Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lol

02.03.2021. 17:28

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


1. Iznīcināt vai kastrēt
2. Tā kā cilvēks pēc izcelsmes ir dzīvnieks un cilvēkam agresija piemīt vairāk kā citiem dzīvniekiem, vajag steidzīgi atklāt kādus citplanētiešus kas atbilst šim aprakstam.

Ja šis nav sarkasms, un kaut kas tāds tiek uzskatīts par iespējamu, šī trakā niša ir pārbāzta ar citām ne mazāk trakām idejām, skatīt iepriekš minēto punktu Nr 2.

Atbildēt

WOOD

07.02.2021. 19:40

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Zeze

03.02.2021. 02:40

Nezinu kāpēc, bet tā sieviete attēlā liek domāt par nāvi. Sejā slēpjas kaut kas atbaidošs.

Atbildēt

Reālists

01.02.2021. 20:52

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Tā Attīstībai/PAR tak ir kaut kāda sekta. Kaut kādas utopiskas idejas. Jūs taču saprotat, kam kalpojat? Tikai pamācieties vēsturi. Jūs esat kā pūlis Romas impērijas laikā. Jums nodrošina lētas izklaides, un izvirtīgu dzīvesveidu. Un tas viss tiek darīts, lai Jūs būtu stulbi, un nemaisītos valdniekiem pa kājām. Ir zināms, kas, un kāpēc, notika ar Romas impēriju. Vai Jūs domājat, ka šoreiz būs savādāk? Šoreiz neizglītotais, un izvirtušais pūlis mūžīgi baudīt savas impērijas labumus?

Atbildēt

Dagnija

01.02.2021. 14:30

»

kode

Viendien sāku skatīties LTV1 "Krustpunkti" un ko es redzēju un dzirdēju...


Tāpēc nevajag klausīties, ko katrs muld. Dažkārt gan iznāk ne šā, ne tā, kā man pašreiz. Neklausoties, ko muld, esmu palaidusi garām kaut kādas "ārkārtīgi izcilas" gudrības no dāmas vārdā Bargā. Vai kāds no komentētājiem neuzrakstītu, ko Bargā vēstī latvju tautai?

Atbildēt

Jumata

01.02.2021. 13:47

Brīvību Villijam un visiem politseksuāli pareizi orientētiem-- kā var ierobežoty izpausānos jaunākajās atklāsmēs no Satversmes tiesas un to skaidrojumiem

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

01.02.2021. 13:17

Kristietība mūsu tautai neko labu nenesa. Kristietību pie mums ievazāja varmācīgā veidā krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem Livonijas krusta karu laikā no 1195. gada līdz 1290. gadam. Teju gadsimtu mūsu senči varonīgi cīnijās pret kristietības invāziju. Mūsu sentēvi bija brīvi, drosmīgi un svabadi. Taču, ienākot kristietībai, mūsu senči zaudēja brīvību, jo kļuva par dzimtcilvēkiem (vergiem svešu kungu jūgā). Kristietība salauza mūsu tautas garīgumu un atņēma mums mūsu Dievus. Kristietība garīgi kastrēja tagadējā Latvijas teritorijā dzīvojošās tautas, padarot tās par kalpu (vergu) tautām. Tā atņēma mūsu senčiem pašapziņu, velmi dzīvot un pagāniskās tradīcijas. Pirmās baznīcas tika būvētas uz mūsu senču kauliem, sviedriem un asinīm. Kristietība nesa mūsu senčiem tikai verdzību, bailes un tumsonību. Pirmo reizi Bībeli iztulkoja vien 1685. gadā. Tikai pēc 395 gadiem kopš mūsu sentēvu zemes okupēja un tautu paverdzināja, kristīgie sludinātāji sāka skaidrot Bībeli tautai saprotamā valodā. Mūsu tautas ciešanas apspiedēju jūgā turpinājās vel ilgi. Dzimtbūšanu (verdzību) tagadējās Latvijas teritorijā atcēla vien 1861. gadā. Visus šos n-tos verdzības gadsimtus žēlsirdīgajiem kristiešu misionāriem bija nospļauties uz mūsu senču ciešanām. Agrāk baznīcai bija ļoti liela politiskā vara, tā pilnībā ietekmēja sabiedrības dzīvi (pat valdnieki nebija izņēmums). Baznīca varēja bez grūtībām situāciju mainīt, taču baznīcas plānos nebija atbrīvot mūsu tautu. Lai arī pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība, tomēr mūsdienās tā ir iznīcināta. Pagāniskā dzīves uztvere un sentēvu Dievu panteons ir praktiski iznīcināts. Ir palikuši vien Latvju Dievi, kas tuvināti atbilst mūsu sentēvu pagāniskajai ticībai. Taču arī pagāniskie ticējumi un paražas ir piesārņotas ar kristietību (Dieviņu un Velnu). Šos sārņus būtu jāizvāc, lai negandētu tautas pašapziņu. Baznīcēni vel joprojām nav izmaksājuši kompensāciju pagāniem par katru verdzības gadu. Tas būtu lieliski, ja Vatikāns izmaksātu kompensāciju Latvijas pagāniem vismaz 1000’000’000 eiro apmērā par katru verdzības gadu.
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #brīvība #ticība #sentēvi #rituāli #buršanās #pagāni #svētupe

Atbildēt

psihiski slimos

01.02.2021. 12:28

near pārliecināt par viņu halucinācijām, tikai medikament...kaut kāda slimo māja mums tā pasaule

Atbildēt

Juris.

01.02.2021. 11:36

»

x

Bet varbūt tiešām biedrībai vajadzētu koriģēt redakcijas politiku un ikpa laikam publicēt tādu dīvaiņu kā A. Priedītis sacerējumus?Elastīgums dod labākus rezultātus


Vai tas, ka Priedītis to neoliberāļu mēslu lapu 'satori; nosauc īstajā vārdā padara viņu par dīvaini?

Atbildēt

Juris.

01.02.2021. 11:18

Citāts: "Biedrība "Ascendum" īstenos valsts pārvaldes (!?) uzdevumus (!?) portālā "satori.lv"." Ja kāds vēl nezina: "satori" ir latviešu tautas vēsturē visperversākais smirdējums - postmodernisma, homoseksuālisma, genderisma, pseidoliteratūras, pseidomākslas pietaisītājs. Tajā publicē tikai attiecīgās seksuālās orientācijas latviešu jaunās paaudzes tārpus. Latviešu garīgajā kultūrā "satori" ir viens no visriebīgākajiem izdevumiem; nebūtu jābrīnās par ministrijas izvēli; "satori" jau sen atbalsta no valsts budžeta. Tiem, kuri vēlas baudīt kaut ko cilvēciski neadekvātu, ieteicams "satori": www.facebook.com/Satori.lv Latviešu tautas, latviešu kultūras sabrukuma dinamika ir acīmredzama. Arturs Priedītis.

Atbildēt

osipofig

01.02.2021. 11:04

Izveido kautkādas perversas kopdzīves formas un tad brīnas ka nav likumdosanas ietvaros.Katrai deviācijai likumu neuzrakstīs.Bezdzimuma tualetes , dušu telpas arī taisīsim?

Atbildēt

Viedoklis, bļ.

01.02.2021. 09:12

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti daudzi musulmaņu vīrieši ir biseksuāli. Viņi publiski staigā sadevušies rokās un reizēm pat skūpstās uz vaidziņa, kas Latvijā dažiem konservatīvajiem būtu šoks...


Musulmaņu zemēs homīšus nometā ar akmeņiem, nomet no jumta. Šiīti viņus parasti pakar pie autokrāna.Kur viņi rociņās staigā, idiote? Briselē?

Atbildēt

x

01.02.2021. 09:09

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ārstēsim un sociāli pārprogrammēsim :). Konstruēsim jaunus sociālos dzimumus. Būs 3 jauni genderi: 50.-tie, kuri izārstējušies no konservatīvisma un ir aseksuāļi, 51. - tie, kuri izārstējušies no kristietības un ir aseksuāļi, un 52. -tie, kuri izārstējušies no nacionālisma un ir aseksuāļi...


Jūsu idejas ir interesantas, taču , vai minētie piekritīs šādām ārstniecības metodēm? Ir līdzekļi kā panākt šie subjekti pārvēršas par objektiem ar ko var veikt minētās procedūras? ASV izskan sūdzības , ka viņi ir apbruņoti...

Atbildēt

Dace

01.02.2021. 09:08

Labi iejutusies Baidena vadītajā brīnišķīgajā jaunajā pasaulē.Var droši piepļūtīt interneta plašumus ar saviem BLM un LGBt murgiem, jo zin , ka 1940.vagons diemžēl stāv strupceļā un ir sarūsējis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.02.2021. 02:30

Satversmes 89. pants
nosaka pienākumu
atzīt un ievērot cilvēktiesības valstij,
bet
privātpersonām šāds pienākums tur nav noteikts.

Atbildēt

īstenībā

01.02.2021. 01:26

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ārstēsim un sociāli pārprogrammēsim :). Konstruēsim jaunus sociālos dzimumus. Būs 3 jauni genderi: 50.-tie, kuri izārstējušies no konservatīvisma un ir aseksuāļi, 51. - tie, kuri izārstējušies no kristietības un ir aseksuāļi, un 52. -tie, kuri izārstējušies no nacionālisma un ir aseksuāļi...


varat murgot cik vien pieprasa jūsu slimā iztēle, bet ilgtermiņā daba visu saliks savā vietā, jo DABAS LIKUMUS un CĒLOŅSAKARĪBAS jūs ar savām kvazitranshumānajām dzimumu konstruēšanām un pārprogrammēšanām neizmainīsiet.

Varat blēt cik jaudas, ka Kārlis ir Karlīne un kanibāls papuass ir latvietis, jo viņi sociāli tā jūtas, bet fizioloģiski Kārlis nekad nebūs māte un nedzemdēs bērnu, operējiet un mainiet dzimumu, cik vien gribat. Fizioloģiski Karlīne nekad nebūs tēvs – jaunas dzīvības impulsa devējs, operējiet un mainiet dzimumu, cik vien gribat. Kanibāls papuass latviskuma vārdā nespēs atteikties no cilvēkēšanas, jo atbilstošu ēdienkarti nosaka viņa organisma fizioloģiskās vajadzības.

Atbildēt

jaajaa

31.01.2021. 23:59

...būtu likuši tiem homoseksuālistiem mieru...nu nav viņu tik daudz, lai šajā pasaulē kaut ko kardināli mainītu...lai taču runā, lai vārās savā sulā...bet likumos lai paliek viss, kā ir tagad...:)

Atbildēt

arsts

31.01.2021. 23:47

piekrītu, tādus regulāri vakcionēt pret lipīgo
slimību

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 22:36

»

Temīda

Kur liksiet konservatīvos, kristiešus un nacionālistus? Vai gāzes kamerās


Ārstēsim un sociāli pārprogrammēsim :). Konstruēsim jaunus sociālos dzimumus. Būs 3 jauni genderi: 50.-tie, kuri izārstējušies no konservatīvisma un ir aseksuāļi, 51. - tie, kuri izārstējušies no kristietības un ir aseksuāļi, un 52. -tie, kuri izārstējušies no nacionālisma un ir aseksuāļi.

Atbildēt

pīle

31.01.2021. 22:13

»

zose

Vai Ozoliņš jājas ar Vērdiņu


regulāri?

Atbildēt

Diskrimināciju ar savu faktisko rīcību atbalsta pat Tieslietu ministrs

31.01.2021. 22:11

Tieslietu ministru nekas neatbrīvo no likumu nezināšanas.

Tad kā var būt, ka dažādu ģimeņu personas policija soda, ja tās pārvietonas privātā auto, bet sabiedriskajā transportā nesoda?

Atbildēt

Temīda

31.01.2021. 21:41

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Kur liksiet konservatīvos, kristiešus un nacionālistus? Vai gāzes kamerās ?

Atbildēt

Hetero

31.01.2021. 21:32

Tā piefiksēju, nekad nelaist pie varas:
Dace Bargā, Jānis Ozoliņš, Kārlis Vērdiņš, Anna Auziņa.

Atbildēt

nu bet protams!

31.01.2021. 21:18

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Tā gan, vīrieši ir'pārāk agresīvi. Tāpēc viņus vajag izkastrēt.(Visi izkastrētie tēviņi kļūst miermīlīgi.) Atstāt tikai dažus vaislai. Un tos vēlams turēt aiz atslēgas, lai neposta to nevardarbīgo, harmonisko, mīlestības pilno sabiedrību. KOnservatīvisms un nacionālisms iznīks pats no sevis, jo tik harmoniskā sabiedrībā tam vienkārši nebūs jēgas pastāvēt. Homoseksuālisms un biseksuālisms nekādus konfliktus neizraisīs, jo visi sabiedrības locekļi būs ļoti izglītoti un rātni pastāvēs malā gaidot savu kārtu.

Atbildēt

Kur nu

31.01.2021. 21:17

Kur nu bez cenzūras Latvijā! Tas notiek gan LV.LA, gan Copes lietās, gan citur. Un vēl tas saitos nenodzēšamais piedāvājums par piekrišanu tavu datu uzkrāšanai, gan bankām, gan interneta saitos.
Tātad runā vienu, bet patiesībā notiek pavisam kaut kas cits. Nu nevēlos es piekrist tam nezināmajam, ko man tur piedāvā, taču atteikties arī neiespējami, nav tāda klikšķa. Tas viss rada tādu nomācošu sajūtu.

Atbildēt

vai jūsu

31.01.2021. 21:03

»

Liene

Vai Levita iespējamā māte arī nebija Bargā pirms laulības ar levita tēvu


iespējamā māte zin,kas ir jūsu iespējamais tēvs?

Atbildēt

ups

31.01.2021. 21:02

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti daudzi musulmaņu vīrieši ir biseksuāli. Viņi publiski staigā sadevušies rokās un reizēm pat skūpstās uz vaidziņa, kas Latvijā dažiem konservatīvajiem būtu šoks...


Jūsu viedoklis ir ļoti interesants, bet domāju par citu šķautni, t.i., daudzsievību.
Būs nepieciešami Satversmes labojumi.
Nekas, Osipova mūs, asinssuņus, nomierinās.

Atbildēt

jautājums

31.01.2021. 20:55

Arī tikai viedoklis.
Kurš vispār Satori lasa?
Kuram tie pseidointelektuālie savārstījumi interesē? Tas portāls ir tikai iegansts nosūkt budžeta naudu no visiem iespējamajiem valsts fondiem.
Un tur dažas ģimenes Latvijā ir izcilas....
Tikai pie tās izšmugulētās naudas skaitīšanas tad A/par aktīvistei arī vajadzētu apstāties.
Tā teikt, ne visi var sabiedrībai morāli lasīt...Ne visi!

Atbildēt

Liene

31.01.2021. 20:47

Vai Levita iespējamā māte arī nebija Bargā pirms laulības ar levita tēvu?

Atbildēt

Vienkārši biedrs

31.01.2021. 20:36

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Jūsu viedoklis ir muļķīgs, bet nekādā ziņā nav diskriminācija.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 20:27

»

x

tā ir utopija


Nē! Ar kultūru un audzināšanu, ar izglītības sistēmu, ar valsts politiku un masu medijiem var panākt, ka 90% no sabiedrības būs biseksuāli cilvēki.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 20:25

»

Ups

Un tad atnāk musulmanis no siltajām zemēm un toleranti ne-kareivīgajiem vīriešiem norāda pareizās vērtības


Ļoti daudzi musulmaņu vīrieši ir biseksuāli. Viņi publiski staigā sadevušies rokās un reizēm pat skūpstās uz vaidziņa, kas Latvijā dažiem konservatīvajiem būtu šoks.
Domāju, ka musulmaņiem un nekareivīgajiem latviešu vīriešiem būs ideāls sekss un mīlestība.
Konservatīvie masu mediji izplata "ziņas", ka musulmaņi ir ļauni, griež galvas gejiem un lezbietēm, un spridzina neticīgos.
Un neiebilstu, ka starp musulmaņiem ir daudz pedofilisku attiecību, jo tur vienmēr ir mīlestība.
Un te nav nekāda sarkasma. Tikai viedoklis bez diskriminācijas.

Atbildēt

Fakts

31.01.2021. 20:17

Riktīgs kaujas zirgs!

Atbildēt

Ups

31.01.2021. 20:15

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija...


Un tad atnāk musulmanis no siltajām zemēm un toleranti ne-kareivīgajiem vīriešiem norāda pareizās vērtības.

Atbildēt

hm

31.01.2021. 19:47

Tie visi ir impotenti,kas ir spējīgi uzbudināties tikai no kroplībām.Viņus jāārstē,piespiedu kārtā.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

31.01.2021. 19:46

Ļoti jauki! Es arī izteikšu savu viedokli. Ņemiet vērā, ka viedoklis nav diskriminācija.

1. Mūsdienu sabiedrību apdraud un pat virza uz karu nacionālisti, konservatīvie un kristieši.
2. Ideālā sabiedrība ir tāda, kurā nav nacionālistu, konservatīvo un kristiešu, kur 90% sabiedrības ir biseksuāli un 10% homoseksuāli, kur vīrieši nav kareivīgi, nav agresīvi, nav vardarbīgi, nav mazizglītoti. Kur vīrieši ir kā sievietes, un sievietes ir kā vīrieši. Tas ir līdzsvars un harmonija, un mīlestība.

Atbildēt

sise

31.01.2021. 19:18

»

zose

Vai Ozoliņš jājas ar Vērdiņu


Nu bet protams, te Ozoliņš sēž Vērdiņam klēpī https://satori.lv/article/tiesraide-satori-diskusija-gimenes-nemieri

Atbildēt

kode

31.01.2021. 19:16

Viendien sāku skatīties LTV1 "Krustpunkti" un ko es redzēju un dzirdēju.
Sabiedriskās tv sarunu vadītāja, izmantojot savas iespējas, līdzināja ar zemi NA pārstāvi.
Cik tas bija nožēlojami! Un mēs apmaksājam viņu stabilās algas.
Ja ir laiks, skatos šo raidījumu, lai redzētu, kurus tad uzaicinās, paklausos un atrodu citu kanālu, jo labi ja viens viesis nav no viņu sorosīdu biedrības. Jau iepriekš zināms, ko kurš teiks.
Neesmu NA atbalstītāja, bet tas presings un nevēlēšanās saprast, ko viņš saka bija iedzīvotāju zombēšana

Atbildēt

Runāsim no jumtiem

31.01.2021. 19:10

Kreisie marksisti-ultraliberāļi objektīvi ir nacionālas valsts un Latvijas tautas ienaidnieki, jo faktiski viņi sludina nāves filosofiju. Tautu var vienot, tikai viņus apkarojot.

Atbildēt

Jā, bet

31.01.2021. 19:00

Latvijā nav vērojami nekādi CENTIENI ierobežot vārda brīvību. Vārda brīvība šeit sen jau ir likvidēta. Cilvēki ir tā iebaidīti, ka vienkārši atsakās publiski paust savas domas. Un pamatoti.Vārda brīvība pie mums ir tieši tāda pati, kāda tā bija PSRS. Atgādināšu tā laika vārda brīvības pamatprincipu: "Ja domā, tad nerunā. Ja domā un runā, tad neraksti. Ja domā, runā un raksti, tad neparaksties. Ja domā, runā raksti un paraksties, tad nebrīnies."
Arī šī raksta autori ievēro šo principu. Viņi domā, runā un raksta, bet neparakstās, lai pēc tam nav jābrīnās par pazaudēto darbu vai cita veida represijām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: