! Tagad redzu , nekā te nebūs!

Atbildēt

Slava Banderam, Slava Levitam

29.01.2023. 16:41

Visu Ukrainai! Putin -huilo! Putin ej nakhui!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: