Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis B

26.03.2020. 13:05

RE: Ygrdassil
Logaritmiskas nozīmē, ka Jus paziņojat, ka izaugsmes temps ir 10 pakāpē laiks. Tik straujš pieaugums nav novērots NEKUR visā pasaulē. EKSPONENCIĀLS pieaugums savukārt nozīmē, ka jautājums par to cik liels skaitlis ierakstāms kāpinātājā un tad viss ir kā pēc notīm - uzzinām kāpinātāju un viss skaisti aproksimējas. :) Ar matemātiku skoliņā bija jāpadaudzējas.

Atbildēt

Jānis B

26.03.2020. 13:02

Mums joprojām tiek stāstīts, ka LV dominē importētā vīrusa pārnese. Ir labi zināms, ka importētas pārneses gadījumā līkne ir taisna. Saukātrt, ja tā ir eksonenciāla, TĀTAD dominē iekšējā pārnese. Tātad ir divas iespējas a) mūsu infektologi ir debili stulbeņi, kas nejēdz infektoloģijas pamatu pamatus - un nedomāju ka tā ir. b) Tas ka noris iekšējā pārnese ir rūpīgi glabāts Valsts Noslēpums, ko neiesvaidītajiem nedrīkst izpaust. Pat nezinu no kura šiem iespējamajiem variantiem būtu vērts baidīties vairāk.

Atbildēt

jaajaa

23.03.2020. 15:18

»

Zeze

Matemātiku esmu mācījusies, tik, cik padomju vidusskolā. Un man izskatās, ka līknes ir kāpjošas, bet ne eksponenciālas. Vai es kļūdos


...līknes līknēm...pavēro, kā pieaug inficēto skaits pasaulē kopā...pa dienām...vakar bija 29k laikam...ja pieaugums turpināsies, pārslimos visi...ar izolācijām un karantīnām tikai laiks tiek iegūts...un vēl...ja es saprotu pareizi, tad ķīnieši to vīrusus ar tām japāņu zālēm ir pieveikuši, no viņiem arī piemērs jāņem...

Atbildēt

trušu kotletes

23.03.2020. 14:31

Iesaku Ritvaram Eglājam savas idejas pierādīšanai uz y ass atlikto saslimušo skaitu attēlot vēl vairāk pārspīlētā, nu teiksim logaritmiskā mērogā. Tad viņa bažas apstiprināsies vēl vairāk un sasniegs ekspotenciālo katarsi.

Atbildēt

Manas domas.

23.03.2020. 14:25

Notiek apzināta finanšu sistēmu demontāža, bremzēšana, ekonomiskie kari, jo parastie notiks acumirklī un pilnīgi iznīcinoši. Valstis ieskaitot Ameriku būs spiestas aizņemties uz procentiem no ECB,SVF kuriem ir vieni saimnieki,, naudas maisi,,.

Atbildēt

Zeze

23.03.2020. 14:14

Matemātiku esmu mācījusies, tik, cik padomju vidusskolā. Un man izskatās, ka līknes ir kāpjošas, bet ne eksponenciālas. Vai es kļūdos?

Atbildēt

plānprātiņam

23.03.2020. 14:04

»

Kāpēc Itālija?

Saprotams kāpēc Ķīnā, Irāna. Itālija ir iestājusies pret globalizātoru mērķiem. Itālijā uzvarēja pret Eiropas savienību vērsta partija. Itāļi praktiski ir ieviesuši jau talonus, finanšu apokalipses, vai eiro zonas braukšanas gadījumā aizvietotu eiro. Globazātoru mērķi ir elektroniskais banku konslāģers...


Visa Ķīnas ekonomiskā uzplaukuma pamatā ir globalizācija, arī Itālija ir atkarīga no pasaules globāliem tirgiem. Pat tādas padibenes, kā Irānas, Sīrijas un Venecuēlas fašistiskie režīmi un Krievija, cenšas turētie čupiņā.

Atbildēt

ja vien varētu

23.03.2020. 13:58

»

nesmidini mana kaimina kaki !

asv jau ir pasizolejusies ar tuksiem veikalu plauktiem tualetes papira nodalas


Līdz ASV galam desmit reizes būtu apglabāta Krievija, bet tai ir paredzēta tikai viena reize.

Atbildēt

atbilde

23.03.2020. 13:55

»

jautaajums

Vai tad Ukrainas maidanu nesarīkoja ASV


Cieņas revolūciju savu patriotu vadībā, sarīkoja ukraiņu tauta, jo viņiem nav nekā kopīga ar jums, visu nicināmiem mongoloizētiem vergiem.

Atbildēt

to Z

23.03.2020. 13:49

»

Z

vai tad amerikāņi pie kāda jebkad nākuši ar mieru?ASV ir agresīvs uzbrucējs ar mērķi kļūt par vispasaules hegemonu


Visas valstis, kuras cieši saistītas ar ASV: Japāna, Koreja, Taivāna, Singapūra ir piedzīvojušas nopietnu ekonomisko uzplaukumu. Straujas pozitīvas izmaiņas notiek arī Vjetnamā, kam ASV tagad ir lielākais ekonomiskais partneris. Visur, kur vien esiet ielīdušas jūs, smirdīgās staļinistu cūkas, civilizācijas pabiras, valda posts un bads.
Vienā no pasaules visbagātākām valstīm, Venecuēlā, nauda ir nevērtīgāka, kā tualetes papīrs

Atbildēt

Kāpēc Itālija?

23.03.2020. 13:33

Saprotams kāpēc Ķīnā, Irāna. Itālija ir iestājusies pret globalizātoru mērķiem. Itālijā uzvarēja pret Eiropas savienību vērsta partija. Itāļi praktiski ir ieviesuši jau talonus, finanšu apokalipses, vai eiro zonas braukšanas gadījumā aizvietotu eiro. Globazātoru mērķi ir elektroniskais banku konslāģers, pasaules valdība, cilvēku skaits samazināšana līdz zelta miljardam.

Atbildēt

var būt noder

23.03.2020. 13:23

https://habr.com/ru/post/493564/

Atbildēt

Ja viņa savus spēkos ziedos cīņai ar vējdzirnavām,

23.03.2020. 11:40

»

Vecais

Varbūt Tevi pirmo apglabās


viņa iznīcinās savu imunitāti. Uzspļaut visam un pasmieties ir vienīgais līdzeklis. Politiski sociālais. Atlanti iztaisno plecus.

Atbildēt

Dārgā sirc!

23.03.2020. 11:38

»

Margarēta

Tāpēc valdība darīt pareizi, ja neietu visādu paranoiķu un hipohondriķu pavadā un neapstādinātu valstī visu dzīvi. Jo neviens tais valstīs, kur tas izdarīts, vairs nezina, kā no tā iziet. Ieguvējas būs tās vastis, kuras ļaus dzīvei normāli ritēt, ok, apglabās varbūt daždus tūkstošus vecu, slimu cilvēku...


Śai 4. maija VDK varas korporācijai tendence ir izšķirošā - genocīds, iznīcinot ekonomiku, ejot globālās Komiteja 300 finansu korporokrātijas aizdevumu LV Kasei nosacījumu pavadā. Netērē laiku cīņai ar iznīcību, domā pat, kā izglābties. Valstis ir nolemptas iznīcībai, tautas ir nolemtas iznīcībai.

Atbildēt

Margarēta

23.03.2020. 10:26

Šis ir ļoti liels iespēju laiks tādām valstīm kā Latvija. Izrādās, mēs varam ātrā tempā sākt ražot dezinfekcijas līdzekļus, ar 3D printeriem drukāt medicīnas preces, kas līdz šim tika iepirktas sadārdzinātas no Ķīnas caur n-tajiem starpniekiem un ar otkatiem. Mēs varam ātri pārorientēt savu lauksaimniecību no rapša uz pārtiku, ja vien gribēsim un valdība dos attiecīgus signālus. Mēs varam šobrīd uztaisīt izrāvienu uz mājas arestā iebāztās vecās Eiropas fona. BET ar vienu nosacījumu. Ja valdība neaizies hipohondriķu un visādu Eglāju pavadā un neiebāzīs visu valsti mājas arestā, apturot visu ražošanu, tirdzniecību, jaunradi. Ja tas notiks, mēs pamodīsimies Zimbabves līmenī.

Atbildēt

Margarēta

23.03.2020. 10:11

Tāpēc valdība darīt pareizi, ja neietu visādu paranoiķu un hipohondriķu pavadā un neapstādinātu valstī visu dzīvi. Jo neviens tais valstīs, kur tas izdarīts, vairs nezina, kā no tā iziet. Ieguvējas būs tās vastis, kuras ļaus dzīvei normāli ritēt, ok, apglabās varbūt daždus tūkstošus vecu, slimu cilvēku vairāk nekā citkārt tādā pašā laika periodā, bet saglabās funkcionētspējīgu ekonomiku, darbavietas utt. Ja jums liekas, ka Itālijā viss beigsies ar vadības lēmumu, ka nu var sākt atkal valsts darboties, jūs maldāties. Viss beigsies ar pamatīgiem nemieriem un nav izslēgts, ka arī atsevišķu reģionu, sevišķi salu, atdalīšanos. Spānijā un Francijā tas pats. Latvijai nav pamata uzlikt visai valstij mājas arestu. Mums nav tāds iedzīvotāju blīvums, vecie un slimie mums apmirst ātri vien no pamatproblēmām, neviens nesteidz viņiem pārstādīt orgānus, protezēt visas iespējamās locītavas un ar jaun;akajām metodēm risināt diabētu un dažādu orgānu mazspējas. Mums aizvien un joprojām lielākā problēma ir onkoloģijas epidēmija, kas pļauj jau 30gadniekus.

Atbildēt

Margarēta

23.03.2020. 10:04

Šobrīd sabiedrības tiek kontrolētas, sējot bailes. Bet bailes nav iespējams uzturēt ilgi. Baiļu reakcija ir īsa. Vienā brīdī bailes no vīrusa mazināsies, un vairs nebūs iespējams ieslodzīt mājas arestā bez sprieduma veselas valstis un kontinentus, kas pašlaik notiek. Šādas atrakcijas tāpat kā karu ir viegli uzsākt: ar valdības lēmumu, ar armiju ielās, ar sodiem, bet neviens šobrīd nezina, kā tās pabeigt. Nevienam Itālijā nav skaidrs, kurā brīdī atsākt relatīvi normālu dzīvi, izlaist cilvēkus uz ielas, ļaut atvērt veikalus, atsākt mācības skolās un universitātēs. Kad beigs mirt 90. gadnieki no savām pamatkaitēm, ko saasinājis vīruss, ar ko cilvēki līdz 50 slimo viegli, pat medicīniskā palidzība nav vajadzīga? Nu, tas uz pastardienu jāgaida.

Atbildēt

Kritika

23.03.2020. 09:52

»

Nevis psihozes iespaidā latvieši atgriežas,

bet viņus izspež vietējo psihoze, izkonkurē, slēdzoties fabrikām visur. Viņi ir liekie. Viņiem tad nav ar ko samaksāt par dīkā dzīvošanu. Tas ir tikai sākums lielajai depresijai. Arī 4. maija VDK korporācija viņus te nevēlas redzēt un finansiāli neatbalsta, jo pati vara ir tirsā un parādos globālajai...


Mīļais cilvēk, negvelz muļķības - neviens latvietis, kas pastāvīgi dzīvo ārzemēs uz Latviju nedodas - un neviens viņus no turienes arī nedzen, jo iedzīvi sakravāt un lidmašīnas bagāžā nav iespējams tik vienkārši paņemt līdzi.

Atbildēt

Kritika

23.03.2020. 09:47

»

Margarēta

Tieši tā. Turklāt jāsaprot, ka Itālijā mirušo skaits liels ir pamatā tikai Lombardijā, kur ir liels ļoti vecu un, kas nav mazsvarīgi, bagātu cilvēku īpatsvars + izcila medicīna, Lombardijā tā ir labāka kā Šveicē. Tagad tur pastiprināti mirst ļoti, ļoti veci un ļoti, ļoti slimi cilvēki, kas ar 3 un vairāk...


Galvenais, ka tevi neskars, jo tāpat līdz 80 neaizvilksi.

Un Latvijas iedzīvotājiem ar 2-3 kaitēm savos 50 nav par ko uztraukties. Un tas ka 20% no mirušajiem ir vecumā līdz 65 arī ir viens pīpis. No kurienes tu tāda esi izlīdusi?

Atbildēt

Margarēta

23.03.2020. 09:37

Nevajadzētu aizmirst, ka tās bildes ar zārkiem no Bergamo ir propaganda, kas domāta pašiem itāļiem, jo tur valda komandanstunda būtibā, viss slēgts, pilsētās daudzviet cilvēkiem aizliegts iziet uz ielas, cilvēkiem sāk trūkt naudas partikai un trūkst arī pašas pārtikas, jo traucētas piegādes. Cilvēkos aug nemiers un pavisam drīz zārku vietā mums no Itālijas reportēs pavisam ko citu: nemierus, akmeņud policijas virzienā un masveida aizliegumu parkāpumus. Mana prognoze: jau šonedēļas beigās. Atsevisķi incidenti valsts dienvifos jau ir, jo dienvidi tradicionāli ir nabadzīgi, viņi uzskata, ka viņiem nav jācieš bagāto lombardiešu veču dēļ.

Atbildēt

Kritika

23.03.2020. 09:31

»

Kanādā tas pats

tikko redzēju pa videotiltu


Veikali ir tukši galvenokārt tāpēc, ka tiem nepiegādā preci - acīmredzami ir problēmas loģistikas ķēdē - vai nu robežu dēļ vai arī tādēļ, ka darbinieki pašizolējas un to nav pietiekoši daudz. Absurds, ka veikalnieki žēlojas, ka pircēji izpērk preci - tādos gadījumos ir jāsagādā jaunu preci, jo vairāk tiek iztirgots jo lielāki ienākumi!
Interesanti, ka neviens babaju veikals par pircēju pūļiem nesūdzas...

Atbildēt

Margarēta

23.03.2020. 09:29

»

Relejs

Eglājs, kopā ar Lapsu, Liepnieku un vēl daudziem izpilda maksas uzdevumu radīt maksimāli daudz panikas, graut Latvijas ekonomiku. Visi viņa minētie fakti ir izrauti no plašāka konteksta. World Health Organization ir pati pateikusi, ka pavirši kontaktējoties, inficēšanās risks ir zem 5%. Atslēga situācijas...


Tieši tā. Turklāt jāsaprot, ka Itālijā mirušo skaits liels ir pamatā tikai Lombardijā, kur ir liels ļoti vecu un, kas nav mazsvarīgi, bagātu cilvēku īpatsvars + izcila medicīna, Lombardijā tā ir labāka kā Šveicē. Tagad tur pastiprināti mirst ļoti, ļoti veci un ļoti, ļoti slimi cilvēki, kas ar 3 un vairāk smagām veselības problēmām izvilkti ar ļoti labu medicīnu. Citur Itālijā skaitļi ir mēreni, jo tur medicīna nespēj gadu desmitiem uzturēt pie dzīvības personas ar diabētu UN nieru mazspēju UN sirds mazspēju.

Atbildēt

Kritika

23.03.2020. 09:26

»

Higiēna

nenovājina imunitāti


Mazgāt rokas vajag higiēnisku iemeslu dēļ - par to nav nekādu jautājumu, bet tas gan negarantē, ka vīrusu nevar dabūt tajā laikā, kad pieskaras rokturiem, atslēgām, makam vai naudai - pat tad ja nepieskaras citiem cilvēkiem.

Mazgāt telpas speciāli priekš vīrusa pēc tam kad tas jau ir nobeidzies nav nekādas loģikas. Vai nu tu mazgā dzīvokli regulāri, vai arī dzīvo kā cūka. Amazones indiāņi var mazgāties vai nemazgāties, bet kamēr pie šiem neatvilksies baciļus un nez ko vēl izplatoši bālgīmji(vai citu krāsu ģīmji), tiem nav par ko uztraukties.

Atbildēt

Edgars A

23.03.2020. 09:07

Sho epideemiju vajadzeeja izmantot, lai sliipeetu atbildes sisteemu. Taa vietaa redzam stulbumu. Glaabj tikai iedziivotaaju bliivums.

Atbildēt

jautaajums

23.03.2020. 06:23

»

uzdodiet sev vienkarsu jautajumu !

kapec soross nedod naudu korona virusa arstesanai ,bet sponsore twiterotaju springi


Kam pieder kaujas vīrusu laboratorija Uhaņā?Tikai nesakiet ka ķīniešiem.

Atbildēt

nesmidini mana kaimina kaki !

23.03.2020. 06:21

»

ASV

Ieved Austrumeiropā armiju, lai krievu fašistiskiem izdzimteņiem nerastos kārdinājums atkārtot Ukrainas scenāriju


asv jau ir pasizolejusies ar tuksiem veikalu plauktiem tualetes papira nodalas !

Atbildēt

uzdodiet sev vienkarsu jautajumu !

23.03.2020. 06:18

kapec soross nedod naudu korona virusa arstesanai ,bet sponsore twiterotaju springi ?

Atbildēt

Kritika

23.03.2020. 04:40

»

Z

Tikai drakoniska izolācija uz 3 - 3,5 nedēļām pilnīgi bez tiesībām iziet ārā mo dzīvokļiem, nesīs rezultātu. No bada nenomirs. Turklāt, pie nosacījuma, ka pirms izolācijas vispirms testē un tad ielaiž dzīvoklī, kur jāpaliek uz 3 nedēļām. Trīs nedēļu laikā gaisā un no virsmām vīruss pats pazudīs. Pēc...


Kāda jēga kaut ko mazgāt? Vīrus ārpus dzīva organisma nevar pastāvēt - viņa eksistencei ir nepieciešama DNS. Un kad organisms ir pārslimojis vīrusu, tad viņam arī nav kur palikt - akmeņus un koku tas negrauž.

Vīrusa pārslimošanas ilgums ir ~5 nedēļas. 2 nedēļas ir veci dati.

Atbildēt

Kritika

23.03.2020. 04:36

Latvijā tāpat kā citur ir ierobežotas iespējas veikt testus vai ir saķerts vīruss un vēl būtiskāk - vai ir pārslimots. Testu veikšana uz doto brīdi arī nav īpaši precīza. Un trūkst datu par to cik ir pārslimojuši bez būtiskiem simptomiem un cik no cilvēkiem slimo un ir aktīvi vīrusa izplatītāji. Tāpēc visas šīs līknes un pat prognozes ir kaķim zem astes un reālā aina būs tikasi zināma vai nu kad visiem masveidā būs iespējams veikt testus vai arī pēc desmitiem gadu, kad tiks apkopota informācija.

Pat tad ja būtu skaidri šie cipari par to kas ir pārslimojis, nav īsti skaidrs vai ir iespējams atkārtoti saķert to pašu vīrusu vai arī šī vīrusa jaunu mutāciju.

Atbildēt

Nevis psihozes iespaidā latvieši atgriežas,

23.03.2020. 04:22

»

cilveks444

Latvieši jau sen kā iz sadzīti pilsētās, kur kāpj viens otram uz galvas, pat ir gatavi iet pāri līķiem, nereti burtiskā nozīmē, vai aizdzīti uz valstīm, kurās infekcija plosās milzu apmērā. Tagad šie "apzinīgie" tautieši, pūļa psihozes iespaidā, drāžas uz Latviju, brauc pārpildītos prāmjos, lido lidmašīnās...


bet viņus izspež vietējo psihoze, izkonkurē, slēdzoties fabrikām visur. Viņi ir liekie. Viņiem tad nav ar ko samaksāt par dīkā dzīvošanu. Tas ir tikai sākums lielajai depresijai. Arī 4. maija VDK korporācija viņus te nevēlas redzēt un finansiāli neatbalsta, jo pati vara ir tirsā un parādos globālajai finansu korporokrātijai.

Atbildēt

cilveks444

23.03.2020. 03:01

»

aga

Nevar slīdzināt Itāļus , kuri kāpj vien otram uz galvas , un Latviešus , kuri turas pa gabalu viens no otra


Latvieši jau sen kā iz sadzīti pilsētās, kur kāpj viens otram uz galvas, pat ir gatavi iet pāri līķiem, nereti burtiskā nozīmē, vai aizdzīti uz valstīm, kurās infekcija plosās milzu apmērā. Tagad šie "apzinīgie" tautieši, pūļa psihozes iespaidā, drāžas uz Latviju, brauc pārpildītos prāmjos, lido lidmašīnās, kur svaigs gaiss ir deficīts. Iznākumā, papildus vēl viens otru filmējot, jo dažiem tas ir šovs, šie izveļas laukā Latvijā. Tālāk tas, kurš apzinīgāks, dodas mājup ar auto, kas līdzi, vai ar auto, kuru piedzinuši radi. Cits, taupot naudu, jo, iespējams, tās vienkārši nav, dodas pāri visai Latvijai ar sabiedrisko transportu. Kādas prognozes, ko?!

Atbildēt

Z

23.03.2020. 02:46

»

Relejs

Eglājs, kopā ar Lapsu, Liepnieku un vēl daudziem izpilda maksas uzdevumu radīt maksimāli daudz panikas, graut Latvijas ekonomiku. Visi viņa minētie fakti ir izrauti no plašāka konteksta. World Health Organization ir pati pateikusi, ka pavirši kontaktējoties, inficēšanās risks ir zem 5%. Atslēga situācijas...


Tikai drakoniska izolācija uz 3 - 3,5 nedēļām pilnīgi bez tiesībām iziet ārā mo dzīvokļiem, nesīs rezultātu. No bada nenomirs. Turklāt, pie nosacījuma, ka pirms izolācijas vispirms testē un tad ielaiž dzīvoklī, kur jāpaliek uz 3 nedēļām. Trīs nedēļu laikā gaisā un no virsmām vīruss pats pazudīs. Pēc izolācijas pietiks ar ūdeni visrsmas nomazgāt. Vēl var paspēt, kamēr saslimušo nav tūkstošiem.Ja grin izdzīvot - labāk pusbadā 3 nedēļās vien laicīgi visiem vai arī tiksimies zārkos

Atbildēt

Z

23.03.2020. 02:29

»

ASV

Ieved Austrumeiropā armiju, lai krievu fašistiskiem izdzimteņiem nerastos kārdinājums atkārtot Ukrainas scenāriju


vai tad amerikāņi pie kāda jebkad nākuši ar mieru?ASV ir agresīvs uzbrucējs ar mērķi kļūt par vispasaules hegemonu

Atbildēt

Vai 4. maija VDK vara pret homeopātiem uzsāk karu, lai vairotu upuru skaitu ar policijas starpniecību?

23.03.2020. 00:00

»

Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

...


Atbilde:

Koronavīrusa infekcijas etiotropiska ārstēšana.

Šis ieraksts ir atļauts tikai kopienas locekļiem.
Jūs varat pievienoties kopienai ar vienu klikšķi uz pogas labajā pusē.

Vladimirs Bogolyubovs rakstīja 2020. gada 22. februārī plkst. 08:17
2 vērtējumi, 447 skatījumi
Apspriest (20)


Ķīnā deg koronavīrusa infekcija, un katru dienu no tās mirst simts cilvēku, jo trūkst šīs slimības etiotropiskās terapijas. Nepieciešams atrisināt šo problēmu? Tas ir nepieciešams. Tātad, parādīsim, cik viegli šo mirstības problēmu šajā epidēmijā var atrisināt, izmantojot tādu zinātni kā imunoloģija. Tas, ka vēl nav atrisināta slimības ārstēšana ar imunoloģijas palīdzību, mums vienkārši pierāda, ka pļāpāšanas ir daudz, bet tiešām nav tādu cilvēku, kas zina imunoloģiju. Pieejami tikai "kāzu ģenerāļi" ar vienlaicīgu "omīšu smadzeņu skalošanu".
Apmēram pirms 70 gadiem Pīters Medavars veica pētījumus par imunoloģiskās tolerances rašanos un 1960. gadā par to saņēma Nobela prēmiju. Tātad pierādīts, ka iespējams iegūt mākslīgu imunoloģisku toleranci, ja antigēnu lieto īpaši lielā devā vai īpaši zemā devā ar atkārtotu ievadīšanu. Tā nav manas izdomas kaprīze, bet gan imunoloģijas likums. Medicīnā tam ir pielietojums alerģijā desensibilizācijas veida alerģijas kupēšanas gadījumā, vairākas reizes injicējot pacientam 14 alergēna atšķaidījumus zemādas injekcijās un dzemdniecībā, labākais veids, kā pārtraukt abortu, ir iepazīstināt māti ar tēva limfocītu mikrodozēm vai sašūt māti ar tēva ādas mikro gabalu. To pašu var izmantot grūtnieču toksikozei. Kā tas darbojas? Nu, tas, kā darbojas īpaši liela antigēna deva, ir uzreiz saprotams. Tas vienkārši muļķīgi aizsprosto visus pieejamos receptorus un vienlaikus izraisa antivielu ražotāju limfoīdo šūnu nāvi, kas ražo antivielas pret šo antigēnu, un tādējādi nav iespējams veikt imunoloģiskas reakcijas attiecībā uz šo antigēnu. Nu, kā darbojas īpaši zema antigēna deva? Ar šādu devu viņa neko nevar gūt. Bet tas var radīt antivielas ražojošas šūnas, kas sekundē saražos 2000 antivielu molekulās antivielu ražotājs, un, ja tā saucamais “antigēna attēls” atrodas antivielas aktīvajā centrā, tad šīs pašas antivielas ražojošās šūnas pārklājas tik daudz antivielu organismā ar šī ļoti antigēna attēlu, ka tās kļūs pārmērīgi lielas un tikpat strupi nosprosto visus receptorus šis antigēns jau ir antivielas, un jebkāda imunoloģiska reakcija attiecībā uz šo antigēnu nebūs iespējama. Tas ir viss mehānisms.
Bet tas liek domāt, ka antivielu veidošanās pirmajā posmā organisms ražo antivielas precīzi ar “antigēna attēlu”, un tikai nākamajā fāzē “antigēna attēls” mainās uz struktūru, kas papildina antigēnu saražotajās antivielās. Mēs pārbaudām. Pēc A. Pukhalska teiktā (1998) antivielu veidošanās sākas dažas stundas pēc imunizācijas, un vispirms tiek izveidots tā sauktais IgM. To ražošana notiek līdz 7 dienām un pēc tam apstājas. Tas ir, antivielas ražojošās antivielas, kas tās ražo, tiek nogalinātas ar IgG antivielu anti-idiotipu. Un no tās pašas imunoloģijas mēs varam uzzināt, ka antivielu veidošanās pret antigēnu sākas tieši septītajā imunizācijas dienā. Tā radās mana jaunā imunitātes teorija, kurā galvenais ir tas, ka vispirms tiek izveidotas antivielas ar “antigēna attēlu” un tikai vēlāk tās tiek aizstātas ar antivielu veidošanos, kas papildina antigēnu. Un, ja antigēnu sākumā uz pāris nedēļām uzklājat tikai ļoti mazās devās, tad šīs izmaiņas nenotiks un tiks radīta pastāvīga imunoloģiska tolerance, kas vienkārši jāuztur nemainīgā antigēna klātbūtnē organismā saskaņā ar to pašu Pētera Medovara teoriju.
Kāpēc es to visu izstrādāju? Un 2000. gadā no itāļiem parādījās raksts par seksuālo partneru, kas nesatur AIDS, parādību ar AIDS. Un kā iemeslu tam viņi atklāja antivielu klātbūtni pret receptoru, caur kuru HIV vīruss nonāk šūnā. Mehānisms ir ārkārtīgi vienkāršs. Tikai antivielas piestiprināšana pie šī receptora primitīvi izliek “slāni”, kas nepieļauj nevienu vīrusu šim receptoram. Tas ir, ja jūs zināt, kā izveidot antivielas, kas savieno ar šo receptoru, tad tiek atrisināta AIDS problēma un “par santīmu”. Un ar šīs “starpslāņu tehnoloģijas” palīdzību jebkuru vīrusu infekciju var ārstēt un novērst, jo ar tās palīdzību šūnas vairs nav inficētas ar vīrusu. Un tas ir labākais etiotropiskās pretvīrusu terapijas veids.


Pretvīrusu aizsardzību cilvēkiem un dzīvniekiem parasti vienmēr veic precīzi, izmantojot “starpslāņu tehnoloģiju”, ievietojot “antivielu slāņus” uz receptoriem, caur kuriem vīruss nonāk šūnā. Un tieši antivielas to nes ar “vīrusu antigēnu attēlu”, kas rodas tieši šajā sākotnējā “antigēnu kopēšanas antivielu ražotāju klonu” radīšanā, nevis no antivielām, kas iznīcina vīrusus. No šīm antivielām vīruss vienmēr paslēpsies šūnā, un nekādā gadījumā viņi to nenokļūs tur. Pierādījums tam ir vienkāršs. Vīrusu slimības akūtā fāzē asinīs praktiski nav viremijas, jo visi izdalītie vīrusi nekavējoties nonāk citās iepriekš neinficētās šūnās un vienmēr ir spēcīga intoksikācija. Bet šeit nāk uzlabojumi, intoksikācija pazūd, un asinīs parādās arvien lielāks skaits viremiju. Un pacientam kļūst arvien labāk, un viremija arvien vairāk. Tas izskaidrojams tikai ar to, kā organisms pats izveido šādus antivielu slāņus ar “vīrusa antigēna attēlu”, un no iepriekš inficētajām šūnām atbrīvotie vīrusi vienkārši vairs nevar iziet šūnās un inficēt tos un attiecīgi uzkrāties asinīs utt., Līdz tiek izmantoti makrofāgi, bet šūnas viņi vairs neinficē. Un kaut kādu iemeslu dēļ, kaut arī šī virēmija ilgst ilgu laiku, antivielu veidošanās sistēma šos vīrusus nekādā veidā neiznīcina, un tas nekādā veidā netraucē atveseļoto cilvēku, izņemot ar AIDS, kas ir īpašs stāsts. Paskatieties tikai uz Eboļu. Tur pēc atveseļošanās viremija ilgst vēl divus mēnešus.
Jums vienkārši jāzina, kā imunizēt un ar īpaši zemu devu palīdzību panākt antivielu producentu klonu antivielu ražotāju stereoskopisko kopiju izveidošanu. Receptoru, caur kuru šūnā nonāk HIV infekcijas vīruss, bloķē 12 maraviroka atšķaidījumi vai 12 eritromicīna atšķaidījumi. Lai aknu šūnas nebūtu inficētas ar B hepatīta vīrusiem, var izmantot 12 dopamīna vai heptrala atšķaidījumus un ar C hepatīta 12 gentamicīna atšķaidījumiem.


Tātad bija izstrādāta tehnoloģija, lai izveidotu ķermeņa antivielas pret nepieciešamajiem receptoriem, un to var izmantot jebkura veida vīrusu bojājumiem ķermenī, jums vienkārši jāzina, kā imunizēt ķermeni tādās īpaši zemās devās, kā arī jūs to varat droši izdarīt, lietojot iekšķīgi. Tātad ceļš uz "limfoīdo mandeles rīkles gredzenu" ir īsāks. Un mazās molekulas imunoloģijā sauc par “haptēniem” vai “nepilnīgiem antigēniem”, bet, orientējoties starp ūdens kopām divslāņu ūdens-lipīdu šūnu membrānā, tās pārvērtīsies par “pilnīgiem antigēniem” un atbilstoši variantam izraisīs imunoloģisku reakciju. izveidojot "antigēnu kopētāju antivielu ražotāju klonus", kas piestiprināsies pie nepieciešamajiem receptoriem šūnu membrānās. Un šādu antivielu veidošanās sāksies tikai pēc dažām stundām.


Kā jums vajadzētu saprast no iepriekšminētā, īpaši zemu devu darbības mehānisms medicīnā līdz 17 atšķaidījumiem ir tieši tāds, un šī ir kaila imunoloģija. Un to pierādīja Pēteris Medavārs. Un nebija nozīmes tam, vai viņš saprata šo mehānismu, vai nē.


Par to ir ļoti interesants fakts par “Spāņu gripas epidēmiju”. To ārstēja gan alopātiskie, gan homeopātiskie ārsti. Pēc dažādu autoru domām, alopātisko ārstu ārstēto mirstība bija 10 līdz 20%. Bet homeopātiskajiem ārstiem ārstēto bija tikai 1% . Ir skaidrs, ka ne toreiz, ne tagad viņi nesaprata, kā tas notiek, un tikai muļķīgi, ka viņi vadījās no pusmistiskās sistēmas, izvēloties zāles ļoti zemā devā, balstoties uz idejām, kas pastāvēja toreiz, un tas radīja antivielu slāņu iestatīšanu pareizajās vietās, un tāpēc tika organizēts etiotropiskais pretvīrusu līdzeklis. Tad nebija tādas zinātnes kā imunoloģija. Bet tagad tā ir, un izskaidrojums tam ir pilnīgi atšķirīgs.


Tagad pāriesim pie koronavīrusa.
Pašlaik esmu izstrādājis antivielu slāņu ražošanu, lai šūnas pārvērstos par vīrusiem neinficētām šūnām HIV infekcijas, B hepatīta un C hepatīta gadījumā. Bet ar koronavīrusu man joprojām nav pieredzes, neesmu saskāries. Bet es noteikti zinu, ka no tā atgūto cilvēku ķermenī ir antivielas, kas uz šūnu membrānām ir izveidojušas antivielu slāņus un tādējādi apturējušas vīrusu infekciju šūnās tiem, kuri ir atveseļojušies.


Tas ir, ja mēs ņemam šīs antivielas un izmantojam tās atbilstošās īpaši zemās devās perorālai imunizācijai un pacienta ķermenī izveidojam “antivielas producējošu kopētāju klonus”, kas atrodas atgūtās antivielas, tad mēs no pacienta nododam iegūto antivielu aizsardzību pacientam, kurš ir atveseļojies. Ja tikai būtu pietiekami daudz laika imunizācijai. Bet koronavīrusa infekcija nav tieši pilnīga infekcija. Tas ir, ja problēmu aktualizē laikā, tad vajadzētu būt pietiekami daudz laika, un mirstība strauji samazināsies, un tas šobrīd ir labākais etiotropiskās terapijas veids.


Mēs skatāmies homeopātijā. Viņiem ir šīs “autodozes” un viņi veica Heine pētījumus par autoserumu. Attiecīgi, tā kā viņš ir konstatējis 4 līdz 8 autoseruma atšķaidījumu izmantošanas efektivitāti koronavīrusa infekcijas ārstēšanā, mums ir nepieciešami 4 atgūtās seruma atšķaidījumi, kas pacientam mutē jāievada ar 8-10 pilieniem (0,4-0,5 ml) ik pēc pusotra līdz diviem. stundas pirmajā vai otrajā dienā ar sekojošu pāreju uz 6 reizēm un pēc tam 4 reizes. Kāpēc izdomāt velosipēdu, ja tas jau ir izveidots, un no homeopātijas mēs varam uzzināt, kāda veida audzēšana ir piemērota, lai to piemērotu. Asins serumam, kas ņemts no pacienta, kas izveseļojies, vispirms jāaktivizē vīruss ar metilēnzilo un jāapstaro saskaņā ar transfusioloģijas standartiem. Viremija šai personai nav kontrindikācija, kad būs vīrusu inaktivācija, bet drīzāk papildu vīrusu antigēnu avots, un jūs to lietojat jau inficētā ar vīrusu 20% alkohola. Turklāt seruma uzņemšana ir vēlama, līdz beidzas virēmija, jo antivielu titrs būs lielāks. Cik daudz laika jums jāārstē ar šo infekciju, joprojām nav zināms.
Pastāv stingri noteikumi šāda seruma izmantošanai uzkrāto antivielu aizsardzībai pārvietošanas nolūkos no viena uz otru. Tas viss būtu jāveic stingri saskaņā ar tādu zinātni kā transfusioloģija, ņemot vērā pacienta asins grupas un atveseļojušās personas korespondenci, obligāti pārbaudot, vai pacienta serumā nav eritrocītu antivielas. Kļūdas šeit nav pieņemamas, jo asinsgrupu agliutinīni ir arī antivielas, un uz tām tiks izveidoti arī kopiju kloni, un, ja jūs pieļaujat kļūdu un sākat lietot tos, kuriem tajos ir aglutininogēni, tad pacientam rodas akūta nieru mazspēja ar anūriju.

Tas pats draud ar antivielu pret eritrocītiem klātbūtni atgūtās vielās. Šo “sūkalu tehnoloģiju” es izstrādāju nevis infekcijas slimību ārstēšanai, bet gan pavisam citiem mērķiem. Mērķis bija lēti un ilgstoši izmantot monoklonālās antivielas pacientam. Tāpēc viņš paņēma pacientu ar herceptinjutīgu krūts vēzi un iedeva viņai 6 herceptīna atšķaidījumus 8 pilienus mutē 3 reizes dienā un ieguva tieši tādu pašu audzēja rezorbciju kā ievadot herceptinu parastās devās. Un viņš pierādīja "kopētāju klonu" veidošanos. Es izmantoju šo tehnoloģiju, lai pārvarētu imunoloģisko toleranci pret HSP vēža gadījumā ar īpašu asins serumu. Viss darbojas, un aizsardzība tiks piegādāta aptuveni dienā vai divās. Šeit ir risinājums gan koronavīrusa, gan Ebolas vīrusa, kā arī jebkura cita nāvējoša vīrusa problēmai, kuram pagaidām zāles nav.


Mēs skatāmies, vai homeopāti to zina, nevis vienkārši cilvēki, bet gan tie, kas pārvalda šo procesu? Starp homeopātiem mēs atradīsim homeopātiskas zāles pret gripu, kuras viņi gatavo no Malabar pīles. Un tur notiek vesels rituāls, saskaņā ar kuru tas katru gadu jānoķer un katrai jaunai gripas sezonai jāuzsāk jauna nozvejotas pīles partija. Un galu galā šī “narkotika” darbojas, un viņi ar to "neizdziest"! Un kā tas notiek? Bet "kam ir acis, tie redz, kam ausis, tie dzird!" Viss ir ļoti vienkārši izskaidrots, ņemot vērā iepriekš aprakstīto, ja mēs pieņemam, ka šīs pīles katru sezonu jau ir slimojušas ar šo jauno gripas veidu un ka tām ir antivielas, kas uzliek šāda veida gripai antivielu slāņus.

“Zārks tikko atvērās." Bet tas nozīmē tikai to, ka ir laboratorija, kas katru sezonu rada jauna veida gripu. Tāpēc mēs noskaidrojam faktu, ka viņi zina par šīs tehnoloģijas esamību, ja viņi izmanto slimu pīļu antivielu mikrodozes un to, kur atrodas šī slepenā laboratorija, bet viņi to īpaši glabā noslēpumā. Viņi nolēma par to nopelnīt papildus naudu un aizsargāt savu eliti no zemāko cilvēku trieciena ar šādu “narkotiku”, vienlaikus diskreditējot to pārējās pasaules priekšā visiem pārējiem. Tā mums uzreiz kļūst skaidra “hitopātija” Krievijā. Tas paredzēts, lai palielinātu mirstību starp "gojiem", kad pienāks "21. gadsimta mēris".

Attiecībā uz 34 “akadēmiskajām aitām” no Krievijas Zinātņu akadēmijas, kuras 2017. gadā parakstīja memorandu par homeopātijas pseidozinātni, es varu teikt sekojošo. Nu, acīmredzot, viņi nezina, ka D. Feltons jau 1949. gadā atklāja toleranci pret lielām antigēna devām, acīmredzot viņi nezina, ka to turpināja Pēteris Medovars un 1960. gadā viņam par to tika piešķirta Nobela prēmija. Acīmredzot viņi pat nezina, ka pastāv tāda zinātne kā imunoloģija. Kā viņiem neizprotami izdevās kļūt par akadēmiķiem? Ko es vēl varu pateikt? Smiekli un asaras, un nekas vairāk! Grūti iedomāties lielāku “apkaunojumu”! Ķīniešu ārstiem vairs nav kur iet, un viņi noteikti izmantos manis aprakstīto tehnoloģiju, lai glābtu savus pacientus, starp kuriem jau ir daudz ārstu, kuri sniedza palīdzību. Ārsti ir jebkuras sabiedrības “morālā elite”, un viņi darīs visu nepieciešamo slimniekiem. Maz ticams, ka viņi to slepeni publicētu internetā, pārvarot epidēmijas beigu pismu. Liekas, ka tas pats atrisināsies. Galvenais, lai pasaule zinātu, kas jādara nezināmas nāvējošas vīrusu infekcijas gadījumā tās sabotāžas lietošanas kontekstā. Es nolēmu “izpostīt” šīs “kauna” izcelsmi no no Krievijas Zinātņu akadēmijas. Es to lietu izpētīju un redzēju, ka 33 no viņiem, neskatoties uz to, ka daudzi ar krievu uzvārdiem, ir ebreju izcelsmes. Tāpat kā “33 iesvētīšanas pakāpieni” starp masām un lai šis skaitlis nemulsinātu cilvēkus, viņi tur vilināja vienu “gojiem muļķu” tatāru, bez viņa paša ļaunprātīga nodoma.
Es tālāk paskaidrošu, kāpēc tas viss. Un stāsts ir tāds. 2013. gadā Ķīnā tika izveidota jauna veida putnu gripa ar mirstības līmeni 20%, bet, nepārsūtot to no cilvēka uz cilvēku, šis vīruss ģenētiski sastāvēja no trim dažādu gripas vīrusu gabaliem - putnu, cūku un cilvēka. Precīzs ģenētiskais dizainers, ko radījusi gēnu inženierija. Protams, tas nav iespējams vienkārši ar tā dēvēto traucējumu fenomena palīdzību, uz kura pamata darbojas trakumsērgas vakcīna. Un mūsu valstī “gudrie ebreji” “izkliedz” visu par kaut kādām dabiskām mutācijām no visām tribīnēm. Pat veicot nepatiesus pasūtījuma pētījumus, tika apkopota gandrīz zinātniskā bāze, lai turpinātu “sagraut smadzenes” cilvēkiem, pārliecinot viņus par šo dabiskumu. Stāsts par cūku gripu ir ļoti interesants. Žurnālisti parādīja, ka tā vakcīna tika patentēta gadu pirms tās parādīšanās dabā. Tas nozīmē, ka vakcīnas veidotājiem bija šis vīruss vismaz divus gadus pirms tā parādīšanās dabā. Jums pat nav jāraizējas, meklējot šos bastardus, tikai fakta dēļ. Mirstība no putnu gripas tagad ir paaugstināta līdz 60%. Pēc maniem aprēķiniem, viņi arī mēģināja viņu krustot ar Ebolas vīrusu un, iespējams, veiksmīgi. Tas ir, jāpieņem, ka šīs gaidāmās “Bībeles jūras” vai Trešā “Melnā zirga apokalipses jātnieka” mirstība būs 90% un tā izplatīsies ar visiem iespējamiem inficēšanās līdzekļiem. Un karantīnas pasākumi būs bezjēdzīgi tā piemērošanas sabotāžas dēļ. Amerikāņi Aļaskā mūžīgā sasalumā no "Spānijas" 1918. gadā atnesa mirušā kapu un izolēja vīrusu. Kāpēc viņiem tas bija vajadzīgs? Un viņiem bija vajadzīgs kāds genoma gabals, nodrošinot šīs infekcijas pārnešanu no cilvēka uz cilvēku. Šeit ir fakti par Bībeles sērgas sagatavošanu, kas iznīcinās vismaz trīs ceturtdaļas cilvēces, ar kuru nodarbojas ebreji Amerikā, Eiropā un Izraēlā. Koronavīrusa epidēmija ir tikai “ziediņi” vai “iesildīšanās”, provizoriski testi ar salīdzinoši zemu vīrusa mirstību, lai identificētu kaujas epidemioloģijas pazīmes un vienlaikus pārtrauktu Ķīnas ekonomiku. Seši miljardi cilvēku uz Zemes viņiem ir lieki, un tas nebūs jāgaida ļoti ilgi. Jums tam ir jāgatavojas un jācīnās pret to, pretējā gadījumā mīnus seši miljardi cilvēku. Kaut arī viņi acīmredzami paši neveidoja vakcīnu par šo "21. gadsimta mēri", bet pēc šī raksta viņi skaidri izsaka savas elites aizsardzību aptuveni pēc "sešiem mēnešiem", izveidojot vēlamo monoklonālo antivielu. Tātad memorands par homeopātijas nodevību un iznīcināšanu pseidozinātnēm “smaržo lieliski”, piemēram, medicīnas iznīcināšana Krievijā ar nebeidzamām krimināllietām pret ārstiem. Un kopā ar šiem ebreju līderiem un viņu līdzdalībniekiem, kuri to dara, nākotnē notiks brutāla izjaukšana, kad pienāks šis ļoti bībeliskais “Melnais zirgs”, un tad ārsti “atvadīsies” un cilvēki redzēs, ka tas, ko es rakstu, ir patiesība! Bībelē par Jesaju teikts, ka "Kungs Dievs sapulcēs jūdus Izraēla zemē pirms pasaules beigām". Viņi visi tur brauks no "atriebības". Par to es rakstīju jau 2013. gadā.

http://maxpark.com/community/4057/content/2373660

Tādēļ, redzot, kas notiek ar šo infekciju Ķīnā, es domāju, ka man ir jāsniedz palīdzīga roka Ķīnas ārstiem, un šajā sakarā es ievietoju šo rakstu Facebook. Bet tas nedarbojās, viņi nekavējoties izmeta rakstu no ziņu plūsmas. Konkrēta demonstrācija tam, kam kalpo Facebook, un fakts, ka tas ir Amerikas darbs. Es nemēģinu nomelnot un lieliski saprotu, kā viņi jūtas, jūtoties bezpalīdzīgi situācijā, kad katru dienu notiek tik daudz nāves gadījumu. Es lūdzu tos, kuriem ir kontakti ar ķīniešiem, informēt viņus, ka pastāv imunoloģiska tehnoloģija, kas viņiem burtiski nekavējoties palīdzēs. Un tad ļaujiet noķert šos antivielu ražotāju klonus no tiem, kuri ir atjaunojušies ar antivielām ar vīrusu antigēnu attēliem, izveidojot monoklonālu antivielu, kas šos slāņus noliks, un 6-8 atšķaidot šo monoklonālo antivielu vismaz visiem ķīniešu cilvēkiem profilaksei un ārstēšanai, padarot viņus vairs neinficētus ar šāda veida vīrusu. Kāpēc jums jāiet šo ceļu? Jo ir ķīniešu ārstu ziņojumi par atkārtotu inficēšanos. Tas drīzāk ir recidīvs sakarā ar ilgstošu vīrusu depo pacientu organismā. Tas ir līdzīgi AIDS, kad vīruss inficē šūnas ne tikai ar SD-4 receptoru, bet arī to priekšgājēja šūnas ar SD-34 receptoru. Visticamāk, ka šeit notiek kaut kas līdzīgs, un līdz ar aizsargājošo antivielu titra krišanos, ja šāda depo nav beigusies, notiek recidīvs. Tātad var piedzimt hroniska šīs slimības forma, un tā, iespējams, būs jāārstē ilgu laiku. Cik daudz nav zināms, un maz ticams, ka ar vakcīnu, kā arī HIV infekciju, šeit radīts tikai cits serums. Viņi to nav izveidojuši viņas paspārnē vairākus gadu desmitus, bet viņi joprojām attēlo “burkānus Khoja Nasredin ēzeļa priekšā” un nežēlo naudu par mēģinājumu “izskalot smadzenes”.
Nu, nav iespējams izveidot vakcīnu pret HIV infekciju! Bet to ir iespējams novērst, izveidojot antivielu slāņus vai modificējot CCR-5 receptoru vai noņemot to kopā ar antivielām, izmantojot antigēna desquamation fenomenu. Un tā kā ir pazīmes, ka koronavīrusam ir kopīgi mehānismi ar HIV infekciju, tad vakcīnas neredzēsit “kā savas ausīs” ar šo infekciju un pretvīrusu zālēm būs tāda pati kā ar AIDS.

No vienas “ligzdas” šie cāļi bija cēlušies un radījis viens un tas pats “radītājs” - slepena laboratorija. Jums nepieciešama monoklonāla antiviela, kas liek slāni pār receptoru, caur kuru vīruss nonāk šūnā. Bet, kamēr to tur nav, labāk tos atkal ievadīt remisijā ar atgūtā serumu un turpināt to atbalstīt, jau izmantojot autoserumu. Viss, kas nepieciešams, ir, lai ķīniešu ārsti pārlasītu un saprastu šos mehānismus. Pārējo viņi darīs paši. Ja jums nepieciešama konsultācija, ja kaut kas nav skaidrs, es tūlīt paskaidrošu, ko un kā darīt, izmantojot sociālos pakalpojumus. Max Park tīkls. Atrodi mani šeit. Un jau iepriekš sagatavojieties "nodevībai un sabotāžai". Arī ebreji Ķīnā ir “atrasti” un viņi ir pie varas. Bet galvenais ir tas, ka jums ir jāpiestrādā pie tā, kas jums jādara, kad parādās šī vīrusu "21. gadsimta Bībeles mēris". To paredz Bībele! Un labākais veids, kā padarīt jūsu prognozi piepildītu, ir to pieņemt pašam. Tāpēc viss, kas paredzēts Bībelē, piepildās. Nostradamusa “nepieklājīgais dēls” prognozēja ugunsgrēku pilsētā, un tā kā tas nenotika, viņš aizdedzināja pilsētu. Šeit ir tieši tas pats. Tās ir ebreju prognozes. Tāpēc viņi cenšas tās īstenot. Tas ir, ir jāizstrādā sākotnējā stadijā slimu pacientu seruma izmantošana un vienlaikus monoklonālas antivielas izveidošana, lai bloķētu receptoru, caur kuru vīruss nonāk šūnā. Brīdināts ir apbruņots. Šī pieredze drīz būs ļoti nepieciešama. Ja Jūs ejat ātrāk pa uzvarētāju trasi, zaudējumu būs mazāk. Sagatavojiet speciālistus monoklonālo antivielu izveidošanai. Šis ir “zvans” par gaidāmo cilvēka radīto pasaules katastrofu.

Vladimirs, neapgraizīts ebrejs no Danas cilts

Atbildēt

Ritvaram

22.03.2020. 23:50

Ritvar, jeb ar skolas iesauku "menca", kam pat nav augstākā izglītība, jo "siles" (kur gūst ienākumus)jeb Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā ir norādīts, ka studējis Ģeogrāfod, nevis pabeidzis studijas! "Menca" lūdzu nevajag tēlot ekspertu jomā, kurā neesi eksperts, un ieraust politisko kapitālu uz visu nelaimes rēķina! Tas ir nelietīgi!

Atbildēt

Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

22.03.2020. 23:14


Koronavīrusa pandēmijas laikā sociālajos tīklos aizvien izplatās viltus ziņas gan par vīrusa izplatību, gan tā ārstēšanu un profilaksi. Ziņu izplatītāji nereti mēģina paslēpties aiz tā, ka informācija tiek uzdota par viedokli, tomēr drīzumā arī šie cilvēki varētu tikt saukt pie atbildības, šovakar, 22. martā, vēstīja LTV raidījums "de facto".

Covid-19 krīze kļuvusi par auglīgu augsni viltus ziņu izplatītājiem. Daži mēģina reklamēt vai tirgot brīnumzāles, kas it kā palīdz izvairīties vai pat ārstēt jauno koronavīrusu, kamēr citi sēj paniku ar īsziņām par valdības it kā iecerētajiem ierobežojumiem, piemēram, pilnīgu veikalu slēgšanu. Vēl citi izplata sazvērestības teorijas par to, ka koronavīruss esot vai nu izdomājums, vai arī globālo lielvaru radīts bioloģiskais ierocis cilvēces pakļaušanai vai pat iznīcināšanai.

Saņemot informāciju par viltus ziņām, Valsts policija vērtē, vai paustais ir ziņas vai arī viedoklis. Tomēr arī aiz viedokļa var slēpties krimināli sodāmas darbības, piemēram, naida kurināšana vai krāpšana, vēstīja "de facto".

Piemēram, saziņas lietotnē "WhatsApp" šonedēļ dažādās variācijās cirkulēja baumas, ka jau no nākamās dienas gaidāma pilnīga karantīna, kad vaļā būšot tikai aptiekas un pārtikas veikali, kuros laidīšot ne vairāk kā piecus cilvēkus. Vērtēt, vai tā ir apzināta panikas celšana, ir VP atbildība, raidījumam sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

"110 ir tas telefons, uz ko mēs aicinām ziņot, un tādā veidā mēs nodrošinām gan vienotu pieeju visā valstī, [gan] mēs nodrošinām arī iespēju kontrolēt reaģēšanu uz šiem signāliem. Atbilstoši katram no tiem Valsts policija pieņem katrā gadījumā individuālu lēmumu," sacīja Trofimovs, kurš ir ir arī koordinācijas grupas Covid-19 ierobežošanai vadītāja vietnieks.

Trofimovs, uzsvēra, ka VP šobrīd cieši sadarbojas ar veselības resoru. Līdz ar to tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā nonāk arī sabiedrības maldināšanas gadījumi, kurus pamanījuši ārsti. "Ja tiks konstatētas viltus ziņas saistībā ar šo vai ar citiem kaut kādiem notikumiem un izteikumiem - kā viltus ziņa, nevis viedokļa izpaušana - attiecīgi mēs vērtēsim kriminālprocesuālā veidā," raidījumam sacīja VP priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins.

VP vadītājs pastāstīja, ka, saskatot rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu un necieņas izrādīšanu pret sabiedrību, parasti līdz šim piemērots un rosināts kriminālprocess. "Ja mēs saskatīsim, ka viedokļa paušanā, pieņemsim, izpaužas rasu naida kurināšana, rosināsim šādu pantu. Vai nu, pieņemsim, aiz viedokļa paušanas ir saredzama cita noziedzīga nodarījuma pazīmes, piemēram, krāpšana, tad attiecīgi mēs arī rīkosimies un rosināsim kriminālprocesus," sacīja Grišins.

Kā vēstīja "de facto", iepriekš saistībā ar Covid-19 Latvijas lietotāji sociālajos tīklos dalījās ar ārzemēs veidotām viltus ziņām un sazvērestību teorijām, taču pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas aktivizējušies vietējie konspirāciju cienītāji. Jaunā koronavīrusa izraisītā epidēmija ir pateicīga vide arī dažādu brīnumzāļu tirgotājiem. Ozonterapija, koraļļu ūdens un koloidālais sudrabs ir tikai dažas no zinātniski nepierādītajām lietām, ko reklamē kā zāles pret Covid-19.

Atbildēt

fakts

22.03.2020. 22:09

»

jaajaa

...nelasīji, bet labi zini, ka dotajā rakstā "maz loģikas, analīzes un argumentu"...ir cilvēki, kas visu zin un saprot jau no dzimšanas...un lai nu tā arī paliek


Pietiek paskatīties uz pilnīgi melīgo grafiku, lai saprastu, ka raksts būs tāds pats. Pēc grafika sanāk, ka Latvijā un Itālijā saslimstības līmenis uz miljonu iedzīvotāju ir līdzīgs, bet patiesībā Latvijā- 74 uz miljonu, bet Itālijā- 978 uz miljonu!!

Atbildēt

Histērijas nav!

22.03.2020. 21:45

»

Pusvīruss

Kamēr valda vispārēja histērija , tikmēr aizsegā var darboties viskautkas cits! Viruss ir kā aizsegs kaut kam nopietnākam piemēram notestēt valstu spējas rūpēties par saviem vergiem un vai vergi saskries atpakaļ tā izplatot sērgu...


Aitas klusi ganās ganībās. Tiesa, aprobežotās. Vēl dažas mēģina būt noderīgākas par citām... saimniekiem, naudas saimniekiem. Sasauc sēdes, apsriedes. Taisa lēmumus. Aizvien jaunus lēmumus citām aitām.

Atbildēt

Te lieto tādu aristokrātisku vārdu repatriācija,

22.03.2020. 21:41

»

Pusvīruss

Kamēr valda vispārēja histērija , tikmēr aizsegā var darboties viskautkas cits! Viruss ir kā aizsegs kaut kam nopietnākam piemēram notestēt valstu spējas rūpēties par saviem vergiem un vai vergi saskries atpakaļ tā izplatot sērgu...


zem kura valsts korporācija noslēpj pavisam ko citu. Citas valstis, kuras airējas makaronvīrusa un makronvīrusa zupā vienkārši mēgina tikt vaļā no svešu valstu valstspiederīgajiem šajā bioloģiskajā hibrīdkarā. Klusums pirms vētras. Debesis tukšas, ielas tukšas, fabrikas un zārki tukši. Pakavēšos pie zārkiem. Tādiem vienkāršiem un bezpersoniskiem,
plastmasas, kas ASV par valsts naudu saštenpelēti miljoniem. Tāpat kā betona kastîšu, kuros var katrā ielaist pa simts zārkiem, bezpersonisku kapu. Tie tukši nepaliks. Mēs tikai nezinām vēl, kas un kad tiks laisti zem naža.

Atbildēt

Tātad

22.03.2020. 21:38

veikali jāslēdz, R.E. ?

Atbildēt

Pusvīruss

22.03.2020. 20:17

Kamēr valda vispārēja histērija , tikmēr aizsegā var darboties viskautkas cits! Viruss ir kā aizsegs kaut kam nopietnākam piemēram notestēt valstu spējas rūpēties par saviem vergiem un vai vergi saskries atpakaļ tā izplatot sērgu.
Kā teiktu kaimiņš Petjka к бакбке неходи mērķis ir tikai to nevar redzēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: