Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein767

11.11.2020. 17:42

Labdien, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus.
Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices(at)gmail.com vai WhatsApp: +4915758108767

* Vai jūs meklējat līdzekļus parādu dzēšanai?
* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es jums varu palīdzēt.

* Es varu jums piedāvāt aizdevumu līdz EUR 15 000 000.
* Jūs varat izvēlēties no 1 līdz 30 gadiem atmaksai.
* Jūs varat izvēlēties starp mēneša un gada atmaksas plānu.
* Elastīgi aizdevuma noteikumi.

Ja jūs interesē, sazinieties ar mani, izmantojot šo e-pasta adresi: | spotlightglobalservices(at)gmail.com | Vai WhatsApp: +4915758108767

Jums ir 100% garantija, ka aizdevumu saņemsiet šī aizdevuma darījuma beigās.

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs aizraujamies, lai finanšu iekļaušana tiktu skaitīta. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

Es

26.10.2020. 13:16

OK, OK, es izslēgšu to gaismu, ka jau kādam jādara

Atbildēt

Q

22.10.2020. 08:37

Sācies koalīcijas partiju terors Latvijas iznīcināšanā !

Atbildēt

“Krievu vakcīna”

22.10.2020. 05:44

»

Karote

Gobzems vismaz skandalē, Liepiņa aiziet, a Valaiņa kgs publicē, nez vai pat paša sacarētu, "norūpēšanos" par pašvaldībām.Un,pēc smaga darba tautas labā aiztec omulīgi iemalkot kapeju ( tā ap 3,50 tasīte) ērtos Vecrīgas zviļņos,kopā ar tiem pašiem "neliešiem" .Vai ne tā


Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.

Atbildēt

Genocīds

22.10.2020. 05:02

»

Karote

Gobzems vismaz skandalē, Liepiņa aiziet, a Valaiņa kgs publicē, nez vai pat paša sacarētu, "norūpēšanos" par pašvaldībām.Un,pēc smaga darba tautas labā aiztec omulīgi iemalkot kapeju ( tā ap 3,50 tasīte) ērtos Vecrīgas zviļņos,kopā ar tiem pašiem "neliešiem" .Vai ne tā


Savulaik Tečere teica, cik lietderīgi nākotnē atstāt cilvēkus Krievijā. Ja tagad ir nedaudz pāri somts miljoniem, tad uz to pusii et - liederīgi kādus piecus miljonus. Vai viņa arī par Latviju bija labākās domās? Tie paši komunisti, čekisti pie varas malko kapejas, tasīte 3.5 €. Kādam pa vidu arī sāp, tas kas notiek, kur mūs ved žīdu leviti un svešinieki kariņi ar dolārzīmēm katrā acī.

Ko tad valaiņi nepaspēja uzbūvēt, sakārtot un kas tik vēl nav jādara. Bet viss sākas ar tautas garu. Tas ir nokauts. Vispirms gars, tad ideoloģija, tad stratēģija ar tamtiku un tad ģeopoltika.


Kam tas viss, ja nokauts latvju tautas gars?

Atbildēt

Karote

22.10.2020. 02:04

Gobzems vismaz skandalē, Liepiņa aiziet, a Valaiņa kgs publicē, nez vai pat paša sacarētu, "norūpēšanos" par pašvaldībām.Un,pēc smaga darba tautas labā aiztec omulīgi iemalkot kapeju ( tā ap 3,50 tasīte) ērtos Vecrīgas zviļņos,kopā ar tiem pašiem "neliešiem" .Vai ne tā? :)

Atbildēt

latvāņu lumpenpenzionāres007

22.10.2020. 01:14

»

Latviešu penzionāra

sūrais gals


vājprātīgais klimakss.

Atbildēt

Latviešu penzionāra

22.10.2020. 00:50

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


sūrais gals.

Atbildēt

Uz zemi dodas "pravietis"?

21.10.2020. 23:00

»

Žulis

Mūsu "labā" valdība prot veikli slēpties aiz "slikto" pašvaldību mugurām. Kaut kā tiek "piemirsts", ka pašvaldība ir VALSTS SASTĀVĀ ESOŠAS administratīvi teritoriālas vienības pārvalde un valsts pārvaldes funkciju un pārvaldes uzdevumu izpildē pašvaldība PĀRSTĀV LATVIJAS REPUBLIKU UN IR MINISTRU KABINETA...


Tautā runā, ka no kosmosa uz zemi dodas "ekspedīcija" ar kosmosa kuģi, kura jau lidojot Zemes virzienā apmēram divus gadus, nepaiešot ne gads, kad būšot klāt, nolūkā uz zemes radīt jaunu dimensiju, kas nomainīs cilvēku likvidēšot korupciju un alkatību, sodīšot visus oligarhus, mantraušus, lielos zagļus OIK ieviesējus ministrus un citus ļaundarus. Kā būs ar pārējo tautu, ziņu nav. Saka ka šajā sakarā, ar "ekspedīcija esot iesūtījusi Covid 19, lai sāktu tautas tīrīšanu no nešķīstības. Te rīkojas arī Aldis, lai kaut ko darītu, nāktu pretī "ekspedīcijai". Kā ir patiesība, tauta klusē.

Atbildēt

Mieru

21.10.2020. 22:47

»

Kāds tur brīnums,

ja valsts kangaru oficiāli piekoptā politika ir GENOCĪDS


Notiek "pasaules karš" pandēmijas izpausmē.

Atbildēt

Kāds tur brīnums,

21.10.2020. 22:20

ja valsts kangaru oficiāli piekoptā politika ir GENOCĪDS!

Atbildēt

Žulis

21.10.2020. 22:04

Mūsu "labā" valdība prot veikli slēpties aiz "slikto" pašvaldību mugurām. Kaut kā tiek "piemirsts", ka pašvaldība ir VALSTS SASTĀVĀ ESOŠAS administratīvi teritoriālas vienības pārvalde un valsts pārvaldes funkciju un pārvaldes uzdevumu izpildē pašvaldība PĀRSTĀV LATVIJAS REPUBLIKU UN IR MINISTRU KABINETA PADOTĪBĀ kā arī savā darbībā vadās no VALDĪBAS PIEŅEMTAJIEM normatīvajiem aktiem.
Bet tas nozīmē tikai to, ka īstenībā VALDĪBA IR ATBILDĪGA par pašvaldību nespēju normāli pildīt tām iedalītās funkcijas.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

21.10.2020. 21:46

Interesanti, kāds labums (atskaitot vietējos ķeizariņus un to apkalpojošās svītas) ir no tām mazajām pašvaldībām?

Atbildēt

Papildinājums

21.10.2020. 20:54

»

Secinājums

Parazīts partijnieks valainis grūž sniegu


grūž dzeltenu sniegu un sūkā dzeltenas lāstekas?

Atbildēt

Es nekad neesmu ticējis nevienam politiķu solījumam

21.10.2020. 20:52

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

JāniS

21.10.2020. 20:10

Atvaino, V.Valaini, bet no priekšvēlēšanu kampaņā nosauktajiem darbiem Vecumnieku novadā nekas vēl nav pat iesākts.

Atbildēt

Secinājums

21.10.2020. 18:06

Parazīts partijnieks valainis grūž sniegu.

Atbildēt

ZZ$ mēsls Vitja

21.10.2020. 16:40

iesmirdējās.

Atbildēt

ja nejēdz saimniekot, tikai zagt...........

21.10.2020. 16:20

vēl nav elektrība atslēgta??????????????

Atbildēt

reptilis

21.10.2020. 15:47

Ko autors uztraucās par vienādām algām?! Visur taču sludina,ka ir liela nevienlīdzība....,nu tad izlīdzinās visus:)))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: