Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Diemžēl,

13.09.2018. 14:43

»

Trockis, Ļeņins, Staļins

Hruščovs, Brežņevs utt. tā bija visaugstākā nomenklatūra, tostarp Jeļcins, Putins, kuri realizēja cionistu ideoloģiju PSRS. Līdz šai dienai. PSRS un ES ir cionistu projekti. Tas jau ir pierādīts un visiem zināms. Tad augstākā nomenklatura ar kontiem ārzemēs cits citu apkaroja, tagad to dara oligarhi...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Trockis, Ļeņins, Staļins

13.09.2018. 13:07

»

plānprātiņam

Aivars ir Robertovičs, Šlomo dēli ir Suharenko rokaspuiši, čekas un bandītu kājslauķi: Zatlers ar Dombrovski...


Hruščovs, Brežņevs utt. tā bija visaugstākā nomenklatūra, tostarp Jeļcins, Putins, kuri realizēja cionistu ideoloģiju PSRS. Līdz šai dienai. PSRS un ES ir cionistu projekti. Tas jau ir pierādīts un visiem zināms. Tad augstākā nomenklatura ar kontiem ārzemēs cits citu apkaroja, tagad to dara oligarhi. Visus tos karus organizē B' nai B' rith kopš 1843. gada. To, ko tev skolā mācīja par revolūciju 1917. g., ir meli. Juri Lina Zem Skorpiona zīmes.

Atbildēt

zinam lēmumu

13.09.2018. 11:48

»

Jānis

Vai tad nevarējāt sagaidīt lēmumu? Šadus utopiskus iesniegumus dome saņem regulari, nu tad rakstiet un ķengājieties par visiem, viens gribēja būvēt kodolteaktoru Zaķusalā, atkal Ušakovs vainīgs? Virsrakstu lasītājam viss skaidrs - atkal šausmīgā dome iztirgo Rīgu


Lēmums jau visiem ir zināms, ja paskatīsieties uzmanīgi tad blakus pie vasaras kafejnīcas, dārznieki jau pārstāda prom hortenzijas un citus augus, lai nemaisītu topošajam ratam. Pajautājjiet tur vietējiem strādniekiem kur paredzēta vietam tam ratam, viņi uzreiz ar pirkstu parādīs pat vietu.

Atbildēt

plānprātiņam

13.09.2018. 11:29

»

Krievija ar ratu plāno īpašas noklausīšanās sistēmas

pašā Rīgas centrā. Nac. biblotēkas jumta spicē atrodas ASV īpašas noklausīšanās sistēmas. Saskaņā ar Karamākslu Latvija ir satiksmes zeme. Satiksmes zemei ir atvērtas robežas, satiksmes zemi nekontrolē valsts, kura administratīvi pārvalda teritoriju, to kontrolē citu valstu specdienesti, kas noteic, ...


Aivars ir Robertovičs, Šlomo dēli ir Suharenko rokaspuiši, čekas un bandītu kājslauķi: Zatlers ar Dombrovski.
Ne cionisti taisās izņemt dolārus no Krievijas tirgus, bet ekonomiskai situācijai aizvien vairāk pasliktinoties, Staļina ideju mantinieki, gatavojas aizliegt dzimtcilvēkiem vispār turēt un rīkoties ar ārvalstu valūtām un nonāks atkal tik tālu, ka oficiālais no tirgus kursa atšķirsies 5-6 reizes. Ne dolāri vai eiro ietekmē krievu grimšanu nabadzībā un tumsonībā, bet gan to sātaniskā, pirms 1000 gadiem varmācīgi uzspiestā ideoloģija, ilgstošā verdzība un negatīvā selekcija, bet tās eskalāciju veicina, tas, ka pēdējā laikā visas vara tur ir NKVD nagu maucēju rokās.

Atbildēt

bez politikas

13.09.2018. 09:01

Panorāmas rats Esplanādē? Nav slikta ideja. Droši vien tik liels, kā pie Luvras Parīzē. Ne jau tik milzīgs kā Ļondonā un Singapūrā.

Atbildēt

Nu ja

13.09.2018. 08:29

»

TI

Piekrītu. Var arī kaut kur krastmalā, kā Londonā. Rainim tas nav jāredz


krastmalā pie Kremļa! Lai pis augšā! Te nau Londona, bļģ!

Atbildēt

TI

13.09.2018. 08:09

»

rere

Lai taču būvē Lucavsalā


Piekrītu. Var arī kaut kur krastmalā, kā Londonā. Rainim tas nav jāredz!

Atbildēt

Krievija ar ratu plāno īpašas noklausīšanās sistēmas

13.09.2018. 07:22

pašā Rīgas centrā. Nac. biblotēkas jumta spicē atrodas ASV īpašas noklausīšanās sistēmas. Saskaņā ar Karamākslu Latvija ir satiksmes zeme. Satiksmes zemei ir atvērtas robežas, satiksmes zemi nekontrolē valsts, kura administratīvi pārvalda teritoriju, to kontrolē citu valstu specdienesti, kas noteic, kādai un kam būt pie varas šajā administratīvajā teritorijā. Melngalvju namā bija balle par godu simtgadei, tur ņudzēja no citu valstu specdienestu aģentiem un spiegiem.

Latvija ir arī smagā zeme, zeme, no kuras okupantiem grūti aiziet. Šeit viņi - krievvalodīgie nostiprinās ar Krievijas nacisma izpausmēm. Krievijas nacisma izpausmes nav krievu, bet cionistu radīts ierocis Kremļa cionista Putina rokās.

Šodien cionisti plāno no iekšējā tirgus Krievijā izņemt USD, palielinot nabadzību un stiprinot €, palielinot tā vērtību, jo ES projekts ir iekļaut visas bij. PSRS valstis ES sastāvā. Cionistiem ES projekts ir tas pats PSRS projekts, turpinot apzagt tautas. Atšķirībā no PSRS ES plānota oligarhija - sliktā un labā. Slikto iznīcina ar sankcijām, labo, kura ir cionistu rokās, tas neskar. Cionistam - židmasonu Aivaram Šlomo dēlam un Merioni, izskatās, ir piederība labajiem oligarhiem kāžidam Škelem un baltistam Šleseram.

Bet sāku ar skatu ratu - Putins, tiekoties ar Trampu, visiem tas zināms, tam uzdāvināja futbola bumbu. Atklāts, ka bumbā bijis čips, kas noteic tās atrašanās vietu...

Atbildēt

rere

12.09.2018. 21:50

Lai taču būvē Lucavsalā!

Atbildēt

varbūt

12.09.2018. 20:33

Rainis neko neteiktu, ka tik neprotestē tie no katedrāles. Vispār Eifeļa tornim arī bija daudz pretinieku.

Atbildēt

aizberga neredzamā daļa

12.09.2018. 20:28

Rats ir tikai iegansts kaut kam lielākam. Rats stāvēs tukšs, jo Rīgu no augšas var skatīt gan no Viesnīcas Latvija, gan no Pēterbaznīcas. Tad rata zemi izmantos citādi. Labs biznesiņš kā pievākt centra zemi.

Atbildēt

Kaimiņš Rainis

12.09.2018. 20:03

šovasar, divu mēnešu garumā, tajā vietā kur paredzēts Esplanādē to ratu uzstādīt zem puķudobes, bez jebkādas dokumentācijas, tika izbetonēti lieli pamati. Visi iedzīvotāji redzēja daudzo kravas mašīnu kursēšanu, tikai būvvalde izlikās neredzam.
Formālo līgumu par izpēti, kas deva tiesības necaurredzamo žogu uzstādīt noslēdza komunālā departamenta direktors Anatolijs Aleksejenko.

Atbildēt

fuksis

12.09.2018. 19:22

Tūdaļiem ratu nevajag, pietiek ar OIK!

Atbildēt

garāmgājējs

12.09.2018. 18:56

šī ideja jau labu laiku klīst par domes tuneļiem. tāpat ir daudz sarakstīts par iederību pilsētvidē un arī mēģināts parādīt citu pleķīti šai atrakcijai - pretī domei, pie vanšu tilta, ab dambis, uzvaras parks..
bet ir vēlme pēc Raiņa rata.

Atbildēt

švamme

12.09.2018. 18:48

»

nu

ja tas rats tur būtu, kurš gan negribētu uzbraukt augšā paskatīties


Gandrīz katrs vienu reizi uzbrauktu, bet zemi prasa īrēt uz max. laiku, tātad tā zeme latviešiem būtu zudusi, lūri uz to kaleidoskopu visu mūžu un atceries to vienu reizi, kad uzbrauci...
Tā ir vienreiz-lietojama atrakcija un vŗta tik pat cik karuselis.

Atbildēt

nu

12.09.2018. 18:30

ja tas rats tur būtu, kurš gan negribētu uzbraukt augšā paskatīties

Atbildēt

Jānis

12.09.2018. 16:54

Vai tad nevarējāt sagaidīt lēmumu? Šadus utopiskus iesniegumus dome saņem regulari, nu tad rakstiet un ķengājieties par visiem, viens gribēja būvēt kodolteaktoru Zaķusalā, atkal Ušakovs vainīgs? Virsrakstu lasītājam viss skaidrs - atkal šausmīgā dome iztirgo Rīgu!

Atbildēt

žausmaz

12.09.2018. 16:32

Kaut kāds apļveida joks. Nepietiek ar to kroplīgo stikla bastionu krastmalā, tagad vēl rotējoša bezgaumība ar zemūdens atviļņiem. Šausmas.

Atbildēt

Indulis Durka

12.09.2018. 15:52

Laps aparāts pašā centrā, ātri uzzinātu ku jāiet. Debess klāra, drīz pirmaijs būšu Aglonā. Muhaa!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: