Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vpils

02.04.2017. 09:25

»

vpils

šī arī ir kāda no lembergam pietuvinātajām mātītēm


Laikam ministre noaudzināja Vāni-sāk mazgāties un kafijai vairs cukuru neliek klāt,bet bļauj tāpat!

Atbildēt

represētais pamelas znots

01.04.2017. 06:31

1997.gadā Prokuratūra atzina, ka veselības valsts ministrs J.Viņķelis pārkāpis Korupcijas novēršanas likumu, taču nekonstatēja nozieguma sastāvu, tādēļ krimināllietu neierosināja. Prokuratūra savā atzinumā norādīja, ka veselības valsts ministrs neatļauti savienoja amatus, ieņemot direktora amatu SIA Ants, komercdirektora amatu SIA Pan un direktora amatu SIA Narkotisko un psihotropo zāļu lieltirgotava. Ģenerālprokuratūra atzina, ka J.Viņķelis nav atradies ietekmējamā stāvoklī, jo uzņēmējsabiedrības reāli darbību nebija veikušas. Arī pats J.Viņķelis šīs sabiedrības uzskatīja par likvidētām, jo kopš reģistrācijas tās nebija veikušas nekādu saimniecisko darbību. Pēc šī atgadījuma premjerministrs A.Šķēle pieprasīja J.Viņķeļa demisiju.
Avots: LETA

Atbildēt

bet manam L.G.

31.03.2017. 21:40

»

"Ilžuks" neko nezog

Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi...


Vecais,jums dikti patīk vēsture un visu ko izrakņājiet ar savu veco paziņu palīdzību gāžat laukā visiem kā samazgas.Kā var cilvēks sadzīvot ar tādu naidu un cilvēka sliktākām,ļaunākām īpašībām?Tad nav brīnums,ka jādakterējas interesantās ārstnieciskās iestādēs.Ja jums viss būtu kārtībā ar galviņu,tad sajēdtu,ka pensijas nepiešķir Viņķele vai LM ministrs,bet tas jums ir par sarežģītu lai saprastu.Dzīvesb.laba izglītība,labs darbs ar pienācīgu algu + viņš ir represētais.Par PSRSā strādājošiem ir 100% taisnība,jo tad nemaksāja tādu soc.nodokli kā tagad un arī to mazumiņu ko maksāja ,nozaga Maskava.Mēs palikām pie tukšas siles.Ja neesat pilnīgs daUNS,JUMS TAS JĀZINA bET ŠĶIET,KA ESAT,JO NOGRŪŽAT 50 OKUPĀCIJAS GADU VAINU UZ kādreizejo LM ministri.Kā varat sadzīvot ar tādu naidu un ļaunumu sirdī.Jums neviens nav labs,visi pakarami.CIK ilgi?Bērziņam pensija 4000 Ls.Ko nu?

Atbildēt

"Ilžuks" neko nezog

31.03.2017. 16:02

»

bet manam L.G.

Ko tu jauc kotletes ar mušām."Ilžuks"neko nezog un nelien klanos kas valsti faktiski iznīcina


Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi.

Vērību Viņķeles dzīvesbiedra pensijas apmēram pievērsa pēc tam, kad ministre intervijā žurnālā „Playboy” pavēstīja, ka tie pensionāri, kuri smagi strādājuši padomju laikā, nevar cerēt uz adekvātu sava darba novērtējumu un lielām pensijām, jo strādājuši citas valsts – Padomju Savienības – labā un viņi tagad saņemot naudu, kuru paši nav nopelnījuši.

Atbildēt

Māsa

31.03.2017. 14:01

Es zinu, kas pasūta šos rakstus. Tas ir gļēvulis. Viņš pats nekad neparakstās ar savu vārdu. Tas ir ļaundaris, kas medicīnu nodzinis līzd kliņķim. Man ir vēstule, ko man rakstīja draudzene no Norvēģijas. Viņa aizbrauca uz Norgi šā liekuļa dēļ. Te jums daļu no vēstules.
- tad nu mani sauca uz mazo operāciju zāli. Pie durvīm stāvēja visa slimnīcas vadība. Anita stāvēja ar sarkanām rozēm. Viņa pati man atvēra durvis.
Viņš bija noguldits ar kājām un galvu uz zemi. Šefs no dibena dzina viņam garas sirmas spalvas. Pumpa tāda kā pseidokondiloma tieši pret caurumu. Traucējusi dirst.
Brūnās pseidokondilomas ir kazahiem. Viņi dibenu tīra ar akmeni.
Milzīgs dibens un mazs līks pincītis. Es padomāju, kā ar to vispār kaut ko var. Nu ar to melno vārnu grīdas biedreni tad tā- tai tik naudu, Bet Baiba taču bija kaut kāda Latvijas misene, un viņa arī pa šo pincīti ņemas, bauc pie viņa sūkā un lūdzas, lai šo arī.
Viņš ieraudzija mani, pazina un sāka kliegt, ka es viņu nogalināšot. Paņēmu adatu un un iedūru vēnā. Viņš drebēja kā galerts un kliedza kā lokomotīve. Es sapratu, kāpēc Anita un visa vadība viņu sauc par belašu.
Vēlāk man palātā lika viņam vālreiz iedurt vēnā un uzlikt sistēmu. Pumpa bija nost. Gulēja viņš palātā un viņa roku glāstīja Čakša. Es zinu, kā atšķirt tās, kas pielien, no tām, kas devušas. Šitā tam mazam līkam pincītim dod.
Nu tā es viņu aizmirsu ar visu viņa pumpu.
Jūnijā manai vecākajai tīnim liftā iekāpa līdz divi čečeni. Varbūt kaut kādi afgāņi, jo viņš mūs vienmēr agrāk uz to Gulaša goteli sauca.
Apturēja liftu starp stāviem. Viens bērnam muti ar lupatu ciet, otrs roku zem biksēm un pirkstu iebāž. Un tad bērnam saka, ka es esot kaut kādu vēstuli Lauku avīzei uzrakstījusi un tagad 20 štukas viņiem parādā. Un parāda mazākās bildīti.
Nākošā dienā dabūju biļetes uz prāmi mums visām trim. Meitas mācās un šprehē norge, es arī špricēju, bet sola, ka tikšu reanimācijā. Nu alga ir desmitreiz. Kamēr viņš pisīs medicīnu, mēs uz Latviju nebrauksim. Norvēģijā policijai uzrakstīju iesniegumu, viņi meitas pieskata.

Atbildēt

bet manam L.G.

30.03.2017. 21:17

»

Bet manam Ilžukam

ir politnākotne, īpaši praidu laikā


Ko tu jauc kotletes ar mušām."Ilžuks"neko nezog un nelien klanos kas valsti faktiski iznīcina.
Kas tev ir pret praidiem? Viņi kaut ko nozog no valsts vai pa blatu par kapeikām prihvatizē?Tu ar savu naidu uz personālijām,/ ne par tēmu rakstā!/ aizrīsies.Galvu sakārtoji?

Atbildēt

medmāsa

30.03.2017. 17:22

Cik riebīgi.Čakša mazos grēkāžus drāž,bet lieliem palīdz izgrozīties.~Čakša Vāni neatbrīvos nekad,jo tad Vāne var sākt runāt.Kas būs ZZS kasieris,ja "nodarīs pāri"Vānei.

Atbildēt

vpils

30.03.2017. 17:08

»

Īsa biogrāfija

Esmu dzimusi 1969.gada 30.jūlijā Ventspilī un tagad sveru 256 kilogramus...


šī arī ir kāda no lembergam pietuvinātajām mātītēm?
kur hūte, tur cūkas

Atbildēt

nu.....

30.03.2017. 16:46

Kāpēc vainīgaVāne?????Nesaprotu?????Kāpēc nav vainīga Balvu novada vadība??????Kāpēc viņi vēl nav notiesāti?????

Atbildēt

Meatloaf

30.03.2017. 15:56

Bat Out of Hell

Atbildēt

Īsa biogrāfija

30.03.2017. 15:34

Esmu dzimusi 1969.gada 30.jūlijā Ventspilī un tagad sveru 256 kilogramus.


2011.gada septembrī  Balvu novada domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis(ZZS) mani uzaicināja rast risinājumu SIA ”Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” krīzei un no tā laika esmu šīs apvienības valdes locekle.

Atbildēt

Alexa

30.03.2017. 14:35

Pārbaude izskatījās aptuvenī tā, piezvanīja viena kundzīte, otrai kundzītei- un uzprasīja, ir pārkāpumi? ā nav, nu skaidrs, tad tā arī atbildēsim. čau, atā. vai nu vēl labāk, lai neapgrūtinātu sevi ar zvanīšanu, uzrakstīja facebookā , nu stāsta, ka tev tur pārkāpumi, ko lai šiem atbild? ā nav pārkāpumu, viss ok, nu labi, tad tā arī rakstam. nu tā man parastajai mirstīgai izskatās visa mūsu valsts pārvalde, ar visām pārbaudēm, kontrolēm, Vidiem, knabiem. Un es pieņemu, ka šāda te valsts pārvalde, izskatās lielākai mūsu tautas daļai.

Atbildēt

jurisx

30.03.2017. 14:14

Bildē redzamais miesas blāķis gan ir iespaidīgs, droši var tēmēt pat uz valsts prezidenta amatu.Bet , ja nedaudz pasēdētu aiz restēm, ātri vien nokristos miesās....

Atbildēt

akkunKs

30.03.2017. 13:53

to jurčas kontoru jāklopē ciet, tur babuls aiziet tikai pagulēt pirms pensijas!

Atbildēt

paga

30.03.2017. 09:53

»

Liliana

Parasta lieta LR,Te grupëjumi ZZS iznïcina valsti.Un KNAB IR politizëjies SEN un nodoklu maksätaju naudu aiznes algäm ar prëmijäm


vai tad nedzirdēju- tagad Kučinskim KNAB vadītāja konkurss, kad izņēma nosacījumu par vadīšansa pieredzi, aizies rūkdams. Tūdaļ valsts galvenais knābists būs pieņemts un tad, ka sāks ... es tikai nezinu ko.

Atbildēt

Liliana

30.03.2017. 09:39

»

Az

kā zzs- lembis liek, tā "strādā"!citādi treknās prēmijas neredzēt...


Parasta lieta LR,Te grupëjumi ZZS iznïcina valsti.Un KNAB IR politizëjies SEN un nodoklu maksätaju naudu aiznes algäm ar prëmijäm.

Atbildēt

?

29.03.2017. 22:30

Lūdzu atsaukties visus, kuriem ir atrakstījies Bautris. Lūdzu ierakstīsim, kuri KNAB darbinieki vēl sagatavo atrakstīšanās atbildes? Izveidosim grāmatu ar KNAB amatpersonām, kas atrakstās. Otrā ailītē uzrakstīsim, cik katrs no šiem "krēslā pirdējiem" izmaksājis nodokļu maksātājiem?

Atbildēt

Az

29.03.2017. 21:55

kā zzs- lembis liek, tā "strādā"!citādi treknās prēmijas neredzēt!
Saradušās daudz PRIVĀT KLĪNIKAS-ar eiropas remontiem, ar kvalitatīvu aparatūru.Par kādu naudu, ja ārsti saņem mazu algu ???Bet valsts klīnikas zem
katras kritikas:neremontētas telpas, veca aparatūra, ... .bet knābis NEKO neredz, kā parasti-parazzziteee

Atbildēt

pamela

29.03.2017. 21:50

Cien.,bet Čakša taču ir no ZZS astoņkāja klana bandas.Tagad ZZS ir kalna virsotnē un var darīt ko grib un var.Skat cik "varens"jau palicis Kučinskis un cik pamatīgi apguvis melu iedarbību un pielietojumu Krieviņa utt.sakarā.Citskovskim šis jau redz kā "spīguļo acis"pat darbu nesākot.Vai nav vareni.Nu ko Krieviņš?plānoja,bet uz pusdienām reformas nespēja Kučinskim piesviest.Disciplīnu prasīja,nemētāties ar parakstiem zem bumāgām bez viņa,jo atbild priekšnieks.Kaut kas nogāja Kučinskim greizi,neparakstīja viltus papīriņu bez šefa.Bet ir bijuši diezgan dīvaini parakstīšanas gadījumi LV vēsturē gan promesot šefiem,gan pēdejā dienā pirms demisijas.Kučinskim NAV politnākotnes!

Atbildēt

Sarmīte

29.03.2017. 21:01

»

Alīda

Jā es es! Es jūs visus ciest nevaru


Alīda, kāpēc visus?

Atbildēt

Alīda

29.03.2017. 20:52

»

Sarmīte

Alīda, tu


Jā es es! Es jūs visus ciest nevaru!!!

Atbildēt

Māris

29.03.2017. 20:35

Kučinskis Čakšai devis zaļo gaismu un piesegs jebko. Knābis savukārt Kučinska kabatas instruments. Bet Čakšai ar partiju nāksies norēķināties. ZZS atļaus kaut ko drusku, lielākā rebe tiks liepājniekiem, bet vēl lielāka Šķēlem, jo tas Seska kurators.

Atbildēt

Hi hi

29.03.2017. 19:50

»

UUUjja

tā bilde ,tā bilde rullē,KALVĪĪTIS2


Nu tas salīdzinājums kā cūka ar cukmenu :)

Atbildēt

Ilze

29.03.2017. 19:37

Jūs te pilnīgas muļķības manuprāt rakstiet, ja jau tā būtu fenderējusi gan jau ķermenim un galvas saturam kaut ko būtu atlicinājusi...

Atbildēt

UUUjja

29.03.2017. 19:29

tā bilde ,tā bilde rullē,KALVĪĪTIS2

Atbildēt

Pipars

29.03.2017. 19:16

Vaņka ar savu korišu Zeķturi ir tik daudz zaguši, ka pazudusi mēra sajūta. Blondā Čāča tāda svētdienas šefene vien ir.

Atbildēt

Elionora

29.03.2017. 19:05

To vēstuli kā Pietiek.com lasītājs noteikti rakstīja Sarmīte Villere no NMPD, jo sen jau solīja, ka rakstīs par Vāni, jo viņai ļoti šī dāma nepatīk - visu laiku liek strādāt un neļauj ar Dambi darīt ko vien grib ! Villere arī ļoti vēlas noprhvatizēt NMPD, bet tikai prātiņš par īsu, arī Dambei tur galva nerubī, jo tā nav cilvēku nīšana un čakarēšana, tur vajag smadzenes, bet kā šīm nav tā nav . . .

Atbildēt

Alexa

29.03.2017. 17:58

Nu KNAB kā iestādi sen jau varēja likvidēt. Cik miljoni ietaupītos naudas. Neatceros, ka vispār viņi būtu kautko atklājuši? Kādu lietu, noziegumu, vai ko? Patiesībā šķiet tikai viena parazitējoša iestāde, nulles vēretībā, bet jāuztur ir, algas jāmaksā utt

Atbildēt

Tabüns

29.03.2017. 17:35

Tads bezprigels kads šobrid valda Knabī pat Jutas laikos nebija.

Atbildēt

Zigis

29.03.2017. 17:27

Maisam gals vaļā, kāds vairs interešu konflikts, ir vērtīgs precidents jebkurai amatpersonai, paldies vānei, repšes samurgotais dokuments uz nagliņas spraužams. Urrrā!!!

Atbildēt

ironiskais

29.03.2017. 17:26

Njā, KNABam ir problēmas. Par interešu konfliktu, kaut kā pa pusei atrakstījās, bet naudas izkrāpšanu vai piesavināšanos pilnībā noignorēja, it kā par to iesniegumā nebūtu ne vārda:)

Atbildēt

Balvi

29.03.2017. 17:25

Anesteziologiem no Rīgas pie mums maksā konvertā. 200€ par sutku. Pārbaudīt var viegli-salīdzināt grafikus, vēstures ierakstus un algu sarakstus. KNAB nereaģē un VID arī nē.

Atbildēt

Vm

29.03.2017. 17:23

Vāne tikusi pie lemšanas. Ko saka to darām citādi atlaidīs. Saprot tikai ciparus, lasīt neprot, ja neiesniedz tabulu ar cipariem, nelasīs. Aprobežota, ļauna un klačīga. Apmelo daudzus, bet Čakša viņai tic uz vārda. Domāju ka Vāne Čakšu noraks.

Atbildēt

ZZ$

29.03.2017. 17:04

Latvijas Zaļā partija, Nauda, LVL 3000.00, Alīda Vāne 300769-*****, 29.04.2013. Zaļo un Zemnieku savienība, Nauda, EUR 300.00, Alīda Vāne 300769-**** ...

Atbildēt

Juris

29.03.2017. 17:01


Tas bildē taču ir tukls vecis!

Atbildēt

vāks visam

29.03.2017. 16:25

Pilnīgs pī... notiek šinī valstī. Zagļi un bandīti salīduši amatos un tautai vēl viņi jāciena par mūsu apzagšanu.

Atbildēt

Ārsts

29.03.2017. 16:00

KNAB strādā premjera pakļautībā, Kučinskis jau izteicās,ka tas nekas, visi kaut ko kādreiz privatizējuši, Vāne skarba pret slimnīcām, bet nu vajag kādreiz, par Čākšu vispār sajūsmā,ko gan citu gaidīt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: