Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Huh

30.06.2020. 14:11

Izcilības centra kārtējais murgojums... Kura Krievijas oficiālā amatpersona ir paudusi šādu pozīciju? Gan Putins, gan Mišustins, gan Sobjaņins vīrusa bīstamību vērtē tāpat kā mūsu oficiālās amatpersonas. Tas, ka tur gan žurnālisti, gan dakteri apspēlē dažnedāžādas versijas - nu, to dara visur pasaulē.

Atbildēt

Bidla Baibiņa

25.06.2020. 09:35

Nedraudzējas ar cipariņiem.Nav pandēmijas un epidēmijas, Baibiņ.Nav, jo cipariņi neatbilst.Nemirst no cov19 vairāk kā no gripas.Un vēl- pavisam briesmīgas lietas.Mirušo vecuma analīze skaidri uzrāda, ka cov19 mirušo vidējais vecums pārsniedz vidējo mirstības vecumu valstī.Paskaidrot idiotiem, ko tas nozīmē? Jeb uz Latvijas piemēra ir saprotams? Nav pandēmijas! Jums ir darīšana ar pasaulē dārgāko marketinga kampaņu!

Atbildēt

ll

18.06.2020. 13:54

Kārtējais propagandas raksts pret Krieviju,raksta autore tur piedalās skaitīšanā?
Es tieši no atbildīgām personām Latvijā dzirdēju,ka ar gripu mirst vairāk.
Neviens jau nevarēja paredzēt,kā tur viss būs.Vēl jau nekas nav beidzies.Ķīnā atklāts vīruss,agresīvāks,norvēģu lašos.

Atbildēt

Gada glezna

16.06.2020. 12:10

Acīm redzot cilvēkiem ir īsa atmiņa. Neilgi pirms ierobežojošo noteikumu pieņemšanas Latvijā tā sauktais dakteris Apinis televīzijā uzstājās (pārliecinoši), ka COVID ir "bleķis".

Apinis turpina vadīt raidījumus par medicīnu. Normālā gadījumā šādai personai būtu jāliedz iespēja darboties televīzijā.

Ja muļķis apgalvo, ka 2 x 3 2+3, tad viņš ir vienkārši muļķis, ja to pašu apgalvo matemātiķis, tad viņš ir nelietis, un turpmāk jāpasludina ārpus likuma, nevis jāturpina izmantot par ekspertu.

Atbildēt

jautrais

15.06.2020. 20:37

..kas par sūdu... un kometētāji tādi paši...

Atbildēt

!

13.06.2020. 02:27

baiba zile turpina aktivi melot.

Atbildēt

to jau nu gan

12.06.2020. 09:25

»

Q

Tu esi padomājis par tiem Baltkrievijas civiliedzīvotājiem ,kurus Arāja zonderkomanda dzīvus sadedzināja sādžas, par tām neskaitāmajām sievietēm un bērniem ,kas tika nošauti, tāpēc nevajadzētu šeit gaudot, ne jau krievi to iesāka pirmie, pirmie bija vācieši un latviešu līdzskrējēji ar savām nāves nometnēm...


katrs muļķis zin,ka krieviem pirmajiem bija nāves nometnes un vācieši no viņiem mācījās.Man to tēvs izstāstīja un izskaidroja jau pirms 65 gadiem.Labrīt!No salda miega mosties!ej ārā izčurāties!

Atbildēt

to visticamākais

12.06.2020. 08:35

»

visticamāk

tev akūti nepieciešams ieguglēt ārstēšanos pret trakumsērgu, defektīvais sadist un pederast


Laikam jau tu smirdīgais organism, nekad neesi bijis ārzemēs, bet visu laiku pavadījis šeit, kur pret jums, cilvēces demogrāfisko piesārņojumu, pagaidām vēl ir iecietīgi?

Atbildēt

Zeze

11.06.2020. 19:36

Par to jau tagad runā visa pasaule. Baiba laikam tikko no koka nokritusi. (Patiesībā nepareizajā portālā nokļuvusi).

Atbildēt

ieguglē

11.06.2020. 13:04

»

visticamāk

tu arī esi inficējies ar covidiotisma sērgu sevišķi smagā formā, tāpat kā pietiekļapsa un citi tamlīdzīgi zombīšseski ar plakanām bezsmadzeņu skaidugalvām


"Russenfreie Hotels - Urlaubstipps" un redzēsi, deģenerāt, kā pret jums pasaulē attiecas. Nekur nav tādas opcijas kā: bez ķīniešiem, meksikāņiem, vai arābiem, bet gan tikai bez jums: sadistiem un pederastiem.

Atbildēt

viss ir vienkārši

11.06.2020. 01:00

»

Lapsam

Jusu portals degradejas acim redzot,ja publicejat kasikla un ziles murgus.nakamais rinda bus kara propogandists atis klimovics


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji kasmīšļi un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

Zanīte

10.06.2020. 18:54

Krievai nav variantu, neko citu tak neprot!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

10.06.2020. 17:07

Krievija, ļaumuma impērija, ir melīga, agresīva valsts.

Atbildēt

plānprātiņam

10.06.2020. 16:49

»

iepelejusi,bet vel joprojam uzspiesta nevienam nevajadziga prece

neskatoties uz pandemiju rusofobiju vel var notirgot.maksatajs gala rezultata ir soross vai asv valsts departaments


Kāda fobija? Tevi, civilizācijas atkritumu, vienkārši nicina un tu izsauc pretīguma sajūtu. ASV departaments un Soross ir divas pretējas lietas. Sorosa mērķis iznīcināt gan ASV gan Latviju un tas izdzimtenis finansē mūsu pie varas esošos krievmīļus - Latvijas ienaidniekus.

Atbildēt

galvenais ,lai nevajadzetu stradat rupnica

10.06.2020. 16:29

»

ai tie krievi

sačakarējuši smadzenes Baibai Zīlei


kada mate ,tada meita.abols no abeles talu nekrit.

Atbildēt

Lapsam

10.06.2020. 16:20

Jusu portals degradejas acim redzot,ja publicejat kasikla un ziles murgus.nakamais rinda bus kara propogandists atis klimovics?

Atbildēt

to ahahaha

10.06.2020. 13:56

»

ahahaha

Un ? Kas vispār ir šī Baiba Zīle ? Izklausās pēc izcilā centra propagandistes. Līdz Mjasņikova līmenim viņai kā cūkai līdz Mēnesim


Līdz krievu fašistiskam lopam, putinososam Mjasņikovam, Baibai Zīlei vajadzētu pūt 100 gadus.
Kas attiecas uz mēnesi, Krievijas Pederastijas "kosmonautikai" līdz tam, kā līdz Siriusa zvaigznājam.

Atbildēt

to hm

10.06.2020. 13:50

»

hm

Padomju propagandisti nelēja tādu čugunu, kā tu...


Kopš padumjiem laikiem krievi ir sasnieguši savas degradācijas finišu, tālāk jau tikai Putina apsolītā "paradīze".

Atbildēt

cik bija to žīdu?

10.06.2020. 13:47

»

Pirmie bija žīdu izdzimteņi

un deģenerāti


Bez krieviem no kuriem 1000 negatīvās selekcijas gados bija iznīdēts viss cilvēciskais, žīdi nekādu Oktobra apvērsumu nebūtu varējuši sarīkot.
Cilvēku valstīs: Vācijā, Francijā, Polijā marksisti aptaisījās.

Atbildēt

ahahaha

10.06.2020. 13:43

»

WTF

Nav jautājums par šīm baibām zīlēm, kasīkļiem un mākoņkalniem - rokraksts ir viens, mērķis arī, ne analīze, ne zināšanas, prasta stulba propaganda, lēta, ko neviens neņem par pilnu. Mani vairāk interesē, par ko Lato ir paņemts pie dziesmas, ja publicē šādus sviestus


Jā, savu latiņu nolaidis dikti zemu. Es jau saprotu, ka ar kko vajag katru dienu lapu aizpildīt, bet ne jau ar šādiem murgojumiem, kurus, šaubos, vai kāds izlasa rūpīgi un līdz galam. Tas, ka viņš, iespējams, ir uz VDD āķa, tas varētu būt.

Atbildēt

ahahaha

10.06.2020. 13:41

Un ? Kas vispār ir šī Baiba Zīle ? Izklausās pēc izcilā centra propagandistes. Līdz Mjasņikova līmenim viņai kā cūkai līdz Mēnesim.

Atbildēt

to Q

10.06.2020. 13:30

»

Q

Tu esi padomājis par tiem Baltkrievijas civiliedzīvotājiem ,kurus Arāja zonderkomanda dzīvus sadedzināja sādžas, par tām neskaitāmajām sievietēm un bērniem ,kas tika nošauti, tāpēc nevajadzētu šeit gaudot, ne jau krievi to iesāka pirmie, pirmie bija vācieši un latviešu līdzskrējēji ar savām nāves nometnēm...


Katrs WWII bojāgājušais, tai skaitā 42 miljoni nevērtīgās bidlomasas, ko Staļins sameta paša sarīkotā kara kurtuvē, ir staļinisma upuris. Ne jau latvieši, bet jūs, visnecilvēciskākie radījumi uz planētas, sarīkojāt šo karu.

Мы на горе всем буржуям
Мировой пожар раздуем,
Мировой пожар в крови —
Господи благослови!

Tā 1918. gadā Aleksandrs Bloks aprakstīja krievu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto tieksmi pierīties cilvēku asinis, bez kā drausmīgais karš nebija iespējams.

Kad bez ierunām kā traks suns būs izbeigts pēdējais nolādētais 9. maija svinētājs un krimnašists, tad varētu apspriest, ko šai karā darīja pārējie.

Atbildēt

hm

10.06.2020. 11:53

»

Q2

Pirmās nāves nometnes ir boļševiku "inovācija"1918.gadā. Arī pirmā gāzes kamera radās PSRS lielā terora laikā. Arestētos ar gāzi nosmacēja mašīnā. Paradokss ir tas, ka šīs nonāvēšanas metodes "tēvs" bija ebrejs. Kā , kādos apjomos un pret ko gāzes kameras tika izmantotas kara laikā, domāju, visiem zināms...


Padomju propagandisti nelēja tādu čugunu, kā tu!
Jāatzīst viņi salīdzinājumā ar jums bija izglītoti, pārzināja tēmu un nelamājās kā pēdējie šinderi. Maksimālais lamuvārds tais laikos saucās - trūdošais kapitālisms,
Ja runā par nāves nometnēm, vajag paskatīties Vikipēdijā. Tur aprakstīts gan kā radās teremins (Kubā), gan par pirmajām nāves nometnēm (ASV, Britu D-Āfrika, Namībija).
Balstot propagandu uz savu dumību un meliem, nekādu rezultātu negūsi!

Atbildēt

Q2

10.06.2020. 11:17

»

Q

Tu esi padomājis par tiem Baltkrievijas civiliedzīvotājiem ,kurus Arāja zonderkomanda dzīvus sadedzināja sādžas, par tām neskaitāmajām sievietēm un bērniem ,kas tika nošauti, tāpēc nevajadzētu šeit gaudot, ne jau krievi to iesāka pirmie, pirmie bija vācieši un latviešu līdzskrējēji ar savām nāves nometnēm...


Pirmās nāves nometnes ir boļševiku "inovācija"1918.gadā. Arī pirmā gāzes kamera radās PSRS lielā terora laikā. Arestētos ar gāzi nosmacēja mašīnā. Paradokss ir tas, ka šīs nonāvēšanas metodes "tēvs" bija ebrejs. Kā , kādos apjomos un pret ko gāzes kameras tika izmantotas kara laikā, domāju, visiem zināms.

Atbildēt

WTF

10.06.2020. 11:02

Nav jautājums par šīm baibām zīlēm, kasīkļiem un mākoņkalniem - rokraksts ir viens, mērķis arī, ne analīze, ne zināšanas, prasta stulba propaganda, lēta, ko neviens neņem par pilnu. Mani vairāk interesē, par ko Lato ir paņemts pie dziesmas, ja publicē šādus sviestus??? :)

Atbildēt

Harijs Poters

10.06.2020. 08:01

Man liekas vai arī tā ir, ka te daži personāži ar vairākiem nikiem cītīgi strādā abās frontes pusēs un sarunājas paši ar sevi? Un spriežot pēc epitetu krāsas, cilvēki ir tā, labā pusmūžā, jo hipsterīši tādus vārdus un teikumus nelieto ticības (lasi - zināšanu trūkuma) dēļ. A? V jabločko?

Atbildēt

Q

10.06.2020. 03:13

»

nelasi kropli!

Pret tiem, kuri ar lepnumu ir klausījušies savu senču varoņsāgas, par Eiropas sievietēm nogrieztām krūtīm, par dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem par uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem, par noslepkavotiem vīriešiem noņemtiem pulksteņiem par izvarotām un nogalinātām sievietēm novilktām vešiņām un citām ...


Tu esi padomājis par tiem Baltkrievijas civiliedzīvotājiem ,kurus Arāja zonderkomanda dzīvus sadedzināja sādžas, par tām neskaitāmajām sievietēm un bērniem ,kas tika nošauti, tāpēc nevajadzētu šeit gaudot, ne jau krievi to iesāka pirmie, pirmie bija vācieši un latviešu līdzskrējēji ar savām nāves nometnēm , kā saka bībelē zobs pret zobu!

Atbildēt

Uldis

10.06.2020. 02:54

»

to Q

Mūsu problēma esi tu, Latvijā ievazātais civilizācijas atkritums, visu nicināmais zemākais primāts, homo russicus. Viss, kas notiek bidlostānā, mums ir ļoti svarīgi, jo, ja miljons bez barības un medicīniskās palīdzības palikušo bidlu lauzīsies uz Eiropu, mums tos vajadzēs atšaut...


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu.

Atbildēt

Jons

09.06.2020. 23:34

»

Žulis

To, cik tie krievi ir vai nav melojuši mums rādīs nākotne. Neko daudz jau gan Krievija no tādiem meliem neiegūtu. Ne visai patīkama ir tā pēdējā laika tendence riet uz to Krieviju. Kāds mums no tā ir labums? Mums interesē tas, kas covid sakarā tiek darīts Latvijā. Kāds ir progress šīs sērgas ārstēšanā...


Krievijas propogandas raidītāji ir tepat pie mums,bet tie,kuriem par savu karjeru un miljoniem jāpateicās Kremlim,tagad to atstrādā ,glupi un rupji aprejot savus labdarus,kas rada par mums Kremlim vajadzīgo iespaidu savai propogandai un cer kā latvieši šos latviešiem nerakstūrīgos rupekļus uztvers kā patriotus nevis Kremļa provokātorus.

Atbildēt

nelasi kropli!

09.06.2020. 22:40

»

Andris

Ja Latvijā būtu vienāda attieksme pret visiem, tad šī komentāra autoram vajadzētu sekot Endziņa kunga pēdās... Redz "bidlas" tomēr atšķirībā no izcilības centra teroļļiem (un tāpēc tāda vienaldzīga attieksme no tiesībsargājošo iestāžu puses)māk izteikties kulturāli ,bet naida runas un rupjām lamām. ...


Pret tiem, kuri ar lepnumu ir klausījušies savu senču varoņsāgas, par Eiropas sievietēm nogrieztām krūtīm, par dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem par uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem, par noslepkavotiem vīriešiem noņemtiem pulksteņiem par izvarotām un nogalinātām sievietēm novilktām vešiņām un citām zvērībām, kādas līdz tam nekad nebija piedzīvotas un kuri ir gatavi to visu "povtoriķ", man nav jāievēro etiķeti.
Nostājoties to pusē, tu uzkrauj uz sevi viņu vainu un, ak vai, kas jūs par to sagaida! Izbaudīsiet uz savas ādas katra no desmitiem miljona nevainīgi noslapkavotā eiropieša ciešanas.

Atbildēt

to hm

09.06.2020. 22:26

»

hm

Autores specialitāte būtu saistīta ar epidemioloģiju, infektoloģiju, vai viņa ir parasta NATO struktūrvienības algota propagandiste, kuras zināšanas propagandas jomā tik iespaidīgas, ka var nolikt kaktā ikvienu mikrobiologu, profesoru un akadēmiķi. Izcilības centrā, tur laikam visi tādi ar sveicienu...


Vēl pāri desmitus tūkstošu kaulainās kontā ienesīs parāde par godu Putina uzvarai WWII un balsošana par viņa mūžīgu palikšanu tronī. Idiots, kā jau visi pederasti, būtu domājis labāk, kā palikt dzīvam vismaz līdz Jaunam gadam, jo tam, kurš viņu piebeigs, tiks daļēji piedots, bet parējos sagaida nāve tribunālā, vai uz zemnieku sūdu dakšām.
1917. gads, kad tika masveidā nogalināti augstmaņi, virsnieki un popi liksies bērnu dārzs, salīdzinot ar to, kas būs tagad, jo krievs pa šiem 100 gadiem ir vēl vairāk nolaidies līdz dzīvnieka līmenim.

Atbildēt

Andris

09.06.2020. 21:20

»

to Q

Mūsu problēma esi tu, Latvijā ievazātais civilizācijas atkritums, visu nicināmais zemākais primāts, homo russicus. Viss, kas notiek bidlostānā, mums ir ļoti svarīgi, jo, ja miljons bez barības un medicīniskās palīdzības palikušo bidlu lauzīsies uz Eiropu, mums tos vajadzēs atšaut...


Ja Latvijā būtu vienāda attieksme pret visiem, tad šī komentāra autoram vajadzētu sekot Endziņa kunga pēdās... Redz "bidlas" tomēr atšķirībā no izcilības centra teroļļiem (un tāpēc tāda vienaldzīga attieksme no tiesībsargājošo iestāžu puses)māk izteikties kulturāli ,bet naida runas un rupjām lamām. Vienk. paliek pretīgi lasīt Pietiek komentāru sadaļu šo rupekļu dēļ...

Atbildēt

hm

09.06.2020. 20:55

Autores specialitāte būtu saistīta ar epidemioloģiju, infektoloģiju, vai viņa ir parasta NATO struktūrvienības algota propagandiste, kuras zināšanas propagandas jomā tik iespaidīgas, ka var nolikt kaktā ikvienu mikrobiologu, profesoru un akadēmiķi. Izcilības centrā, tur laikam visi tādi ar sveicienu!
Bet runājot par Mjasņikovu, jāsaka, ka viņš labu laiku ir strādājis ASV un, kā pats izteicās, profesionālos jautājumos ļoti bieži sazvanoties arī ar ārzemju kolēģiem.
Ja Anglijā un Francijā injekcijas bija obligātas, tad precīzāks jautājums, cik cilvēki tika injicēti un ko nozīmē obligāti? Krievu zinātnieki injekciju saistību ar vieglo kovida formu saista hipotētiski, ne kā pierādītu faktu. Uztraukties vajadzētu amerikāņiem par saviem 120 000 līķu, itāļiem, spāņiem, francūžiem, britiem, ietekmīgākajiem NATO pārstāvjiem, kuru medicīna izrādījusies galēji neefektīva vīrusa ārstēšanā. Jācer, ka citās jomās pieminētajās valstīs veicas labāk. Līķus refrižeratoros nenovēlu nevienai valstij.

Atbildēt

nu nē taču!

09.06.2020. 20:53

»

Malacis

bet kāpēc lielie nacionalisti ir tik inteleģenti? gadījumā tas nav saistīts ar izglītību un ilgstoša naida ietekmi uz smadzenēm


Kādi te nacionālisti? Te viens trollis zem dažādiem nikiem ālējas. Viņam ir uzdots tēlot deģenerātu, lai visi domātu, ka latviešu nacionālisti ir tādi deģenerāti. Vecs čekas paņēmiens.

Atbildēt

to...

09.06.2020. 20:17

»

...

Ne tikai anālists bet arī no vēstures neko nejēdz


Kādā russu alfabētā, mirla? Ja domāji russu (vikingu) vergu - krievu, tāda nav. Ir Dienvidu slāvu kiriļica, ko izmantoja popi - pederasti un ko pārņēma, kad somu masons Lomonosovs izveida krievu feņu. Latvieši, tāpat, kā visa pārējā Eiropa izmanto latīņu alfabētu.
Mēs par alfabētu vai pederastiju, kas pārņēmusi visus Krievijas Pederastijas slāņus, īpaši baznīcu, armiju un feodāļus?

Atbildēt

Fēlis

09.06.2020. 19:35

Vai nav pofig? Mazāk vates- tīrāks gaiss. Pat viņu it kā opozicionārs Navaļnijs intervijā deva saprast ka ir par Krimas okupāciju. Slimi cilvēki.

Atbildēt

to...

09.06.2020. 19:14

»

...

Tāpēc ka nacio/anālisti.Cilvēkiem ir ģimene,dzimta tauta,un nekāda anālisma


Cilvēkiem, bet ne jums, bezsugas organismiem, kuri izmanto mākslīgu valodu un neko nezin par savu izcelšanos. Par krievu neārstējamo sērgu, ieguglē: "Гомосексуальная Россия: о распространении греха мужеложства после Октябрьской революции" Ne velti rusologs Sergejs Meļņikoff jūs nosauca par "нация педераст"

Atbildēt

...

09.06.2020. 19:03

»

Malacis

bet kāpēc lielie nacionalisti ir tik inteleģenti? gadījumā tas nav saistīts ar izglītību un ilgstoša naida ietekmi uz smadzenēm


Tāpēc ka nacio/anālisti.Cilvēkiem ir ģimene,dzimta tauta,un nekāda anālisma.

Atbildēt

Janka

09.06.2020. 18:56

Baibiņa tev kas maksā ? algu saņem no jeņķiem, vai no izcilības centra troļļiem?Jo pašai tev ar to domāšanu bēdīgi...taisni vai žēl

Atbildēt

Pagaidām visus izseko pēc mobilā tālruna “čipa”

09.06.2020. 18:54

5 G tīklos. Valstīm uzdots līdz 2025. gadam ieviest 5G tīklus. Kosmosā tiek palaisti 2500 satelīti 5G tīklu un planētas iedzīvotāju kontrolei. Pie tā strādā ikviens, jo plānā sagatavošanas darbos ietilpst arī konspiroloģijas teorija par čipošanu, sagatavojot ikvienu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: