Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:37

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Latvietis

04.02.2020. 14:09

Atbalstu NA priekšlikumu, lai beidzot iestātos zināma normalitāte Latvijā. Pilsoņiem (vēlētājiem) ir jāzin latviešu valoda (ir nedaudz izņēmumu). Ja sveštautieši arī 30 gadus pēc neatkarības atgūšanas netaisās kaut drusciņ iemācīties valsts valodu, vajag iet vēl radikālākus ceļus. Slāvi turpina izrādīt necieņu pret valsti kurā dzīvo un pret tās valodu.

Atbildēt

H.K.

28.01.2020. 14:28

Palasiet komentarus... jums pasiem nav kauns par to, cik esat launi !? Latvietis ienist visus un pat citus latviesus... Kada tauta- tada valsts

Atbildēt

Ada

28.01.2020. 14:26

»

Viedais

Raivim, jeņķiem un lielkrieviem ir viena kopīga īpašība - ar varu uztiept mīlestību. Ja pēdējie savas ambīcijas pastiprina ar kodolieročiem, tad raivjveidīgo spēks ir ārvalstu uzpūsts un var plīst vienā mirklī


Ja, visi slikti, bet latviesi - engeli! Latviesiem visvairak jakaunas par nodevibu, mantkaribu, ljaunumu un skaudibu, ar ko tie savu valsti ved uz iznicibu!!!

Atbildēt

Ada

28.01.2020. 14:24

Latviesi ir zagli, kas izzaga un izpardeva savu valsti!! Kada nozime, kada valoda bus tas reklamas!? Kaut kiniesu! Rezultats tapat bus tads pats, ka vienmer. Spiedis uz nacionalistu jutam, visi sabalsos par vecajiem kretiniem, lai tik pie varas netiktu krievi, un Latvija driz izputees no savu tautieshu mantkaribas!!!

Atbildēt

bratka

26.01.2020. 09:44

Visiem pilsoniem ir jāzin valsts valoda,ja kurš ir nopircis pilsonību tad viņam ir jaatņem,90.g.tirgoja pilsonību Dobelis,godmanis.

Atbildēt

Gatis

23.01.2020. 23:06

»

Deģenerāt, žīdu cionist, tu NA kroplā atvase

kopā ar izdzmteņiem no Saskaņas. Izdzimteņi no Saskaņas ir tādi pat izdzimteņi kā no NA


Tu pat neapzinies to, ka esi garīgi atpalicis. Tāpēc, labāk nemaz nesmird.

Atbildēt

Viedais

23.01.2020. 13:45

Raivim, jeņķiem un lielkrieviem ir viena kopīga īpašība - ar varu uztiept mīlestību. Ja pēdējie savas ambīcijas pastiprina ar kodolieročiem, tad raivjveidīgo spēks ir ārvalstu uzpūsts un var plīst vienā mirklī.

Atbildēt

Citāts

22.01.2020. 16:59

Politiķu dialogs:
Viņš: mani sauc Raivis, esmu politiķis, godīgs.
Viņa: mani sauc Aņka, esmu prostitūta, nevainīga.

Atbildēt

formula

22.01.2020. 16:26

Dzintariņš un latvju tautas draudzene kremļa čeburaška aņka ! Jauki ! Ka tik bablo nāk šim tautu dēlam !

Atbildēt

Deģenerāt, žīdu cionist, tu NA kroplā atvase

22.01.2020. 14:21

»

nezināji defektīvais?

Ka čekas projekts, Vienotība, kopā ar savas sugas brāļiem, SC, preža amatā ielika krievu militārista atvasi, Citadeles valsts nozagšanas megaafēras līdzdalībnieku, Vējoni...


kopā ar izdzmteņiem no Saskaņas. Izdzimteņi no Saskaņas ir tādi pat izdzimteņi kā no NA.

Atbildēt

Aha!

22.01.2020. 14:18

»

lauķis

Es piedodu tavas lamas,jo,tu nesaproti ko dari,tev ir izskalotas smadzenes


Roberts zīle arī ir ebrejs, bet politikā viņš kā ebrejs ir žīdu cionists.

Atbildēt

ha-ha

22.01.2020. 11:42

Dzintar, labāk sāc ar sevi!
Visās iepriekšējās un tagadējās ministrijās ir izveidoti "departamenti", kas latviskā mēlē nozīmē - nodaļas. Un tā jau 30 gadus nacionālisti departamē un vienlaicīgi iestājas par latviešu valodu.
No malas raugoties - humors. Sevišķi jau paši nopietnām sejām stāsta, ka viņiem svarīgs viss latviskais.


Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 10:53

»

to lauķis

Tu, deģenerāt, fekāliju stumdītāj un fašistu padla, Ždanoka, esiet kā brālis un māsa


Es piedodu tavas lamas,jo,tu nesaproti ko dari,tev ir izskalotas smadzenes.
Žīdu īpatsvars SC un NA ir līdzīgs,vieni brēc ka fašisms atdzimst,otri brēc ka krievi nāk,bet abi kopā grauj Latviju.

Atbildēt

nezināji defektīvais?

22.01.2020. 10:44

»

Raivis Dzintars un Roberts Zīle, Ināra Mūrniece

šie noziedznieki aktīvi virzīja VP amatā žīdu cionistu, bij. ET tiesnesi, dzīvnieku ar “valstsgribu” . Levitu. Noziedzniekam, cionistu žīdam VP E. Levitam, bij. ET tiesnesim nebija šķēršļu atgriezt 13. Saeimai pārskatīšanai 2020. gada valsts budžetu, jo nebija ņemts vērā likums par mediķu algu palielināšanu...


Ka čekas projekts, Vienotība, kopā ar savas sugas brāļiem, SC, preža amatā ielika krievu militārista atvasi, Citadeles valsts nozagšanas megaafēras līdzdalībnieku, Vējoni?
Skaties, krievu garnizonu slampas bērns, ka tevi kopā ar Zatleru, Dombrovski, Pabriku un Bordānu, pirmos nepakar!

Atbildēt

to lauķis

22.01.2020. 10:34

»

lauķis

Saskaņa un NA ir dvīņu partijas


Tu, deģenerāt, fekāliju stumdītāj un fašistu padla, Ždanoka, esiet kā brālis un māsa

Atbildēt

Raivis Dzintars un Roberts Zīle, Ināra Mūrniece

22.01.2020. 09:41

šie noziedznieki aktīvi virzīja VP amatā žīdu cionistu, bij. ET tiesnesi, dzīvnieku ar “valstsgribu” . Levitu. Noziedzniekam, cionistu žīdam VP E. Levitam, bij. ET tiesnesim nebija šķēršļu atgriezt 13. Saeimai pārskatīšanai 2020. gada valsts budžetu, jo nebija ņemts vērā likums par mediķu algu palielināšanu. E. Levits neatgrieza 13. Saeimai valsts budžeta pārskatīšanu. Tādējādi valstij un latviešu tautai iestājās neatgriezenieskas un smagas sekas ar noziedznieka VP E. Levita rīcību. Lai izdzīvotu, daudz mediķu pamet Latviju, par ko klusē Latvijas cionistu mediji, kuri tikai formāli atspoguļoja mediķu protestus pie Saeimas ēkas 2019. g. nogalē. Sodu par saviem noziegumiem R. Dzintars, E. Levits, R. Zīle un I. Mūrniece joprojām nav saņēmuši Latvijas un latviešu tautas vārdā. Redzams tikai viens, ka šāds sods var stāties spēkā tikai saskaņā ar “džungļu likumiem”.

Atbildēt

Atkal tas politprostitūta Raivis Dzintars

22.01.2020. 08:56

dračī valodas jautājumu. Nekā cita vairs nav ?

Atbildēt

Nolādēts žīdu cionists

22.01.2020. 07:32

Likums jau paredz aģitēt tikai latviešu valodā. Mēs jau esam grozījuši likumu un CVK vadītājai K. Bērziņai ir pielaide valsts noslēpumiem. Lai tikai viņa pamēģina saskaitīt nepareizi! Cietumā sapūdēsim, mantu konfiscēsim. NA ir mūsu cionistu cilvēki un Saeimā balsos tā, kā norādīsim. Viņi nekad nav mūs pievīluši.

Atbildēt

P.

22.01.2020. 00:25

Ja Saskaņas deputātu skaits samazināsies, valdību varēs izveidot nevis bez vienas no "latviskajām" partijām, kā pēdējā laikā pierasts, bet bez divām, varbūt pat trim. Tad NA ar lielu varbūtību paliks aiz borta, jo visiem viņi jau sen ir apnikuši.

Tāpēc NA rūpējas, lai Saskaņa nezaudētu balsis. Viss vienkārši.

Atbildēt

hi hi

21.01.2020. 23:19

»

neatceros

krievu garnizonu padauzas bērns, ka krievu okupācijas vara dikti būt rūpējusies par latgaliešu dialektu


kā sorosa zombētais kāpostgalva var ko atcerēties?!Nelien kretīn pie LATGAĻU VALODAS!

Atbildēt

vispār jau

21.01.2020. 23:07

»

ha-ha

Cikos tev māsiņa pienes zālītes


bezcerīgi slimajiem zāles vairs nedod, tikai krāna ūdeni caur klizmu.

Atbildēt

Tu lielākais parazīsts, idiots

21.01.2020. 21:24

»

lauķis

Kaut vai džumbu-bumbu valodā,man tas nav saistoši.Kamēr eksistēs partijnieki un politiķi tikmēr ,,lohatronā,, nepiedalīšos.Balsojot cilvēki atbalsta ļaunumu un ievēl savus parazītus,atdodot viņiem savas tiesības lemt par sevi


"Balsojot cilvēki atbalsta ļaunumu ..."- atvaino, tu idiots, krievs, tautas ienaidnieks, grib apjāt tautu, lai neiet balsot latvieši un atnāks krievi un iebalsos, ko vajag. Tu idiots, gribi lativešu vēlētājus pataisīt par idiotiem, jo zini, ka tikai 5 vēlētāji var ievēlēt visu Saeimu, visus 100 deputātus - pa vienam vēlētājam katrā apgabalā, kuri nobalso par Interfrontes sarakstu un gatavs - tava valsts būs pievienota r o s s i j ai.

Uz vēlēšanām VAR NEATNĀKT neviens latvietis un vēlēšanas būs notikušas un vara sagrābta.

Atbildēt

neatceros

21.01.2020. 21:22

»

hm

Kā ar latgaliešiem? Nav ne rakstības, ne izglītība, ne iespējas apgūt latgaliešu valodu


krievu garnizonu padauzas bērns, ka krievu okupācijas vara dikti būt rūpējusies par latgaliešu dialektu.

Atbildēt

lai taču aģitē

21.01.2020. 21:19

Tie, kuri cer uz homo russicus balsīm, zaudēs latviešu balsis, tie, kuri grib savā pusē dabūt pederastus, nevar cerēt uz heteroseksuāļu balsīm, tie, kuri cer uz noziedzniekiem, noteikti atbiedēs likumpaklausīgos.
Kā rādīja pēdējās ASV Prezidenta vēlēšanas, pareizāk bija paļauties uz krietniem amerikāņiem, bet ne uz pederastiem, negrofīliem, nelegālo imigrantu aizstāvjiem un komunistu cūkām.

Atbildēt

Šaubu nav

21.01.2020. 21:14

»

Tieši tā , naciķi, raksta krievs

Naida kurinātāji, nejēgas. Viņi izvirza "Saskaņu" atbalstošu versiju - garā nabadzīgais Dzintars stāsta, ka par valsts naudu finansētās partijas lai runā tikai latviski. Viņš, Raivis ir duraks, jo katrs cits duraks zinas - tā ir arī Interfrontes nauda samaksātā nodokļos nauda, tātad pasniedz roku SasSakaņai...


Reklāmām jābūt valsts valodā, ja tās ir publiskas, izliktas visiem, bet nabaga dzintariņ, nelien pie naudas, kas pieder visiem vienādi, necilā jautājumu, kas jau noteikts likumā.

Kāpēc tu neseko, kas notiek pilsētās - visas reklāmas, tirgotavu nosaukumi utt., svešvalodā, kuru es neprotu un ŠEIT IR LATVIJA, bet te tu neko nekliedz, nebļausties. Tev nerūp latvietība, kad visa Rīga pārvērsta par svešvalodu reklāmu pilsētu.

Atbildēt

Tieši tā , naciķi, raksta krievs

21.01.2020. 21:07

»

latvietis

Naciķi


Naida kurinātāji, nejēgas. Viņi izvirza "Saskaņu" atbalstošu versiju - garā nabadzīgais Dzintars stāsta, ka par valsts naudu finansētās partijas lai runā tikai latviski. Viņš, Raivis ir duraks, jo katrs cits duraks zinas - tā ir arī Interfrontes nauda samaksātā nodokļos nauda, tātad pasniedz roku SasSakaņai, lai tā varētu musināt - redziet ko sagaidīsiet no "naciķiem", viņi mūsu iemaksāto naudu nodokļos grib izmantot savā labā.

Raivis nejēdz, drīzāk kurina naidu, jo likums "Par valsts valodu" jau nosaka - publiskas debates notiek latviešu valodā.

Atbildēt

nb

21.01.2020. 20:12

+++}+++

Atbildēt

un

21.01.2020. 18:05

»

latvietis

Naciķi


slimi uz visu galvu.

Atbildēt

Cilvēktiesību tiesa

21.01.2020. 18:02

Aģitācijas valodas ierobežošana vārda brīvības pārkāpums. Lai naudu kompensācijām naciķi samet no personīgiem līdzekļiem.

Atbildēt

hm

21.01.2020. 17:51

Kā ar latgaliešiem? Nav ne rakstības, ne izglītība, ne iespējas apgūt latgaliešu valodu.
Un visi šie nacionālisti korī brēc, ka viņus savulaik pārkrievoja.
Kad dalīja kaunu, viņu nebija mājā ...

Atbildēt

manupraat

21.01.2020. 17:14

Pilniigi nepareizi! Uzskatu, ka priek'sveelee'sanu reklaamaam ir jaabuut tikai un vieniigi 'kiinie'su valodaa! Tikai taa iespeejams pasargaat latvie'su tautu no apmu'l'ko'sanas. Ja NA tie'saam domaatu par savu tautu, tad tie'si 'saadu priek'slikumu arii virziitu pie'nem'sanai. Un domaaju, ka 'kiinie'siem no taa nekaads lielais 'launums neceltos.

Atbildēt

Labais

21.01.2020. 16:56

Annuška Potapova valsts valodu prot? APŠAUBU!

Atbildēt

latvietis

21.01.2020. 16:49

Naciķi.

Atbildēt

lauķis

21.01.2020. 15:26

Kaut vai džumbu-bumbu valodā,man tas nav saistoši.Kamēr eksistēs partijnieki un politiķi tikmēr ,,lohatronā,, nepiedalīšos.Balsojot cilvēki atbalsta ļaunumu un ievēl savus parazītus,atdodot viņiem savas tiesības lemt par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: