Menu
Pilnā versija
Foto

Labklājība

Ainārs Kadišs · 09.08.2022. · Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

19.08.2022. 15:01

Labklājība, bagātība-tas jau bija bolseviku, un arī tagadējās varas oficiālais mērķis, ko sludināja mass media rīta un vakarā. Redz, nekādas morales nevajag-var darīt katrs visu ko grib(zagt,raujt, grābt, utt..) jo morales tak vairs nav....

Atbildēt

Baiba Strautmane

17.08.2022. 00:50

Vārdi autoram uz pareiziem uzsvariem- paldies un tā turpināt vēlu, jo viss ir ikkatrs.
Mans personīgs secinājums- bagātajiem uzspiest músdienu ukraińu un krievu mārketinga metodes un mazliet demokratizēt tos būtu łauts, jo patiesība ir Vienkārša matemātika- ja kāds jelkādus resursus iegūst bez energijas ( darba) un “īpašu tehnologiju” izlietošanas, kaunināt vai vismaz ignorēt.
Ja kādam uz šīs pasaules ir ticis vairāk,vińš to ir nozadzis no kāda škīvja. Punkts un āmen ( smīnu)

Atbildēt

VEIDIS

14.08.2022. 12:48

»

Lata

Vai tad bagātība ir nosodāma? Šis raksts pauž - jā. Ja cilvēks ir turīgs, viñš tātad ir nelietis, bet viña sieva- pērkama lelle. Ne viens, ne otrs nav personības, pilnīgi izslēgts. Acīmredzot, tikai trūkumcietējs ir īstas iemīlēšanas vērts. Tikai mazturīgo mīl viña šarma, gudrības, talantu, visādu prasmju...


TU IEBRAUCI OTRA GRAVI , BAGATIBA , TURIBA NAV NOSODAMA , LATVIJA ARI IR BAGATA TURIGA , TACU JA UZMETAS HUNTA KAS TO IZTIRGO , VAI STARPNIEKI KAS UZ TO PELNA , BET PAREJIE NOSKATAS , TAD VAIRS NAV LABI . DOMA PLASAK . LASI VESTURI , SAKOT KA ANGLUSAKSI IZKAVA INDIANUS UN ATNEMA PILNIGI VISI , BET PATI PAMATNACIJA PALIKA VERGI UN TIKA SADZITI REZERVATOS. SALIDZINI , LASI , DOMA . VAI LATVIJA UN CITUR NAV TAS PATS.

Atbildēt

VEIDIS

14.08.2022. 11:38

NAU PASAULE NE BRIVAIS TIRGUS , NE BRIVIBA , ESAM PAR TO DISKUTEJUSI SAVA STARPA . UN NEKAD NEBUS. CILVEKS IR LIELAKAIS LAUNDARIS PASAULE , UN PATS SEVI IZNICINAS AR SARAZOTIEM IEROCIEM UN KIMIJU. ZEL , BET TA BUS. TAPEC BAUDIET KATRU MIRKLI NO SAVAS DZIVES.

Atbildēt

Lata

14.08.2022. 07:39

Vai tad bagātība ir nosodāma? Šis raksts pauž - jā. Ja cilvēks ir turīgs, viñš tātad ir nelietis, bet viña sieva- pērkama lelle. Ne viens, ne otrs nav personības, pilnīgi izslēgts. Acīmredzot, tikai trūkumcietējs ir īstas iemīlēšanas vērts. Tikai mazturīgo mīl viña šarma, gudrības, talantu, visādu prasmju -nevis viņa maciņa - dêļ.

Atbildēt

programmēt var tikai muļķi

13.08.2022. 09:44

varbūt nevajag tos lecināt par pabalstiem un subsīdijām, sanāk daugavpilī 90 % slimi, ne slimi, glupi, ne glupi

Atbildēt

Baumis

13.08.2022. 09:12

Paldies par rakstu!

Atbildēt

kadišu novads tups bija un paliek

12.08.2022. 09:43

skumji, ka nav smadzeņu domāšanai, tikai zubrilas

Atbildēt

nezālītis

11.08.2022. 19:16

»

pilnīgi pareizi

bet redz,atrodas ļautiņi,kas gatavi balsot par viņa partiju un viņu pašu.Ārprāts


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Janka

11.08.2022. 12:13

Diemzel valdība nedomā par savu galveno uzdevumu- rūpēties par savas valsts iedzīvotāju labklājību .Visi citi mērķi ir apšaubāmi.

Atbildēt

sociāli atstumtais

11.08.2022. 10:26

Ainār , tā vien (labi būtu , ja TIKAI šķistu )šķiet , ka šādi normāli , dabiski teksti uz cilvēku vairs neiedarbojas , jo daudzi ,,ļoti labi ,, jūtas - kā PERSONAS !

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

10.08.2022. 20:29

»

neeee

te iet runa par CCCP bēgļiem


Runa "iet" tikai tiem vatņikiem, kas runā tiešā tulkojumā no dzimtās krievu valodas.

Atbildēt

neeee

10.08.2022. 09:28

»

aaaa

fuj, nu kā nav kauna ukraiņu bēgļus šitā nosaukt


te iet runa par CCCP bēgļiem....

Atbildēt

gunars

10.08.2022. 08:39

»

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai...


Un viens no lielakajiem noziedzniekiem pret Latvijas valsti ir Slesers, kas tagad raujas pie varas. Ka ir ar tiem tukstosiem izsniegto uzturesanas atlauju krieviem pret ipasumu iegadi Latvija? Cik daudzi no viniem atbalsta karu Ukraina un smejas par musu letticibu? Paskataties un pastaigajieties pa Melluzu un Asaru rajoniem. Pilns ar krievu ipasumiem. Un tas viss ir Slesera nopelns. Vai tiesam mums ir tik isa atmina un nespeja vertet notiekoso???

Atbildēt

aaaa

10.08.2022. 07:41

»

neee

vajag ievest vēl pāris miljonu vatņiku: Tad un tikai tad būs kārtība


fuj, nu kā nav kauna ukraiņu bēgļus šitā nosaukt..

Atbildēt

V Smits

10.08.2022. 04:33

Jādibina Pārpilnības Ministrija un viss būs bumbās.Vēl tikai pa priekšu jāaiziet novēlēt.Vieglas smiltis visiem kāzu viesiem.

Atbildēt

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

09.08.2022. 21:01

»

plaģiāts no tematiskās literatūras

Blaumaņa literārā darbā taču barons neļāva zemniekam Andriksonam cirst paša tēva stādītus ošus, par ko bija neapmierinātība, ka neļauj zāģēt kokus. Tagad koku zāģēšanas brīvība it kā ir izcīnīta


Nebūtu jau žēl, ka paši tos kokus zāģētu savām vajadzībām, bet uzmetušies visūr par starpniekiem, izpārdod līdz tukša vieta. Nebūtu žēl, ja ministra dēls mazgātu ministrijas logus un nopelnītu, bet uzmetas tak par starpnieku un sadārdzina iepirkumu desmitkārt. Un tā sistēma strādā 100% visur.

Atbildēt

Žulis

09.08.2022. 19:25

Labs raksts. Cerams, ka kādam varbūt tas liks aizdomāties par tiem patērēšanas kulta ideāliem, kam viņš savā dzīvē ir sācis sekot.

Atbildēt

plaģiāts no tematiskās literatūras

09.08.2022. 17:30

»

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai...


Blaumaņa literārā darbā taču barons neļāva zemniekam Andriksonam cirst paša tēva stādītus ošus, par ko bija neapmierinātība, ka neļauj zāģēt kokus. Tagad koku zāģēšanas brīvība it kā ir izcīnīta.

Atbildēt

Saimnieka gars, ko iznīcināja okupācija un komunisti.

09.08.2022. 15:35

Vai mežu izzāģēšana ir labklājība, protams, kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai dabas resursu izpārdošana ir labklājība, protams, atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai valsts kases iztukšošana ir labklājība, protams, tikai atkal kādai grupai neliešu, kas nepazīst vārdus saimniekot un kauns. Vai okupanti okupētajā Latvijā spēj būt saimnieki, ja atnākuši izzagt, izpārdot un iznīcināt tos, kas sevi cenšas aizsargāt. Vai pilsētā dzimušie un augušie vispār jēdz saimniekot un radīt, ja nekad savā dzīvē nav saskārušies ar saimniekošanu. No komunistiem, čekistiem un okupantiem velti gaidīt saimnieka garu, pat ja tiem būtu labi nolūki, kas jau ir utopija priekš parazītiem n-tajās paaudzēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: