Menu
Pilnā versija
Foto

Kas un kāpēc izgāž vakcināciju Latvijā

Pēteris Apinis, ārsts · 07.04.2021. · Komentāri (90)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hipokrāts

09.04.2021. 10:07

Apini nopirka-lai viņš vakcinéjas kaut 3 reiz dienā!

Atbildēt

nu nu nu

08.04.2021. 18:05

Svens Henkūzens mazgājas balsts. Teksts no apollo.lv: "Zāļu valsts aģentūras (ZVA) funkcijās, tās direktora amata aprakstā un nevienā Veselības ministrijas izdotajā rīkojumā ZVA direktoram vai iestādei nav uzdots veikt Covid-19 vakcīnu iepirkumus, atbildot uz sākto disciplinārlietu pret ZVA direktoru Svenu Henkuzenu, uzsver aģentūra, norādot, ka Henkuzens valdības sēdēs tikai pārstāvējis darba grupas kopējo viedokli par vakcīnu iepirkšanas jautājumiem."

Interesanti, ko ta viņš tai Ministru kabinetā darīja, referējot par situāciju ar vakcīnu iepirkumu . Laikam domāja , ka iznāks baigā karjera un būs nacionālais varonis. Vispār viņš ir tīrais karjerists, ambiciozs un arī gudrs, tikai šoreiz nokļudījās. Bet tagad paskat pat facebookā savam profiņam vārdu izmainījis no SVENS HENKUZENS uz SVENS SVENSONS un visas bildes ar meitenēm izņēmis . Vai SVENS SLĒJPjAS UN NO KĀ !

Atbildēt

činčin

08.04.2021. 13:35

ārsti vienkārši izcili - tāda kundzīte dodas Pfizer apmaksātā ceļojumā uz Somiju, šitāds izcils ārsts ir saņēmis dāvaniņu, un tad jau skaties pāris ASV štatu sēž uz opiātiem, kurus izrakstīja "izcili" ārsti, bet tagad ... tāda izdevība, ar vienu recepti 6 miljardi, nu, kamu vaina, kamu maķ radnaja... izcili, apini

Atbildēt

kasparsons

08.04.2021. 13:09

VDK un komaprtija arī visi ir izcili - kāpēc apinis lai nebūtu izcils. taisni vai ekselences. Malacis Domburs,ka nepiedalās...

Atbildēt

saule riņķī iet

08.04.2021. 13:06

apinis kopā ar privatizētājiem pie tautas toreiz nevēršās. Pēkšņi tagad viņam savajadzējās.. sak, visi kopā... nu, nē....

Atbildēt

izvakcinēc pastals

08.04.2021. 13:01

apenis ir laps ārsc .... visi, kas abdirš apeni, ir pūķina aģenti

Atbildēt

Vijs

08.04.2021. 12:56

Ir Brexit fenomens. Liktos kāds sakars Brexit ar Covid? Vistiešākais - augstāko aprindu mistifikācija, kas var izrādīties pat pareiza. Vienkārši, kad desmito reizi sauc "vilks aitās" un vilks patiešām ir aitās, neviens vairs neklausa. Ne par velti CSU/CDU ir iestigusi korupcijā tieši tagad. Un Kamerūnam bija aizdomīgi sakari ar finanšu puišiem, un apinis dūšīgi runāja agrāk ar tiem un tiem puišiem. Vakcīnas ir bizness, eksperimenti, naudas, jūras cūciņas, un privatizēja tie, un uz citām planētām dosies tie, tā kā, apini, tu vairs cilvēces pusē jau sen neesi, pat ja tu pēdējo cīpsliņu organismā pazīsti.

Atbildēt

Apiņš

08.04.2021. 12:29

Secinājums. Ja gribi vietu pie siles, tad dziedi korī.

Atbildēt

Hm

08.04.2021. 11:50

Lai nu kurš, bet čuhņēviča reāli spridzina - "Evai Juhņēvičai par 40 dienu darbu algā aprēķina 10 397 eiro

Atbildēt

RE : cheking--

08.04.2021. 11:22

Kārtējais Pētera Apiņa šovs.

Atbildēt

RE : cheking

08.04.2021. 11:21

Kā tad, paskatījos ur raksta autoru un sapratu visu. Pēteris Apinis vienmēr bijis demagogs. Darbojas pēc principa, kas maksā, tas pasūta mūziku.

Apinim NEVAR TICĒT 100% . VISS JĀPĀRBAUDA !

Atbildēt

ieviešu skaidrību

08.04.2021. 11:18

izlasīju sākumu: "Šai kompānijai var pievienot Krišjāņa Kariņa čaklāko padomdevēju Andu Čakšu, kura izēda no Veselības ministrijas daudzmaz sakarīgos ierēdņus un radīja daudzmiljonu e-veselību, kura nestrādā ar vai bez manavakcina.lv."un sapratu, ka raksta autoram problēmas ar abu smadzeņu pusložu darbību, ja tiek pieminēta Čakša. ČAKŠA SAĶĒRA GALVU , ATNĀKOT UZ MINSITRIJU, UN SAPROTOT, KĀDĀ DIMBĀ UZTAISĪTA E-VESELĪBA, KURU TAISĪJA ILGI PIRMS VIŅAS ATNĀKŠANA, CIK ATCEROS, TAD PIE E-VESELĪBAS MENE'DZĒŠANAS MINISTIRJAS LĪMENĪ ARĪ BIJA LAIKAM TOREIZĒJAIS VALSTS SEKRETĀRS VAI VIŅA VIETNIEKS VAI TIK TAS NEBIJA RINALDS MUCIŅŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OTRKĀRT, ČAKŠA IZSTŪMA NO MINSITRIJAS GLUPUS IERĒDŅUS, ELITĀRI NOLIKA TOS PIE VIETAS, KAS NEBIJA IZDARĪTS LĪDZ ŠIM.

Atbildēt

Smieklīgi un stulbi

08.04.2021. 10:58

Laikam tiešām latviešiem nav ko darīt. Uzsākt bezjēdzīgu sarunu par vakcīnu kaitīgumu tautā, kas Eiropā patērē visvairāk alkoholu, ir vismaz stulbi. Savukārt, Apinis meklē vainīgos tam, ka Latvijā vakcinācijā ir pēdējā vietā Eiropā, pilnīgi aizmirstot par savu draudzeni Viņķeli, kuras absolūti haotiskā un bezatbildīgā darbošanās ir pamats tam, ka nevaram vēl lāga uzsākt vakcināciju. Arī ārsti, Apiņa kolēģi, kas ieteica vakcīnu izvēli, saliekot visas olas vienā groziņā( AstraZenika), ir turpat, kur nodzērušies vakcīnu pretinieki. Apiņa raksts nevar pretendēt uz nopietnu situācijas vērtējumu.

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 10:54

Jautājums Apinim un citiem vakcīnticīgajiem. Ja būtu jāatsakās visai sabiedrībai vai nu no vakcinācijas vai arī no kanalizācijas - kuras izvēles rezultātā infekciju slimības atgrieztos?

Atbildēt

Kailais Karalis Tautu Dēls

08.04.2021. 10:23

Apinis atpērkas,vietām manām spriņģes bazars. Lēts šovs banānijas republikā

Atbildēt

Žulis

08.04.2021. 09:40

»

nepaliec mājās

Kāda kompensācija? Vai cilvēka dzīvība ir novērtējama ar naudu


Izskatās, ka neesi sapratis, ko es ar savu komentāru gribēju pateikt.

Atbildēt

Marija

08.04.2021. 08:54

Žēl, ka nevaru pelikt rakstam plusu- vienkārši neņem pretī. Par rakstu varu teikt, ka Pēteris Apinis ir loģisks un gudrs, bet izlasīju tikai divas rindkopas. Šodien ir tā- ja gribi ko pateikt- svarīgāko raksti sākumā, pie tam īsi un kodolīgi, jo cilvēkiem nav laika lasīt.

Atbildēt

Cerība ir vakcinācija

08.04.2021. 07:45

»

pensija 100€

Tad jau nav tik slikti, ko? Ir cerība


Vakcinācija kā Auseklītis Jūs atbrīvos no visām problēmām. Latvijas valdība ir drosmīga palīdzēt dzīves sērdieņiem, Egils Levits ir kā zvaigzne pie Latvijas debesīm! Valsts E. Levita personā nenogurstoši rūpējas par Jūsu dzīves kvalitāti - vakcinācija pret ļaunuma sērgu Covid-19 ir pilnīgi bez maksas! Spānijas valdība izplatījusi paziņojumu, ka vakcinācija uzlabo senjoru dzimumpotenci! Pagaidām šo jauko vēstījumu Latvijas valsts prezidents noklusē, šī patīkamā un optimistiskā ziņa tiek gatavota kā dāvana nākošajos Latvijas valsts svētkos! Latvija! Latvija! Latvija!

Lasiet, lūdzu, miljardieres lēdijas de Rotšild rūpju pazinojumus mums! Kustība ir dzeja!

Atbildēt

Daudz neatbildētu jautājumu

08.04.2021. 07:23

"Vakcinācija ir viena no veiksmīgākajām sabiedrības veselības stratēģijām cilvēces vēsturē, un, lielā mērā pateicoties vakcīnām, cilvēki dzīvo 80–90 gadus, nevis 50–60 kā gadsimtu atpakaļ."

Tā mums stāsta. Un tagad to dara jo sirsnīgi. Kurš var apgalvot par visiem 100%, ka tā ir patiesība. Kā šie stāstītāji zina, ka cilvēka dzīvildzi ietekmē vakcīnas? Arī kādreiz cilvēki dzīvoja ilgi. Mozus, Ārons nomira 120 gadu vecumā. Vai šie vakcinācijas karoga nesēji dzīvo kopš pirmslaikiem? Skatoties no malas uz šīm vēstures dažādo melu un propagandas lappusēm, man ir personiska izjūta, ka pēdējo gadu desmitu sāpīgās lappuses to ģimeņu ikdienā, kurām jāiztur savu bērnu leikēmijas ārstēšanas process, atbilde arī varētu slēpties vakcīnu sastāvā.
Naudas un varas kāre kā orkāns visos līmeņos plosās tādos apmēros, ka patiesību var meklēt kā adatu sienakaudzē. Nekas jau nav mainījies tajā, kā mēģina iznīcināt cilvēci - sauc šo naidu pret patiesi inteliģentu, sirdsgudru, emocionāli inteligentu cilvēku kā gribi. Iznīcināšanas karogs plīvo sākumā it kā nevainīga cilvēka rokās...
Un Apiņa kungam lieku reizi derētu noskatīties to 2009. gada video par korumpētāko gripu pasaulē. Vai kaut kas kopš tā laika ir mainījies uz labo pusi?

Atbildēt

Joker

08.04.2021. 07:10

»

Joker

Tā vieta kur viņš pūš nav stabule


https://youtu.be/3EzHADr1Bfs

Te Apinis pūta savā stabulē, noskaties līdz galam video. Ģenerālmēģinājums tam kas pašlaik notiek.

Atbildēt

Lēdija de Rotšilda :” Neviens pasaulē nav simtprocentīgi laimīgs! Klausieties Zemes un nabadzīgo saucienus!”

08.04.2021. 06:26

»

Karote

Piedavām, viss pasākums sākās ar meliem. Zārku filmas Itālijā izrādījās inscinējums,tāpat kā it kā noslīkušais bērns pludmalē migrantu krīzes laikā.Kā jau Iļjičs teicis- vispirms ieņemam pastu, telefonu, telagrāfu


"Pāvesta Franciska inkluzīvā kapitālisma bez īpašumtiesībām projekta padome paredz, ka attīstība un kustība ir dzeja, bet cilvēces vajadzību būt atbildīgam vienam pret otru iedvesmo visu ticību sociālās mācības."

Atbildēt

Karote

08.04.2021. 01:30

»

Čiekurs Egles dēls

Pirmārt, ir jautājums: pret ko tad īsti vakcinēties? Ir atzīts, ka vīruss strauji mutē, un vakcīnas neizraisa imunitāti pret jaunajām versijām. Tāpat, kā ar gripu: novakcinējies pret viena veida gripu, bet nākamgad ir jau jauns gripas modelis, pret kuru vakcīna nepalīdz...


Piedavām, viss pasākums sākās ar meliem. Zārku filmas Itālijā izrādījās inscinējums,tāpat kā it kā noslīkušais bērns pludmalē migrantu krīzes laikā.Kā jau Iļjičs teicis- vispirms ieņemam pastu, telefonu, telagrāfu. :)

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 00:31

»

Uldis

Ja interesē vēsture - atbildību par sekām no farmācijas kompānijām pārnesa uz federālo valdību, kad farmācijas viepļi piedraudēja vakcīnas vairs neražot, jo kompensācijas - neizturams finansiālais slogs...


Starp citu, pilnīgi izslēgts, ka Kariņš kā izglītots ASV pilsonis, kas interesējas par politiku ar sievu - ģimenes ārsti, šo vēsturi nezina.

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 00:29

»

Žulis

Bet ir taču tik viegli visiem vakcinēšanās skeptiķiem aizbāzt mutes. Sāksim ar to, ka vakcīnu ražotājfirmas uzņemas atbildību par iespejāmām smagām sekām, kas var rasties vakcinēšanās rezultātā un apņemas izmaksāt atbilstošu kompensāciju cietušajiem. Nākamais solis - līdzīgu paziņojumu sniedz arī valdība...


Ja interesē vēsture - atbildību par sekām no farmācijas kompānijām pārnesa uz federālo valdību, kad farmācijas viepļi piedraudēja vakcīnas vairs neražot, jo kompensācijas - neizturams finansiālais slogs.

Bet aiziet, lopi, ganāmpulka imunitāte! "Vakcīnas" ir drošas un efektīvas!

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 00:25

Apiņa kungs, lūdzu nesauciet šos līdzekļus par vakcīnām. Jebkurā citā kontekstā nosaukumus būtu cits un Jūs to zināt! Kāpēc pūšat Kariņa stabulē?

Atbildēt

nepaliec mājās

08.04.2021. 00:05

Pietiek atkal dzēš komentus.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 22:12

»

Vai mūs gatavo sociāliem nemieriem?

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.04.2021. 21:36

Pirmārt, ir jautājums: pret ko tad īsti vakcinēties? Ir atzīts, ka vīruss strauji mutē, un vakcīnas neizraisa imunitāti pret jaunajām versijām. Tāpat, kā ar gripu: novakcinējies pret viena veida gripu, bet nākamgad ir jau jauns gripas modelis, pret kuru vakcīna nepalīdz.
Otrkārt, mēs dzīvojam mikroorganismu piesātinātā pasaulē. Iebāžot mutē pirkstu, ar kuru pirms tam esam nogrābstījušies gar durvju rokturiem, lielveikalu ratiņiem, sabiedriskā transporta stieņiem, personīgo krānu, mēs uzņemam simtiem tūkstošiem mikroorganismu, bet uzreiz neatstiepjam pedāļus. Tāpēc, ka mūsu organismam ir dabīgā imūnsistēma, kas apkaro šos "iebrucējus".
Jebkura vakcīna ir iejaukšanās cilvēka dabīgajā īmūnsistēmā. Kam tā sistēma ir novājināta, lai jau valkcinējas, cerībā, ka palīdzēs (ja arī palīdz, drīzāk sliecos domāt par placebo efektu). Bet, kam imūnsistēma strādā pietiekami labi, vakcīna labākajā gadījumā nenodarīs neko (sistēma neitralizēs, tāpat kā citus $ūdus), sliktākajā (pēc sazvērestības teorijām), šos sistēmu sagraus. Tādējādi, es pats vai nu vakcinēšanās pasi, ja būs nepieciešams, nopirkšu, vai mani novakcinēs saslēgtu rokudzelžos, un vēl aiz kājām pieturot. Bet, kas tic vakcīnām un grib vakcinēties - uz priekšu: ticībai ir liels spēks.

Atbildēt

Arī Pēteris

07.04.2021. 21:13

Ja nav ko darīt var rakstīt šādu apcerējumu, kas neko nepasaka izglītotam lasītājām un ir daudz par garu mazāk izglītotam. Valdības neizlēmīgā rosīšanās ap vakcinēšanu ir līdzīga šim rakstam. Taču kā rāda vakcinēšanās temps Lielbritānijā, ASV un tagad jau arī Igaunijā, tad, procesam sākoties pa īstam, visas sazvērestības teorijas vienkārši nomirst kopā ar vīrusu. Tāpēc sanāks, ka mans vārda brālis ir mēģinājis pārliecināt drīzāk sevi nevis kādu citu, jo visticamāk viņš būs vienīgais, kurš rakstu būs izlasījis no sākuma līdz beigām.

Atbildēt

Apini,

07.04.2021. 21:08

jau tas ,ka atzīsti vakcīnas ,ir nožēlojami. Domāju ,ka zini kas ir kas , bet ....

Atbildēt

Viedais Manels

07.04.2021. 21:01

Autors acīmredzot nesaprot, ka, ja ir antivakceri, tad ir arī vakceri. Vienā gan autoram ir taisnība, nav vērts lasīt šo palagu, kas tapis vien tālab, ka ļautiņš nav doļā.

Atbildēt

Manas domas.

07.04.2021. 20:49

»

Apinis ir idiots, vai nezinītis, vai divi vienā?

Jo tic vakcinētāju solījumiem, ja visi noakcinēsies, tad...


Apinis nav idiots, viņš saprot, ja nevar uzvarēt globālistus, tad var soļot pa priekšu ar viņiem.

Atbildēt

... eskadrons,zirgos!

07.04.2021. 20:48

»

Autoram

Somijă vakcinăciju atnalsta 90% iedzivotāju. Latvijă- knapi puse. Daļa mentăli vēl dzīvo CCCP, daļai izhlītības lïmenis klibo. Tă mēs vēl vairăk atpaliksim no attïstïtăm valstim...


Biroju vajadzēja likt virs kariņa.Lai šķīst visi ministri,ierēdņi,profesoru mafija,lielā farma,slimnīcu padomes,utt.Un tad notiktu-to biroju vienkārši pif-paf...

Atbildēt

Viedais Manels

07.04.2021. 20:46

Pēc vārdiem "gadsimtu atpakaļ" sapratu, ka tālāk lasīt nav vērts. Tiku līdz vietai, ka esam ganāmpulks un, ja Apinis būtu gans, visi paši lektu uz potēm.

Atbildēt

Biologs

07.04.2021. 19:51

Apiņa k-gam ir tā pati nelaime kas Zenekai. Ja tik daudz informācijas ir vienā rakstā, tad 90 % paliek aiz strīpas...un rodas sava versija...
Par vakcīnām. Ne visi Apiņa k-gs ir tik aprobežoti ,kā Jūs domājiet. Rakstā ir apgalvojumi, bet nav īstu pamatojumu. Vairāk filozofijas...Aizmirsts ari fakts ka šī vīrusa izcelsme nav pierādīta un tam var būt ari kāds māksligs " radziņš"-lidz ar to vecā labā Džennera vakcina var nederēt. Varbūt tas var paslēpties šūnās, varbūt var palikt organismā un ar to sadzīvot...? Ari efektivitāte Zenekai stipri zema salīdzinot ar Pfizer. Un Džennera laikos bērni dzima uz nebēdu, jo izdzivoja stiprākie un ipaši par to pat nesēroja jo pieņēma kā neizbēgamību ka kāds jau nomirs. Vakcinēties vajag. Bet 21.gs ir jāizmanto 21.gs vakcinas, nevis jadzivo pēc principa- nav svarīgs indivīds, ka tik suga izdzīvo!

Atbildēt

Aiziet

07.04.2021. 19:21

»

enchante

nu, kungs nolaidis kā Dievs ar vijoli, visvairāk mani ziņkāro, ar ko tas viss beigsies....skatīsimies


Ka sakas ta ari beigsies
Mes pasi neko nemakam, nevaram un negribam
Liels „ paldies „ valsts atbalstam

Atbildēt

.isies .irst!

07.04.2021. 19:17

»

Apinis ir idiots, vai nezinītis, vai divi vienā?

Jo tic vakcinētāju solījumiem, ja visi noakcinēsies, tad...


atkal pieķēzījis visu ko sasniedzis ar neapjēgto kopi-pasta

Atbildēt

enchante

07.04.2021. 19:05

nu, kungs nolaidis kā Dievs ar vijoli, visvairāk mani ziņkāro, ar ko tas viss beigsies....skatīsimies

Atbildēt

Autoram

07.04.2021. 18:37

Somijă vakcinăciju atnalsta 90% iedzivotāju. Latvijă- knapi puse. Daļa mentăli vēl dzīvo CCCP, daļai izhlītības lïmenis klibo. Tă mēs vēl vairăk atpaliksim no attïstïtăm valstim.
Apinim piekritu par Pavļutu un Biroju. Taču Kariņş spiests mïcït tădus mălus, kădus nu partijas viņam iedevušas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: