Menu
Pilnā versija
Foto

Krimstops jeb Baiļu pandēmijas gūstā

Ainārs Kadišs · 30.03.2020. · Komentāri (65)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

30.03.2020. 20:16

»

jājējam varu atgādināt, ka

VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem


https://reminder.media/post/virusnoe-soznanie

Atbildēt

jājējam varu atgādināt, ka

30.03.2020. 20:14

»

jaajaa

...tā īsti raksta būtībā neiebraucu...bet autoram varu atgādināt, ka 8% viņa paša homo sapiens genoma sastāda vīrusu gēni...nevajag noniecināt to, ko mēs tā īsti nesaprotam...un uzmanīties par ļaunu nenāk


VĪRUSA gēnu komplekts sastāv no nepareizi saāķētiem
paša homo sapiens genoma fragmentiem !

Citādi - pa tavam iznāk, ka vīrusu ne no kā radījis baznīcas
iemīļotais vārdu savienojums - "Dievs, tas Kungs"... :)))

Atbildēt

Kāds

30.03.2020. 20:06

https://vimeo.com/user111240755/review/402281746/f943d14d96

Atbildēt

un kādas bailes

30.03.2020. 20:06

bailes idiotiem, gudrie zin, ka vīruss jāaptur

Atbildēt

tā gribas piestiept mums čekas 1984

30.03.2020. 20:05

jā mums ir č un trennūzenes, bet caurmērā jau te tomēr nav krievija

Atbildēt

žuli !

30.03.2020. 19:53

»

Žulis

Baiļu pandēmija. Te rodas jautājums: Vai tad raksta autors grib teikt ka tas vīruss ir nekaitīgs un visi pasaules virusologi mums melo? Un tie mirušo tūkstoši un masu kapi ir tikai žurnālistu izdomājums? Kā var salīdzināt gandrīz simts gadus atpakaļ sērgā mirušo procentus un mūsdienas? Ir taču cits ...


komentāros apskata jautājumus no POLITISKĀ skatu punkta !
Atbildes uz tehniskiem jautājumiem jāmeklē speciālajā literatūrā,
kā minimums vismaz vikipēdijā.
Spamot ar RETORISKIEM jautājumiem ir NECIEŅA pret lasītāja laiku !

Atbildēt

Tramps zvana Putinam

30.03.2020. 19:50

Vai Putins sutis Krievijas armijas medikus uz asv cinai pret korona virusa epidemiju ?

Atbildēt

A.K.

30.03.2020. 19:45

»

cilveks444

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc...


Noteikti neaicinu būt vieglprātīgiem, bet gan adekvāti un mierīgi novērtēt situāciju, kritiski uztvert informāciju, tās avotus, sekot tendencēm, vērtēt veikto pasākumu neoieciešamību, samērīgumu un rezultātus.Pats galvenais - salīdzināt ar slimību un mirstības statistiku atbilstošā laika periodā citos gados. Un vēl - pievērst uzmanību pašnāvību statistikai. Ir bažas, ka Latvijā tieši valdības veikto pasākumu un ekonomikas kolapses dēļ pašnāvību skaits varētu pieaugt, kas jau tāpat ir viens no augstākajiem pasaulē. Un vēl - aicinu tautu neķildoties, bet ar cieņu izdzīvot šo neparasto laiku.

Atbildēt

jaajaa

30.03.2020. 19:26

...tā īsti raksta būtībā neiebraucu...bet autoram varu atgādināt, ka 8% viņa paša homo sapiens genoma sastāda vīrusu gēni...nevajag noniecināt to, ko mēs tā īsti nesaprotam...un uzmanīties par ļaunu nenāk...:)

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.03.2020. 18:51

Nezinu, vai izdosies linku pievienot, bet Šveices mediķi apkopojuši, manuprāt, objektīvāko materiālu attiecībā uz pandēmiju:

https://swprs.org/a-swiss-doctor-on-covid-19/?fbclid IwAR1LPY-dSBm4IQPwiWKephO_eGW9_W8XZkNB1s1i5vPAGG4sFmmPmnKOZuQ

Atbildēt

cilveks444

30.03.2020. 18:11

Protams, var uzskatīt, ka tas viss, kas notiek visapkārt, ir kāda ļaunprātīga režisora veidots šovs, lai iebaidītos cilvēkus uz visas pasaules, iedzītu ciešā jo ciešā aplokā, faktiski cietuma kamerā, ar aizmetinātām durvīm! Taču ja notiekošais, piemēram, Itālijā nav filmēts kādā kino paviljonā (un pēc visa spriežot kadri ir autentiski), tad skaidrs, pirmkārt, mums ir jāglābj savas un līdzcilvēku dzīvības, lai kas un ko perinātu pret mums. Lai kas būtu COVID-19 izcelsmes avots, lai kādi mērķi tam būtu uzdoti. Jo tā nav vienkārši dabiska cilvēku miršana no vecuma, tās ir kaites, kuras saasinās saistībā ar koronavīrusu, kā iznākumā cilvēki mirst. Mirst tie cilvēki, kuri vēl varētu dzīvot ilgi jo ilgi, ja vien ne valstu veselības aprūpju sistēmas kapacitātes dramatisks kritums. Ja cilvēce ir sasniegusi tādu līmeni medicīnā, ka cilvēki dzīvo daudz ilgāk nekā iepriekšējās paaudzes, tad tas nenozīmē, ka viņi ar varu ir jāgrūž kapā, lai teiktu – kam jānotiek, tas notiekas, šis jau vecs, tāpēc – prom!

Atbildēt

Žulis

30.03.2020. 17:56

Baiļu pandēmija. Te rodas jautājums: Vai tad raksta autors grib teikt ka tas vīruss ir nekaitīgs un visi pasaules virusologi mums melo? Un tie mirušo tūkstoši un masu kapi ir tikai žurnālistu izdomājums? Kā var salīdzināt gandrīz simts gadus atpakaļ sērgā mirušo procentus un mūsdienas? Ir taču cits līmenis tai medicīniskajai palīdzībai, ko cilvēki saņēma toreiz un tagad! Ir pavisam cits ārstnieciskās izpratnes līmenis un iespējas ārstēt vīrusu izraisītās infekcijas. Autors raksta, ka valdība it kā nepamatoti, aizbildinoties ar vīrusu, ierobežo mūsu brīvību.Bet ko raķsta autors vainos un no kā gaidīs palīdzību, ja šī sērga sāks nekontrolēti masveidā pļaut nost cilvēkus? Var jau teikt, ka tā nebūs tāpēc, ka tā nevar būt nekad. Taču domāju, ka valdība tos ierobežojumus ievieš tieši tādēļ, ka nevālas pārbaudīt praksē šī raksta autora teorijju par vīrusa mazkaitīgumu. Arī no Itālijas un Spānijas, kur cilvēki daudz neņēma galvā visus aizliegumus un brīdinājumus nekādas optimistiskās ziņas šobrīd nepienāk. Visbeidzot, būtu gan jāatšķir bailes no piesardzības. Bailes provocē uz neadekvātu rīcību. Piesardzība nozīmē veikt mērķtiecīgas darbības , lai sevi pasargātu. Domāju, ka to bailīgo mūsu vidū ir samērā maz. Taču apdraudējuma pārāka “optimizēšana” var cilvēkos radīt vēlmi attiekties no piesardzības pasākumiem. Bet piesardzība mūsu valsts bēdīgā medicīnas līmeņa un vājā sociālās aizsardzības nodrošinājuma apstākļos var daudziem glābt dzīvību. Starp citu, domāju ka tā patiesība par vīrusa kaitīgumu vai nekaitīgumu atklāsies Latvijā tuvākā mēneša laikā. Un tad vairs nevajadzēs tukši diskutēt.

Atbildēt

Tautas varas frontinieks

30.03.2020. 17:47

Kadišs uzskata, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) viņu aplaupījis, liekot maksāt nodokli par pārdotu nekustamo īpašumu. 2018. gada nogalē, kad VID "inkasso" kārtībā no viņa bankas konta noņēmis vairāk nekā 9000 eiro, jo viņš bija palicis valstij parādā kapitāla pieauguma nodokli par mantotas zemes pārdošanu.

Atbildēt

viss apsnieg

30.03.2020. 17:43

81 gada vecumā mūžībā devies Nacionālā teātra ilggadējais režisors Mihails Kublinskis. Vīruss ne esot pie vainas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: