Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Akis

11.12.2020. 18:05

Vai jums neliekas aizdomīgi, ja pavasarī par Covid vietējos portālos bija dažāda info un dažādi viedokļi - dažādu pasaules valstu pieredze - arī pozitīvā. Tad pašreiz ziņu lapās ir tendenciozi viena veida informācija vai pat tās vakums. Mums baro šaušalīgu statistiku, kas tracina un cilvēki ar vājiem nerviem jau ir panikā un ne tik vien. Un tas ne man vienīgajam šķiet, ka kaut kas te noteikti nav kārtībā. Pieņemu, ka mediju vide tiek cenzēta un cilvēkiem barota kaut kāda aplama informācija. Pat šo informāciju valdība un politiķi nespēj normāli nokomunicēt. Diemžēl haoss un dezinfromācija pat vairāk jūtama no politiķu mutēm. Kāpēc mēs nerunājam par valstīm, kuras ir uzvarējušs Covid, kāpēc mēs nerunājam par cilvēkiem, kuri pārslimojuši un jūtas labi (varbūt varētu dalīties pieredzē, bet par to nekādas info). Kāpēc mums baro šausmu stāstus, šaušalīgas prognozes, tai par laikā cīņa ar Covid un pasākumi, kas tiek uzsākti, pat bērna prātam šķiet absudri un pašā saknē neefektīvi. Tam visam pa virsu tomēr paliek daudz neatbildētu jautājumu????

Atbildēt

Uldis

08.12.2020. 14:36

»

ja 'demokrāti' ASV

par covid zināja oktobrī ( kad neviens nezināja) un jau organizēja balsošanu pa pastu...skaidrojiet


Dēmonokrāti organizēja balsošanu pa pastu, velti cerot, ka ar vēlēšanu viltošanu tiks Baltā namā. Netiks, bet cietumā gan tiks.

Atbildēt

Uldis

08.12.2020. 11:36

Atpakaļ PSRS? Cirkam nomainīja nosaukumu, klauni tie paši vecie.

Atbildēt

Plāno policejisku Latvijas valsts teroru pret Latvijas mierīgajiem iedzīvotājiem

07.12.2020. 20:57

»

kas tikai kuram galvā

čipi un žīdi un vakcīnas...varbūt nomierinieties. Katrs lems par sevi


Ministru kabineta noteikumi Nr. 330

Rīgā 2000.gada 26.septembrī (prot. Nr.46 36.§)
Vakcinācijas noteikumi

8. Epidēmijas vai tās draudu gadījumā veselības ministrs ir tiesīgs izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos un papildu vakcīnu iegādi Veselības ministrijai budžetā iedalīto līdzekļu ietvaros. Ja epidēmijas vai tās draudu gadījumā ir nepieciešama papildu obligāta vakcinācija, kas pārsniedz Veselības ministrijai iedalītos līdzekļus, lēmumu par papildu obligāto vakcināciju pēc veselības ministra priekšlikuma pieņem Ministru kabinets.
(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr.596; MK 23.05.2006. noteikumiem Nr.417)

9. Lai profesionāli izvērtētu jautājumus, kas saistīti ar vakcināciju un imunizācijas valsts politiku, un sniegtu priekšlikumus to risināšanai, kā arī lai izvērtētu vakcīnu pasūtījumus, veselības ministrs izveido konsultatīvu Imunizācijas valsts padomi un apstiprina tās nolikumu. Padomes locekļi atalgojumu par darbu padomē nesaņem.
(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr. 596; MK 19.03.2019. noteikumiem Nr. 125)

28. Ja vakcinējamā persona atsakās no vakcinācijas, ārstniecības personas pienākums ir izskaidrot minētajai personai attiecīgā profilakses pasākuma nozīmi individuālās un sabiedrības veselības aizsardzībā. Ja vakcinējamā persona nemaina savu lēmumu, ārstniecības persona rakstiski noformē atteikumu un vakcinējamā persona to paraksta.

Atteikšanos vakcinēties ar Krimināllikuma grozījumiem varētu interpretēt kā “teroristisku aicinājumu pretoties vakcinācijai, kas ierobežo Covid-19 izplatību”

Ja iedzīvotāji aktīvi atteiksies no vakcinācijas, E. Levits un K. Kariņš var izsludināt “ārkārtas stāvokli” ar visu no tā izejošām sekām - “ārkārtas stāvoklis jau iestājies un ir izskudināts”. Atliek vien izsludināt “izņēmuma stāvokli” un izvest ielās NATO armiju, ja teroristi - personas, kas pakļaujamas obligātajai vakcinācijai - pedagogi, policisti, mediķi, pensionāri masveidā atteiksies no Veselības ministrijas noteiktās obligātās vakcinācijas.

Nacionālās drošības likums nosaka, ka “atkarībā no valsts apdraudējuma veida, tā intensitātes un rakstura, kā arī apdraudētās teritorijas lieluma nosaka atbilstošu terorisma draudu līmeni, kā arī likumā noteiktajā kārtībā var izsludināt ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli. Izsludinot izņēmuma stāvokli, Ministru kabinets var noteikt papildu ierobežojumus iedzīvotājiem, komersantiem, valsts un pašvaldību iestādēm atbilstoši likumam “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”.

Atbildēt

Es

07.12.2020. 16:09

Ļaudis FB dalās ar attēliem ar slēgtiem slimnīcu korpusiem. Tieši šobrīd esot jāremontē Cēsu slimnīca. Un tad, protams, var uzrakstīt presē, ka dramatiski krītas slimnīcu kapacitāte. Kas tur, Liepājā darās?

Atbildēt

kas tikai kuram galvā

07.12.2020. 12:52

čipi un žīdi un vakcīnas...varbūt nomierinieties. Katrs lems par sevi.

Atbildēt

ES

07.12.2020. 12:11

»

visa pasaule

ja covid-19 tiek ieksa nabagmaja,tad vismaz pardesmit letali iznakumi,ta tas ir visa pasaule


Bet statistika rāda, ka nav gan! VISI, CIK ZINĀMS pārslimo vieglā formā. Tie nedaudzie, kas miruši, nomirst slimnīcā!!!???? Un pēc otrās vakcinācis reizes, kā saka paši vakcīnas radītāji, rodas simptomi, kas identiski vīrusa slimniekiem un nereti var nākties pagulŗt slimnīcā... un tās arī ir veco cilvēku beigas. Sargāsim vecos cilvēkus , bet ne ar vakcinēšanu! TĀ VIŅIEM VAR BŪT LIKTENĪGA! tO NESAKU ES, BET PAŠI ZĀĻU RAŽOTĀJI.

Atbildēt

reptilis

07.12.2020. 12:10

Labs raksts!

Atbildēt

mums nepietiek

07.12.2020. 12:10

»

pietiek lasītājs

Vēl lasa


Komentu jau pāri simtam!Lūk,kā tas darbojas.Kurš izlasījis šo publikāciju?

Atbildēt

ES

07.12.2020. 09:59

Par piemēru - veco ļaužu aprūpes centrs jeb pansionāts ar , teiksim 15o cilvēkiem, kuri kontaktējas tikai ar apkalpojošo personālu.Pēkšņi kāds no tiem, pats zinot vai nezinot ienes vīrusu. Daļa no vecajiem saslimst, un saslimst arī daļa no apkalpojošā personāla, tad kura šeit ir riska grupa? Vai tie, kas atrodās izolācijā, vai tie, kas nāk un iet aplipinot izolētos. Tieši tas pats sakāms pilnīgi visās dzīves jomās - lielie uzņēmumi, ceļotgribošie, biezi apdzīvotās pilsētas kā Rīga un Daugavpils, masu pasākumi, sabiedriskais transports ... Tad beidziet vecos uzskatīt par riska grupām, zinot, ka vakcīna viņus var nogādāt slimnīcā...un te komentāri lieki, ja neesam aizmirsuši, kas tika lemts ārstu ētikas komisijā un kam tiesībsargs iededza zaļo gaismu. vecie - tā ir iedzīvotāju grupa, kur pēc statistikas ir neievēŗojams skaits saslimušo

Atbildēt

hm

07.12.2020. 08:37

»

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

Mediķi, pirmkārt, jo attāli izpror riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu tās...


Pārāk apsēdusi tevi ir vakcīna. Ārsta un zinātnieka vietā tu vēlies ieraudzīt Dievu, kurš tev iedos neizsakāmus laimes gadus ilgam mūžam. Diemžēl cilvēks, tai skaitā arī tu uz zemes esi niecība. Uzbruka C19. Nevēlies vakcinēties, nosprāgsti! Nevēlis dzīvot, vari lekt Daugavā šo pašu brīdi. Cilvēki, humānisma vadīti ir izgudrojuši vakcīnu, kas apslāpē vīrusu šodien. Kas būs pēc gada, pēc 10 vai 100 gadiem, to neviens nevar zināt. Varbūt tavs aifons kombinācijā ar vakcīnu iznīcinās visu dzīvo uz zemes. Taču cilvēki tā nedomā un lieto gan tālruņus, dzer zāles, vakcinējas, bet neadekvātus panikas cēlājus kara laikā pat nošauj. Tāda ir cilvēka daba, kas viņam ļavusi desmitus tūkstošus gadus uz zemes pavadīt.

Atbildēt

Obligātās vakcinācijas risku grupas ir tie, kuri var palikt dzīvi, izbēgot no vakcinācijas

07.12.2020. 08:06

»

Tas tev noteikti jāzin!

Kā valsts vakcinēs Latvijas iedzīvotājus pret Covid-19, un kādas «blaknes» var būt tiem, kuri atteiksies...


Mediķi, pirmkārt, jo attāli izpror riskus savai veselībai un var imitēt vakcināciju ar iekšējo korupciju un pazīšanos. Uzreiz tiks izplatīta informācija sabiedrības maldināšanai - ja jau mediķi aktīvi vakcinējas - plāno ziņot mediji, tad tautai ar jāsteidzas! Kaut kur taču par valsts budžeta naudu tās vakcīnas būs “jānogrūž”!

Pensionāri pēc 65. Viņi ir riska grupā, jāvakcinē ar steigu, jo ir nepanesams slogs valsts budžetam un viņiem ir stipra imunitātie, ja jau tik ilgi nodzīvojuši!

Policistus vakcinēs ar pavēli.

Pedagogus pēc psiholoģiskas apstrādes. Pēc iebiedēšanas, ko viņi labi saprot, terorizējot skolasbērnus ik dienu!

Levits un Kariņš vēl cer, ka NATO armiju nevajadzēs iebaidīšanai izvest Latvijas ielās, kamēr nebūs vakcinēti policisti.

Krimināllikumu vēl vētīs, bet grozījumu mērķi saglabās - tos, kuri atteiksies no vakcinācijas, iebaidīs, ka atteikšanās ir “terorisms pret visas sabiedrības veselību”- kā sodāma darbība “ kā aicinājums neierobežot Covid-19 izplatību”.

Atbildēt

Tas tev noteikti jāzin!

07.12.2020. 07:55

»

MI

OK, mazliet no citas puses tiem sazvērestību teorijas piekritējiem...


Kā valsts vakcinēs Latvijas iedzīvotājus pret Covid-19, un kādas «blaknes» var būt tiem, kuri atteiksies
06.12.21
Latvijā

9 komentāri
Autori: Sergejs Pavlovs (LSM.lv autors)

Ir virkne jautājumu par Latvijā plānoto masveida vakcināciju pret koronavīrusu SARS-Cov-2, uz kuriem pagaidām ir grūti izsmeļoši atbildēt pat ekspertiem un cilvēkiem, kuri tieši ietekmē lēmumu pieņemšanu. LSM.lv uzdeva šos jautājumus un beidzot saņēma visai izvairīgas atbildes no Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētājas Daces Zavadskas un Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktora Jurija Perevoščika.

Atbildēt

Džo

07.12.2020. 06:54

»

Peksis

Plaanpratinu un sazverestibas teoriju sektantu saiets. Jā, Jūs visus māna, chipēs, potēs un izsekos! Tirlinu bars


Tev ir cita versija, vērojot to melu gūzmu un rečekistu aktivitāti? Pirms 2 mēnešiem makaki mira, tagad latviešus vakcinēs? Nopietni?

Atbildēt

Peksis

07.12.2020. 06:42

Plaanpratinu un sazverestibas teoriju sektantu saiets. Jā, Jūs visus māna, chipēs, potēs un izsekos! Tirlinu bars😂😂😂

Atbildēt

trollim

07.12.2020. 06:15

»

Bacilis

That difference is not big enough to conclude with certainty a benefit of using face masks with regard to protecting oneself from infection


Ja starpība starp 2,1% un 1,8%, kas ir par 17% mazāks saslimstības līmenis, neesot liela, tad eksperimentam vispār nebija jēgas, jo tieši tāds arī bija vidējais saslimstības līmenis, Tad eksperimentu vajadzēja veikt kādā c-19 slimnīcā, kur puse staigātu maskās, bet puse bez tām.
Turklāt pētnieki nepētīja kā masku lietošana iazsargā apkārtējos iedzīvotājus.

Atbildēt

Bacilis

07.12.2020. 00:53

»

par ko diskutēt?

Izrādās diskusijas laikā vēl angļu valoda jāmāca...


That difference is not big enough to conclude with certainty a benefit of using face masks with regard to protecting oneself from infection.

Tu tak esi trollis 😂😂😂

Atbildēt

ss

07.12.2020. 00:50

»

MI

OK. Šeit rakstās par sejas maskām...


Tagad lasi un iegaumē izglītotais ko raksta neizglītots. Koranvīrusa daļiņas mērās nanometros,1nm 1/1000000000 daļa no metra. Labākajai medicīnas maskai atveres jeb caurumiņi mērami mikrometros 1mkm 1/100 daļa no mm vai 1/100000 daļa no m. Tā tad vīruss ir 10000 reižu mazāks par labākās maskas caurumiņu izmēru.
Domā līdz.

Atbildēt

Noderīgo odeotu armija spēj paveikt brīnumus

07.12.2020. 00:36

»

MI

OK, mazliet no citas puses tiem sazvērestību teorijas piekritējiem...


Vietējā kolhoza līmenī ir grūti izprasts globālās oligarhijas mērogus. https://m.youtube.com/watch?v kyX1BLRDvvo

Atbildēt

jam-pamps-ha

06.12.2020. 23:58

»

spiroheta!

Arī prezervatīvu efektivitāte tiek apšaubīta


Esot tādi,kuriem spermatozīds tiek cauri,bet spiroheta-nē.

Atbildēt

konkrēti

06.12.2020. 23:54

»

vispār

Visas vakcīnas izmēģina uz veseliem cilvēkiem


Tātad tu esi garām,tavas stulbības drīz izsīks.Labi.

Atbildēt

MI

06.12.2020. 23:39

OK, mazliet no citas puses tiem sazvērestību teorijas piekritējiem.

Es apjēdzu karu, golodamoru, genocīdu, kara noziegumus. Es zemu noliecos šo upuru priekšā.
Es saprotu pasaules sankcijas pret režīmu valstīm. Bet šīs lietas nav savienojamas.
Kur noziegumi, kur ietekmēšana.
Bet tas parāda, ka pasaulē pastāv mehānismi kā var vērsties pret sabiedrību, nācionalitāti, valstīm, to politiku, utt.

Bet es nekad neticēšu, ka var vērsties pret visu pasauli vienlaicīgi. Es nomiršu, bet neticēšu, ka ap šo līgu viss ir mākslīgs.
Es nekad neticēšu ka pastāv algas izmaksas lodziņš kur pasaules tur kādi varenie, izmaksā algu īslaicīgu valstu valdībām, līdz frontes mediķim Ramatā, lai viņi savām Tautām ļaunu darītu.
Tas nav iespējams. Nedz no pozīcijas, opozīcijas, gan no demokrātijas, gan no dažādiem vēlēšanu laikiem. Tas nav iespējams vienlaicīgi un visā pasaulē. Tas nav iespējams no cilvēka būtības.
Ne visi ir draņķi.
OK, Valsts līmenī draņķiem ir iespējams savākties un vienlaicīgi, bet ne pasaules līmenī. Neticu un vēlreiz neticu.

Neticu ka visi pasaules mediķi, zinātnieki, institūti vienā dienā pārdevās.
Neticu ka tumsa ir uzvarējusi gaismu.

Neticu ka kāda cilvēku grupa tiesiski var vērsties pret visu pasauli. Izņemot, ja viņu varā ir tādi resursi, kuri var iznīcināt šo pasauli.
Jap, viņi var draudēt, bet tad nebūs arī viņu pašu. Nebūs neviena. Nemaz nerunājot, ka no viņu atklāsmes brīža visas pasaules slepenie dienesti, snaiperi, tagad arī dronu operātori nebūs viņu draugi.
Lai cik slimi mēs esam, bet ne līdz pastardienai.

Latviet!
Esi gudrs un modrs Latvijas un Tautas sardzē!

Un domai.
Cilvēkam šķiet, ka viņš ir šīs pasaules kronis. Diemžēl nē. Viņam ir pārpārēm spēcīgs pretinieks un ar šai pasaulē dzīvojošs. Saucās mikroorganismi.
Viņš ir pļāvis cilvēkus vāliem, bet pagaidām cilvēka prāts (augstākie zinātnes) ir atradis ceļu sadzīvošanai.
Tā kā cilvēk nenoniecini pretinieku, īsto pasaules valdnieku, neizturies vieglprātīgi, esi modrs cilvēces sardzē.

Atbildēt

Lunohoc

06.12.2020. 22:44

uzdarbojas? Hihihi

Atbildēt

Gateris neieeļots

06.12.2020. 22:42

»

paardomas

Latvija jau ir iekš PSRS,tikai tagad tā saucas ES


Gaterī mēness aptumsums

Atbildēt

ES

06.12.2020. 22:41

Vēl 0 par temperatūru, ja pārvadājot vai uzglabājot tiek pārkāpti noteikumi - 80 grādi, tad ir iespējamas letālas sekas.

Atbildēt

ESMAIJA

06.12.2020. 22:37

Vakar uzrakstīju ko saka paši vakcīnas atklājēji un ražotāji tiešu tulkojumu no angļu valodas. Neļāva pievienot. Pateikšu tikai vienu teikumu - Vakcīna ir pārbaudīta un tātad domāta tikai VESELIEM cilvēkiem. Nav pārbaudīts uz slimiem, veciem cilvēkiem, bērniem un pusaudžiem. Par sekām neievēroot šos noteikumus vakcīnas ražotāji neatbild!!!!!!!

Atbildēt

asis

06.12.2020. 22:04

»

tas taču kalviņš


Maskas ir līdzeklis, kas aizkavē saslimšanu, nevis spēj to novērst. Ir jāievēro visi ierobežojumi! Valdības mazspēja, gan noteikumu izvēlē, kā arī sarunā ar sabiedrību ir nožēlojama!

Atbildēt

Netirsies darba laikā, luni!

06.12.2020. 21:58

»

LUNHOC

Tu esi slims


LL izteiks tev rājienu par taviem murgu palagiem un būs tirsā ar tevis izmantoto “DDD”!

Atbildēt

LUNHOC

06.12.2020. 21:48

»

to 444

Varētu palūgt kādu saiti, kur pavasarī kāds "brēca, ka maskas NEpalīdz


Tu esi slims?
Kāds ir tava komentāra vēstījums?
Īsi un kodolīgi

Atbildēt

ja 'demokrāti' ASV

06.12.2020. 21:45

par covid zināja oktobrī ( kad neviens nezināja) un jau organizēja balsošanu pa pastu...skaidrojiet.
Man riebjas sazvērestības teorijas, bet varbūt tomēr vispasaules komunistu stiķi.

Atbildēt

paldies draugs

06.12.2020. 21:42

»

netīram lopam

tev trakumsērga pēdējā stadijā un nav ārstējama


Ka kā volontieris tiražē manu komentāru! Varbūt izdosi manus komentārus biezā sējumā, vēl?

Atbildēt

nu jau arī ASV , ne tikai ES

06.12.2020. 21:42

»

paardomas

Latvija jau ir iekš PSRS,tikai tagad tā saucas ES


būs psrs

Atbildēt

to 444

06.12.2020. 21:29

Varētu palūgt kādu saiti, kur pavasarī kāds "brēca, ka maskas NEpalīdz"

Atbildēt

M.

06.12.2020. 21:00

»

Aģents 007

Šobrīd cenzūra un smadzeņu skalošana ir augstā līmenī. Kur aitas, tur arī cirpēji


KUr ir smadzenes?Tev atkal rādās!Sāc ar sevi,ghosthunter.

Atbildēt

pietiek lasītājs-autoram

06.12.2020. 20:58

Nemīz.Ja esi apjucis cilvēciņš,mazgā rokas,keep on.Citādi,ja esi valsts pamatu drupinātājs entuziasts vai angažēts un,cerams,apmaksāts,it kā ietekmes aģents,tad izlasi savu sacerējumu tālrunī un mēģini patīksmināties.Nu?I v dogonku.Ne jau Tavs raksts ir svarīgs,bet gan mūsu komentāri!

Atbildēt

Īsi un kodolīgi

06.12.2020. 20:44

»

Aģents, kurš nesadarbojās

Man liekas, ka vislielāko, kriminālo kaitējumu un vīrusa izplatību ļoti sekmēja šādi un citādi paziņojumi. Arī Kalviņš, mman liekas samuldēja par COVIDu nezinātniski...


Austrālijā policija atsakās piedalīties vakcinācijas noziegumā. Atklāta vēstule. ПОЛИЦИЯ ОТКАЗЫВАЕТСЯ УЧАСТВОВАТЬ В БЛОКИРОВКАХ И ВАКЦИНАЦИИ Открытое письмо копов Австралии 14 ноября 2020: С началом разного рода карантинов по COVID-19, покатившихся по всей планете, социальные сети наполнились роликами, в которых полицаи всех стран и народов занимаются противоправными действиями, нарушающими права и свободы граждан по случаю “пандемии”. Однако, похоже, по крайней мере в одной стране мира, как минимум, в полиции и в армии служат в том числе и хорошие люди, который видя, куда ведут планету, накатали своим начальникам коллективное письмо. Полностью с документом можно ознакомиться на сайте cairnsnews.org, а мы приводим его ключевые выдержки.

Atbildēt

Īsi un kodolīgi

06.12.2020. 20:43

»

Aģents, kurš nesadarbojās

Man liekas, ka vislielāko, kriminālo kaitējumu un vīrusa izplatību ļoti sekmēja šādi un citādi paziņojumi. Arī Kalviņš, mman liekas samuldēja par COVIDu nezinātniski...


Roberts Francis Kenedijs Jr., jurists, vides aktīvists, bērnu tiesību aizstāvis, nogalinātā ASV prezidenta Džona F.Kenedija brāļadēls. "Steidzamā kārtā gribu pievērst jūsu uzmanību vakcinēšanai pret COVID-19. Pirmo reizi vakcinēšanas vēsturē paredzēts, ka – tā saucamās jaunās paaudzes mRNS vakcīnas, iejauksies cilvēku gēnu darbībā. Šāda gēnu manipulācija pielīdzināma pretrunīgi vērtētajai pārtikas produktu ģenētiskai modificēšanai.‼ Neskatoties, ka masu mediji un politiķi šobrīd trivializē problēmu un muļķīgi runā par jauna tipa vakcīnu, kura ļaus atgriezties pie ”jaunās normālības”, vakcīna ir problemātiska gan no veselības viedokļa, gan arī no morāles un ētikas viedokļa. Tā ir problemātiska arī no iespējamo ģenētisko bojājumu viedokļa, kas – atšķirīgi no pašreiz izmantotajām vakcīnām – radīs neatgriezeniskas ģenētiskas izmaiņas Pēc mRNS vakcīnas saņemšanas, vakcīnas izraisītās blaknes nebūs iespējams ārstēt iepriekšējā veidā.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: