Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

saka

11.03.2012. 15:43

KNAB spēj izpildīt tikai pasūtījums, pajēla,padumja organizācija,kuru sen jau vajadzētu ar likumu izrevidēt.

Atbildēt

hehe

07.03.2012. 09:50

kārtējais populisma skrebelējums, ka tik savu reitingu pacelt, fuj

Atbildēt

jāāā

07.03.2012. 09:26

Atkal vilkači pagonēs piesedz savējos.

Atbildēt

līdzdalībnieks

06.03.2012. 18:13

Neobjektīvās kvotu dalīšanas dīvainības vispirms atmazgās ar kamparspirtu. Tad - "procesu" vilks garumā. Vēlāk nebūs nekāda "procesa", visļaunākajā gadījumā būs ... noilgums!

Atbildēt

Mo

06.03.2012. 15:49

Kampars melo! Un kas kontrolē DP - krievi???

Atbildēt

soļļļvita

06.03.2012. 13:44

Ko gan jūs gribat-kamēr valda jenotība, tikmer-ka gan var nezagt,nešmaukt un nemelot.Gods kalpot Āboltiņai,Dombrovskim un Jaunupam.

Atbildēt

Leta tālajā 2009.g

06.03.2012. 12:26

Savukārt ministrs Kampars sola nodrošināt, lai vēja ķeršanai būtu godīga biznesa gars. Kā viņam tas izdosies, būs redzams tuvākajā laikā.

Atbildēt

absurds

06.03.2012. 12:16

Financenet, 2009
..pēc jauno noteikumu spēkā stāšanās 14.martā EM uzņēmēju pieteiktais vēja enerģijas apmērs bija vairākas reizes lielāks par obligāto iepirkumu. Jaunie noteikumi nepasaka, kam tiek dota priekšroka. Īpašu kritēriju nav, pieteikumus EM izskata iesniegšanas kārtībā. Pretendentiem nav jāapliecina finanšu spējas investēt naudu vēja parku uzcelšanā. Vienīgi, iesniedzot dokumentus, ir jāpierāda, ka īpašumā ir zeme, uz kuras vēja parku attīstīt, un ka vēja stiprums konkrētajā vietā atbilst noteiktam intensitātes slieksnim.

Atbildēt

uzvārdi, kārtējie uzvārdi

06.03.2012. 11:54

"Diena" turpat

Uzņēmums TCK 2009. gada jūlijā ir saņēmis pagaidām lielāko kvotu (165 000 MWh), taču sākt ekspluatēt vēja stacijas plāno nākamgad. TCK valdes loceklis RENĀRS URBANOVIČS!!!! uz Dienas jautājumiem atbild ļoti īsi: vēja stacijas atradīsies Ventspils novada Tārgales pagastā, tās būvēšot, tiklīdz tiks saņemta būvatļauja. Sākotnējais ietekmes uz vidi novērtējums projektam veikts 2008. gadā. Par projektā plānoto investīciju apjomu un finansējuma avotiem viņš komentēt nevēlējās, vien norādot, ka ieguldījumu plānots atpelnīt 9–10 gados. TCK dibinātājs ir a/s Aureus Kapitāls, kuras padomē ir pazīstamie Ventspils uzņēmēji Olafs Berķis !!!, Igors Skoks!!! un Genadijs Ševcovs!!!

Atbildēt

uzvārdi, kam ir interese

06.03.2012. 11:43

Neatkarīgā jau rakstīja, ka grūti izprotamu iemeslu dēļ Ekonomikas ministrija!!! pirms pāris gadiem bez konkursa tieši firmai Baltic Wind Park atdeva ekskluzīvas tiesības uzstādīt vēja ģeneratorus Latvijas Republikas teritoriālajā jūrā un ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā astoņos prāvos laukumos. Atļauju parakstītāji ir bijušais un esošais valsts sekretārs. Taču, kad firma ķērās pie šo atļauju izmantošanas, ministrija paziņoja, ka atļauja nav uzskatāma par atļauju, kaut gan abos uzņēmumam izsniegtajos lēmumos skaidri un gaiši teikts, ka tā ir atļauja uzstādīt vēja iekārtas, raksta NRA.LV.

Arī Rīgā notikušajā projekta sabiedriskajā apspriešanā ministrijas Enerģijas resursu un degvielas nodaļas vadītājs KRISTAPS STEPANOVS !!!! paziņoja, ka firma nemaz nav bijusi tiesīga rīkot šādu sabiedrisko apspriešanu: «Ekonomikas ministrijas izdotā atļauja, ko varētu uzskatīt par tiesiskā ietvara brāķi, nedod darbības ierosinātājam nekādas tiesības saņemt būvatļauju un būvēt vēja elektrostaciju parku.»

Atbildēt

Kampars arī grib, lai viss klārs:)

06.03.2012. 11:29

"Diena", 04.04.2011
Prakse nav normāla

«Ja jautājat, vai tā ir normāla prakse, ka kvotas ieguvušas kompānijas, kuru īpašnieki slēpjas ofšoros, tad mana atbilde ir – nē,» Dienai teica ekonomikas ministrs Artis Kampars, kurš ne reizi vien esot vērsies Finanšu ministrijā, lai tā risina «šo problēmu». Proti, lai jebkurā valsts iepirkumā, konkursā, valsts subsīdiju vai arī jebkurā citā mehānismā, kur valsts piedalās ar savu naudu, īpašnieku struktūra būtu maksimāli caurskatāma. Ja nav šāda regulējuma, kvotu konkursa kritērijos prasību atklāt uzņēmumu patiesos īpašniekus, kas noslēpušies ofšoros, neesot iespējams, uzskata ministrs.

Atbildēt

Aivars

06.03.2012. 11:25

Jau pietiekoši daudz komentāros sniegta informācija par iesaistītajām personām - Vienotības lieldraugiem: liepājniekiem - Pirktiņiem (Fromanes - jaunizceptās boedrības "tiesību ekspertes", Jaunupa bij. brūtes tēvs, onkulis, brālēns), Griģis, turpat arī Sesks, ventspilniekiem - Berķi, Stepanovu, Vidzemē lielākās biogāzes ražotnes īpašniekiem...

Atbildēt

plika apmaiņa, kā ierasts

06.03.2012. 10:37

"..Tiek apgalvots, ka Drošības policija visus tās savāktos materiālus nosutījusi KNAB. Neoficiāli izskan, ka šie materiāli, kas varētu mest ēnu uz Vienotību, savā amatā ļauj stabilāk justies Drošības policijas sefam Jānim Reinikam."

Atbildēt

paija

[R] 06.03.2012. 10:30

ES gan no raksta nesapratu,kurš ir nelietis- DP, KNAB vai KAmpars. Varbūt nelikumīgi- bez kriminālprocesa iegūtās liecības ir pietiek rīcībā.tiks publicētas un mēs to sapratīsim.

Atbildēt

paijai

06.03.2012. 10:21

rūzvelts par paragvajas diktatoru-jā viņš ir nelietis,bet mūsu nelietis..

Atbildēt

paija

[R] 06.03.2012. 09:37


PIetiek avoti tiesībsargajošās iestades laikam ir kada apkopēja , jo neviens elementāri likumus pārzinošs cilvēks neko tadu nevareja teikt. Kadā veidā DRošibas policija savaca informaciju,ja nebija pat pārbaudes lietas? Liecības un pieradījuni bez kriminalprocesa vispar nevar būt, jo liecības nevar un nedrīkst iegūt bez kriminalprocesa. Kādā sakarā Drosibas policija vispar vāca informaciju,ja tas nebija viņu piekritībā. Bez tam , ja ir nozieguma pazīmes tad drosibas policijai bija jaierosina process un tad janosūta pec piekritības. Politiskā korupcija- arī tads jedziens nav krimināllikumā. Silti iesaku pirms rakstīt par kriminalprocesiem ieskatīties krimināl un kriminālprocesa likumos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: