Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cien.A.Margevičas k-dzei

15.05.2014. 21:17

Un kurs advokatu birojs gatavoja Latvijas Pusei dokumentus?

Atbildēt

ES

14.05.2014. 22:56

Laika periodā no 2009. līdz 2011.gadam Rīgas brīvostā ir bijuši nelietderīgi un nelikumīgi tēriņi vairāk nekā 58,33 miljonu eiro apmērā. Šajā laikā ģenerālprokurors bija Jānis Maizītis, kurš tagad tēlo godīgo SAB vadībā. Līdz šim nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskiem noziegumiem. Tas vien raksturo Jāni Maizīti, SAB, KNAB un visu tiesu sistēmu Latvijā..

Atbildēt

smaka

14.05.2014. 15:43

Mekonijs darbojas?

Atbildēt

ESMAIJA

14.05.2014. 13:33

Jā, es atceros, kā toreiz bija ar tiem līgumiem. Tos slēdza pavisam citi un parakstīja pavisam citi, to Šlesers pierādīja un atspēkoja visus apvainojumus, bet tagad atkal kāds, vai kādi aizdomu ēnu cenšas pagrūst uz Šleseru. Lai kaut viens no jenotiem būtu tik godīgs un gudrs kā Šlesers ir tad būtu labi un vēl - kā uzplauka Rīgas lidosta - un tas notika Šlesera valdīšanas laikā! Un tad nāca pie varas dauņu armija, Šleseru vajadzēja apēst, un kur tagad ir plaukstošā lidosta?

Atbildēt

anonīms

14.05.2014. 08:54

šlesers, kurš tad cits. balsojiet tik par viņu tālāk un būs atkal jaunas un jaunas shēmas.

Atbildēt

xyz

13.05.2014. 21:44

eh bija laiki, 2011. gadā lidoju par 5 EUR no Rīgas uz Skavstu, tālāk pa 5 EUR uz Lamezia Terme Dienviditālijā

Atbildēt

Klaunam

13.05.2014. 20:27

»

klauns

Šodien iešņauci vai kāsīti uztini


Nav nepieciešamība, paskatoties uz vidējā LV pastalnieka domāšanas vektoru, tas uzden tādu kaifu, ka nekādas nepieciešamības pēc stimulētājiem

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 20:25

»

ddom

Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka


Čali ej tālāk rukā no 9-18 un interesējies par to, lai būtu kotletes 18:30 galdā, ja nav vispār sapratnes kā strādā starptautiskais bizness, vai domā, ka Latvija ir Laimes zeme, kur visi ārvalstu uzņēmumi stāv rindā, lai šeit ierastos, tad ēd savas kotletes un nenervozē, naudiņas nervu āstam ta nav izdevies nopelnīt

Atbildēt

Sems

13.05.2014. 18:28

Pag pag, kādi zaudējumi. Ja saliekam punktus uz i sanāk – Ainārs Ryanair atvilka uz Latviju un piespieda noslēgt tādus līgumus, ka Ryanair Latvijai piķoja baltu naudu t.sk. par neko. Tagad tiesa atzinusi, ka Ainārs tā kā drusku pa daudz piķa nokāsis Latvijai un kāds mazumiņš tomēr Ryanair jāatgriež. Sanāk Ainārs ir varonis, kurš cīnījies par Latvijas interesēm kā lauva

Atbildēt

Ieva

13.05.2014. 17:48

Kā tad tā? Nupat, Ukrainas notikumu aizsegā, klusām izlēma izlīgumu ar Flika kreditoriem! Tur 15 gadus būs valstij jāmaksā Airbaltik parādus! Un tagad te atkal! Varbūt laiks pienācis kādam likt samaksāt par to? Ko tā prudentija dara? Un tas viss - ierēdņu,politiķu,alkatīgo neliešu stulbuma un nodevības dēļ jāmaksā atkal mums???????

Atbildēt

Eminems

13.05.2014. 17:37

Šlesers varētu padalīties ar saviem uzkrājumiem, pārmaiņas pēc, un ar viņu solidarizēties varētu Stendzinieks, kurš labprāt bīda gan Šleseru, gan viņa korišus no SC.

Atbildēt

asdf

13.05.2014. 17:04

»

jfk

tādas domas te nav populāras, te joprojām cīnās ar "oligarhiem


Tūdaliņ, tas, ka šleseru pabīdīja malā, nenozīmē, ka kāds no saimniekiem ko zaudēs. Šlesers ir peška, tāda pati kā tu. Bet valsts naudas izpumpēšana caur šķīrējtiesām ir viens no populārākajiem peļņas avotiem Latvijā. Saucas "mēkonisms".
Tikai nevajag teikt, ka te kaut kāda kolīzija starp šlesera un tagadējiem antiņiem. Tas jau ir jūsu shēmas pamatā - "mētāt varu" kā karstu kartupeli un strēbt valsts naudu caur šķīrējtiesām.

Atbildēt

ddom

13.05.2014. 16:57

»

Kāda shēma

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair...


Shēma ir apstāklī, ka strīdu šķir šķīrējtiesa, kuru var dibināt da jebkurš jampampiņš. Tas, ka valsts piekrīt šķirt strīdu šķīrējtiesā, kur ir zināms, ka valsts zaudēs, ir noziegums. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, kampējcūka?

Atbildēt

Re

13.05.2014. 16:11

»

summas smiekligas

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu


Lai šķīrējtiesa nosauc vēl vienu Eiropas lidostu, kura noslegusi līgumu ar lidsabiedrību par lidmašīnas apkalpošanu 1 euro apmērā? Nemeklēsim utis tur, kur to nav. Vērtēts līguma pārkāpums un tas ir acīmredzams. Tiesas kompetencē nav līguma nosacījumu jautājums, bet tā atrunāto nosacījumu pildīšana, vai nepildīšana ;)

Atbildēt

Ojārs

13.05.2014. 16:08

Man šķiet, ka uz līgumiem Šlesera parakstu neatrast. Tos parakstījis lidostas valdes priekšsēdētājs. Viņam un valdei solidāri ir jāatbild par kompānijai nodarītajiem zaudējumiem. Tiesa gan, ja to kāds no Petera & Co pieprasīs.

Atbildēt

Interesanti

13.05.2014. 16:06

Lidostā bez Ryanair ir vēl divi Šlesera pieteiktie mega projekti. Messe Riga un Rixport. Interesanti, kādēļ lidostā Rīga viss iebuksējis un nenotiek nekāda attīstība? Varbūt arī tur, līdzīgi Ryanair, spiediena rezultātā valsts ar privātuzņēmējiem nolēgusi valstij ekonomiski neizdevīgus līgumus?

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 16:04

»

Vilis

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju


vai tik nav kāds "specs" no valsts kancelejas?

Atbildēt

Kāda shēma

13.05.2014. 15:15

Ainārs noslēdza ar Ryanair darījumu cik maksās Ryanair apkalpošana Latvijā, Aināra pēcteči izdomāja līgumu lasīt pa savam un dabūt vēl naudu no Ryanair un iesniedza prasību UK, kuru veiksmīgi padirsa, kāda te shēma, nevajag pārkāpt vienošanos, nevis Ainārs mudaks, bet tagadējie tūdaliņi ir idioti. Ryanair līguma izdevīgums un šī tiesvedība ir divas dažāda lietas, kuras nevajg jaukt kopā, arī par Ryanair līguma izdevīgumu var pastrīdēties, ņemot vērā cik Valsts pamanās salikt iekšā Airbaltikā naudas, Ryanairs salīdzinot Airbaltiku ir izmaksu efektivitātes paraugs.

Atbildēt

shēma ar šķīrējtiesu

13.05.2014. 14:49

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


Pilnīgas muļķības! Aināri šleseri noslēdz tādus līgumus, kuros paredz, ka strīdus risinās "londonas", "vašingtonas" vai "bambāļu" šķīrējtiesā. Rezultāts ir zināms no sākta gala, bet biedrus no prokuratūras tādi sīkumi neinteresē.
Valsts nauda tiek izpumpēta ar šķīrējtiesu palīdzību, sākās ar kuģi un turpinās vēl tagad.
Cietumā jāsēdina tie, kuri līgumos ietver klauzulu ar šķīrējtiesu, tikai tad guvums varbūt neatmaksāsies.
Visa šī shēma ir tieši valsts pārvaldes un tiesībsargājošo noziedzīga rīcība, kuru te daži ryaināri mēģina pasniegt kā grandiozu "tiesiskumu". Londonā, tāpat kā Bambāļos kaktu juristu ar pašdibinātām šķīrējtiesām pietiek. Un shēmotāju tāpat. Balsojiet par aināru, viņš zina, kā iz.ist valsti un tautu! cieti!

Atbildēt

summas smiekligas

13.05.2014. 14:34

Lai skirejtiesa nosauc vel vienu Eiropas lidostu, kas apkalpo lidmasinu par 1 eu?!

Atbildēt

Vilis

13.05.2014. 13:53

Kurš advokātu birojs pārstāvēja Latviju?

Atbildēt

ko te piebilst

13.05.2014. 13:27

sūnu ciems.
Eksministram jāpārdot sava Jūrmalas "ateja" un jākompensē valstij zaudējumi !!!

Atbildēt

duraks

13.05.2014. 12:57

Šis tiesas lēmums būs priekš Šlesera nāves spriedums Saeimas vēlēšanās. Visi konkurenti to varēs labi izmantot k';a legālas valsts apzagšanas faktu

Atbildēt

Arajs

13.05.2014. 12:42

»

Ēdelweiss

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas ...


nu ko tad tā par to Šlesaru izsakies !?! Viņs taču saņēma deliģējumu sī nozieguma veikšanai no LR pilsoniem, un , veica to izmantojot savas visistakās, patiesākas latviskās īpasības... Nu, ja arī nesanāc, tad to taču var norakstit uz iedzimtību no tēva - alkoholiķa... jo tiem , kuri par viņu balsoja arī tevi bija alkoholiķi, komjauniesi, komunisti vai veinkārsi sarkanbaltsarkanie nacionālistiskie dauņi-piderallini....

Atbildēt

gatis

13.05.2014. 12:40

laikam latvijai švaki advokāti bijuši

Atbildēt

vēl

13.05.2014. 12:40

Ne velti ir teiciens, latvietis pieliks bikses arī baznīcā... Buldozera veiksmes stāsts - kur tas ir tagad?

Atbildēt

Ēdelweiss

13.05.2014. 12:37

Kā nu neveicas tiem LR politmafijas klaniem civilizētās un tiesiskās valstīs !!! Jā Londonas sķirējtiesa ir TAISNĪGI nevis ka Ltvijas " TAISNA"... Nuko, tagad lai tas politmafijas klana LPP darbionītis Šloserjuga arī maksa no savas kabatas par neizdevīga līguma slegšanu un nodokļu maksātaju naudas izlaupīsanu !!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: