Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

22.12.2017. 14:18

Kādi 10 miljoni, ja uz ar gāzi darbināmās TECII 2. kārtas rēķina vien jau sanāks miljards? Maksāt ražotājam OIK drīkstētu tikai par saules un elektroenerģiju, kas ražota no atkritumiem, kanalizācijas, lopkopības un kautuvju, lauksaimniecības un pārtikas pārstrādes atliekām. Tas kopā sastādīju labi ja 5% no tā, ko šobrīd no reņģēdāju maciņiem dāsni maksā Vienotība sev pietuvotiem noziedzniekiem.

Atbildēt

šeftmaņpaps

18.12.2017. 10:09

Raksta autors rādās ka ir no OIK kāsēju blices.....
Tāds murgojums kas domāts antiņiem no laukiem,kuri neapjēdz kas vispār notiek un kā kāš piķi acis nemirkšķinot!!!!
Laiks večiem šajā jomā beidzot atpūsties sanatorijās ar restotiem logiem un kopā ar viņiem varētu būt .................zinātņu doktori ,zinātnieki un daži žurnaļugveidīgie kuri mālē acis naivajiem ar teoriju,kuras nav.Beidziet mālēt očkarikiem skatienu

Atbildēt

ļuļa

17.12.2017. 20:30

oik saņēmējs un tautas apzadzējs ierukšķējās. kura enerģija tad būtu tā zaļā? mazo hes, kas nīdē laukā zivju resursus un sadirš gultnes, vai vēja, kam pateicoties tiek masveidā apsisti putni? pirms šitādi te jampampiņi kaut ko māca citiem, lai panāk vispārēju OIK atcelšanu - gribi ražot, ražo, un pārdod par biržas cenu, nevis 4x dārgāk!

Atbildēt

Tātad

17.12.2017. 16:56

Tātad šogad būs jāpaliek bez prēmijām. Pats bēdīgākais, ka nevar atlaist ierēdni sēdētāju, jo viņu sargā likums.

Atbildēt

aha OIK biedriba

16.12.2017. 23:06

Ah fosilo, tas nozimee atkritumus ievest no citam valstim, jo Latvijaa ar tik mazu iedzivotaju skaitu nemaz to fosilo nav daudz! Jau taa ved ieksaa visus meslus jau tagad, tad vedis firmeles vel vairak, ko sadedzinas , ko apraks, un beigas valsts bus vuena liela izgaztuve pie sitas mafijas.Un kurinat fosilo ar nemaz nav tik zali!

Atbildēt

Jānis

16.12.2017. 21:55

Ar šitādiem ākstiem jau aŕī sākās visa tā OIK epopeja vai precīzāk afēra, varēja attaisnot papildus maksas tautai, jo visa tā zaļā enerģija ir ļoti dārga, pat bagātās valstis to negrib atļauties un ES finansējums jau sedz tikai daļu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: