Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

doma

03.11.2010. 14:25

Latvijā ir maz patiesu miljonāru- mūsu sensāciju kārā prese ir gatava par tādu nosaukt katru, kam bilances aktīvos un pasīvos summa kopā rakstāma ar 6 un vairāk cipariem, pat neapapētot, vai tie ir kredīti vai ātri pārdodami aktīvi, kas sedz kredītus.

Atbildēt

xx

03.11.2010. 14:07

ooo,to pateica pilnigi pareizi

Atbildēt

omite

03.11.2010. 14:05

to

Atbildēt

Pinky

03.11.2010. 13:21

"Kā man šodien uz ātru roku apskaidroja pāris maksātnespējas administratori"?

"no klapatām pilnīgi neatbrīvosies, taču varēs mierīgi turpināt līdzšinējo dzīvesstiliņu vēl apaļus piecus gadus."?

"piedzīt „pa taisno” no abiem „saimniekiem” "?

Cienījamais Lapsas kungs - es ļoti augstu vērtēju pietiek.com darbu, bet lūdzu nebarojiet cilvēkus, kas šo lapu uzskata par dzeltenu baumu lapu, un izvēlaties tomēr kvalitatīvāku izteiksmes formu, vai vismaz tādu, kur lasītājiem pats priekšā nesakiet, ka par paša rakstīto Jums pašam nemaz īsti izpratnes? Jo, pat ja raksta būtība ir pareiza, šādā formā to pasniedzot, būtiski mazinās Jūsu rakstītā ticamības (un lasāmības!) līmenis.

Paldies!

Atbildēt

docencs

03.11.2010. 02:53

События могут быть разными, но предыстория удивительно схожа. В разных местах мира обнаруживается одна и та же закономерность: как только вспыхивают скандальные истории, чья-то могущественная рука тотчас аккуратно опускает занавес, поскольку, повторяем, все вершится за сценой, а для непосвященного, естественно, вся истина покрыта мраком, а также газетной формалистикой.
[02/11/2010 15:02:29] Kristaps: ============================================газета "За рубежом" опубликовала исследование японских специалистов об убийстве Кеннеди, которое, разумеется, официально так и осталось нераскрытым и которое после Освальда потянуло за собой цепочку из 23 убийств!!!
[02/11/2010 15:44:49] Kristaps: ====================================
[02/11/2010 15:45:02] Kristaps: т.н. произведения искусства, в которых положительные герои обязательно пьют, курят, флиртуют, говорят пошлости, банальности и выглядят порой даже примитивнее отрицательных героев, которые делают то же самое, иногда даже более изощренно. На наших глазах нивелирование понятий добра и зла, поскольку самый положительный герой обязательво делает какую-нибудь подлость. Излюбленные еврейские приемы: бесконечное словоблудие, циничное скольжение на грани пристойного и непристойного под видом сатиры и юмора
[02/11/2010 16:37:25] Kristaps: ======================================
[02/11/2010 16:37:34] Kristaps: Идея символики. Это передача информации неспецифическими методами, о которых не догадывается подавляющее число окружающих. Символы иудо-масонства тотально пронизывают насквозь всю нашу жизнь в основном через средства массовой информации и другими путями. Тайные знаки, пароли, салюты и даже форма одежды - все брошено на цели передачи информации. Положение пальцев, руки, скрещенные над головой - как знак призыва к спасению масона и т.д. Приведем пару примеров. Президентом или человеком, которому дано реализовать замену ядерного оружия на другое, неортодоксальное, с лихвой заменяющее бомбы, был поставлен Рейган. И только сейчас мы догадались перевести это слово на русский язык, что означает "лучевая пушка". Но мы еще вернемся к этому. Еще пример. Знаменателен перенос Конституции СССР с 5 декабря на 7 октября - день сотворения мира по Ветхому Завету в 3761 году до н.э. Это великий праздник в Малом Израиле, а теперь еще один тайный праздник в Большом Израиле, паразитируемом в СССР. Сделали они это (не сами конечно) 7.10.1977г., удачно засунув в дату три семерки. 777 - символ проклятия гоям, символ тайной инквизиции на всех трех уровнях - низшем, среднем и высшем.
[02/11/2010 22:10:56] Kristaps: =============================
[02/11/2010 22:11:03] Kristaps: А.И. Герцен - член масонской ложи "Великого Востока" сильно заразился масонской заразой. На страницах журнала "Колокол" он негодовал по поводу патриотического взрыва населения после удачной международной акции Императора: "... в их соки и ткани всосался патриотический сифилис". Далее на страницах этого журнала он пишет: "В демократии заключена страшная мощь разрушения, но когда она примется создавать, она теряется. Действительного творчества в демократии нет". Отсюда Герцен делает беспощадный вывод, что гибнущий строй должен быть разрушен до основания. Это разрушение должно быть всеобщим, оно придет в грозе и крови. "Что выйдет из этой крови - кто знает? - но что бы ни вышло, довольно, что в этом разгаре бешенства, мести, раздора, возмездия, погибнет мир, мешающий водвориться будущему, - и это прекрасно, а потому, да здравствует хаос и разрушение и да водрузится будущее! Среди этого хаоса, среди этого томления и мучительного возрождения, среди этого мира, распадающегося впрах вокруг колыбели, взоры невольно обращаются к Востоку". Практическую программу разрушения выдвинул Нечаев: "Мы - разрушители, - заявлял он, - создавать будут другие".

Atbildēt

Absurdologs

02.11.2010. 20:13

Milzu brēka mēdijos sacelta ka lūk kādi diži darbadevēji un nodokļumaksātāji ir nogājuši uz grunti un kāda katastrofa tā ir valstij :) Nu tad varu šos pseidoekonomistus nomierināt ēdināšanas komplekss strādās arī turpmāk, un Franču (poļu, ķīniešu :)) smaržas arī kāds ievedīs smirdoši jau nestaigāsim :)

Atbildēt

Protams, ka

02.11.2010. 16:36

viņi par to vien domā, kā apkrāpt valsti un piepildīt savas kabatas. Gan jau ir kāds veiklais plāniņš... LIKUMS ARĪ KĀ NO GAISA, ĪSTĀ BRĪDĪ.

Atbildēt

dirsa'

02.11.2010. 15:58

Es te dzirdēju par dažādiem šo iznireļu personiskajiem galvojumiem, ko grib pabīdīt zem izkārtnes "saistības, kurām iestājies izpildes termiņš", lai ierosinātu maksātnespējas procesu. Te nu jāpiezīmē, ka personisks galvojums par saistību, kurai iestājies izpildes termiņš var pārvērsties tikai tajā brīdī, kad aizdevējs galviniekam pieprasa samaksāt parādnieka vietā.
Te vajadzētu noskaidrot, vai aizdevēji jau ir vērsušies pie iznireļiem, tādējādi mēs varētu uzzināt, vai šīs fizisko personu maksātnespējas lietas tiesā ir ierosinātas likumīgi.

Atbildēt

ES

02.11.2010. 14:53

ČEKAS CŪKAS NOZOG KREDĪTUS

Atbildēt

Mario

02.11.2010. 14:40

Man ir patiess prieks par to ka kads arī manus kometārus lasa.. Un man ir tīri interesanti, kāpēc cien. lasītāji neiedziļinās raksta būtībā, bet izsaka viedokli par citu cilvēku viedokļiem..?

sorii par stila un kādām tur vēl kļūdām, bet tā lielākā atsčirība starp mums ir: jūs esat teorētiķi bet es esmu praktiski domājošh.. Jūsu iegūldījums ir sociālās zinātnes bet šie, rakstā pieminētie cilvēki - prakse, darba vietas un tt..

Un pieminēt Rietumu biznesa praksi - hmm, mums līdz tai ir vēl tāls ceļš ejams, un tāpēc kādam pārmest ka viņš lūk neatbilst rietumu teorētiskas prakses grāmātām - tuvākos 20 -30 gadus, vienkārši bezjēdzīgi... protams tiekties mums ir kur..

Līdz ar to - cien. kolēģi - izdariet jūs tik daudz ka G. Kirsons un I. Plaude - būs morāls pamats nozākāt tos, kas izmantoja likumiskas tiesības...

Atbildēt

Martin

02.11.2010. 14:33

Mario, runa ir par fizisko personu maksātnespēju, nevis šo personu uzņēmumu maksātnespēju. Lai gan Lido jau ir ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, kurā kreditoriem samazināti prasījumi.

Un vēl, izvairīšanās no parādu samaksas ir cēlāka rīcība nekā bezdarba atstātie? Ja jau tagad strādā, tad jau atradīs vietu uzņēmumā, kas aizstās kolonnas nišu. Kollona nav eksportuzņēmums, tas apkalpo Latvijas tirgu.

Atbildēt

Iveta

02.11.2010. 13:56

Man, nezin kāpēc, tas izskatās pēc PLL plāna "B". Mērķis radīt paniku ar runām par uzņēmumu bankrotu, bezdarba pieaugumu, saukļi "valdība vainīga", radīt cilvēkos neapmierinātību un agresiju pret pašreizējo valdību, vēlmi pēc Saulveža. Ja uzņēmums ir perspektīvs, tad viņam vienkārši nomainīsies īpašnieks.

Atbildēt

PLL BANDA

02.11.2010. 12:37

NU NEIZDEVAAS MUMS GLAABT SAVUS PODJELNIKUS,....

Atbildēt

maksātnespējīgais

02.11.2010. 09:02

Maksātnespējas laikā maksātnespējīgajam oficiāli atstāj vienu minimālo algu. Mīļie žurnālisti, pavērojiet, kā šie abi izdzīvos veselu mēnesi ar 180 latiem. Kā par šitādu mēneša naudiņu var turpināt pusdienot glaunos restorānos un lidināties pa ārzemēm. Droši vien Plaudes kundze stāstīs, ka ceļo un mielojas par vīra naudu, bet Ķirsons droši vien pārtiks no meitas žēlastības.

Atbildēt

ntk

02.11.2010. 06:08

Ne jau Plaude un Ķirsons savām rokām būvēja to biznesu. Būvēja padotie. Būvēja cerību laikā, tāpēc centās. Cerību laiks sen ir beidzies, ja uzņēmēji paši nepratās dalīties, tad nu pienācis laiks cita veida līdzsvaram.

Atbildēt

plk

02.11.2010. 01:11

Asprāte, ne?
Filoloģe atbildētu: "līdz šim".
Taču raksta kontekstā labāk iederas jebkurš no pirmajiem sešiem variantiem.

Atbildēt

Asprāte, ne?

01.11.2010. 23:37

Kā pareizāk - "uz šo brīdi" (na sej moment), "uz doto momentu" (na dannij moment),"uz šodiendienu" (na segodnyashchij denj) vai "līdz šim"?

Atbildēt

dzimtā

01.11.2010. 23:31

Cien. Mario! Pirmkārt, spriežot pēc komentāra,pats piederat ne tai gudrākajai "dumās tautas daļai", jo tekstiņš mudž no ortogrāfijas, interpunkcijas un stila kļūdām.
Otrkārt,atļaušos atgādināt, ka pareizrakstības likumi aizvien ir spēkā, taču "šajā gadījumā kārtējo reizi" lieki būtu "prasīt atbildību no tiem, kas šos likumus izstrādāja".

Atbildēt

Lcf

01.11.2010. 22:51

2008 gadā bija sekojošs ģipsis: Ķirsona kungam patīk uzsvērt savu vienkāršību un tautas vajadzību izpratni. Šodien viņš ne tikai, kā pašam patīk izteikties, cep lidiņa kotletes, bet pievērsies tautiskā garā ieturētu māju celtniecībai – esot simtiem pirktspējīgu interesentu, kuri vēlētos dzīvot Lido stila pamatīgajos interjeros. .... Tas viss ir izrādījies blefs un tukša d..a

Atbildēt

vērotājam

01.11.2010. 22:48

Uzzīmētā shēmiņa ar mantas nodošanu citām personām ir ļoti smuka un vienkārša. Tikai garām. Jo pēc mantas ieķīlāšanas, nekādas darbības ar to nav likumīgas, ja ķīlas ņēmējs nav piekritis. Tā ka garām. Pavērojiet vēl...

Atbildēt

tādiem kā Mario

01.11.2010. 22:44

Normālā Rietumu vērtību pasaulē tādi uzņēmumi sen būtu slēgti, jo darbojas ārpus brīvā tirgus likumiem. Tāpēc arī bankrots ir vienīgā izeja, lai arī Latvijā kopumā nav brīvā tirgus, šie abi ir visuvāk brīvam tirgum, jo ar valsts naudu un korupciju maz sakara. Darbinieku tur tātad ir par daudz un ir nozīmīgas kļūdas biznesa kalkulācijās. Tas nozīmē, ka viņiem nav profesionālas komandas apkārt, visu grib noteikt paši. Bet ar izglītību tā pašvaki.

Atbildēt

zinošais

01.11.2010. 22:42

Jaunais maksātnespējas likums paredz, ka pusgada laikā pārdod pilnigi visu maksātnespējīgā mantu, nevis tikai to, kas ieķīlāts bankā. Tātad arī plazmas TV, tenisa raketes un ūdeļādas kažokus. Civillikumā ir skaidri noteikts, ko cilviņam atstāj - gultu, krēslu, dakšiņu un karoti, gultasveļas komplektu un ikdienas apģērbu, ak, jā, vēl cūku un aitu. Tikai jautājiens, vai kāds makstātnespējas administrators gribēs ķēpāties un izsolē pārdot cienītās kundzes zeltlietas un cienītā kunga modes aksesuārusl

Atbildēt

hohejfans

01.11.2010. 22:38

Neviens no minētajiem personāžiem nekad nav bijis miljonārs. Tas tak tagad skaidrs, jeb tomēr vēl nē. Gan Plaude gan Ķirsons ir tikai mežonīgā kapitālisma augļi Latvijā. Tādi paši ir Ēķis, Šmidre, Šlesers, Koziols. Viņiem visies ir viens ceļš ejams... bankrots. Bet šito divu un citu līdzīgo lielākās cerības ir, ka piecu gadu laikā likumu mainīs vēlreiz un izdosies izvairīties no vinīgās gultas un vienīgā krēsla varianta. Stratēģija pilnīgi pareiza.

Atbildēt

Purple rain

01.11.2010. 21:52

Vai man zel latvju miljonari?NEEEEE!Tas algas ko vini maksaja bija un ir bomzu cienigas,taja pasha laika vini pashi dzivoja...nu mes visi to zinam.Par darbavietam:labak tomer pastradat arzemes,neka aizvadit dzivi par 100 ls un dabut iesauku-SIMTLATNIEKS.

Atbildēt

Aigars.

01.11.2010. 21:38

Lapato Lapsāns ir kretīns.

Atbildēt

Mario

01.11.2010. 20:39

Cien. komentētāji, pirmkārt: spriežot pēc jūsu attieksmes pret šiem diviem personāžiem: G. Ķirsonu un Plaudi ir kā pret valsts noziedziniekiem!!!! Atļaušos atgādināt ka abiem peronāžiem kopā šajos uzņēmumos strāda vairak kā 2 tūkstoši darbinieku!!! vai tas priekš jums ir maz? vai labāk ka krasta ielas Lido tiktu slēgts un jūsu ģimenes brauks garām kārtējam rēgam?? Cik jūs esat radījuši darba vietas un turpiniet dot darbu??? pieļauju ka tuvu nullei..

Zem kolonas fenčaizes strāda vel pāris tūkstoši frizieru manikīru un tt!! Vai tas arī ir maz? Par šiem cilvēkiem runā darbi nevis jēli raksti portālos...

Otrkārt: likums bija spēkā un neaizliedza iesniegt maksāt nespēju!!! Šis gadījums kārtējo reizi parāda cik lielākā daļa tautas ir duma, un aicinu prasīt atbildību no tiem kas šo likumu izstrādāja..!!!

Atbildēt

kriminals

01.11.2010. 20:37

pazina no vacijas stastija, ka tur pret cienijamo plaudes kundzi ierosinata kriminallieta. un tas nu pavisam nav labi, jo, lai ari korupcija pastav visur, tomer vacija kundzei "atpirkties" varetu but loooti sarezgiti.
ja, skiet, ka musu biznesmenu lielaka nelaime un posts ir pilnigs brieduma trukums, talab neiztur pat samera nelielas (pasaules meroga) naudas un varas parbaudi.

Atbildēt

> Vērotājam

01.11.2010. 18:05

Nešaubos, ka tādi darboņi kā Ķirsons un Plaude ir parūpējušies lai viņu neieķilātā manta kreditoru rīcībā nekad nenonāktu.

Šis teksts iespārda reāli. Bet kurš to nedarītu? Vērotāj, ja tu pieteiktu maksātnespēju, visu mantu (neieķīlāto) godīgi atdotu?

Atbildēt

kuuka

01.11.2010. 17:22

Spriezot pec Lursoft sodienas ierakstiem, veel dazi grupas bijusie uznemumi tiek pieteikti likvidacijai...
piem.
http://zo.lv/uznemumi/borga

Vai ir kādas priekšrocības, ja piesaka likvidaciju pats?

Atbildēt

Vērotājs>Martinam

01.11.2010. 16:45

Ja runa ir par ieķīlātu mantu, tad tā protams agri vai vēlu tiek zaudēta, neatkarīgi no tā vai maksātnespējas procesu ierosina juridiska vai fiziska persona! Runa ir par mantām, kas pieder fiziskai personai un nav ieķīlatas. Nešaubos, ka tādi darboņi kā Ķirsons un Plaude ir parūpējušies lai viņu neieķilātā manta kreditoru rīcībā nekad nenonāktu.

Atbildēt

vilis

01.11.2010. 16:40

Izdevies virsraksts.

Atbildēt

Martin

01.11.2010. 16:19

var piedzīt, ja viss ir ieķīlāts par labu kreditoram. Tā parasti arī tas notiek. Tagadējais variants paredz arī lielāku teikšanu nodrošinātajiem kreditoriem, kam pirms tam nebija balsstiesību sapulcēs.

Atbildēt

Vērotājs>Jāzepam

01.11.2010. 15:58

Runa ir par nodomu atsavināt savu mantu.

Atbildēt

Vērotājs>Jāzepam

01.11.2010. 15:56

Trīs gadi kopš maksātnespējas pieteikuma? Tas protams ir labāk nekā nekas. Bet kas ir trīs gadi, ja tiesu procesi pat pirmās instances tiesās velkās gadiem! Nedomāju, ka kādam būtu īpašas problēmas veikt nepieciešamās darbības ar savu mantu, trīs gadus apstrīdēt jebkuras prasības un tad pieteikt savu maksātnespēju.
Vēl jo vairāk zinot kā mūsu viedie tiesneši traktē likuma pantu par mantas apķīlāšanu pirms prasības izskatīšanas. Prasītājam redz esot jāpierāda, ka atbildētājam ir šāds nodoms! Kā vispār un vai kāds var pierādīt kāda cita nodomus!? Absurds!

Atbildēt

Vērotājs

01.11.2010. 15:42

Ko vispār var piedzīt no fiziskas personas,
kuru apkalpo zinoši advokāti. Kur ir problēmas visus savu mantību ar slepeniem līgumiem pārrakstīt tuviem un tāliem radiniekiem pirms piesaka fiziskas personas maksātnespēju?
Vai tad jebkura Maksātnespējas likuma versija izslēdz šo vienkāršo shēmu?

Atbildēt

Jāzeps

01.11.2010. 15:37

Tā varētu būt viena versija. Nepārzinu veco likumu, bet jaunajā ir atruna par to, ka tiek analizēti pēdējo 3 gadu darījumi un, ja tiek konstatētas nelikumības, mantas nobēdzināšanas, nepatiesa informācijas sniegšana kreditoriem u.tml., MN var atteikt.

Atbildēt

Martin

01.11.2010. 15:20

galvenais, ka var vilkt ilgāk garumā procesu. lai gan rezultāts nemainīsies.
Parasti jau maksātnesēju piesaka, pēc tam kad VID ir "atnācis", jo tie piedziņu var uzsākt nekavējoties. Ar pārējiem var tiesāties nezcikgadus, neatzīstot prasību.

Atbildēt

uij

01.11.2010. 15:11

Kāda burvīga bilde. Kā tas nākas, ka tagad matu ir stipri vairāk?:)

Atbildēt

ooo

01.11.2010. 14:53

Un šie cilvēki par visu varīti gribēja tikt valdībā un mācīt - "KĀ IR JĀSTRĀDĀ"... ABSURDS... redzams kam un priekš kam ir nepieciešama vara....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: