Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

trivialitāte

06.02.2013. 11:06

Savā acī SC baļķi neredz, bet cita acī (Vienotības) - redz skabargu!

Atbildēt

Vova

03.02.2013. 22:27

Politiskā apvienība "Saskaņas centrs" ir pārliecināta, ka informācijas publiskošana par tās domes priekšsēdētāja amata kandidāta Jurija Hadaroviča agrāko sodāmību tikai palielina "SC" izredzes iegūt pirmo vietu Liepājas pašvaldības vēlēšanās un sasniegt savus ambiciozos mērķus.,pauda

"SC" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators Valērijs Agešins -TĀTAD KRIMINĀLĀ KRĀSA ŠIEM VĒLĒTĀJIEM, šai partijai SC PATĪK, ka tik krievs. Arī urbanovičs būs svētīts - ja prot zagt, bet nesēž cietumā...

Atbildēt

Soņa

03.02.2013. 22:19

Latviešu vēlētājs, Lato, patiesi dažreiz vērtē un kauj nost savus blēžus, vēl vairāk, ja par tādiem tos pataisa latviešu un krievu prese. Visbiežāk pat ja ne pie kā nav vainīgi - savējos noēd bez maizes.

Krievi par savu cilvēku blēdībām nekad savējos "neaprej" un nenosoda. Mums ir zināma vēsture, ka krievam NAHAĻSTVO VTOROJE ŠČASTJE" (tas ir viņu pašu atzinums), korupcija un interešu konflikts ir piederīgs pie šīs "otrās laimes".

Urbanovičs būs mīļš un labs, ka tik slavē SC politiku, bet ja izdala (šķeļ) un cildina krievus krievus, ceļ saulītē. Par tādiem cildeniem "kadriem" SC kalpo ne viens vien latvietītis, ne viens vien urbanovičs. Un ievērojiet - šos putina ceļa netiešos gājējus - latviešus krievu vēlētājs neizbalso. Un tomēr ukraiņi, baltkrievi, poļi un daudzi citi Latvijas tautību vēlētāji aizvien vairāk norobežojas no SC - lindemaņu nodevīgās politikas un nevēlas, ka viņus pieskaita pie šis grupas - ko apzīmē ar jaunu sugu, kriminālu, tautas šķeltniecisku vārdu "krievvalodīgie".

Atbildēt

Anita

03.02.2013. 21:56

Ušakovs - Latvijas nodevējs, proti:
Uškovs ar dalību valodu referendumā nodeva Latviju, sašķēla Latviju, balsodams par okupācijas valsts valodas ieviešanu Latvijā kā otro valsts valodu, ar ko viņš degradēja sevi, pilnībā izsmēla sevi kā Latvijas patriots, parādīja, ka viņš ir naidīgs Latvijas valsts pamatiem, kalpo Putina naidīgajai propagandai.
Lielākā daļa krievu ir sapratuši, ka viņi ir un viņiem jābūt Latvijas, nevis Krievijas patriotiem, jādzīvo savai mītnes zemei, bet Ušakovs nodeva šīs Latvijas krievu intereses un šos krievus, Ušakovs parādīja, ka viņam Maskavas intereses ir pirmajā vietā, ar savu rīcību latviešos radīja jaunu mītu, ka it kā krievi Latvijā ir naidīgi Latvijai, kas nav patiesība. Bet Ušakova reklāma arī ir reklāma un nostrādā negatīvu emociju veidošanai.

Šāds cilvēks, kā UŠAKOVS, lai cik viņš būtu labs saimnieks, nevar un nedrīkst vadīt Rīgu, to jāsaprot ne tikai latviešiem, bet vairāk gan krieviem - Latvijas valsts interešu nodevējs nevar būt pie varas. Rīgā un visā Latvijā visām tautībām jābūt savas valsts patriotiem, Ušakovs ir nodevējs. Bez tam - Ušakovs Rīgā ir mafijas upuris, darbojas kā šlesera partijas ŠŠ un amerika ieliktenis.


Urbanovič - brauc labāk uz Abreni tur uzcelt komunismu vai sakārtot šo zemi, kuru Vaira un Kalvīti uzdāvināja okupācijas valstij. Tavas gudrības tur noderēs. Tu daudz ko labu runā, bet vienmēr uzkāpj uz Putina laipas, kura ir šautra un bīstama.

Neviens nenosoda Ušakovu kā krievu vai tevi kā čangalu, bet pēc būtības, uz kurieni jūs velkat Latviju.

Atbildēt

kas balso

02.02.2013. 17:51

zagļi par zagļiem, bomži par bomžiem

Atbildēt

ilmārs

02.02.2013. 11:52

nu skaidrs, ka zaglēni ir visi-gan labie, gan kreisie, gan tie, kas pa vidu. tieši tāpēc nav saprotams, kā LATVIETIS var balsot par SC. ar ko viņi labāki? laikam jau tik ļoti noilgojušies pēc vecajiem labajiem propagandas un demagoģijas laikiem....

Atbildēt

tautas paruna

02.02.2013. 10:41

Savā acī SC baļķi neredz, bet cita acī (Vienotības) - redz skabargu!

Atbildēt

50s

02.02.2013. 09:23

Meistars Lato!Tas rada ,ka Kremlis manipule ari ar latviesu medijiem!

Atbildēt

DD1

02.02.2013. 08:32

Gandarījums par to, ka apstiprinās Jūsu, L.Lapsas, objektivitāte, vērtējot politikas norises. Tieši Jūsu ieguldījums bija vislielākais, dažkārt par likās parspīlēts, veidojot hepeningu Zaķa un Kampara skandālu gadījumos. Man pietiktu ar faktiem un stingru Vienotības nostāju,- kungi aiziet ēnā, kas diemžēl Zaķa gadījumā nesekoja. Beidzot sagaidīju Jūsu kritiku arī SC Urbanoviča gadījumā, ceru, ka Jūs uzturēsiet nedziestosšu hepeninga liesmu. Man bieži liekas, ka daudzi mazāk spējīgi žurnālisti smeļas informāciju Pietiek un multiplicē to.

Atbildēt

ta, kāda partija

01.02.2013. 22:02

tādi velētāji, viņiem viņš ir varonis

Atbildēt

Latweets

01.02.2013. 20:44

ieskaitīts.

bet es nebrīnos. galu galā neliegsimies - liela daļa tikuši urbanoviča vietā darītu tāpat, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Lauku pāķis

01.02.2013. 20:18

kuri nu te vēl par morāli spriedelē...

Atbildēt

paija

01.02.2013. 20:07

SC vēlētājam , vairākumā krieviem jau nav lielas izvēles un vairums uzskata ,ka lai nu kadi, bet viņi aiztāv krievu intereses. Bet SC partija kopumā gan ir amorāla , jo var mēģināt iestāstīt, ka troksni sacēlušas latviešu partijas ,lai nomelnotu SC ka konkurentus. Tā LIepājā par SC mēra kandidatu izvirzīta agrāk sodīta persona. Kad par to rakstīja latviešu prese SC reakcija bija šāda-
Politiskā apvienība "Saskaņas centrs" ir pārliecināta, ka informācijas publiskošana par tās domes priekšsēdētāja amata kandidāta Jurija Hadaroviča agrāko sodāmību tikai palielina "SC" izredzes iegūt pirmo vietu Liepājas pašvaldības vēlēšanās un sasniegt savus ambiciozos mērķus.,pauda

"SC" Kurzemes vēlēšanu apgabala koordinators Valērijs Agešins

Atbildēt

...

01.02.2013. 19:38

Jāatzīst, lai gan Lato bieži sanāk labi raksti, tik precīzi un reālistiski raksti kā šis ir retums. Lieliski izdevies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: