Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

S

04.11.2019. 19:48

»

Teds

Tiesiskā valstī par šo komentāru vien atņemtu pilsonību un izraidītu no Latvijas...


Nebaidi! Tūkstoši paši to Latvijas ,,dziesmu'' grāmatiņu noliktun bez mazākās domāšanas, ja varētu saņemt kaut vai piemēram ES pilsonību. bet 100 morālie degradenti pacentās pieņemt likumu, ka no tās nemaz vaļā nevar tikt, pat ja gribi

Atbildēt

bingo

04.11.2019. 19:48

»

F

Un kur tad pats biedrs Lapsa ar savu korekti patriotisko nostāju bija padomju gados? Business as usual


Iesaku painteresēties pie tiem, kuri kopā ar viņu mācījās Ļeņina ielā 32

Atbildēt

F

04.11.2019. 19:33

Un kur tad pats biedrs Lapsa ar savu korekti patriotisko nostāju bija padomju gados? Business as usual

Atbildēt

ESSE

04.11.2019. 19:07

Ja līdz šim vēl nedaudz šaubījos, tad tagad pēc šīs intervijas esmu pārliecināts, ka grāmata pasūtīta LL saistībā ar Vonsoviča darbību advokāta frontē no tiem, kas zaudējuši viņam kādā prāvā. Kas tad ir Vonsovičs? Viens no daudziem, kurš tagad ir individuālu darbu veicējs. Kāpēc neraksta par tiem, kuri ir no padomijas laikiem un vēl tagad raujas valsts maizē augstos amatos: Kalnmeijers, Bičkovičs (Raitis), Guļāns un daudzi citi? Kāpēc neraksta par čekas maisu iemītniekiem, kuri joprojām ir apritē? Tāpēc ka nav pasūtījuma. Bet par Vonsoviču visticamāk ir.

Atbildēt

VAU

04.11.2019. 19:03

»

Teds

Tiesiskā valstī par šo komentāru vien atņemtu pilsonību un izraidītu no Latvijas...


atņēmēj,vai kā patiesība grauž un arī sagrauzīs.

Atbildēt

Teds

04.11.2019. 18:53

»

hi hi

Nevajag sapņot,nekādas "ilustrācijas" nebūs,tas nav iespējams.Latvijā bija padomijas iekārta,tā balstījās uz vēlēšanām,vēlēja tautas pārstāvji,bija atbilstoša likumdošana un tiesa--valstij nepieciešamās institūcijas!Jā,kāds uzkāra protesta karogu,uztriepa uzrakstu--spēlītes.Nu nepaveicās tiem trešā ...


Tiesiskā valstī par šo komentāru vien atņemtu pilsonību un izraidītu no Latvijas.
Un tieši tādēļ visi kolaboranti, viņu atvases un drauģeļi ir kā pielīmēti pie okupantiem, kas ir viņu vienīgais glābiņš no taisnīgas tiesas. Turklāt ne tik daudz par padomju okupācijas gadiem, kā par krāpšanos un zagšanu atjaunotajā valstī, kurai ar Latvijas brīvvalsti nav nekāda sakara.

Atbildēt

hi hi

04.11.2019. 18:45

Nevajag sapņot,nekādas "ilustrācijas" nebūs,tas nav iespējams.Latvijā bija padomijas iekārta,tā balstījās uz vēlēšanām,vēlēja tautas pārstāvji,bija atbilstoša likumdošana un tiesa--valstij nepieciešamās institūcijas!Jā,kāds uzkāra protesta karogu,uztriepa uzrakstu--spēlītes.Nu nepaveicās tiem trešā reiha līdzskrējējiem,arī tiem kas blandījās mežos----angļi neatnāca,bet lauku,galvenokārt,iedzīvotāju terorizētājus un šavējus likvidēja ap 1956 gadu.Tie taču mežos bijušie šucbataljonu,abverštelles,sd pakalpiņi.Ne visi paspēja uz ģermāņu kuģiem.Vēsture,tā viš i.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: