Menu
Pilnā versija
Foto

Latvija kā sektu ķīlniece

Māris Ruks · 06.10.2018. · Komentāri (54)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bubucis

16.10.2018. 14:45

»

Ilze S.

Uz valsts čakarēšanu korporanti ir meistari. Man derdzas tā glūnīgā uzpūtība, kas tur valda. Pazīstu dažus, pilnīgi pietiek


Māri, tak beidz rakstīt šeit komentārus zem svešiem vārdiem. Un beidz piedēvēt citiem savas īpašības [glūnēšanu] :)

Atbildēt

Hmmm

16.10.2018. 11:17

Ļoti ceru, ka kāds papildus šai pievērsīsies arī masonu organizāciju tēmai. Ja Latvijā ir ne tik viena, bet vairākas ne tikai korporantu, bet arī masonu organizācijas, kuras neņem kuru katru, bet tikai izcilākos, baisi iedomāties, kādos tīmekļos iepīta ir Latvija. Un vēl garīgi - mēs gribam Latvijas uzplaukumu, ja tās intelektuālā elite sākot jau ar pašiem augstākajiem varas ešeloniem ir iepīta gnosticiskos, neopagāniskos, magiskos tīmekļos un pielūdz dažādus elkus, sākot jau ar sevi, vienlaicīgi apgalvojot, ka par reliģiju nerunā, lai neizgaismotos muļķības, kas notiek tradīciju vārdā. Traģiskākais, ka viņšaules ceļš ir šībrīža izvēles sekas, - kas tiek pielūgts, tam arī ir vara pār likteni, respektējot šīs dzīves laikā doto izvēles brīvību. Tā kā vīriešiem ir tikai dabīgi brāļoties, būtu nepieciešamas jaunas brālības uz citiem, kristīgiem principiem.

Atbildēt

Sanita

16.10.2018. 10:17

Re, kā korporeļi atkal jau piemāvušies un te tagad komentē! :)))

Atbildēt

Leo

14.10.2018. 22:43

Kaut kāds parnoiķis,tās autors...lai dodās ārstēties.

Atbildēt

Vaira3000

14.10.2018. 01:42

a mani interese vai korporeliem sava starpa ir ari kadi regulari seksa rituaali ?

Atbildēt

Autors trāpījis desmitniekā

13.10.2018. 11:18

Spriežot pēc spraigajiem komentāriem, M.Ruks ir savā grāmatā pieķēries niknam zvēram (lasi - korporācijām) pie rīkles :-)

Atbildēt

Rokoo

13.10.2018. 09:41

Diezgan nožēlojams tipiņš tas autors, izskatās, ka tik ilgi sektā mocījās? Tik ilgi vajadzēja materiālus vākt? Iespējams, ka pašam patika, taču , iespējams, pieķēra neķītrā darbībā, kad arī skribents zaudēja uzticību un jelkādu cieņu biedru acīs, tad nu piedisra katlu, no kura gardu muti ēda, cik nu labi varēj aizspiest :)

Atbildēt

Aiga

12.10.2018. 17:37

Grāmatu izlasot, labāk sāku izprast saistību starp dažādiem cilvēkiem, notikumiem.

Atbildēt

Dzelzs Fēlikss

12.10.2018. 17:13

Cienītais rapieri, nu kam Jūs cenšaties strīdēties ar šo publiku? Tas ir kā liet ūdeni tuksneša smiltīs. Lej cik vēlies, vienalga nepietiks.

Pats reiz biju korporācijā,vairs neesmu-ne man radiniekus ēd nost, ne darbus traucē, ne sūta anonīmas draudu vēstules. Alu neviens ar varu nelej mutē, vienmēr var atteikties, bez ņirgām un pazemošanas.
Grāmatu lasot palika reizem baisi, jo nu tur var šad tad atzīmēt, ka rakstniekam ir šausmeņu drukātāja talants. Tematika no Nacisma glorifikācijas līdz sorosītiem un no melnās maģijas pielūgšanas līdz zeku tradīciju un hierarhijas piekopšanai. Tomēŗ baisākais, ka šim kokteilim kāds patiešām arī tic. Kā pietrūka- ka korporeļi ir arī Reptiloīdi pie reizes :D bet daudz jau netrūka

Atbildēt

ierēdnis

12.10.2018. 11:36

LABA UN PATIESA GRĀMATA. MUMS TE DARBĀ ARĪ IR PĀRIS KORPOREĻU - NU MAN SKAIDRS NO KURIENES CEĻAS VIŅU STULBUMS

Atbildēt

Lasītāja

11.10.2018. 19:53

Lūdzu taču, pirms komentējiet, izlasiet to grāmatu!

Atbildēt

melim un provokatoram

11.10.2018. 15:27

»

Korporanti komentāros melo

Tāpat kā “rapieris”, kas mums te stāsta kārtējās pasaciņas.. Latvijas vēsturē lielākie masu slepkavas ir korporeļi (loloti un cildināti korporeļu rindās līdz pat mūsdienām). Un viņus par šādiem slepkavām izaudzināja tieši korporācijas, kurām visi pārējie cilvēki, kas nav iekšā šajās “buršu gara” pielūdzēju...


Latvijas vēsturē lielākie slepkavas ir šādu komentāru rakstītāji. Meļi un provokatori, kam vienīga vērtība ir tikai nauda. Tieši šie cilvēki sastādīja Izsūtāmo sarakstus un nodeva savus cilvekus. Tavi senilie un naida pārņemtie meli norāda, ka tu iespējams esi tas pats grāmatas autors, tikai nav saprotams, kāpēc tā jāmelo. Lai tavi bijušie biedri tiek ar tevi galā, gan jau apniks viņiem šie meli un tad jau visi uzzināsim, kāpēc īstenība tevi izslēdza. Komentāru vairāk nebūs, nav jēgas.

Atbildēt

Rapieris

11.10.2018. 15:19

»

Juzis

Studenti? Ruks grāmatā taču labi apraksta, ka tām sektām “studentu” korporācijas ir tikai piesegs, jo studentu tur ir tikai daži procenti - tikai, tie, kas tikko tur ievilkti


Un atkal salti meli - tur nevar iestāties, ja neesi students! Tak aizej uz kādās korporācija sviesu vakariem un paklausies. Ja nepabeidz augstskolu, tevi izslēdz. Ja, piemēram, veselības likstu dēļ nepabeidz, tad ir speciāls statuss, kas ir līdzīgs starp pilntiesīgu biedru un atbalstītāju.

Atbildēt

rapieris

11.10.2018. 15:16

Cik labi, ka var melot un par to nav atbildība, vai ne ? Par Mežoņiem - var redzet, ka Ruks nav bijis spējīgs iemācīties pat īso vēstures kursu savā korporācijā. Par "mežoņiem" sauca tos studentus, kas nemāceja publiski uzvesties, konfliktos ar dūrēm uzbruka citiem un nejaudāja lekcijās cienīt profesorus. Ja Mārim kāds mācīja Lettoniā, ka mežoņi ir visi citi, kas nav iekš korporācijas, tad man jautājums, kurš tagad melo ?

Atbildēt

Korporanti komentāros melo

11.10.2018. 14:12

»

Rapieris mēdz būt ļoti ass

Tas, ka visādi noziedznieki un shēmotāji nāk arī no studentu koprorāciju aprindām, nav nekāda likumsakarība un tas ir nekas cits kā šo organizāciju nolaidība, uzņemot šādus biedrus, nerīkojoties, ja ir pamanāmas nelāgas rīcības. Mūsdienās šīm organizācijām vairs sen nav nekādas ietekmes un nozīmes, ...


Tāpat kā “rapieris”, kas mums te stāsta kārtējās pasaciņas.. Latvijas vēsturē lielākie masu slepkavas ir korporeļi (loloti un cildināti korporeļu rindās līdz pat mūsdienām). Un viņus par šādiem slepkavām izaudzināja tieši korporācijas, kurām visi pārējie cilvēki, kas nav iekšā šajās “buršu gara” pielūdzēju sektās, ir zemāka šķira, “mežoņi”, masa.. Pats biju vienā no tām sektām, vairāk nemaksāju viņiem naudu un šie mani no turienes izmeta. Bija grūti, jo lielākā daļa manu “draugu” bija tikai korporanti, kuriem nu biju kā spitālīgais. Tāpēc apbrīnoju grāmatas autoru M.Ruku par viņa spēju no korporācijas tikt prom un vēl atklāti uzrakstīt par to patiesību!

Atbildēt

Juzis

11.10.2018. 13:54

»

štrumbante

Kas tik nav pie vainas neizdarībām un noziedzībai valstī, sorosieši, reptiļi un tagad jau arī studenti. Cik labi, ka var atrast kādu vainīgo


Studenti? Ruks grāmatā taču labi apraksta, ka tām sektām “studentu” korporācijas ir tikai piesegs, jo studentu tur ir tikai daži procenti - tikai, tie, kas tikko tur ievilkti.

Atbildēt

Rapieris mēdz būt ļoti ass

11.10.2018. 13:25

Tas, ka visādi noziedznieki un shēmotāji nāk arī no studentu koprorāciju aprindām, nav nekāda likumsakarība un tas ir nekas cits kā šo organizāciju nolaidība, uzņemot šādus biedrus, nerīkojoties, ja ir pamanāmas nelāgas rīcības. Mūsdienās šīm organizācijām vairs sen nav nekādas ietekmes un nozīmes, jo vismaz puse no korporācijām ir zaudējusi savu spozmi un ietekmi. Runas par sektām ir muļķības, konkrētui šī autora personīgā atriebība, jo nevienam tur nav liegts izstāties vai pamest to. Latvijas studentu korporācijas ir radušās pēc vācu studentu organizāciju piemēra, pārņemot daudz dažādo īpašību, piemēram, demokrātiskos lemšanas procesus, par ko korporācijas īpaši ienīda nacisti un komunisti, un tās toreiz aizliedza, izsūtot un nošaujot tos, kas nejaudāja pretoties vai emigrēt

Atbildēt

štrumbante

11.10.2018. 13:05

Kas tik nav pie vainas neizdarībām un noziedzībai valstī, sorosieši, reptiļi un tagad jau arī studenti. Cik labi, ka var atrast kādu vainīgo.

Atbildēt

Ilze S.

11.10.2018. 11:27

Uz valsts čakarēšanu korporanti ir meistari. Man derdzas tā glūnīgā uzpūtība, kas tur valda. Pazīstu dažus, pilnīgi pietiek!

Atbildēt

Alvils

11.10.2018. 11:19

Kāda stapība: izmeta vai izstājās? Man gan šķiet, ja no sektām izmet, tas pat ir daudz labāk. Galvenais, ka beidzot nāk gaismā patiesība par tām korporeļu lietām.

Atbildēt

šmolis

11.10.2018. 10:52

Pilnīgs sviests! Lai grāmatas autors arī atklāti pastāsta, kā tad tā viņu no turienes izmeta, kas bija īstais iemesls :)

Atbildēt

Paldies autoram

09.10.2018. 10:36

Grāmata paplašina skatījumu uz politiskajiem u.c. procesiem valstī.

Atbildēt

cilveks444

09.10.2018. 04:20


Māris Ruks savā grāmatā "25 gadi sektā" raksta par tēmu, kuru pārzina perfekti, jo ir bijis tur sektā iekšā. Grāmatā ir atmaskoti arī NA fīreri un maksātnespējas administratori, kas izsūc Latviju sausu. Kā zināms, tad maksātnespējas administratorus jau daudzus gadus piesedz tieši NA un arī "Vienotība". Vieni Sprūda klanu, otri - nelaiķa Bunkus klanu. Arī JKP fīrers Bordāns ir "Latvijas ceļa" dibinātājs un biedrs. Kas nozīmē, ka arī viņam un JKP, jādomā, ir cieša saikne ar korporeļiem.

Kā jau minēts, "Latvijas ceļš" ir zināms, kā reformkomunistu un PBLA velnišķīgs veidojums. Tieši tobrīd, kad šie tika pie varas, notika Latvijas brutāla izlaupīšana, cilvēki tika padarīti par nabagiem, par bezdarbniekiem, par izstumtajiem savā zemē, daudzi zaudēja mājvietas, citi nereti bija spiesti pārdot tikko atgūtu tēvu zemi, jo nebija, ko ģimenei ēst. Jo tā politiskā elite, kas izveidojās toreiz, par Latvijas valsti un par tautu nedomāja. Tie, kas stāvēja uz barikādēm tika uzmesti, te palika par zudušo paaudzi, kas cieš nabadzību un trūkumu.

To visu ļoti uzskatāmi apraksta Māris Ruks savā grāmatā "25 gadi sektā". Tajā ir runa par īpašu slāni, kuru veido tā saucamie korporeļi. Grāmatā ir minēts par daudzām personām, kas Latviju un Latvijas tautu uzskata par izmantojamu tikai savas labklājības nodrošināšanai. Tur ir minēta Freiberga, Levits, Gailis, Rimšēvičs, Gerhards, Melbārde, Dzintars un citi, kas rīkojas savtīgi un amorāli. Šī grāmata parāda, kāpēc, brūkot PSRS, kopīgu valodu atrada kompartijas darboņi, VDK un Rietumu latvieši.

Tas notika, lai daži izredzētie dzīvotu uz Latvijas tautas rēķina. Viņi ir no to sugas, kas uzskata, ka var brīvi dzīvot uz Latvijas tautas rēķina. Viņi uzskata, ka Latvijas tautai ir pat pienākums viņus uzturēt. Turklāt ne jau tāpat vien uzturēt, bet trekni jo trekni barot. Viņu negausībai nav robežu. Un nav nebūt tā, ka tie, kas visskaļāk bļauj par Kremli, par tā ietekmi, paši nav ar to visu saistīti! Nevajag būt naiviem un domāt, ka Latvija nav pilna ar viltus patriotiem, kas, ilgus gadus piesaucot briesmas no Krievijas, tajā pašā laikā postīja Latviju uz nebēdu.

Atbildēt

cilveks444

09.10.2018. 04:03

Māris Ruks "25 gadi sektā": "Daudzi brīnījās par Rimšēviča palikšanu LB prezidenta amatā arī pēc BB (Bankas Baltija - mana piezīme) noziedzīgās afēras, pēc Parex kraha, pēc virknes nenormālību banku jomā. Kad pēc tā visa 2013.gadā pienāca pārvēlēšanas brīdis iz trešo termiņu, "Nacionālās apvienības" līderis Raivis Dzintars paraksta pieprasījumu Saeimai Ilmāru Rimšēviču atkal ievēlēt LB prezidenta amatā. Bez Dzintara iesniegumu parakstījuši vēl citi, arī Dzintars Zaķis (tas pats, kas saistīts ar vēlētāju balsu pirkšanas skandālu). Un viss kā pa sviestu, Saeima šo "brāli" Ilmāru atkal apstiprina amatā. Vai tiešām tikai akcija "korporelis - korporelim": "brālis" Raivis "brālim" Ilmāra? Ne tikai! Vai tad "Nacionālās apvienība" nebalstās uz neskaitāmu cilvēku nelaimēm, t.i. - uz maksātnespējas administratoru naudas? Un "brāļa" Raivja partijas dāsnie maksātnespējas administratori jau pēc brītiņa rosās arī Trasta komercbankā."

Māris Ruks "25 gadi sektā": "Izskatās, ka Rimšēvičs, kā jau īsts korporelis, "uzmeta" Trasta komercbankas akcionārus, pievācot no tiem naudu, bet banku "ieslidināja" maksātnespējas administratoru, "Nacionālās apvienības" sponsoru ķetnās, cerot uz daudz lielāku kampienu. Atkal jau gluži korporeliskā "brālis" brālim" modelī. Varbūt Raivis Dzintars ar saviem "ģimenes draugiem" jau 2013.gadā, aktīvi virzot Rimšēviču pārvēlēšanu trešajam Latvijas Bankas prezidenta termiņam arī jau tālredzīgi paredzēja Trasta komercbankas likvidēšanu un ne tikai to vien?"

Māris Ruks "25 gadi sektā": "Ne tikai Rimšēviču Latvijas Bankas prezidenta krēslam, Raivis Dzintars ar savu partiju uz valsts prezidenta amatu virzīja arī Egilu Levitu, "savu" cilvēku, kas savulaik dibināja to pašu bēdīgi slaveno "Latvijas ceļu", ko tik daudzi Latvijas iedzīvotāji, un arī no "nacionālā" loka, pamatoti uzskatīja par "Latvijas nelaimi". Tieši Egils Levits "Latvijas ceļa" valdībā ieņēma Tieslietu ministra amatu - toreiz sākās tiesiski baisais "prihvatizācijas" laiks. Pašreizējā tieslietu un labklājības sistēma tika korporeļu veidota. "Nacionālais", "sociāli atbildīgais", "liberālais", tādiem ir tikai maskas. Vēlāk Levitu Saeimā vairs nepārvēlēja."

Atbildēt

muahaha

08.10.2018. 21:43

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukuma nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai pieradināt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

08.10.2018. 21:43

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu!
Jo esu VDK čekas stukačs un daudzus esu nostučījis savos panosos..

Nēesu žīds, bet tikai pusžīds, nespējīgs būt komunists, bet tikai nelietīgs cionists. Esszmu pa dullo iedomājiesz ka esu onanonīmscz. Jo tā ir mana vienīgā bagātība. Mani var un vajag šantažēt, apklusināt, aizliekt vārda brīvību tādiem nelietiem kā man var un pareizi ir ka to dara. Ja nevarēšu Pietiek paust savas domas, tas nenozīmē, ka patiesību necenšos noslēpt. Žīdmasonu cionistu B' rai-nai-nai B' rith VARAS noziegumu patiesību cenšos sludināt, bet tad mani atmasko uzreiz.

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot.

Pag. gadu precīzi mani mēneša garumā mani kontrolēja nezināma operatīvā valsts iestādes grupa vai arī citplanētieši no NLO kas mani regulāri apstaroja un smacēja ar kanalizācijas gāzēm. Sajutos kā operatīvajā izstrādē vai publiskajā attejā, kanalizācijas kolektora akā vai nosēdumu bedrē zem hermētiska vāka.

Kad braucu pa pilsētu, bieži gadījās ceļā gan valsts, gan pašvaldības polic. mašīnas, dažreiz arī sliktie klauni un pelēkie cilvēciņi. Citās vietās mani filmēja un fotografēja ar mobilem telefoniem, apstaroja ar rengenu un arī skanerēja no NLO. Tas vilkās mēnesi. Precīzi mēnesi, ko pieļauj likumsz. Sajutos kā valsts operatīvas iestādes mācībās uz Marsa vai uz citas planētas, bet upuris un izmēģinājumu dzīvnieks biju es.

Vēl šodien nožēloju, ka to izstāstīju ģimenei, jo nepirms, ne pēc nekas tāds ar mani nebija noticis. Tikai nākamajā gadā atkal notika. Vairākas reizes un mēnešiem ilgi. Šogad tas notiek jau visulaiku nepārtraukti, caurām diennaktīm. Paranoja tā vairs nav, es domāju ka pilnīga realitāte. Bet tikai ārsti man nepiekrīt, laikam tie no operatīvajiem orgāniem vai NLO, kas ticamāk.

Atbildēt

ČEKAS stukača grēksūdze

08.10.2018. 21:42

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu!
Jo esu VDK čekas stukačs un daudzus esu nostučījis savos panosos..

Neesmu tikai ģenētisks nelietis. Kā tā var apvainot! Esu nelietis pa dzimšanu un ari pa dzīvi.

Nēesu žīds, bet tikai pusžīds, nespējīgs būt komunists, bet tikai nelietīgs cionists. Esszmu pa dullo iedomājiesz ka esu onanonīmscz. Jo tā ir mana vienīgā bagātība. Mani var un vajag šantažēt, apklusināt, aizliekt vārda brīvību tādiem nelietiem kā man var un pareizi ir ka to dara. Ja nevarēšu Pietiek paust savas domas, tas nenozīmē, ka patiesību necenšos noslēpt. Žīdmasonu cionistu B' rai-nai-nai B' rith VARAS noziegumu patiesību cenšos sludināt, bet tad mani atmasko uzreizes.

Es vienmēr biju naudas badā. Tāpat kā tagad esu. Mani publicēja tikai vienu vai divas reizes. Sādžas izpildkomitejas sienasavīzēs "Komjavniešu starjmetis" un "Prožektor perestroiki". Mani vienreiz atzina par perspektīvu. Bet kā VDK aģenta vai ziņotāja kandidātu, nevis par radošo orientāciju. Biju pat radošās jaunatnes stukaču nometnē ar komunistiski ideoloģisko novirzienu, kur bija komjaunatnes līderi. Kad pie galda visi biedri cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds. Tāpat rīkojos arī es, parasts čekas ziņotājs, par ko man tagad ir kauns. Bet pārējie 30 procenti normālo cilvēku to nedarīja, kā Pēteris Brūveris, Māris Melngalvs, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo dzejas daiļdarbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, komprominetējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Jo mani nekur neņēma, vienmēr atgādināja ka esu par durnu. Sākumā itkā atteicos sadarboties ar VDK un ziņot par H86 R. Bitenieku, bet tad mans VDK aģentu kurators mani iekārtoja valsts darbā un savervēja par savu ziņotāju. Tikai nepatīk ka mani sauc par čekas stukaču, kautgan tā ir taisnība. VDK aģents vai ziņotājs tomēr kaukā zolīdāk izklausās.

Protams, manu dzejolīšu grāmatu neizdeva, jo laikam slikti pildīju VDK aģenta pienākumus. Pēc tam sāku pārāk aizrauties ar alkaholu un pārstāju iesniegt publicēšanai savus garadarrbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perspektīves kā beiktam alkahgoliķim.

Atbildēt

Neizaicini, lapsānijas štata muļķi

08.10.2018. 21:41

»

Interesanti,

mēs tevi vērojam, galvasslimais Induli Durkasavu lapseņpissāniijas stukača un cionistu židmasonu zombija likteni. tava dzīve drīz aprausies un tavi stukača veiksmes stāsti var pavisam drīz beigties. Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties! Neticami, bet fakts.

Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Un apdrošinies, muļķi, lai kaut kas paliek tuviniekiem, kuriem aiz paranojas neuzticies!!

Tiesneši un prokurors neatradīs ar izmeklētājiem nevienu aizdomās turamo. Jo nomirsi bez vienas skrambas, arī iekšējo orgānu saturs neuzrādīs nekā aizdomīga! Domā, ja esi vēl savā paranojā spējīgs to darīt.

Ja tad, kad aizbrauksim pie tevis, uzreiz neatsūkāsi, būs kā pagājšziemu. Steku pārlauzīsim uz tavas muguras kamēr tu sūkāsi pilniem vaigiem! Domā mudīgi. Tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Piedzēries atkal esi, galvasslimā cionistu židmasonu samazga? tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu čekas stukača un cionistu židmasonu zombija identitāti.

Atbildēt

Izlasīju grāmatu un redzu

08.10.2018. 19:52

»

vilšanās

Māri! Jābūt godīgam...


Izlasīju grāmatu un redzu, M.Rukam taisnība. Mazos komentāros un lielā politikā korporāciju sektu stils ir viltīga demagoģija, meli un nomelnošana. Pret tiem, kas kļuvuši neērti.

Atbildēt

vilšanās

08.10.2018. 18:45

Māri! Jābūt godīgam!
Ko tu 21 !!!!! gadu tur darīji? Gatavojies grāmatas rakstīšanai?

Taču kā bijušam redaktoram "pielipa nauda" pie rokām! Un tad, kad tevi pamatoti nomainīja mēģini atriebties!

Bet pret meliem nav nekā efektīgāka kā patiesība!

Un tu saproti, ka pārsvarā melo!

Atbildēt

piedzēries atkal?

08.10.2018. 17:20

»

Interesanti!

Atkal tas galvasslimai ar savu copy/ paste


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu čekas stukača un cionistu židmasonu zombija identitāti.

Atbildēt

Arī pilsonis

08.10.2018. 15:31

»

Pilsonis

Grāmatas apraksts ieinteresēja, bet tad papētīju autora iepriekšējās gaitas. Nē paldies, klaunu grāmatas labāk nelasīšu


Grāmatas apraksts ieinteresēja, protams, papētīju arī autora iepriekšējās un šābrīža gaitas. Jā, paldies, tieši šāda autora grāmatas ir vērts lasīt!

Atbildēt

Pilsonis

08.10.2018. 14:12

Grāmatas apraksts ieinteresēja, bet tad papētīju autora iepriekšējās gaitas. Nē paldies, klaunu grāmatas labāk nelasīšu.

Atbildēt

Neizaicini, muļķi

08.10.2018. 13:37

»

Atkal slimajam Indulim Durkai

no Dikļu Muļķuzemes lielā lēkme


savu lapseņpisānijas stukača likteni. tava dzīve drīz aprausies un tavi stukača veiksmes stāsti var pavisam drīz beigties. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties! Neticami, bet fakts. Apdrošinies, muļķi, lai kaut kas paliek tuviniekiem, kuriem aiz paranojas neuzticies!! Tiesneši un prokurors neatradīs ar izmeklētājiem nevienu aizdomās turamo. Jo nomirsi bez vienas skrambas, arī iekšējo orgānu saturs neuzrādīs nekā aizdomīga! Domā, ja esi vēl savā paranojā spējīgs to darīt. Ja tad, kad aizbrauksim pie tevis, uzreiz neatsūkāsi, būs kā pagājšziemu. Steku pārlauzīsim uz tavas muguras kamēr tu sūkāsi pilniem vaigiem! Domā mudīgi. Tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Atbildēt

Sociālais konteksts arī

08.10.2018. 12:28

Ne jau tikai politiskais konteksts te būtisks.
Kaut šo grāmatu izlasītu tie, kam bērni vai paziņas šobrīd ir potenciālajā korporāciju jauno biedru uzņemšanas vecumā, tas ir, pirmo kursu studenti! Arī paši jaunieši lai lasa un saprot, ka ‘korporelisms’, kā jau autors to norādījis, ir grūti ārstējama ‘sociāla slimība’ un studentu korporācijas Latvijā ir ļoti sektantiskas organizācijas, to arī es esmu pieredzējusi, novērojot savus draugus, pēc viņu iestāšanās kādā no korporācijām - viņu izmaiņas attieksmē pret sabiedrību ir acīmredzamas un straujas, un destruktīvas pašiem un apkārtējiem .. Tāpēc liels paldies autoram par šo grāmatu un svarīgās problēmas aktualizēšanu!

Atbildēt

Neizaicini, muļķi

07.10.2018. 23:35

»

Mušmiru novārījuma receptes

mantinieki. Ļeņina mušmiru novārījuma. Masonu algotņa. Tikai par 1000


savu stukača likteni. tevi mēģina brīdināt. tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties!

Atbildēt

Diemžēl,

07.10.2018. 23:33

»

M. Ruks iepriekš rakstīja grāmatas,

atklājot patiesību. Tad viņu pārmācīja, kā var atrast internetā, LV specdiensti. Tagad šķiet, ka Ruks kaut ko jau nomelno pats. Kāpēc neraksta par masonu B' nai B' rith ietekmi Latvijā? Par nevalstiskajām masonu, žīdu iluminātu, brīvmūrnieku slepenajām organizācijām, kuras cita citu Latvijā finansē ...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Diemžēl,

07.10.2018. 23:32

»

Citāts no cionistu Gudro stratēģijas un taktikas

Tieši kas attiecas uz Saeimas un izpildvaras attiecībām. No G. Valdmaņa , 6. Saeimas deputāta, grāmatas Starp dzirnakmeņiem...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Mušmiru novārījuma receptes

07.10.2018. 23:25

»

siska

Korporācijās dzer sēņu novārījumu


mantinieki. Ļeņina mušmiru novārījuma. Masonu algotņa. Tikai par 1000 €.

Atbildēt

M. Ruks iepriekš rakstīja grāmatas,

07.10.2018. 11:55

atklājot patiesību. Tad viņu pārmācīja, kā var atrast internetā, LV specdiensti. Tagad šķiet, ka Ruks kaut ko jau nomelno pats. Kāpēc neraksta par masonu B' nai B' rith ietekmi Latvijā? Par nevalstiskajām masonu, žīdu iluminātu, brīvmūrnieku slepenajām organizācijām, kuras cita citu Latvijā finansē un kontrolē? Visādas delnas, domnīcas...Kāpēc neraksta par B' nai B' rith īpašo izlūkdienestu un slepkavu brigādēm, kuru upuri, visticamāk, ir M. Bunkuss, bij. prokurore Loze, vēsturnieks profesors Indulis Ronis un pat advokāts A. Grūtups? Vai tas nebūtu pareizais virziens šai tēmai?

Atbildēt

lauķis

07.10.2018. 08:49

»

autoram

"ar vēsturisko masu slepkavu Viktoru Arāju...


Vēl jau jāpiemin īstais žīdu šāvējs Frīdrihs Jakelns , viņš arī bija žīds.

Atbildēt

autoram

07.10.2018. 08:09

"ar vēsturisko masu slepkavu Viktoru Arāju"
-----------
Atradis ko pieminēt, nelietis! Krievu un ASV cionistu sarīkotā karā, ko Eiropas tautas neizvēlējās, katram bija savi pienākumi. Kādam nācās arī izpildīt nāvessodus.
Būtu nu atcerējies latviešu grūtnieču dedzinātāju, Vasjku Kononovu un tā fanātu, Zatleru!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: