Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MK

07.11.2021. 17:37

https://www.youtube.com/watch?v EWdDStlnmxc&ab_channel ОстрыйУгол- vai pamanījāt šo spožo runu?

Levitam nekad kaut ko tādu nesasniegt.

Atbildēt

at bogdanovs123

07.11.2021. 16:33

Levita uzruna ir paraugs izcilai tukšvārdībai... Kaut kādi tukši saukļi, kas vispār neko nenozīmē un nekur neved.

Atbildēt

Jvcc

06.11.2021. 13:10

Liekedis labi ka pandemija savadak vel nezkas buutu sarunats

Atbildēt

Ojg

06.11.2021. 13:03

Ceru ka tas Ken’s nosprags no kovid jo talks jo trakak, Moska manu sievu ari vacietim apsolis

Atbildēt

ak prezident

04.11.2021. 18:30

Cilvēks uzstājās Glāzgovā. Kur bija sabraukuši (salidojuši? atvizinājušies) daudzi cilvēki, kuri Divdesmit Pirmajā gadsimtā (!) par varītēm gribēja tur būt klāt (par iespēju rīkot sanāksmes attālināti laikam neko nav dzirdējuši). E.L. palaida garām iespēju uzrunāt klātesošos tā, lai ko reālu pateiktu.
Ja man tur būtu jāuzstājas, es no tribīnes teiktu šādu uzrunu viesiem: cienījamie viesi! Kā labi atbraucāt/ atlidojāt? Vai nebija pārāk vientulīgi savos privātajos "džetos" ? (Nezinātājiem paskaidrošu- ārzemju presē var izlasīt, cik daudzi ieradās ar privātiem lidaparātiem. Par CO2 emisijām šajā gadījumā - paklusēts mutautiņā.) Un kā ar Grietiņu? Vai viņa atkal tika atvizināta ar "sūper dūper materiālu" laivu/kuģīti? kuram ekspluatācijā izmešu gan ir maz, bet kura materiāli, to izgatavojot, summā sastāda ... krietnu daudzumu. Pati tak kājām vai ar riteni turp neripinājās (ģeogrāfija traucē: jūra, kā nekā, atdala Skotiju no dzimtās Zviedrijas. Bet tas nu tā.) Liekulība augstākajā pakāpē!

Atbildēt

skaidroju idiotam

04.11.2021. 15:34

»

ToTo

Latvījā vēl aizvien turpinās iedzīvotāju skaita samazināšanās. Latvija arī noveco. Latvija ir pēdējās vietās pēc pārticības rādītājiem Eiropā.Tādā veidā turpinot izpildīsim super"zaļo" kursu ar uzviju. Levita sapnis! Mūldētājs Levits varētu pieminēt savā runā Rietumu pasaules ārprātīgo, neprātīgo patērnieciskumu...


Kad gāzes katlu māju pārbūvē par šķeldas koģenerācijas staciju, tiek ievērots zaļais kurss un pie viena samazinās siltuma cenas.
Jābūt galējiem idiotiem, mūžīgi dedzināt gāzi, barojot krievijas militāri rūpniecisko kompleksu un pašiem tāpēc tērēt miljardus aizsardzībai, ja daudz racionālāk ir atrisināt krievijas problēmu un pēc tam dzīvot mierā un pārticībā.

Atbildēt

ToTo

04.11.2021. 15:08

Latvījā vēl aizvien turpinās iedzīvotāju skaita samazināšanās. Latvija arī noveco. Latvija ir pēdējās vietās pēc pārticības rādītājiem Eiropā.Tādā veidā turpinot izpildīsim super"zaļo" kursu ar uzviju. Levita sapnis! Mūldētājs Levits varētu pieminēt savā runā Rietumu pasaules ārprātīgo, neprātīgo patērnieciskumu. To samazinot kaut par 1% mēslu kļūtu būtiski mazāk. Levits ir Rietumu lielvaru pakalpiņš, lielam ērglim acī neknābs, vēl samīdīs.

Atbildēt

to idiots

04.11.2021. 14:16

»

Skeptiķis

Paiders pareizi raksta, ka zaļais kurss ir pēdējais neokoloniālisma gārdziens.Mēģinājums saglabāt Rietumu kundzību ja ne ar varu, tad ar viltu.Un cik nožēlojami stulbai un niecīgai ir jābūt Latv ijas tā sauktajai elitei, lai to neredzētu un nesaprastu? kādreiz man likās, ka ļoti neieredzu komunistus...


Zaļais kurss, tas ir nāves spriedums Irānas un Venecuēlas fašistiskiem petrokrātiskiem režīmiem un krievijai, tikai Vācija, nomainot savas ogles pret importēto dabasgāzi un, atsakoties no atomenerģijas, bet Baidens, graujot savas valsts enerģētisko nozari, kas uzrāva naftas cenas no 20 - 80 dolāriem, tā ļaujot Krievijas Pederastijai no guļus stāvokļa uzrauties jau uz ceļiem, pārpratuši zaļo kursu. Visas Vācijas ogļu TEC gaisā izmeta mazāk CO2, nekā taigas ugunsgrēki un kamēr tur nebūs ieviesta ārējā pārvalde, tie nerimsies.

Atbildēt

Skeptiķis

04.11.2021. 11:35

Paiders pareizi raksta, ka zaļais kurss ir pēdējais neokoloniālisma gārdziens.Mēģinājums saglabāt Rietumu kundzību ja ne ar varu, tad ar viltu.Un cik nožēlojami stulbai un niecīgai ir jābūt Latv ijas tā sauktajai elitei, lai to neredzētu un nesaprastu? kādreiz man likās, ka ļoti neieredzu komunistus. Sobrīd saprotu, ka tā bija tikai viegla nepatika, salīdzinot ar to, ko jūtu pret šo klīķi. Amorālo Koalīcijas dzīvnieku bars ir pelnījis, lai tauta pret viņiem iziet ar ieročiem!Viņiem nedrīkst ļaut aizbēgt nesodītiem!

Atbildēt

Aizlokomotivesskrienošiem

04.11.2021. 10:40

Man tāda sajūta, ka dažiemm labiemm pie varas "aizpārpratumanokļuvušiem" jau ir iemontēti čipi... :). P.s. Varbūt es kļūdos, un pie vainas ir kāda kaite, piemēram tāda, kas saistīta ar īstenībai neatbilstošām idejām un halucinācijām, ar apgrūtinātu realitātes uztveri, samazinātu spēju just emocijas, vienaldzības sajūtu, apātiju, atmiņas un koncentrēšanās spēju traucējumiem, grūtībām veidot loģiskas asociācijas...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

04.11.2021. 10:28

»

Uldis

Zaļais kurss ir neizbēgams un būs ekonomiski pamatots. Jau šobrīd Austrālijā, kur daudz saules un lieli klajumi, kur iekrieties vējiem, saules un vēja enerģija iekabina fosīlajiem. Nav pieļaujams, atsaucoties uz mītiem par globālās sasilšanas, kur cilvēka ietekme ir praktiski nemanāma, katastrofiskām...


Salīdzināt kontinentu ar mazu valsti nav prātīgi, un ne tikai saulaino dienu skaita dēļ vien.
Pasaules baidena eksorta autokolonna vien esot bijusi labs zaļās politikas "paraugs". To, ka zicpriekšsēdētāji lielā vecumā mēdz aizsnausties, mēs zinām jau no "Zelta teļa".

Atbildēt

HA

04.11.2021. 09:09

Efekts ir jāpanāk un piecgadi vienā gadā.
Vairāk stulbo staķīšu Rīgas ielās un pa tām jāstaigā ar uzvilktiem dubultpurniem.

Atbildēt

Septindesmitajos biedeeja ar big freeze

04.11.2021. 07:49

Bija taads Time magazine vaaks. Cikli ciklos- Charvatova, Milankovichs u. C.

Atbildēt

rttrtrtrrtr

03.11.2021. 22:35

pūkainā tūūbherha 2

Atbildēt

taču r4edzat, kas ES naudu grib izzagt un mums uzlikt OIK

03.11.2021. 21:07

vieni un tie paši sarkanie tulpju anši pudenciju dēli

Atbildēt

Pilsonis

03.11.2021. 19:46

Nekad nebiju domājis, ka Latviju starptautiski pārstāvēs manā skatijumā pilnīgs bezsmadzeņu idoits, kurš cīnīsies ar “klimata pārmaiņām”. Klimats uz planētas Zeme ir nepārtraukti mainījies jau miljardiem gadu, un mainās ik katru diennakti par 20-30 grādiemz. No tā neviens augs vai dzīvnieks nemirst. Pirms 30 gadiem tie paši ANO IPPC pseidozinātnieki auroja par globālo sasilšanu, ka 2000.gadā Himalaju ledus izkusišot un Antarktīdā ledāji, kad appludināšot pasaules piejūras pilsēta, Ņujorku un ANO mītni. Nu ne izkusa, ne apludināja, Zeme kā turpināja Saulē sasilt pa dienu un atdzist pa nakti, tā turpina joprojām. Tad alktīgie klimatologi izdomāja propagandēt jaunu baiļu teoriju “globālās sasilšanas” briesmu vietā: “klimata pārmaiņas”. Pēc tam es vairs šos ioditus galvā kādu laiku neņēmu. Līdz tādi Leviti sāk kā papagaiļi kladzināt “klimata pārmaiņas, klimata pārmaiņas, ak šausmas, bēgam, cīnāmies pret!”. Pret ko šie dīvaiņi grib cīnīties? Vai mēģināt ietekmēt ar savu dumjo rosību gigantisko kodoltermisko reaktoru virs mūsu planētas debesīm, kas ik brīdi nogādā uz Zemi 1000 reižu vairāk siltuma nekā visa cilvēce spēj saražot, sadedzinot ogles, naftu, atomu? Nožēlojamais cilvēciņš laikam nav labi mācījies skolā ne fiziku, ne ķimiju, ne matemātiku. Tukšmuldētājs.

Atbildēt

Arvids

03.11.2021. 19:39

Let's go, Dzeni!!

Atbildēt

labvēlis

03.11.2021. 19:24

"...Pakārt!..."..."...Pļūtīzers..."...pie tam 100% n-tajā pakāpē!!!

Atbildēt

reptilis

03.11.2021. 16:13

Sajutos ,kā skolas gados PSRSā:)))...PSKP partijas kongresos ,kad iznāk pirmrindnieks un apņemās piecgadi izpildīt 2 gados...:)))

Atbildēt

Uldis

03.11.2021. 15:38

»

Roza Luksemburga

Vai vinsh kadreiz ir aizdomajies, ka reali zalais kurss izpaudisies uz iedzivotajiem? Cik maksas apkure, elektriba un degviela un attiecigi visas preces? Par elektroauto , to piesarnojoso efektu un nerealo cenu labak neizteiksimies. Nezinu ka, bet senie romiesi ar auto nebrauca, bet klimats viduslaikos...


Zaļais kurss ir neizbēgams un būs ekonomiski pamatots. Jau šobrīd Austrālijā, kur daudz saules un lieli klajumi, kur iekrieties vējiem, saules un vēja enerģija iekabina fosīlajiem. Nav pieļaujams, atsaucoties uz mītiem par globālās sasilšanas, kur cilvēka ietekme ir praktiski nemanāma, katastrofiskām sekām, rīkoties, kā Baidena administrācijai, kas grauj naftas un gāzes nozari tā, ka Baidena valdīšanas laikā, naftas cena ir izaugusi četrkārt.
Vēl vairāk samazinoties saules paneļu cenām un augot to efektivitātei, solārā enerģija kļūs par dominējošo pasaulē. Jau krietni sen tika apstiprināts, ka Arizonas tuksnesis varētu nodrošināt ar elektrību visas ASV, bet Sahāra Eiropu.
Elektromobiļi noteikti gandrīz pilnībā izspiedīs automobīļus ar iekšdedzes dzinējiem, jo to ekspluatācija ir nesalīdzināmi lētāka un praktiski nav jāremontē. Mūsu autobraucējs un konstruktors Andris Dambis rakstīja, ka ar elektrību, kas saražota no 1l benzīna, ar elektromobili var nobraukt krietni lielāku attālumu, tikai kurš tad ražo elektrību no dārgā benzīna.
Protams, "klimata šabašs", kur sabrauca idioti, šarlatāni, demagogi, bet pretīgais korumpētais večuks, Baidens, kārtējo reizi aizsnaudās, bija ne tikai lieks, bet pat kaitīgs.

Atbildēt

meta

03.11.2021. 13:26

Glāzgovā, kur notiek ANO klimata konference, Egils Levits bija viens no spilgstākiem runātājiem. kurš piepildīja konferenci ar klauniski tukšām pļāpām jeb "bla, bla, bla".

Atbildēt

Nàcijas tévs

03.11.2021. 12:04

»

Dings

Es nekad neesmu sapratis, priekš kam Latvijas prezidentam, kuram nav vispār nekāda nozīme starptautiskajās attiecībās, diplomātijā un globālajā politikā par nodokļu maksātāju naudu braukā uz klimata konferencēm, ANO asamblejām, NATO samitiem, Japānas imperatoru ģimenes kāzām? Nu priekškam? Lai pusebrejs...


braukà pa pasauli un izlaiz paràdzimes iekilà nekustàmos ipasumus,bet aizdevuma naudinu bezjédzigi notrallina kopà ar savu svïtu. Tà visa ir nodoklu maksàtàju naudina.Sim lapsenu midzenim tuvojas krahs.

Atbildēt

Ierēciens

03.11.2021. 11:35

Dienvidpolā ledus plešas, Saules aktivitāte krītas, bet stulbeņiem- sasilšana.Tici zinātnei, bet ne savām acīm, vai ne? Rietumi ar savām kvotām mēģina glābties no neizbēgama zaudējuma 3.pasaulei un izbraukt uz tās rēķina. nesanāks.

Atbildēt

Kgb Prezidents

03.11.2021. 11:29

Esmu tik tups,ka nesaprotu, ka tauta par mani ierēc. Tauta saprot, ka viss zaļais murgs ir tikai bizness uz mūsu rēķina un mākslīga dzīves līmeņa pazemināšana. Un laucinieki izies ar bisēm un karabīnēm tad, kad viņiem mēģinās atņemt auto.Zaļās cūkas tiks izķidātas un izrautas zarā. Tauta nav tik stulba un nevēlas nosalt kā Teksasā un Vācijā. Zaļais kurss ir iebraucis dirsā.Tas ir redzams katram, kurš neizliekas stulbs kā Levits

Atbildēt

Kamēr šis kundziņš vien veģetēs uz citu kakla

03.11.2021. 11:17

"Pirmais, kas uzreiz duras acīs, ir tas, ka konferences rīkošanas laiks iekritis nelaikā. Ne tikai tāpēc, ka pasaules uzmanība no klimata jautājumiem ir pārbīdījusies uz kovida problemātiku, bet galvenokārt tā dēļ, ka gāzes cenu astronomiskais lēciens ir daudziem atvēris acis uz to, uz ko vēl pavisam nesen viņi pat negribēja skatīties. Proti, uz to, ka par visiem tiem ar vieglu roku dotajiem solījumiem - atteikties no ogļu enerģijas, atomelektrostacijām, pilnībā pāriet uz elektromobiļiem un līdz 2050. gadam nodrošināt klimatneitralitāti - būs arī jāmaksā. Turklāt nevis ar kaut kādu mistisku “zaļo” fondu naudu, kura “tāpat caur zinātni un jaunām tehnoloģijām” atgriezīšoties ekonomikā ar uzviju, bet gan no paša personīgā maka, maksājot par siltumu, transportu un visu pārējo. Kā parasti līdzīgos gadījumos, viens skatījums ir tad, kad var abstrakti spriedelēt par augstām matērijām labi apmaksātās konferencēs, bet pavisam cits, kad šīs “augstās matērijas” nolaižas uz zemes un iegūst pavisam taustāmu, sadzīvisku veidolu."

Atbildēt

Roys

03.11.2021. 10:55

Galvenais Varonis, Dostojevska grāmatā "Idiots"

Atbildēt

kaķa smiekli

03.11.2021. 07:08

»

goda lieta

ieliec levitam piekto minusu,es ieliku ceturto


Bet es ieliku deviņdesmito :)

Atbildēt

Roza Luksemburga

02.11.2021. 23:29

Vai vinsh kadreiz ir aizdomajies, ka reali zalais kurss izpaudisies uz iedzivotajiem? Cik maksas apkure, elektriba un degviela un attiecigi visas preces? Par elektroauto , to piesarnojoso efektu un nerealo cenu labak neizteiksimies. Nezinu ka, bet senie romiesi ar auto nebrauca, bet klimats viduslaikos palika daudz siltaks, tad sekoja mazais ledus laikmets 16-17. Gs un tad atkal cikliska iesilsana no 19.gs beigam.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

02.11.2021. 23:11

Levita kungs ir prasmīgs demagogs, bet ar aritmētiku viņam ir šavki:
"Siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomi uz vienu iedzīvotāju ir sarukuši gandrīz par trešdaļu salīdzinājumā ar 1990. gada līmeni."
Bet mums arī iedzīvotāju skaits ir sarucis par 1/3. Tātad izmešu daudzums, ko saražo Latvija, ir sarucis par 2/3 un mēs jau esam visus plānus pārpildījuši, vai arī par to 1/3 Levita kungs ir atkal samelojies?

Atbildēt

Joske

02.11.2021. 22:18

Žīds ar savu bandu - Teikmani, Kūciņu un Co ceļo apkārt, rij un muld. Grāmata Nāve laba, gaidam par Valstsgribi. Jātaisa impīčmentu!

Atbildēt

Feiss

02.11.2021. 21:34

Cik tukši!!!

Atbildēt

NIKANIS

02.11.2021. 20:42

Latvija ir viena no labākajām, ja ne labākā pasaulē CO izmešu samazināšanā, loģiski būtu ja mums par to samaksātu kā kompensāciju tie, kas šos CO rādītājus veido - rūpnieciskās valstis, bet nē, mums vēl jādara pasaules plaušas labākas uz viņu rēķina par saviem līdzekļiem

Atbildēt

Spļāviens sejā

02.11.2021. 20:36

Latviju pārstāv bezsmadzeņu radība deģenerāta ampluā !

Atbildēt

Fēlis

02.11.2021. 19:53

Jābūt pārāk augstprātīgam, vai arī pilnīgam muļķim, kas ir gandrīz viens un tas pats, lai iedomātos, ka cilvēce spēj ietekmēt klimatu. Visa tā šņaga ir vienīgi biznesu pārdale un nožēlojami ka mūsu vadība piedalās tās afēras atbalstīšanā.

Atbildēt

Grētas faniem

02.11.2021. 19:28

Mūsdienu teletūbiju faniem izglītībai: www.youtube.com/watch?v 3HxdJzJLqj8

Atbildēt

Najā

02.11.2021. 19:19

Globālā sasilšana un atdzišana par 10-20 grādiem notiek katru dienu, kamēr Zeme griežas ap Sauli, un neviens no tik dramatiskām klimata pārmaiņām diennaktī nemirst. Skaļie bļāvēji ir zila gaisa “kvotu” tirgoņi, miljardu fondi, kas pelna uz cilvēku bailēm no neprognozējamajiem laika apstākļiem un dabas untumiem. Žurnālisti - meklējiet, kam tas ir izdevīgi sēt baiļu atmosfēru, zombēt mūsu bērnus skolā ar to ka CO2 esot gluži vai inde.

Atbildēt

risinājums

02.11.2021. 17:58

»

motorhead 1916

Par CO2 nezinu, bet par metaana daudzumu shis ir personiski atbildiigs. BEZD paar meeru


Dibenā korķis,degunā knaģis,uz mutes skočs,problēma atrisināta,pasaule glābta,gāzu emisija samazināta vismaz par 1%.

Atbildēt

motorhead 1916

02.11.2021. 17:45

Par CO2 nezinu, bet par metaana daudzumu shis ir personiski atbildiigs. BEZD paar meeru!

Atbildēt

Dings

02.11.2021. 16:48

Es nekad neesmu sapratis, priekš kam Latvijas prezidentam, kuram nav vispār nekāda nozīme starptautiskajās attiecībās, diplomātijā un globālajā politikā par nodokļu maksātāju naudu braukā uz klimata konferencēm, ANO asamblejām, NATO samitiem, Japānas imperatoru ģimenes kāzām? Nu priekškam? Lai pusebrejs pats braukā pa savu pensiju vai prezidenta algu!

Atbildēt

voila

02.11.2021. 16:46

»

Cyril

Demogrāfiskajai pārejai (1960-2050) ir vairāki stabili destruktīvi satelīti (pavadoņi, miesassargi). Tie ir relatīvi atsevišķi tendēti procesi. Tie sākās un virzās kā patstāvīga secīgu darbību virkne tajā pašā laikā, kad sākās un virzās demogrāfiskā pāreja. Patiesībā procesu patstāvība ir nosacīta. ...


piekrītu,ka tā notiek, tikai kādēļ cilvēce ignorē savu veselo saprātu un loģiku.Reizēm šķiet, ka pasaule darbojas pēc kāda, jau iepriekš izstrādāta un negrozāma, scenārija un t.s. brīvā griba vispār nepastāv..

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.11.2021. 16:37

»

...

Tā aiztaurējies ka nav pamanījis energoresursu cenu kolapsu visā pasaulē


Labs arguments. Pirmkārt visa pasaule nav tikai tās valstis, kur pašam kremlim vai tam simpatizējoši biedri kontrolē gāzes un naftas krājumus. Visdziļākajā bedrē, šajā ziņā ir Vācija, kura protams vēl nelīdzinās deokupācijas neskartajai Latvijai, bet izmisīgi centās nonākt līdz tādam līmenim.

Atbildēt

Uldis

02.11.2021. 16:09

Tas, ka morālie kropļi: Dombrovskis, Kampars un visa Vienotība, uzblieza ar gāzi darbināmu TECII 2. kārtu, nekādi mūsu "zaļumu" neapstiprina un tas, ka OIK beneficiāri, pateicoties patērētāju vērienīgai aplaupīšanai var atļauties neracionāli izniekot koksnes resursus, arī.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

02.11.2021. 15:43

Ko var gribēt, ja pat eiropā Latvijas vārdu nelietīgi valkā komunisti un okupanti. Bet uz vietas varu sagrābusī raibā kompānija, Latviju izmanto kā Noāsa plostu, savas un tikai savas izdzīvošanas nodrošināšanai.

Atbildēt

Es

02.11.2021. 15:12

»

nu Ļevit

Tu nu gan esi mudaks, pļūteklis un parazīts


Domāju, ka iesauku Pļūts smuki safrizētajam Danielam ir jāatņem. Ir labāks nēsātājs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: