Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Un

10.05.2020. 21:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Mīļais cilvēk, man nav ilūziju, kā tas būtu beidzies...


tomēr, mēs izdzīvojām.Ko darīt, veidojās viduvējību masa,kas tagad arī ir pie teikšanas, jo skaļāk kliedz un ir bez sāta,prot labi darbināt elkoņus un uz ceļiem bieza āda, bet tomēr...dzima un dzimst bērni, kuros varbūt atjaunosies labākie gēni.Nekad neko nevar paredzēt uz priekšu...bet varbūt Finkam bija taisnība, bet varbūt Jāņa Atklāsmes grāmatai būs...

Atbildēt

Uldis

10.05.2020. 12:34

»

to Pomeranču Vainadziņš

Lai šausmīgs gals nepiemeklētu latviešu tautu vēl kādā 1936. gadā, Ulmanis atlaida Saeimu, kurā toreiz prokremlisko izdzimteņu bija ne mazāk, kā šodien un Latvijai izdevās novilkt līdz 1940. gadam un latviešu tautai netikt pilnīgi iznīcinātai līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai. Par to krievi arī nobendēja...


"kerzoviki" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi koprofili homo pederastus sūdabrāļi, kā tu.

Atbildēt

to Pomeranču Vainadziņš

10.05.2020. 12:07

»

Pomeranču Vainadziņš

Mīļais cilvēk, man nav ilūziju, kā tas būtu beidzies...


Lai šausmīgs gals nepiemeklētu latviešu tautu vēl kādā 1936. gadā, Ulmanis atlaida Saeimu, kurā toreiz prokremlisko izdzimteņu bija ne mazāk, kā šodien un Latvijai izdevās novilkt līdz 1940. gadam un latviešu tautai netikt pilnīgi iznīcinātai līdz vācu atbrīvotāju atnākšanai. Par to krievi arī nobendēja izcilo latviešu tautas dēlu.
Pie pirmās iespējas, kad varēja vairs "nepalikt savās vietās" latviešu leģionāri katra krieva ģenētiskā atmiņā iedzina sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti.

Atbildēt

ASASAS

10.05.2020. 04:06

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>> cutt.ly/ayvKBZM

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.05.2020. 18:17

»

vispār

nebūtu jau palicis, ko drātēt.Pēc pirmā pasaules kara latvieši bija palikuši mazāk par miljonu.20 gadu laikā, protams, dzima bērni - pārsvarā 20to vidū .Variet izrēķināt, cik tiem varēja būt gadu?Nebija jau kam karot - 30 000 pret 220 000 pie robežas un 20 000 pēc bāzu līguma valsts iekšienē.Gribētos...


Mīļais cilvēk, man nav ilūziju, kā tas būtu beidzies.
Jautājums ir, kas labāk - šausmīgas beigas vai nebeidzamas šausmas? Tas, kas notika pēc tam, un apakš citādām dekorācijām rafinēti turpinās vēl joprojām - ja to toreiz zinātu, nedomāju, ka kāds būtu "palicis savās vietās".

Atbildēt

vispār

09.05.2020. 15:00

»

Pomeranču Vainadziņš

"Pretējā gadījumā mūs iznīcinātu tāpat kā iznīcinātas ir daudzas citas tautas, kas nevietā un nelaikā stājušās pretī milzu pārspēkam...


nebūtu jau palicis, ko drātēt.Pēc pirmā pasaules kara latvieši bija palikuši mazāk par miljonu.20 gadu laikā, protams, dzima bērni - pārsvarā 20to vidū .Variet izrēķināt, cik tiem varēja būt gadu?Nebija jau kam karot - 30 000 pret 220 000 pie robežas un 20 000 pēc bāzu līguma valsts iekšienē.Gribētos redzēt, kā gribētu savus dēlus 15,16,17 gados atdot karot.

Atbildēt

u meņā dokūmenti v porjadke

08.05.2020. 21:38

»

ha-ha

Tu taču visu zini, kas notiks labu laiku uz priekšu


neko viņš nezin, pat savas valsts vēsturi nezin un zeltu ir redzējis tik vien kā krustnešu sabūvētajos lūgšanu namos, kur šamajiem grēkus atlaiž pret atlīdzību.

Atbildēt

drīz uzzināsim

08.05.2020. 15:18

»

hi-hi

A kam vajadzīga birža


Vai nafta ir ēdama, jo ar to krieviem drīz nāksies aizstāt tehniskos palmu taukus

Atbildēt

to ha-ha

08.05.2020. 15:15

»

ha-ha

Tu taču visu zini, kas notiks labu laiku uz priekšu


Kā teica Krievijas domes virspidars, Volodins: "nebūs Putina, nebūs Krievijas". Varu paturpināt: "nebūs Krievijas, nebūs krievu pasaules". Par zeltu neuzzināsi, bet portālā agonia ru, par tuvākām Krievijas izredzēm, varēsi uzzināt diezgan precīzi. Ja nenoslinkosi un ieskatīsies, varam pēc tam apspriest pa punktiem.

Atbildēt

hi-hi

08.05.2020. 15:13

»

ha-ha

Tu taču visu zini, kas notiks labu laiku uz priekšu


A kam vajadzīga birža?
Vai zelts ir ēdams?

Atbildēt

ha-ha

08.05.2020. 14:17

»

to Muamars Kadaffi

Imperiālistiskais WWII nebija naudas pelnīšanai, bet gan visas cilvēces paverdzināšanai, ko bija saplānojuši boļševiki ar ASV cionistiem...


Tu taču visu zini, kas notiks labu laiku uz priekšu!
Un tu taču neesi idiots no Sarkandaugavas!
Paklau, man tāds pavisam viegls jautājums. Kāda rīt būs zelta cena biržā?
Tu taču neesi no stacionāra vai ...

Atbildēt

to Muamars Kadaffi

08.05.2020. 13:56

»

Muamars Kadaffi

Nevajag salīdzināt dažādas lietas un ietekmes sfēru svarīguma pakāpi, Polija piemēram bija nesalīdzināmi spēcīga par Somiju, bet to samala putekļos no abām pusēm. Somija tāpat netapa brīva un suverena valsts, to kontrolēja caur ārvalstu bankām un līgumiem. Starp citu, Somija jau bija iezīmēta PSRS ģērbonī...


Imperiālistiskais WWII nebija naudas pelnīšanai, bet gan visas cilvēces paverdzināšanai, ko bija saplānojuši boļševiki ar ASV cionistiem.
Ja Hitlera ģēnijs, izmisuma dzīts, nebūtu izdarījis preventīvu uzbrukumu un Staļins karu būtu uzvarējis 1941. gadā, pirmie, kā drausmīgā nozieguma līdzdalībnieki, būtu izgriezti tieši žīdi, jo tie ne īpaši iekļāvās krievu bidlomasā.

Atbildēt

to Pomeranču Vainadziņš

08.05.2020. 13:51

»

Pomeranču Vainadziņš

"Pretējā gadījumā mūs iznīcinātu tāpat kā iznīcinātas ir daudzas citas tautas, kas nevietā un nelaikā stājušās pretī milzu pārspēkam...


Ja tevi nebūtu pakaļā drāzuši tavas mammas, krievu garnizonu maukas, draugi, krievu militāristi un tu būtu nedaudz pamācījies skolā, tad, droši vien, tev būtu pieticis saprāta izlasīt Viktora Suvorova grāmatu "Akvārijs", kur bija diezgan daudz aprakstīts par Mannerheima līniju, par Somijas topogrāfiju, kas deva iespējas to izveidot un daudz cita.
Nekas, katra jūsu, fašistiskā izdzimteņa ģenētiskā atmiņā paliks jūsu senču - sarkanarmiešu aiz bailēm piepļūtītie kerzaviki, ko tiem nodrošināja latviešu varoņi - leģionāri.
Nosvini labi rīt, jo nākamo 9. maiju tev var iznākt svinēt ellē, Aleksandrova orķestra mūzikas pavadībā.

Atbildēt

Muamars Kadaffi

08.05.2020. 13:49

»

Pomeranču Vainadziņš

"Pretējā gadījumā mūs iznīcinātu tāpat kā iznīcinātas ir daudzas citas tautas, kas nevietā un nelaikā stājušās pretī milzu pārspēkam...


Nevajag salīdzināt dažādas lietas un ietekmes sfēru svarīguma pakāpi, Polija piemēram bija nesalīdzināmi spēcīga par Somiju, bet to samala putekļos no abām pusēm. Somija tāpat netapa brīva un suverena valsts, to kontrolēja caur ārvalstu bankām un līgumiem. Starp citu, Somija jau bija iezīmēta PSRS ģērbonī ar uzrakstu uz lentītes kā visas pārējās republikas, bet Staļinam nācās piekāpties, jo bija svarīgākas lietas darāmas.
Baltijas valstis pat apvienošanās nebūtu glābusi, jo rotšildu bankas pumpēja iekšā krievijā naudu, lai attīstītu bruņojuma ražošanu, protams traktorrūpnicu izskatā.
Lendlīzes ceļu no ASV gatavoja jau pirms bija sacies karš. Krievija kopā ar Angliju okupēja Irāku, pirms tam briti bija okupējuši Irānu, lai karam nodrošinātu degvielu un piegādes ceļus.
Tas viss bildi veido pavisam savādāku un redzams kā karš tika organizēts naudas pelnīšanai. Kā vienus tā otrus baroja ar viltus informāciju, ko sagatavoja trešie.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

08.05.2020. 13:03

»

Muamars Kadaffi

"Nav tikai neviena paša latviešu tautas ielikteņa...


"Pretējā gadījumā mūs iznīcinātu tāpat kā iznīcinātas ir daudzas citas tautas, kas nevietā un nelaikā stājušās pretī milzu pārspēkam."

Nu nez ...
Gaumes jautājums par to, kā kuram ir labāk - tikt iznīcinātam, atrodoties stāvus uz pakaļkājām, vai daudzus gadu desmitus tapt drātētam pakaļā sunīšu pozā.

Somi izvēlējās pirmo variantu, un notika brīnums.

Atbildēt

...

08.05.2020. 12:54

»

nū jau

70 - 80 miljoni uz elli aizsūtīto krievu dzimtcilvēku Putinam nebūs pa spēkam, drīzāk to pašu drīz likvidēs viņa organizētā noziedzīgā grupējuma paģeļņiki


Pirmkārt,Putins ir žīds.
Otrkārt,gaļas menedžeris ir radījums kas nezina neko par dvēseli,tikai par savu fizisko ķermeni,un arī ne visu.

Atbildēt

nū jau

08.05.2020. 12:36

»

...

Diemžēl pie varas ir tieši tādi gaļas menedžeri


70 - 80 miljoni uz elli aizsūtīto krievu dzimtcilvēku Putinam nebūs pa spēkam, drīzāk to pašu drīz likvidēs viņa organizētā noziedzīgā grupējuma paģeļņiki.

Atbildēt

to Q

08.05.2020. 12:31

»

Q

Tev taisnība žannas nav modē, tagad modē būt pederastam un būt par ārzemju saimnieku ķēdes kranci, kuru uzrīda jebkuram citādi domājošam, lai tādas žannas nekad neparādītos, jo suņi zin ko ēduši


Būs OK. Ikviens kremļa pakalpiņš, kurš balsojis kopā ar SC staļinistiem, komunistiem, krievu militāristiem - deģenerātiem, sātanistiem un pederastiem, nolādēs savas mātes, kas tos laidušas pasaulē. Apskaties pretvalstiskos balsojumus Saeimā!

Atbildēt

Muamars Kadaffi

08.05.2020. 12:26

»

Žulis

Par kādiem NATO okupantiem tu te runā?! Kad pēc "dziesmotās revolūcijas" pārkrāsotie komunisti veidoja patreizējo valsts pārvaldes sistēmu, nekāda NATO šeit nebija. NATO mēs iestājamies vēlāk. Iestājamies, nevis tikam okupēti!Kāpēc pārkrāsotā komunistu kliķe iestājās NATO un ES? NATO iestājās tādēļ, ...


"Nav tikai neviena paša latviešu tautas ielikteņa"

Ielikteni pašlaik ir tikai maksātspējīgajiem, latviešu tauta nav maksātspējīga un arī netaisās maksāt par politiku savā zemē. Tā nu patreiz ir izveidojies, jo okupācija tiesiski nav izbeigta, bet latvieši nav varmācīga tauta, kas būtu gatavi ar spēka metodēm izmainīt pastāvošo kārtību.
No saprāta viedokļa tas ir pareizi, tāpat kā K.Ulmaņa pēdējā uzruna tautai. Pretējā gadījumā mūs iznīcinātu tāpat kā iznīcinātas ir daudzas citas tautas, kas nevietā un nelaikā stājušās pretī milzu pārspēkam.

Atbildēt

to hm

08.05.2020. 12:23

»

hm

1945. gada beigās Anglijas premjerministrs Čerčils par Staļinu saka sekojošo...


Kad Čerčils pēc kara uz brīdi bija skaidrā un saprata, ka karojot pret Hitleru, ir pazaudējis impēriju, kur līdz tam nekad nebija norietējusi saule, viņa vārdi bija: "We killed the wrong pig" Ar to viņš bija domājis viskrieviskāko izdzimteni uz planētas.

Atbildēt

hm

08.05.2020. 12:18

1945. gada beigās Anglijas premjerministrs Čerčils par Staļinu saka sekojošo:
"Es personīgi nevaru izjust neko citu kā vislielāko apbrīnu par šo patiesi lielisko cilvēku, savas valsts tēvu, kurš miera laikā lēma savas valsts likteni, bet kara laikā - uzvarošo aizstāvi."
-----
Bez tam iesaku palūkoties komentāros, kurus raksta izcilības centra (Stratcom) pārsrāvji. Komentāros bieži vien katrs desmitais rakstītais patapināts no krievu valodas vai krieviski - kā šis -
"сливной бачок Скабеевы"
Viņi saņem aizsardzības resora naudu (nodokļu) un komentāros lamājas krievu valodā, pārkāpjot Valodu likumu. Te nu gan prasītos ne tikai nosodījums.

Atbildēt

to hm

08.05.2020. 12:13

»

hm

Я лично не могу чувствовать ничего иного, помимо величайшего восхищения, по отношению к этому подлинно великому человеку, отцу своей страны, правившему судьбой своей страны во времена мира и победоносному защитнику во время войны...


Piekrītu 42 miljoni paša sarīkotā kara kurtuvē samestās bezvērtīgās krievu bidlomasas, bija normāli, tikai kāpēc vajadzēja iznīcināt materiālās vērtības. Tos visus varēja norakt pašu izraktās tranšejās un pat lodes nevajadzēja, jo nākamie iepriekšējos būtu dzīvus apbēruši un basta.

Atbildēt

krievu kazarmā taisītam jauktenim

08.05.2020. 12:07

»

jaukteņi

Josifs Džugašvili nebija nekāds krievs. Jaukteņiem bieži vien arī galvās ir kas sajaucies


Osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, Josifs, bija visīstākais krievs. Tas domāja kā krievs, dzīvoja kā krievs un nosprāga kā krievs, savos izkārnījumos, mīzalos un vēmekļos un paši krievi to ir atzinuši par savu izcilāko sugasbrāli.
ieguglē: Имя Россия - Name of Russia pats pārliecināsies.

Atbildēt

:(:(:(:(

08.05.2020. 11:59

»

hm

Vēsturē būtu jālūkojas caur tā laika prizmu, nevis ar šodienas skatu...


Grandiozie Staļina nopelni tika panākti, izturoties pret esošo sabiedrību kā pret gaļu, kuru var upurēt gan stulbumam, gan ne- profesionālismam, bet tik un tā sasniedzot "grandiozus nopelnus". Vārdu sakot - jebkura lieluma upuri labi, ja vien sasniedz tirāna mērķi!

Atbildēt

:):):):):):)

08.05.2020. 11:54

»

ieteikums autoram

šeit būs ieteikums autoram. Proti, lūdzu pārlasiet savus gara darbus, pirms publicēt. Tas , par ko jūs cepaties - ir palicis zināms tikai jums, bet nevis lasītājam. nevajaga rakstīt ar "mājieniem" t.i. ar bezveidīgiem simboliem, tos nepaskaidrojot. Izlasot rakstu, nav saprotams par ko ir uztraukums...


Nē, es arī sapratu, par ko cepas autors un par ko ir uztraukums! Ja Jums nav - tad, iespējams, piederat pie tiem, kas uzšķērž vardi, meklējot dvēseli, un - ja neatrod, tad saka, ka dvēseles nav!

Atbildēt

Ritvars

08.05.2020. 11:13

Izskatās pēc atkarību klubiņa diskusijas.

Atbildēt

Ir tāda

08.05.2020. 11:05

»

Drausmīga jums aprobežotība!

Izlasiet, ja protat lasīt, 6. Saeimas deputāta grāmatu Starp dzirnakmeņiem, stulbums pāries


Izdota - Rīga 2000, iespiesta Talsu tipogrāfijā (Gundars Valdmanis, 2000).

Atbildēt

ieteikums autoram

08.05.2020. 11:04

šeit būs ieteikums autoram. Proti, lūdzu pārlasiet savus gara darbus, pirms publicēt. Tas , par ko jūs cepaties - ir palicis zināms tikai jums, bet nevis lasītājam. nevajaga rakstīt ar "mājieniem" t.i. ar bezveidīgiem simboliem, tos nepaskaidrojot. Izlasot rakstu, nav saprotams par ko ir uztraukums.

Atbildēt

Cyril

08.05.2020. 10:32

Уроды

Atbildēt

ha-ha

08.05.2020. 10:32

»

fakts

Ir tāda maza niansīte,cionisti valda kā Kremlī tā Briselē un Baltajā namā


ES un NATO kolaborantiem ir vajadzīgs lai noturētos pie varas.Ne jau velti ES un NATO štabos sēž kolaboranti t.i.bijušie komunisti,komsorgi un legālie okupācijas lobētāji.Bez ārzemju instruktoriem viņi valstī nav spējīgi valstī vadīt,viņiem nav svarīgi- Kremlis,Vašingtona,Brisele- svarīgi saimnieka bagātība,labvēlība un kontroles trūkums,lai varētu savu zemi izlaupīt,savu tautu iznīcināt,šķirot pēc savas perversās fantāzijas.

Atbildēt

fakts

08.05.2020. 10:08

»

Bestijas

Piesaukt Kremli, Briseli, žīdus, cionistus, sosrosistus un vēl kaut ko, tā ir "tautas ŠIZOFRĒNIJA", kad pie visa pēc 1990.gada 4. maija vainīga okupācijas nomenklatūra un nacionālo apvienību STUKAČI, kuri kurināja naidu un izlaupīja Latviju, nerakstīti izveidojot Ōrganizēto noziedzību, kurā ierāva arī...


Mēģināšu paskaidrot savādāk.Neapstrīdams ir fakts ka mūziku pasūta tas kam ir nauda.
Tālāk seko loģisks jautājums,kam pieder nauda,kas to drukā,kam visas valstis parādā.Ja valstis būtu parādā viena otrai tad būtu vienkāršs risinājums,nokvitojam un sākam no sākuma,tomēr tas nav iespējams.Laikam lieki piebilst ka visas centrālās bankas(augļotāji) ir privātas,valstu ietekme uz tām ir nulle.

Atbildēt

Bestijas

08.05.2020. 08:57

»

fakts

Ir tāda maza niansīte,cionisti valda kā Kremlī tā Briselē un Baltajā namā


Piesaukt Kremli, Briseli, žīdus, cionistus, sosrosistus un vēl kaut ko, tā ir "tautas ŠIZOFRĒNIJA", kad pie visa pēc 1990.gada 4. maija vainīga okupācijas nomenklatūra un nacionālo apvienību STUKAČI, kuri kurināja naidu un izlaupīja Latviju, nerakstīti izveidojot Ōrganizēto noziedzību, kurā ierāva arī lielas tautas masas - jo sliktāk, jo labāk.

Latvijas "okupants" - nauda un vara pašu rokām - "tiesikums vieniem - tiesiskuma bende vairākumam.

Atbildēt

tad jau putins psihiski slims

08.05.2020. 07:53

.................sarkanie nepadomāja...........
Vai Darka slima vai dievu izmanto politiski????????????????????????????????????????????
radio un tv līmenis gan ir skumjš

Atbildēt

Žulis

08.05.2020. 07:46

»

Q

Latvijai patlaban ļoti vajadzīga žanna d"Arka lai atbrīvotos no NATO okupantiem un ārzemju ielikteņiem valdībā, vajadzība ir nobriedusi, tikai nav harizmātiska vadoņa! cerams ,ka mums tāds parādīsies , citādi pēc gadiem 20, te vairs nebūs ko glābt, tautas iznīcināšanas tempi ir šausminoši, tas ,ko vācieši...


Par kādiem NATO okupantiem tu te runā?! Kad pēc "dziesmotās revolūcijas" pārkrāsotie komunisti veidoja patreizējo valsts pārvaldes sistēmu, nekāda NATO šeit nebija. NATO mēs iestājamies vēlāk. Iestājamies, nevis tikam okupēti!Kāpēc pārkrāsotā komunistu kliķe iestājās NATO un ES? NATO iestājās tādēļ, lai tautā un starptautiskajā sabiedrībā radītu ilūziju par PSRS okupācijas varas beigām un mānīgu drošību pret Krievijas militāru iebrukumu. Bez tam, dalība NATO caur Latvijas armijā augstās dienesta pakāpēs ieceltajiem PSRS armijas virsniekiem, Krievijas izlūkdienestam ļāva vairāk pietuvināties NATO militārajiem noslēpumiem. Arī šodien, no militārās stratēģijas viedokļa Latvija priekš NATO ir drīzāk slogs kaklā, nevis ieguvums.
Savukārt, Eiropas savienībā pārkrāsoto komunistu kliķe ievilka Latviju tādēļ, ka ES pēc savas būtības ir ļoti tuva PSRS. Atkrīt jebkādas nopietnas rūpes un atbildība par nacionālo ekonomiku. Pietiek tikai pildīt pavēles "no augšas" un izmantot dienesta stāvokli savas, savu radu draugu un partijas biedru personīgo kabatu pildīšanai.(Tieši tā pat kā PSRS laikos.) Dalība ES priekš komunistu kliķes dod ideālu iespēju integrēties RIetumu ekonomikajā struktūrā un vienlaikus nesodīti izmantot Latvijas valsti kā barošanās sili. Kas arī visus šos gadus tiek darīts.
Bet, kas attiecas uz tiem ārzemju ielikteņiem, tad mūsu valdošā kliķe amatos liek tādus ielikteņus, kādiem kungiem tā kalpo. Un par cik tā kalpošana notiek gan uz Rietumiem, gan Austrumiem, tad mums te ir to ielikteņu dažādība. Nav tikai neviena pašas latviešu tautas ielikteņa.

Atbildēt

hm

08.05.2020. 06:51

»

to hm

Viskrieviskākais izdzimtenis, kāds jebkad ir smirdējis uz Cilvēku planētas, ar nokaltušo roku un saaugušiem kāju pirkstiem, Staļins, pazaudēja 20 gadus gatavoto karu vienā dienā un ja ne ASV cionisti, kas pamatoti baidījās no atmaksas par līdzdalību kara gatavošanā, ar krievu pasaulīti būtu bijis cauri...


Я лично не могу чувствовать ничего иного, помимо величайшего восхищения, по отношению к этому подлинно великому человеку, отцу своей страны, правившему судьбой своей страны во времена мира и победоносному защитнику во время войны.
Šo par Staļinu saka Čerčils 1945 gada oktobrī Pārstāvju Palātā.
ASV plīdzība (lend-līze), kura pēc kara tika atmaksāta naudā atpakaļ ASV, tika sniegta : PSRS, Kanādai, Anglijai, Francijai, Ķīnai, Irānai.
Karā var labi nopelnīt!

Atbildēt

lauķis

08.05.2020. 06:00

»

Q

Tev taisnība žannas nav modē, tagad modē būt pederastam un būt par ārzemju saimnieku ķēdes kranci, kuru uzrīda jebkuram citādi domājošam, lai tādas žannas nekad neparādītos, jo suņi zin ko ēduši


Žannas nepalīdzēs,pašam jādara,jātiek vaļā no svešiem domu valdniekiem.Tāpēc jau katram pašam jātiek pie apziņas ka esi brīvs cilvēks,dabas daļa,Dieva daļa,ne raliģijas un partiju daļa.

Atbildēt

Q

08.05.2020. 05:35

»

lauķis

Žannas vairs nav modē,tagad modē senlatviešu dievs;a nu ka tu pats.Vispirms vergs jānokauj sevī,tad saulveži nebūs vajadzīgi


Tev taisnība žannas nav modē, tagad modē būt pederastam un būt par ārzemju saimnieku ķēdes kranci, kuru uzrīda jebkuram citādi domājošam, lai tādas žannas nekad neparādītos, jo suņi zin ko ēduši!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: