Menu
Pilnā versija
Foto

Latvijas karaļa runa

Otto Ozols · 12.07.2018. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rolands

15.07.2018. 10:57

Nesen Preses klubā Otto paziņoja,ka tagad jau esot tīri laba dzīvošana Latijā,ka valdība esot daudz ko izdarījusi!Kāds murgs!Kadas ir NIN maksas,degvielas,elektroenerģijas,gāzes,OCTA izmaksas,vienas šausmas priekš 3/4 Latvijas iedzīvotāju!!!

Atbildēt

Pašlaik ASV žīdi

14.07.2018. 20:56

»

Muļkibas!

Tautai liek domāt, ka tā izvēlas, jo balsis saskaņā ar nozagtās valsts valsts noslēpumu pareizi saskaņā ar SKDS iezombētiem datiem, saskaita Cimdars pēc cionistu un žīdmasonu vajadzības, politikas amatos virzot cionistiem lojālos


liek uz Ušakovu un ASV masonu augstskolā par nezināmas izcelsmes naudu apmācīto žīdu, kas nomainīja uzvārdu, maldinot sabiedrību, Vjačeslavu Dombrovski kā Ministru prezidentu. Židiem ie divi dzīvi kandidāti uz MP amatu - Reizniece, ko virza pusžīds Lembergs, un Vj. Dombrovskis

Atbildēt

Done

14.07.2018. 19:25

Man tomēr ir jautājums, kāpēc tiek publiskots Ozola kunga viedoklis? Tāpēc, ka smuki pavelk uz skandāliņu? Turklāt viņš forši kašķējas arī TV?

Atbildēt

Varbūt

14.07.2018. 17:10

»

anon

Daudzas pareizas lietas - par ceļu satiksmi, par emigrāciju, par nevienlīdzību. Risinājumu, protams, nav, bet nu ko tur, tas nav žurnālista darbs, bet jomas ekspertu. Kas ir žurnālistu darbs - precīzas informācijas sniegšana publikai. Un te ir daudz informācijas, kura pēc trīm minūtēm internetā pierādās...


Mums ir problēma ar tautu? Katrā tauta dabū tādu valdību, kāda ir pati. Ja cilvēki balso par smagos noziegumos apsūdzētiem, ja balso par tiem, kuri piesedz svētās govis, administrātorus, utt. Tātad uzskata to par normu, tātad paši darītu tāpat, ja tikai būtu iespēja un dara, tikai tajā mērā, kādā var. Nekā nedarīšana darba vietā un darba laikā arī ir zagšana, pilnīgi normāla lieta lielākai daļai tautas. Īsi sakot, izmaiņām katrs sevi un valsts mums apkārt izmainīsies. Nereāli? Protams.

Atbildēt

Muļkibas!

14.07.2018. 15:22

»

johans

Gudrā tauta joprojam par saviem priekšstāvjiem izvēlas totalitārā režīma zvaigznes,kuras tīri teoretiski ir nespējīgas pārvaldīt neatkarīgu,demokrātisku valsti,jo ir tendētas uz blatu,sociālās nevienlīdzības,korupcijas sistēmas,kura izpaužas ikdienā.Kamēr valsti pārvaldīs totalitārā režīma speciālisti...


Tautai liek domāt, ka tā izvēlas, jo balsis saskaņā ar nozagtās valsts valsts noslēpumu pareizi saskaņā ar SKDS iezombētiem datiem, saskaita Cimdars pēc cionistu un žīdmasonu vajadzības, politikas amatos virzot cionistiem lojālos.

Atbildēt

johans

14.07.2018. 13:09

Gudrā tauta joprojam par saviem priekšstāvjiem izvēlas totalitārā režīma zvaigznes,kuras tīri teoretiski ir nespējīgas pārvaldīt neatkarīgu,demokrātisku valsti,jo ir tendētas uz blatu,sociālās nevienlīdzības,korupcijas sistēmas,kura izpaužas ikdienā.Kamēr valsti pārvaldīs totalitārā režīma speciālisti,nav pat vērts cerēt uz progresu un nav svarīgi viņu uzvārdi,bet gan piederība pie 27 gados izveidotās mafiozās,cilvēknīstošās sistēmas,kuras pamatrādītājs ir cilvēku masveida bēgšanas no tās un modē nākošie publiskie draudi ar slāvu tautu iepludināšanu,lai gan arī slāvu tautām diez vai gribēsies pārvākties uz radniecīga režīma pārvaldītu valsti.

Atbildēt

!

14.07.2018. 08:56

otto ozol,pietiek ostit !paguli labak kada parka uz zemes.

Atbildēt

anon

14.07.2018. 00:15

»

Zinošais

A kas dod pārliecību ka tavi informācijas avoti un vērtējumi ir korekti...


Labāku avotu nav. Vēl var OECD ieteikumus Latvijai lasīt, bet neviens nesaka, ka mums tikai demokrātija jāpārkārto un viss aizies. Tā vairāk ir mentalitātes un rakstura problēma, arī ekonomikas - pagātnes kļūdu rezultātā, kā arī demogrāfijas; ne kaut kas, ko var labot nomainot sistēmu un iznīcinot visas esošās partijas. Un demogrāfija tiešām ir visas Rietumu pasaules problēma, Latvija nav ne tuvu sliktākā šajā jomā. Risinājumu vēl neviens nav izdomājis.

Atbildēt

Janis Rubikis

13.07.2018. 19:01

Par idologiskām kļūdām ir dārgi jāmaksā nacionālliberāļi atveda no ASV galēji labējo oligarku kapitālismu visu nelaimju pamatu pamats to piērāda pati ASV kad indrustāli varena valsts nespēj starptautiski konkurēt veidojas milzīgs tirdniecības deficits Igaunija pārņēma Eiropas sociāldemokrātisko kapitālismu un rezultāti teicami Iesaku manus rakstus izlasīt internetā un prāts apskaidrosies.

Atbildēt

Maybach

13.07.2018. 17:13

Kamēr sieviešu vidē modē būs taisīt karjeru, "būt neatkarīgai", dzīvot vienīgo dzīvi tikai sev, tikmēr autors var runāt un rakstīt ko un cik grib, - nekādu izmaiņu nebūs. Varat kaut 100% cilvēku ievilināt politikā, - nekas nemainīsies.

Atbildēt

Pusmiljards latviešiem nav vajadzīgs:

13.07.2018. 16:56

Latvijas drošības vajadzības ir nepieciešams attīstīt, līdz ar to mēs nevarēsim izbēgt no sarunas par vairāk nekā 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) atvēlēšanu aizsardzībai, šādu viedokli pa tālruni no Briseles pauda aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS), kurš piedalījās NATO samitā.

Šī gada aizsardzības budžets ir 576,34 miljoni eiro, kas ir par 126,8 miljoniem eiro vairāk nekā pērn.

Atbildēt

Vaira3000

13.07.2018. 16:55

»

ZCB

Grantiņ , tu sēdi savā Vācijā, ej uz blakus LIDLU un nenomelno cilvekus, kuri dzīvo un strādā Latvija


Lidl ir shiks, tad jau labak uz Suppenküche vai attiecigas pilsetas Tafel. Varees ar Penneriem klachu uzsist

Atbildēt

Diemžēl,

13.07.2018. 16:35

»

Kurš gan tev tic,

žīdeli Artur Priedīti


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

???

13.07.2018. 15:50

»

Lauķis

Otto Ozols ir lieliski aprakstījis situāciju. Taču žēl, ka tiek apriets. Tas nozīmē, ka rējēji patieso situāciju Latvijā neizprot, vai tiem ir vienalga, kas šeit notiek...


kā tu domā to atsaukšanu praktiski? Varbūt jau otrā dienā pēc ievēlēšanas, ja nav ievēlēts tavējais? Un kas ir tā personīgā atbildība un kā to izsvērt?

Atbildēt

Jūlijs

13.07.2018. 15:48

SAEIMAS ievēlēšanas likums mums neatbilst šā brīža sabiedribas attīstības līmenim. Nevaru saprast kā var būt ka bernudārza audzinātājai ir obligāta speciālā augstākā izglītība, bet mūsu deputāti SAEIMĀ var tikt ievēlēti un pieņemt likumus pēc kuriem mums dzīvot, pat bez vidējās izglītības ( jā arī tādus atradīsiet pāršķirstot atjaunotās Latvijas deputātu sarakstus!!!!), atradīsiet oberus, sportistus u.t.t.!!!!!!
Trauksmes bungas ir jāsit jo skaļāk jo labāk.

Atbildēt

Zinošais

13.07.2018. 15:04

»

Lauķis

Otto Ozols ir lieliski aprakstījis situāciju. Taču žēl, ka tiek apriets. Tas nozīmē, ka rējēji patieso situāciju Latvijā neizprot, vai tiem ir vienalga, kas šeit notiek...


Nevajag lolot ilūzijas neviena sistēma nav ideāla ! piemēram par atsaukšanu - kura būs tā institūcija kas izlems pilda vai nepilda pienākumus u.t.l.
Tas protams nenozīmē ka nekas nav jāmaina, diemžēl Satversmes tēvi par to īsti nav padomājuši un "jauno laiku" likumdevējs vēl vairāk sarežģījis iespēju kaut ko mainīt - referendumu pēc pilsoņu iniciatīvas sarīkot ir praktiski neiespējami !

Atbildēt

Zinošais

13.07.2018. 14:56

»

anon

Daudzas pareizas lietas - par ceļu satiksmi, par emigrāciju, par nevienlīdzību. Risinājumu, protams, nav, bet nu ko tur, tas nav žurnālista darbs, bet jomas ekspertu. Kas ir žurnālistu darbs - precīzas informācijas sniegšana publikai. Un te ir daudz informācijas, kura pēc trīm minūtēm internetā pierādās...


A kas dod pārliecību ka tavi informācijas avoti un vērtējumi ir korekti ?!?!?!?
Ir entās jomas kuras teorētiski un sistēmiski itkā ir kārtībā, piemēram ir dzirdētas atsauksmes ka mūsu pensiju sistēma ir labu labā, tikai nezin kāpēc tik daudzi pensionāri tā nedomā un arī globāli un sistēmiski tā ir iespējams laba pie konkrētiem nosacījumiem, kuri acīmredzami neizpildīsies ! Un galvenais nav dzirdēts ka būtu radušies kādi praktiski risinājumi kas brīvi no tām pašām šābrīža sistēmu problēmām !

Atbildēt

Lauķis

13.07.2018. 14:56

Otto Ozols ir lieliski aprakstījis situāciju. Taču žēl, ka tiek apriets. Tas nozīmē, ka rējēji patieso situāciju Latvijā neizprot, vai tiem ir vienalga, kas šeit notiek.
Mans viedoklis ir: Kamēr netiks balsots par personālijām vēlēšanu apgabalos, ar iespēju jebkuru deputātu atsaukt, ja nepilda savus pienākumus, ar personīgu atbildību. Tā kā ir tagad, tas vienkārši ir farss, ne darbs Saeimā.

Atbildēt

Jūlijs

13.07.2018. 13:39

Nu jau citos medību laukos esošais leģendārais režisors Oļģerts Kroders jau būdams cienījamā vecumā vienā no savām intervijām teica; Gribas vēl padzīvot lai redzētu ar ko tā šļura beigsies" Tik tiešām valsts vadīšanā mums ir ļoti izteikts inelektuālā potenciāla trūkums ar visām izrietošajām sekām.

Atbildēt

anon

13.07.2018. 13:31

Daudzas pareizas lietas - par ceļu satiksmi, par emigrāciju, par nevienlīdzību. Risinājumu, protams, nav, bet nu ko tur, tas nav žurnālista darbs, bet jomas ekspertu. Kas ir žurnālistu darbs - precīzas informācijas sniegšana publikai. Un te ir daudz informācijas, kura pēc trīm minūtēm internetā pierādās aplama.
Pirmkārt, Latvijā ir vidēja (vai nedaudz virs) dzimstība Eiropas mērogā - 1,7 bērni uz sievieti. Super bagātajā Norvēģijā tikpat. Somijā un Igaunijā ir 1,6. Augstākais ES rādītājs ir Francijai 2,0. Kas vienalga ir zem nepieciešamā nulles pieaugumam - 2,1. Polijā un Spānijā vispār ir 1,3. Vienvārdsakot, kas atrisinās Eiropas dzimstības problēmu, gan jau dabūs Nobela prēmiju. Neizskatās ka naudas mešana strādā diži lieliski.
Avots - World Bank 2016 - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sovereign_states_and_dependencies_by_total_fertility_rate

Otrkārt, tā daļa par politisko sistēmu arī netur ūdeni. Ja mēs ticam The Economist demokrātijas indeksam, mums ir tikpat laba vēlēšanu sistēma kā Zviedrijai ( https://en.wikipedia.org/wiki/Democracy_Index ). Mums ir problēmas ar valdības funkcionēšanu un līdzdalību politikā, bet tās nav problēmas, kuras var kaut kā vienkārši risināt ar sistēmas maiņu. Un vispār demokrātijas galvenā īpašība ir tieši institūcijas un process kā tāds. Cilvēki nevienā valstī īsti nesaprot par ko viņi balso, un aktivitāte krītas visur (vairāk par to, ka cilvēki nezina politiķu nostājas, nezina kas vispār viņiem būtu izdevīgi, un nevar zināt, jo politika kļuvusi pārāk kompleksa, un nebalso pat par to, ko viņi uzskata par izdevīgu, bet gan par to par ko akli balso pārējie viņu sociālajā grupā, grāmatā "Democracy for Realists").

Tā kā, nu, jā, ja ne gluži vaimanologa, tad vismaz ļoti sekls tas viedoklītis padevies Ozola kungam.

Atbildēt

13.07.2018. 13:28

Partijām ļoti bail, ka šoreiz gan neies vairs cilvēki balsot, jo tad partijas zagļu sistēma būs jālikvidē. Vai vismaz to noziedzība. Bet tieši tā šoreiz būs! Cilvēki neies balsot, jo nav par ko!

Atbildēt

ZCB

13.07.2018. 09:49

»

L.Grantiņš LRTT

Tieši tā, viņš pasaka to, ko zina pēdējais bomzis, bet tēlo "rakstnieku"....un drosmineku !Skat, un kā no poļžīda Barkovska pārtapis par "laviešu" Ozolu un vārdu pat no Skorcēnī "aizņēmies". Puikam personība galīgi sadrumstalojusies


Grantiņ , tu sēdi savā Vācijā, ej uz blakus LIDLU un nenomelno cilvekus, kuri dzīvo un strādā Latvija !
Ozols visu pareizi saka. Tikai kā mainīt sistēmu? Man liekas, ka tikai ar dakšām un uguni...
Kur dzīvo mūsu oligarhi - adreses ir zinamas

Atbildēt

Lūkas ev.

13.07.2018. 09:31

»

Lūkas ev.

...Bet kāds priekšnieks viņam jautāja: - Labo mācītāj, kas man jādara, lai iemantotu mūžīgo dzīvību? Bet Jēzus tam sacīja: - Ko tu mani sauci par labu? Neviens nav labs, kā tikai Dievs. Baušļus tu zini: tev nebūs laulību pārkāpt, tev nebūs nokaut, tev nebūs zagt, tev nebūs nepatiesu liecību dot, godā...


Bet viņš to dzirdēdams, ļoti noskuma, jo viņš bija bagāts. Bet kad Jēzus to redzēja, viņš sacīja: - Cik grūti tiem, kam daudz mantas, iekļūt Dieva valstībā! Jo vieglāk ir kamielim iet caur adatas aci, nekā bagātam ieiet Dieva valstībā....

Atbildēt

Lūkas ev.

13.07.2018. 09:27

»

Veca cionistu anekdote

Baptisti slavināja nabadzību, komunisti to realizēja dzīvē


...Bet kāds priekšnieks viņam jautāja: - Labo mācītāj, kas man jādara, lai iemantotu mūžīgo dzīvību? Bet Jēzus tam sacīja: - Ko tu mani sauci par labu? Neviens nav labs, kā tikai Dievs. Baušļus tu zini: tev nebūs laulību pārkāpt, tev nebūs nokaut, tev nebūs zagt, tev nebūs nepatiesu liecību dot, godā savu tēvu un māti.
Tas atbildēja - to visu es esmu turējis no pašas jaunības.
Kad Jēzus to dzirdēja, viņš teica: - Vienas lietas tev trūkst: pārdod visu, kas tev pieder, un izdali to starp nabagiem, tad tev būs manta debesīs, un tad nāc man līdz!

Atbildēt

skarbi

13.07.2018. 08:42

...visur esat izmests, bet gribat svarīgumu un popularitāti....nevarat piepildīt ambīcijas...tukšgalvis.

Atbildēt

Kurš gan tev tic,

13.07.2018. 08:28

»


žīdeli Artur Priedīti?

Atbildēt

Veca cionistu anekdote

13.07.2018. 08:27

»

no Bolīvijas

Katru dienu notiek bērniņu noslepkavošana, pirms viņi nāk pasaulē. Bērniņu, nevis parazītu


Baptisti slavināja nabadzību, komunisti to realizēja dzīvē.

Atbildēt

vecīt

13.07.2018. 07:10

tu aizmirsi pieminēt invalīdus, kurus nupat sāk vienkārši klusiņām iznīcināt - laikam jau baigais slogs cilvēks kļūst tajā brīdī, kad saslimst !!!!!!!!! Tas nekas, ka pirms tam ir maksājis pamatīgus nodokļus un, iespējams, maksā joprojām...........

Atbildēt

FKK

13.07.2018. 00:06

»

L.Grantiņš LRTT

Tieši tā, viņš pasaka to, ko zina pēdējais bomzis, bet tēlo "rakstnieku"....un drosmineku !Skat, un kā no poļžīda Barkovska pārtapis par "laviešu" Ozolu un vārdu pat no Skorcēnī "aizņēmies". Puikam personība galīgi sadrumstalojusies


Viņš ir iluminātu pārstāvis Latvijā. Cieši saistīts ar Abesīnijas ordeni. Viens no Kenedija ārlaulības mazdēliem. Un ir lasījis slepenus KGB dokumentus, kur kāds Linards apmaiņā pret izlaišanu brīvībā nožēlo savus "grēkus" pret padomju iekārtu.

Atbildēt

RRR

12.07.2018. 23:49

Neaizmirsisu vinja piedalisanos tv24 un tekstu organizeta noziedziba. Tika runats par atkritumu ievesanu lv. Jaut., vai patiesam sis tips ir tik stulbs !? Vai tikai telo ?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.07.2018. 23:17

»

Jā!

Autors ir viens humora vecis. Vispirms izņirgājas par latvisko dzīvesziņu (Tev nebūs augstāk par savu pakaļu lēkt.) Un tad paziņo, ka sāks runāt "par nopietniem jautājumiem kas skar ikvienu no mums, mūsu zemi, bērnus un Latvijas nākotni". Tā runāšana aprobežojas ar to, ka viņš mums pastāsta to, ko mēs...


Tieši tā, viņš pasaka to, ko zina pēdējais bomzis, bet tēlo "rakstnieku"....un drosmineku !Skat, un kā no poļžīda Barkovska pārtapis par "laviešu" Ozolu un vārdu pat no Skorcēnī "aizņēmies". Puikam personība galīgi sadrumstalojusies...

Atbildēt

reptilis

12.07.2018. 22:43

Redz ,kā sanāk -Satversmē ir rakstīts,ka vara piederot Latvijas tautai....,bet realitātē -pašreizējā vara baidās no tautas...jā,baidās,jo tauta taču ir stulba ...,lai lemtu par nopietnām problēmām......no referendumiem baidās ...,jo tauta taču ir stulba un nolems nepareizi....,jo tauta taču ir stulba....,ja esat lasījuši,tad šos vārdus esat jau dzirdējuši - muižnieki tā runāja pirms dzimtbūšanas atcelšanas:)))....,bet ...,ja valstī nav kārtības,tad vainīga ir tauta ??? ....vai viņai ir vara lemt? Vienīgā reize -Saeimas vēlēšanas! Bet vai cilvēkiem ,kuri cīnās ar izdzīvošanu ir laiks iedziļināties niansēs un likumu labirintos?

Atbildēt

formula

12.07.2018. 21:23

Tas ,ka mums ir sūdīgi ,nebija nemaz jāpierāda.Partijas ? Mums tādu nav.Tāpēc nav jēgas spriedelēt ,kā uzlabot to kas neeksistē.Ir kārtējie dienaszagļi ,un katri nākošie slīpētāki un slīpētāki.Ja Mākoņtēvs izdzenāja nepaklausīgos,kuri traucēja un neļāva zagt,tad nākošie-nopirka ,bet nepaklausīgos un skopos izveidotā knābī močīja ar plinšu sievu un zirgu puisi .

Atbildēt

sapņu pīpe ir man

12.07.2018. 20:51

»

no Bolīvijas

Katru dienu notiek bērniņu noslepkavošana, pirms viņi nāk pasaulē. Bērniņu, nevis parazītu


No rīta Mekā es esmu,
Bet vakarā - Bolīvijā. utt.guglē

Atbildēt

ggg

12.07.2018. 20:37

»

Briffault's law

Autors izliekas ka nav pamanījis dzelžaino statistiku - jo lielaka nabadzība un mazāk sieviešu tiesību, jo vairāk bērnu un otrādi


Dzelžaina statistika ir tikai viena, jo cilvēkam mazāk kroku smadzenēs, jo mazāk spējas iedziļināties nopietnos jautājumos.

Igaunijā šobrīd vairāk bērnu dzimst tieši mammām ar augstāko izglītību, Vācijā jau kopš 2011. gada ir redzama šī pati tendence. Citur ES ir līdzīgi.

Vismazākais vidējais bērnus skaits ģimenēs Eiropā ir tieši nabadzīgajās un korumpētajās valstīs tādās kā Bulgārijā un Rumānijā.

Šie abi un vēl daudzi citi fakti apliecina tieši pretējo.

Atbildēt

Jā!

12.07.2018. 20:28

Autors ir viens humora vecis. Vispirms izņirgājas par latvisko dzīvesziņu (Tev nebūs augstāk par savu pakaļu lēkt.) Un tad paziņo, ka sāks runāt "par nopietniem jautājumiem kas skar ikvienu no mums, mūsu zemi, bērnus un Latvijas nākotni". Tā runāšana aprobežojas ar to, ka viņš mums pastāsta to, ko mēs paši sen jau redzam un zinām - cik viss te ir sūdīgi. Nobeigumā viņš mūs aicina stāties partijās, lai veidotu tur iekšēju konkurenci un demokrātiju. Tas ir apmēram tā pat, kā aicināt mācītājus kļūt par suteneriem prostitūtām, lai pievērstu viņas tikumībai.

Atbildēt

no Bolīvijas

12.07.2018. 20:12

Katru dienu notiek bērniņu noslepkavošana, pirms viņi nāk pasaulē. Bērniņu, nevis parazītu!
Lai Dievs palīdz jums visiem izvairīties no māņu ticībām. Īstena ir baptistu ticība.

Atbildēt

Lasītājs

12.07.2018. 19:36

Liela bēda ir gadiem veidotā nodokļu politika (tagad mazliet kaut kas tiek mainīts), tas ir pamatā cilvēku izzušanai Latvijā. Darbaspēka nodokļu slogs ir nenormāli liels, kā rezultātā ir zemas algas, tiek stimulēta ēnu ekonomika. Darbaspēku nodokļu slogs ir vienāds ar saņemto uz rokas (jāatceras ka atvaļinājumu nauda tāpat jāskaita pie nodokļu sloga – vēl 1 alga + nodokļi, bez izdarītā darba). Pat Somija un Zviedrija nevelk līdz mūsu nodokļiem, jo ir normāls neapliekamais minimums. Rezultāts ir mūžīgi zemas algas, aizbraucoši darbaspējīgi iedzīvotāji.

Atbildēt

Latvijas karaliskā augstība

12.07.2018. 18:47

»

Hmm...

Vai drīkst Jūs uzrunāt kā "Stulbeņa kungs


ir autsaucīga visa veida tautas aktivitātēm un nebilst, ja to vēlas uzrunāt kā viņa augstība stulbeņa kungs! Ja Jums ir kāds īpašs jautājums, kas apskatāms Otto Ozola kunga teksta sakarā, varat versties tieši pie manis komentāra veidā.

Vina karaliskā augstība izvēlējās tikai šo vienu Pietiek. com rakstu, jo tā tēma sasaucās ar viņa karaiskās augstības pārdomām, baudot pēcpusdienas tēju.

Jums ir lieliska izdevība uzdot savu jautājumu stundas laikā, kamēr viņa karaliskā augstība gatava Jums veltīt savu uzmanību.

Ar vislabākajiem vēlējumiem , Viņa karaliskā augstība LXxW

Atbildēt

Karote

12.07.2018. 18:43

Nepatīkami, bet pēc daudzu rietumu demogrāfu statistikas tikai USA vēl knapi atražojas minimālajā 2,1 līmenī. Visa pārējā rietumu pasaule, Latviju ieskaitot, jau atrodas t.s. spirālē bez atgriešanās iespējām. Vakareiropa patiešām lāpa statistiku ar migrantiem, bet pamatnacijas visas ir čau. Jeb izmaiņas tuvākajos 50 gados būs šobrīd neparedzamas,un neviens oficiāli par šo negribēs pat iepīkstēties, jo loģiska risinājuma tam faktiski nav.Protams, atliek ievest cittautiešus un papīros uzdot tos par iezemiešiem. Āmen.

Atbildēt

Latvijas karaliskā augstiba

12.07.2018. 17:26

Viņa ekselence atbild necilajam Dieva bērnam, baptistam, Otto Ozolam. Ozola kungs! Esmu nolēmis pievērst Jūsu uzmanību Jūsu darba aspektiem, kas izpelnās manu ekselences uzmanību.

Viss Jūsu teksts ir tīrā beletristika, tomēr iedvesma, ar ko mēģināt iekarot lasītāju sirdis, ir nepamatota.

Sīkās detaļas, ko apskatāt, ir dārznieka profesijai adekvātas, tomēr jautājums par tautas nākotni nav dārznieka bet karavīra jautājums!

Karavīra jautājums ir atklāts un nav aizsedzams ar dilemmām. Karavīram jāatklāj latviešu tautas ienaidnieki. Tie jāattur darīt postu latviešu tautai. Ja nevar atturēt, tie jāiznīcina.

B' nai B' rith žīdmasonu 12 žīdu dzimtai piederošā židu izpildvaras organizācija ir tiešākais atviešu tautas ienaidnieks, Tadēļ, nogalinot brīvmūrniekus Zatleru un VVF, latviešu tautas liktenis nemainīsies.

Vislabākā vēlējumiem, Jūsu karaliskā ekselence CXxW

Atbildēt

Briffault's law

12.07.2018. 15:52

Autors izliekas ka nav pamanījis dzelžaino statistiku - jo lielaka nabadzība un mazāk sieviešu tiesību, jo vairāk bērnu un otrādi.

Atbildēt

Edge

12.07.2018. 14:30

"Balsodami par Latvijas pilsoņu nacionālo harmoniju un vienotību. Balsodami par Latvijas demonopolitizēšanu, demilitarizēšanu, [deindustralizāciju, depopulāciju, debilizāciju],
izglītību, kultūru, par Latvijas dabas un kultūrvides glābšanu." Dainis Īvāns:Balsosim par brīvību!
( «Latvijas Jaunatne», 1990. gada 17. martā, Nr. 51)
Ottovičs 2018. - tas ir Dainis Īvāns 1990.g.! Taču sabiedrības vairākums vairs nav auseklīšu fani, tāpēc t.s. partijās 1%, bet aplausi tādi pašķidri.
Zāģē, Ottovič, zāģē centīgāk...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: