Menu
Pilnā versija
Foto

Krievijas fašisms

Andis Kudors · 13.05.2022. · Komentāri (238)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2022. 21:08

»

patiesībā

...


Paaaaldies!
Apskatīšos Tevis nosauktos personāžus.
Par Lavrova meliem - nu, tur nebija izrauts no konteksta, noklausījos pilnas attiecīgās intervijas. Atreferējumus neklausos/neskatos.

Par ukraiņiem (konkrētāk - ukrainietēm) - tur nav stāsts par propagandu, bet reāli piedzīvoto. Līdz ar to ir pamats domāt, ka viss adekvāti.

Taču noteikti pievienojos viedoklim, ka daudz kas var nebūt tā, kā izskatās. Līdz ar to mans šī brīža skatījums nekādi nav akmenī iecirsts.

Atbildēt

tikai

15.05.2022. 21:06

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības,viņš stāsta kādas zvērības ukraiņi dara ar karagūstekņiem un protams piebilst ,ka viņš saprot ,ja viņam tas viss nebūtu uzfilmēts,viņš neuzdrošinātos to visu publiski stāstīt,jo tad viņu sauktu pie atbildības par krievijas atbalstīšanu...,bet latvijas tv panorāma un ziņu dienesti tik turpina asv uzspiesto melu izplatīšanu ka ukraiiņi balti un mīlīgi,bet krievija vienpusēji nezvērs,brīnos ,kā tie tv panorāmas diktori var ieskatīties acīs cilvēkiem,jeb viņi ir tik stulbi ka paši tic ukrainas godīgumam?

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

15.05.2022. 20:56

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska reakcija uz provokācijām un pamatoti viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

Uldis

15.05.2022. 20:29

»

nu nu

Krievu tumsonīgā bidlomasa ir kā vista bez galvas, kas skrien pa sētu un domā, ka joprojām vēl ir dzīva. Nav un krievu feodāļus visus ir pārņēmusi panika un pat, ja viņi kurtuvē sametīs vēl miljonu nesagatavotus, nodzērušos un nemotivētos krievu mužikus, tas situāciju būtiski neizmainīs. Vienkārši krievu...


"bidlomasa" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nekrievu kroplim un netīram lopam

15.05.2022. 20:27

»

krievu kroplim

Manas "īpašās vajadzības" ir nesaost jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku. Būtu vismaz korķus sev izjātos anālos sasprauduši, kad ejiet laukā no savām hazām un maļinām...


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 19:50

»

IM

Krievijas valsts aizstāv krievus visā pasaulē. Krievijas valsts aizstāv krievu minoritāšu tiesības citās valstīs. Krievijas valsts atbalsta krievu majoritāšu neatkarības cīņas. Vai es atbalstītu neatkarīgu Latgales krievu Republiku? Nekādā gadījumā! Bet ja notiktu tā ka valsts drošības spēki nolaiž ...


Krievu tumsonīgā bidlomasa ir kā vista bez galvas, kas skrien pa sētu un domā, ka joprojām vēl ir dzīva. Nav un krievu feodāļus visus ir pārņēmusi panika un pat, ja viņi kurtuvē sametīs vēl miljonu nesagatavotus, nodzērušos un nemotivētos krievu mužikus, tas situāciju būtiski neizmainīs. Vienkārši krievu pasaules gals izmaksās nedaudz vairāk.

Atbildēt

patiesībā

15.05.2022. 19:44

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār jau TV neskatos...


;)

Tātad (arī manuprāt, t.sk.):

"ukraiņi klātienē" (vai jebkuri citi t.s. "ukrānveidīgie" jeb "euroukri") -- par biezu kārtu nozombētāki (pie tam nu ļoooti specifiski, ar izteiktu "pār(NE)cilvēcīgu" dominanti), salīdzinot ar jebkuru citu populāciju attiecīgajā ģeopolitiskajā reģionā (par latvāņu un taml. garšaugu izstrādājumiem - pat nerunājot). Par šo tēmu – skat. info w-resursos "Besagon" (arī, t.sk.), piemēra pēc, u.c. taml. max. objektīvu / adekvātu analītiku.

"tas, kurš tipa Strelkovs" -- garām kasei, totāli (zināmu iemeslu dēļ), tieši tāpat kā savdabīgi orientētais arestovičs un taml. melotslimi fekņūzu fufelspameri. Jebkuram no daiļ*irsējiem šādi izpildīties liek katram sava subjektīva motivācija, privātas intereses, +/- (bez)jēdzīgas ambīcijas un taml. stimuli.

"Solovjovs" -- visnotaļ tradicionāla lojālpropagandas prof.demagoga "spēle uz publiku". Sakarīgi smadzeņojošiem personāžiem gauži neinteresē (ja nu vienīgi - "kolekcijai", kā oficiālās varas +/- akceptēta versija (t.i. viena no dažām) par "tekošo momentu".

"kā reāli melo Lavrovs" -- ir tak' sacīts: "Tā dēvētie "spārmoti teicieni" jeb "spilgti citāti", kas ir speciāli izknābāti no pilnvērtīga viedokļa konteksta, lai šādā veidā pacenstos sagrozīt un izkropļot viedokļa būtību vai kompromitēt tā autoru, ir visprastākā lumpenpropaganda, ar kuru tiek zombēti lētticīgi pamuļķi." "Nekā persōnīga‼!", kā saka - labprāt uzskatu, ka pēdējais palīgteikums personīgi uz Tevi neattiecas. ;) Pilnvērtīgas viedokļu versijas vienmēr ir pat nesalīdzināmi adekvātākas, nekā pa lēto angažētu masmēdītāju tiražētas tendenciozi "frankenšteinētas" kompilācijas. Sakarīgi smadzeņot spējīgi personāži nekad aizžmiegtām ačām nerīs to, ko viņiem cenšas iebarot. Un pie gana "spožas bildes" nevar tikt, saveidojot to no "lumpenpropagandonu" atgremotām / masmēdītāju tiražētām prastām drazām. Va' ne? ;)

Savukārt, attiecībā uz "respektējamiem avotiem" – ir sacīts: "Tieši tāpēc aizliegtais auglis šķiet vissaldākais, ka tas ir ticis aizliegts." Tomēr - PATIESĪBU nav iespējams aizliegt, kā zināms, var tikai mēģināt aizliegt / "sankcionēt" vēlmi pēc tās un atļaušanos to paust. Tādā gadījumā - ir iespēja atcereties kopš seniem laikiem zināmo t.s. "Ezopa valodu". Tāpat arī ir iespēja uzzināt, ka pasaulē dzīvo dažādi cilvēki, kurus iespējamie interesenti var neierobežoti brīvi pilnīgi legāli atrast (sastapt) virtuālajā vidē, tā dēvētajās "globālajās platformās" (t.sk. meklētāju sistēmās, audiovizuālajos servisos, soctīklos u.c.). Piemēra pēc - ir cilvēki ar "nosaukumiem" Jurijs Podoļaka, Mihails Onufrienko, Ruslans Ostaško (cita starpā – visi 3 minētie ir no Ukrainas, pie tam 2 no viņiem tur dzīvo arī pašreiz) u.t.t., u.t.j.pr. Cilvēku ir daudz, viedokļi dažādi, t.sk. arī diametrāli pretēji, sava taisnība ir katram – PATIESĪBA ir viena priekš visiem.

P.S. Burtiski katru dienu, pirms ievērtēt minētos u.c. "alternatīvos" info avotus - godīgi un apzinīgi "izfiltrēju" visus "pareizos" (t.i. dermoliberastu lojālpropagandētos "oficiālos") ikdienišķos "pienesumus", tostarp arī pat visprastākos / šķērmākos melņūzus, t.sk. vietējā muļķuzemes "nolējuma" masmēdītājos. Arī dēļ tam, ka PATIESĪBA ir pa vidu 100% VISAI informācijai saistībā ar aktuālo tematiku – NEVIS tikai viens kategoriski vienpusīgs "pareizais" propaGANDĒJUMS.

Ir sacīts: "Nekas nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi tendenciozi "rādās")..."

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Veiksmi Tev (u.c. labiem ļaužiem)! ;)

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 19:44

»

:):):):):):)

Komunisma devīze ir: "No katra - pēc spējām, katram - pēc vajadzībām". Tāda līmeņa krievijā nav, tātad -arī komunisma tur nav. Bet fašisma gan tur ir - Kudoram taisnība


Komunista devīze: "visiem komunistiem jādzīvo komunismā" Komunisms, kopā cionismu, nēģeru rasismu un rusismu, tas ir fašisms.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 19:41

»

Jautājums

Vai tiešām gribat teikt, ka priekšā mums it visur būs tāda elle, kādu Putins, priekšlaicīgi izraujoties uz priekšu, ir sarīkojis Ukrainā un Mariupolē? Kāda tad ir tā Putina domāšana, Jūsuprāt? Un vecs, un stīvs izskatās tieši Putins


Krievijas valsts aizstāv krievus visā pasaulē. Krievijas valsts aizstāv krievu minoritāšu tiesības citās valstīs. Krievijas valsts atbalsta krievu majoritāšu neatkarības cīņas. Vai es atbalstītu neatkarīgu Latgales krievu Republiku? Nekādā gadījumā! Bet ja notiktu tā ka valsts drošības spēki nolaiž tādu tūku un pieļauj ka tāda Latgales Krievu Republika uz kādu laiku nodibinās un zināmā teritorijā pārņem varu? Krievija protams kā saka tut kak tut. Nu sveika Latgalīte, nesūtīs taču armiju virsū? Jo ja sūtīs tad skaidrs ka Daugavpils pole, un pat Riga pole var būt.
Krievijā noteikti ir impēŗijas domāšana, Krievijā ir arī padomju domāšana, Krievijā ir arī demokrātiska domāšana. Krievijai bagāta vēsture. Putins noteikti iziet savā rīcībā no Krievijas valsts vēstures, bet kā jau minēju, Krievijā ir arī kaut kādi demokrātijas pamati un pieredze. Krievija beigta nav, kāda tā būs rādīs laiks, un tas kāda būs pasaule tai apkārt.

Atbildēt

pamodās

15.05.2022. 19:41

»

IM

Pat ja tā. Priecāties nav par ko. Jāmaksā par to būs ukraiņiem. Konflikts savukārt tikai uzmilzt. Arvien tuvāk nopostītai un arī radioaktīvai Ukrainai. Postošās enerģijas megatonnas taču krieviem nav trūkumā. Neuzdrošināsies? Bet kāpēc ne? Katra sīkā ukraiņu uzvara, katrs nogremdēts flagmanis tikai ...


Par visu samaksās krievi, pat ja pēdējam krievam būs jāšķirās no saviem iekšējiem orgāniem, kuri turpinās dzīvot civilizētu vāciešu, ķīniešu, vai tungusu organismā.
Pirmkārt viskrieviskākais necilvēks, kādi vien rāpo pa Cilvēku planētu, gļēvais, sadistiskais pederasts Putins, tik ļoti baidās ātri nonākt ellē, ka kodolkaru nerīkos. Tas mēsls labāk sēdēs Hāgas cietumā Miloševiča kamerā, nekā blakus Žirinovskim piķa katlā. Otrkārt neviens viņam nedos rokās visas pogas, tāpēc sabotāža būs neizbēgama.
Ukraiņas pusē ir visa pasaule, jo ukraiņi, tāpat kā pirms 800 gadiem stāv ceļā uz Eiropu Ordas orkiem.

Atbildēt

:):):):):):)

15.05.2022. 19:08

»

Kur, jūs, Kudora kungs rāvāt

To fašisma definīciju? Karam sākoties, krievi nosauca vāciešus par fašistiem un pēc kara izdomāja fašisma definīciju. Vajag paklausīties vēsturnieku Soloņinu, kurš skaidri pateica, ka Krievijā nekada fašisma nav. Tas ir komunisms


Komunisma devīze ir: "No katra - pēc spējām, katram - pēc vajadzībām". Tāda līmeņa krievijā nav, tātad -arī komunisma tur nav. Bet fašisma gan tur ir - Kudoram taisnība.

Atbildēt

Jautājums

15.05.2022. 19:02

»

IM

Kam veca ģeopolitiska domāšana? Protams ka tas ir Jukums...


Vai tiešām gribat teikt, ka priekšā mums it visur būs tāda elle, kādu Putins, priekšlaicīgi izraujoties uz priekšu, ir sarīkojis Ukrainā un Mariupolē? Kāda tad ir tā Putina domāšana, Jūsuprāt? Un vecs, un stīvs izskatās tieši Putins :):):)

Atbildēt

IM

15.05.2022. 18:20

»

pamodās

Par tādiem "veciem ieročiem" krievs nevar pat sapņot, bet Mig-29 no Polijas un S-300 no Slovākijas ir ieroči ar ko karo krievs, tikai Ukrainai piešķirtie ir ar uzlabotu elektroniku...


Pat ja tā. Priecāties nav par ko. Jāmaksā par to būs ukraiņiem. Konflikts savukārt tikai uzmilzt. Arvien tuvāk nopostītai un arī radioaktīvai Ukrainai. Postošās enerģijas megatonnas taču krieviem nav trūkumā. Neuzdrošināsies? Bet kāpēc ne? Katra sīkā ukraiņu uzvara, katrs nogremdēts flagmanis tikai tuvina tam ka atkal nebūs citas izejas.
Vai tiešām nav saprotams ka ir virziens uz kara kurināšanu, un ir virziens uz miera meklēšanu. Visticamāk krievi aktīvi mieru nemeklēs jo Minskas vienošanās parādīja cik tas nopietni. Tagad kārta meklēt mieru pienākas Eiropai. Vai Eiropa to saprot? Pagaidām liekas ka nē. Kas krieviem atliek? Darīt visu to kas to saprašanu varētu stimulēt. Kodolieroču žvadzināšana? Man viss tas jau tagad riebjas kad ieroču pārdevēji izliekas par baltiem pūkainiem cālīšiem bet faktiski vēl uzkurina jau tā nemaz ne mazu karu.
Ko lai saka par ukraiņiem? Nu idioti. Tā vietā lai zaudētu apgabalus kur praktiski tikai krievi dzīvo, tagad dzen savu valsti zem jautājuma zīmes un verdzības parādos. Latvieši nu tagad ukraiņus pielūdz. Nesaprotu kāpēc? Laikam tāpēc ka prieks ka šiem jākaro bet latvieši var vēsā mierā tēlot labos un līdzjūtīgos. Kaut ja tā turpinās tad pašiem ar visai drīz var būt uguns pie astes.

Atbildēt

pamodās

15.05.2022. 16:28

»

IM

Nolēma atbalstīt Ukrainu? Pēc vecās shēmas atbalstīt, jeb veiksmīgi tikt vaļā no vecas kara tehnikas lūžņus pārvēršot par preci


Par tādiem "veciem ieročiem" krievs nevar pat sapņot, bet Mig-29 no Polijas un S-300 no Slovākijas ir ieroči ar ko karo krievs, tikai Ukrainai piešķirtie ir ar uzlabotu elektroniku.
Nupat nosmēķētais Skumjais Zirgs, Lavrovs, ar savu izmuldēšanos panāca, ka Ukraina saņem modernākās Izraēlas raķetes, kas vairs nedos iespējas krievu peldošiem zārkiem pietuvoties Ukrainas krastiem, bet vēlāk tos noslīcinās Sevastopoles līcī.
Израиль дал "Добро" о передаче противокорабельных ракет Blue Spear 5G SSM /youtube/
Jau četras valsti pasaulē nolēmušas izskatīt iespēju iegādāties no Ukrainas raķetes Neptun, ar kurām tika nogremdēt krievu flotes flagmanis, Moskva. Ukrainai, tāpat kā Turcijai vai Ķīnai ir iespējas ražot modernākos ieročus, pateicoties pieejamai elektronikai, kas nespīd krievam.

Atbildēt

Jukums

15.05.2022. 16:01

Diemžēl, jāatzīst, ka vecajām ES valstīm tiešām ir grūti ar situācijas saprašanu. Makrons joprojām kaut ko murgo par Krievijas nepazemošanu un tās sejas saglabāšanu, daži vācu inteliģences pārstāvji sūta vēstuli Vācijas vadībai, lai nedod ieročus Ukrainai un pamato to tā ka, jo ātrāk Ukraina zaudēs karu, jo ātrāk būs miers. Grūti iedomāties viņu vēsturiskās un politiskās izpratnes līmeni, kā arī vienkārši loģiku. an viņus gribas apzīmēt par neizglītotiem stulbeņiem.
Ja Baltijas valstis, Polija, Lielbritānija un vēl daži nebakstītu pasauli un neskubinātu palīdzēt Ukrainai, iespējams, putins arī būtu savus plānus realizējis. Un tie plāni neaprobežojas tikai ar Ukrainu.
Tagad es redzu, ka krievu okupantus tomēr padzīs no Ukrainas vai vismaz no tās lielākās daļas. Un Krievija pamazām grims un pamazām arī zaudēs teritorijas. Tad viņi saplēsīsies savā starpā, sāks dalīt visu starp šiem krievu okupantu bandītu grupējumiem. Pa vidam vēl kādas tautas Krievijā pieprasīs neatkarību. Kāda daļa no Krievijas saglabāsies, cita daļa kļūs uz laiku mežonīga, kur darbosies tikai atklāti bandīti, iespējams, tās zemes ar laiku pārņems ķīnieši. Japāna savas salas atgūs, par to nav īpašu šaubu. Būs tāds, kā juku laiks, arī uz Latviju mēģinās nākt krievu bēgļi. Līdz stabilai situācijai var paiet vēl vairāki desmiti gadu.
Starp citu, es jau kādus gadus piecus vai vairāk, esmu teicis, ka Krievija gatavojas karam - tikai nebija skaidrs, kur tieši tā uzbruks. Tikpat labi tā varēja mēģināt uzbrukt arī Latvijai Daugavpilī vai Igaunijā Narvai. Ar tiem pašiem idiotiskajiem argumentiem.
Ja par vecajām ES valstīm, tad tās šo nezvēru uzbaroja un, kā redzam, vēl joprojām nevar vai nevēlas īsti pamosties.
Tas Krievijas iesāktais karš, ir ārpus jebkāda veselā saprāta, gan savas bezjēdzības, gan arī visu to šausmu darbu dēļ. Tur nu pavisam skaidri var redzēt to russkijmira stulbumu. Krievija nav mainījusies ne no otrā pasaules kara laikiem ne pat no ara laikiem. putins nav nejaušība, bet gan likumsakarība. Viņš uzradās pēc to russkijmira lopu pieprasījuma un tikai mēģina realizēt šo russkimira lopu stulbos un asinskāros plānus. Gan jau putins vēlēsies pamēģināt arī kaut ko no kodolarsenāla, tikai nav zināms, vai šādu viņa pavēli arī izpildīs.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 15:51

»

ilgi gulēja

43 valstu samits Ramšteinā, kur visi nolēma atbalstīt Ukrainu, liecina, ka pamazām guļošie mostas


Nolēma atbalstīt Ukrainu? Pēc vecās shēmas atbalstīt, jeb veiksmīgi tikt vaļā no vecas kara tehnikas lūžņus pārvēršot par preci.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 15:42

»

ilgi gulēja

43 valstu samits Ramšteinā, kur visi nolēma atbalstīt Ukrainu, liecina, ka pamazām guļošie mostas


Ramšteina, Vakareiropa, tur visi vēlu iet gulēt un vēlu mostas. Saule lec no austrumiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2022. 15:26

»

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

Ieslēdz GALVU


Vispār jau TV neskatos.
Kā jau sacīju, runājos lielākoties ar ukraiņiem klātienē, kuri paši vai kuru radi ir piedzīvojuši to, ko ir reāli piedzīvojuši.
Par minētajiem dažādajiem avotiem - paklausījos, ko tagad runā Girkins (tas, kas ķipa Strelkovs), ko, saistībā ar Girkinu, saka Solovjovs, kā reāli melo Lavrovs.
Nu, neveidojas tur spoža bilde.
Ja Tev ir citi respektējami avoti, lūdzu, padalies!

Atbildēt

IM

15.05.2022. 15:26

»

Pomeranču Vainadziņš

Man domāt, viss ir kļuvis pilnīgi citādāk nekā karam sākoties...


Šis karš ir modinātājkarš. Diemžēl, jo Eiropa pārāk cieši guļ savas dominances miegā. Gan jau ka vairs īsti neguļ, bet mosties ar negribas. Jo skaidrs taču ka nomodā tās, bijušās dominances vairs nav. Tad kādēļ mosties? Labāk tam kara zvanītājam uzmest spilvenu un izolēt. Izolācija un izolēšanās labākais ko šajā brīdī var uzsākt. Kaut gan ir absolūti skaidrs ka jāmostas vien būs jo jauna diena ir sākusies, un modinātājs zvanīs atkal un atkal, un arvien stiprāk un izlēmīgāk.
Citas izejas nav, jauna diena ir sākusies, daudz skaistāka un saulaināka par vakardienu, laiks mosties.

Atbildēt

krievu kroplim

15.05.2022. 15:04

»

nekrievu kroplim

Kas arī bija jāpierāda - tavas "īpašās vajadzības" saistībā ar pederastiju ir pietiekami izteiksmīgas, nav pamata šaubīties par tavām ekskluzīvi prioritārajām "rietumdeŗmokrātiskajām vērtībām


Manas "īpašās vajadzības" ir nesaost jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku. Būtu vismaz korķus sev izjātos anālos sasprauduši, kad ejiet laukā no savām hazām un maļinām.
Par krievu pederastijas tradīcijām, sākot no 11:05 Путину заказывают гроб / Порошенко вернулся / История геев России | Вечер с Яниной Соколовой /youtube/ Nesatraucies īpaši, arī tavu vectēvu, vecvectēvu un pārējos senčus kopš Ivana Bargā laikiem krievu armijā drāza dirsā.

Atbildēt

netīram krievu lopam

15.05.2022. 14:52

»

resnajam veprim kudoram

raksti tacu kudor ,ka eirosavieniba beidzot atlava apmaksu par Krievijas gazi veikt rublos


Polijas un Bulgārijas gāzes tirgus krieviem ir zudis uz visiem laikiem. Neviens nedancos tā kā iedomājies mazais gļēvais paranoidālais sadistiskais pederasts putins. Kudora kungs raksta par aktuālām lietām, bet ne par to, ko savos slapjos murgainos sapnīšos redzējis dirsā drāzts krievelis.

Atbildēt

nekrievu kroplim

15.05.2022. 14:47

»

krievu kroplim

Galīgi nav, man pilnīgi vienalga kurš krievs kuram iesprauž. Esmu par to, lai jūs, krievu pidarus, samauktu uz mietiem un visi par jums beidzot aizmirstu. Tā kā pederastija bija viens no krieva veidošanās, jeb dehumanizācijas, priekšnoteikumiem, tad par jūsu cēloņiem nemitīgi nākas atcerēties...


Kas arī bija jāpierāda - tavas "īpašās vajadzības" saistībā ar pederastiju ir pietiekami izteiksmīgas, nav pamata šaubīties par tavām ekskluzīvi prioritārajām "rietumdeŗmokrātiskajām vērtībām".

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

15.05.2022. 14:46

»

Pomeranču Vainadziņš

Man domāt, viss ir kļuvis pilnīgi citādāk nekā karam sākoties...


Ieslēdz GALVU!!

P.S. Izskalot smadzenes (t.i. ja tādas vispār ir ienākušās, bāzes komplektācijā) var 2 veidos - nozombējot piespiedu kārtā un nozombējoties brīvprātīgi. "Izvēlies ko vēlies!", kā ir sacīts. ;)

Atbildēt

krievu kroplim

15.05.2022. 14:46

»

nekrievu kroplim

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Galīgi nav, man pilnīgi vienalga kurš krievs kuram iesprauž. Esmu par to, lai jūs, krievu pidarus, samauktu uz mietiem un visi par jums beidzot aizmirstu. Tā kā pederastija bija viens no krieva veidošanās, jeb dehumanizācijas, priekšnoteikumiem, tad par jūsu cēloņiem nemitīgi nākas atcerēties.

Atbildēt

resnajam veprim kudoram

15.05.2022. 14:38

raksti tacu kudor ,ka eirosavieniba beidzot atlava apmaksu par Krievijas gazi veikt rublos !

Atbildēt

nekrievu kroplim

15.05.2022. 14:38

»

krievu kroplim

Vari iedomāties, cik laimīgi būtu tavas smirdīgās sugas brāļi krievijas pederastijā, ja tiem atļautu lasīt zarus


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

toties

15.05.2022. 14:17

»

jautājumu

apskatīt vienpusīgi-tikai no sev izdevīgās puses-tas liecina par autora zemo līmeni


apskatīšanu no citas puses draud ar iztikas zaudēšanu un katastrofālu svara piespiedu nomešanu ))

Atbildēt

kātad tūlīt!

15.05.2022. 14:13

»

bet>to bet

to Tu pasaki 9.maja Pārdaugavā un tiem kas ikdienā visur runā publiskās vietās krievu okupantu valodā


Mēģināju savam sunim iemācīt reizrēķinu. Ietiepās maita, ne par ko.

Atbildēt

neputro!

15.05.2022. 14:11

»

jautājumu

apskatīt vienpusīgi-tikai no sev izdevīgās puses-tas liecina par autora zemo līmeni


Kā man apskatīt, ja Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs, kuru viennozīmīgi sagaida nāvessods par noziegumiem pret cilvēci, mēnesī saņem 15 000 ₽, kas jau sen vairs nav 200 eiro, summa, par kuru neviens krievs Latvijā pat atejas netīrītu. Tagad tam tagad sanāk tikai 75 eiro, bet tas nedrīkst pat kritušos zarus lasīt.
Izdevīgā puse ir dzīvot Latvijā, ko sapratuši ievazātie krievu necilvēki, staļiniskie izdzimteņi, 9. maija svinētāji, ko ne ar kādiem labumiem nevar aizmānīt uz tiem mīļo rašku-parašku.

Atbildēt

jautājumu

15.05.2022. 13:53

»

neputro!

Runa par krievijas pederastiju


apskatīt vienpusīgi-tikai no sev izdevīgās puses-tas liecina par autora zemo līmeni...

Atbildēt

neputro!

15.05.2022. 13:50

»

neatļauj

tapēc, ka zemi te milzu apmēros LV prihvatizējusi Krievijas mafia


Runa par krievijas pederastiju.

Atbildēt

biedrs Kudor, kā tad tā?

15.05.2022. 13:50

Krievijā jums ir fašisti, bet tos kas Latvijā aurē ; Rossija, Rossija, Putin, putin un slavē Krievijas agresiju visos pēdējos 1000 gados, par tiem Jūs nez kapēc klusējat, un tos par fašistiem nesaucat. Kapēc tā?????????????????

Atbildēt

to bet

15.05.2022. 13:49

»

bet

tad jau to pašu var teikt par Ukrainas vācu okupāciju: Tur nenogalināja tik daudz mierīgu cilvēku kā tagad krievijas karaspēks


Ar 7 miljoniem etnocīdā "Golodomor" nogalinātiem ukraiņiem, nekādi holokostu mīti nevar salīdzināties. Vērmahtā par varmācību pret civiliedzīvotājiem, par izvarošanu, vai laupīšanu, komandieri lika zaldātus pie sienas. Romas leģionā par marodierismu, ne tikai vainīgo sodīja ar nāvi, bet visam pulkam veica decimāciju, par to ka to pieļāva. Putins krievu sadistiem, marodieriem un pederastiem par zvērībām Bučā piešķīra Gvardes nosaukumu.

Atbildēt

tik tiešām.

15.05.2022. 13:44

»

Daudziem būs zari jālasa, jo malka tagad maksā 50-60 eiro kubikmetrā


Ņemot vērā Latvijas minimālo algu, 500 eiro mēnesī, ar ceturtdaļu mēnešalgas ziemai vajadzētu pietikt. Ko darīt krievu bidlām, kas nopelna labi ja 200 eiro mēnesī un feodāļi tiem pat neatļauj lasīt zarus?

Atbildēt

bet

15.05.2022. 13:42

»

piekrītu

Itālijas fašisms, atšķirībā no rusisma, jeb krievu šovinisma, bija ar cilvēcīgu seju


tad jau to pašu var teikt par Ukrainas vācu okupāciju: Tur nenogalināja tik daudz mierīgu cilvēku kā tagad krievijas karaspēks.

Atbildēt

piekrītu

15.05.2022. 13:40

»

?

Ko Tev Itālijas fašisms ir nodarījis


Itālijas fašisms, atšķirībā no rusisma, jeb krievu šovinisma, bija ar cilvēcīgu seju.

Atbildēt

to bet

15.05.2022. 13:38

»

bet

viņs ir ne krievs, bet latviijec


Tāda latviijec nav. Tas krievu necilvēks ir Latvijā ievazāts WWII noziegumu mantinieks un pelnījis samaksāt par visām krievu zvērībām.

Atbildēt

osvoboditel

15.05.2022. 13:36

»

tas labi

Vaarēs reiz aizbraukt uz rodinu kur lielas algas un milzu pensijas


a kas mums atliek? Musu 9.maja grib likvidet, piemineklus vac nost, russkii mir rušitsja, skolas bus latviski... viss dargs: Brauksim majas!

Atbildēt

lopiņam

15.05.2022. 13:35

»

hi-hi

Kad lieto vārdus nezinot to nozīmi tad tas liecina par infantīlismu.Uzzini kas ir dvēsele un tad runā par to


No kā uzzināt, no tevis, zemākā primāta, homo russicus, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām? Mums, homo sapiens, tu vispār esi sveša dzīvības forma, kam, visdrīzākais, dvēseles nemaz nav.

Atbildēt

krievu kroplim

15.05.2022. 13:30

»

nelej udeni

mekle malku ziema apkurej meza lasot zarus un skujas un beidz murgot interneta


Vari iedomāties, cik laimīgi būtu tavas smirdīgās sugas brāļi krievijas pederastijā, ja tiem atļautu lasīt zarus?

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: