Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

elementari

25.07.2021. 17:37

»

Un

kādu turpinājumu tava iztēle zīmē tālāk


kasiklis,zile,augustins uzkar kakla ubagu tarbu vai luko pec paligstradnieka darba.papriks sak kupinat zivis Lapmezciema un ieriko sava maja nokliduso sunu un kaku patversmi.

Atbildēt

Ha

25.07.2021. 17:05

Un kā tad ar leišu profesionāļiem, kuri ASV konservus spēra?

Atbildēt

Roberts Klauss

25.07.2021. 16:58

Ja ir kāds rakstošais duriks, tad tas ir tas tipāžs ar palamu Kasīklis. Trīs pretrunīgas lietas vienā teikumā- tā ir meistarklase!
Es ar abām rokām esmu par amerikāņu okupācijas izbeigšanu un izstāšanos no sapuvušās ES, kur valda meli. Ziedu laiki ES ir beigušies, Ungārijā tūlīt būs referendums par vai pret izstāšanos( aptaujas liecina 57% par), Vācija un Francija jau skaļi runā par ES finansējuma samazinājumu. Te būs tā, kurš ātrāk pametīs šo veco kāpostzupu, tas arī vairāk kaut ko iegūs. Un ne jau no amerikāņiem, kas māk tikai un vienīgi ņemt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

25.07.2021. 16:48

Pareizi, Kasīkli! NATO mums nav vajadzīgs, NATO, go home! Lai netērē naudu un nepiesārņo apkārtējo vidi šeit. Visus pa mājām. Kanādieši lai pazūd savā Kanādā, visi pārējie - analoģiski.

Atbildēt

ha-ha

25.07.2021. 16:42

Kasīkli, kad tad amerikāņu abramsus, kas šodien bruņojumā, sāka izgatavot? Pačukstēšu, lai ienaidnieki nesadzird, Pagājušā gadsimta 70 gadu otrā puse!
Kasīkli, tevi palasot. kļūst viss skaidrs. Ja tev vēl ielietu pāris glāzītes, tu tak viens pats sakautu Krievijas armiju. Ja ielietu vairāk, piedevām arī šķibacaino armijas sakautu. A priekš kam mums NATO maksāt 2,27 budžeta %. Labāk pāris glāzītes zila gaisa ppirdējam - kasīklim! Un lieta darīta!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: