Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KGB

09.04.2021. 22:40

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl netup būrī


Utainais ment,...lūdz Dievu!!

Atbildēt

Vijs

08.04.2021. 10:09

30 gadu laikā tā arī netika pacelta apzinātība par pašu galveno tiesneša institūta atribūtu - neatkarību. Tā vietā - "mums citu nav", padomju tiesu sistēma uzspiež prātam neaptveramu valodisku un izpratnes kroplību. Padomju tiesneša neatkarība ir oksimorons, un tas nepazūd, padomju ideoloģijai izgaistot. Jums nav buržuāziskās tiesībprofesiju autonomiijas - brīvības no valsts. Tautas fronte ir padomju varas artikulācija, nevis sabiedriska. Un sabiedrības autonomija nozīmē, ka cilvēks visu nopelna pats, nevis zemi saņem no breša.

Atbildēt

čekistu bende

07.04.2021. 15:40

»

pareizais jautājums

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem


Nepareizs jautājums! Neraudi, arī tu dabusi apēst savu oktobrēna nozīmīti, vecais čekist! Nekas nav aizmirsts un nekas netiks piedots. Par čekistu un komunistu izdarībām vai zvērībām okupācijas laikā bus jānes atbildiba. Šim noziegumam nav un nebus noilguma!

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 11:38

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

arprats...

03.04.2021. 15:30

Pirms nu jau 9 gadiem TV3 raidījums labi izgaismoja tautai Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova shēmu, kā šis noēdies tēvainis Rīgas brīvostas valdes locekļiem sagādājos dažādus materiālus labumus, kā arī iekārtojis valdes locekļu radiniekus darbā brīvostā.

Raidījums norāda - lai gan Loginova darbu pārrauga astoņi valdes locekļi, četri no valsts, četri no pašvaldības, dzīvē viss ir otrādāk - valdes locekļi balso par Loginova izvirzīto darba kārtību un, lai izvairītos no liekas intereses, Loginovs valdes locekļiem sagādā dažādus materiālus labumus – iekārto to radiniekus darbā brīvostā, aizsūta mācībās uz Londonu, kā arī nopērk datortehniku.

Saskaņā ar sniegto informāciju atsevišķiem Rīgas brīvostas darbiniekiem pienākas dienesta džips ar šoferi, tostarp Loginovam, viņa sievai un Rīgas brīvostas Starptautisko sakaru un administratīvā departamenta direktorei, Spānijas pilsonei Irinai Gorbatikovai.
Tāpat raidījums atzīmē, ka Loginova māsasdēls Edijs Neilands nesen kļuvis par ostas pārvaldes meitasuzņēmuma "Brīvostas flote" direktora vietnieku. Šis uzņēmums pēdējā mēneša laikā nopircis trīs jaunus dienesta džipus. Vienlaikus "Nekā personīga" norāda, ka ar paša auto no Loginovu dzimtas ostā brauc vienīgi pārvaldnieka znots – Toms Bērziņš, ostas vecākais būvinženieris.

Tomēr ģimenes locekļu iekārtošanu darbā Loginovs neuzskata par ko sliktu. "Es apprecējos ar savu darbinieci, es to izdarīju trešo reizi savā dzīvē, nu es ceru, ka tā bija pēdējā reize. Un es izvēlos daļu darbinieku. Piemēram, to pašu Bērziņa kungu, es uzskatīju, ka viņu darbā nevajag ņemt. Viņš pat bija atbrīvots, kaut gan mans vietnieks viņu paņēma pie sevis, jo viņi nodarbojas ar tehniskām lietām. Tā nav mana hierarhija. Nu mana meita viņu apprecēja," klāstīja Loginovs un uzsvēra, ka viņa radi savu darbu padarot labi, tāpat kā radinieki citiem ietekmīgiem cilvēkiem.
Tomēr Rīgas brīvostā strādā ne tikai pārvaldnieka Loginova sieva, māsas dēls un znots, - darbs brīvostā atradies diviem bijušajiem ministriem, viena eksministra sievai un diviem patreizējās ostas valdes locekļu tuviniekiem.

Raidījums atklāj, ka pie analītiķa amata ticis ostas valdes locekļa, "Vienotības" pārstāvja Ērika Škapara dēls Mārtiņš. "Mārtiņam Škaparam ir attiecīga izglītība. Šī ir viņa paša iniciatīva būt šajā amatā," teica Ēriks Škapars. Savukārt uz jautājumu, vai viņa dēls ostā atrada darbu pirms viņš kļuva par valdes locekli, Škapars atbildēja: "Nē, viņš ir nokļuvis, kopš es tur esmu. Bet, kā jau es minēju, es esmu trīs gadus. Pirms tam es četrus gadus biju Rīgas domes deputāts, divus gadus Rīgas domes izpilddirektors, un tas nozīmē, ka visi mani radi, viņiem laikam jābrauc uz Preiļiem strādāt?"

Tāpat darbā Rīgas brīvostā par ostas analītiķi ir pieņemta apvienības "Saskaņas centrs" valdes locekļa Mihaila Kameņecka dēla draudzene Darja Uspenska, savukārt bijušā satiksmes ministra Kaspara Gerharda sieva Vita - par ostas pārdošanas speciālisti.
"Nekā personīga" uzsver, ka savu varu un neatkarību ostā Loginovs nostiprina ar amatiem nodrošinot arī pašus politiķus un ierēdņus, piemēram, jau ilgus gadus par departamenta direktoru ostā strādā kādreizējais labklājības ministrs Vladimirs Makarovs, par ostas valdes priekšsēdētāja padomnieku nesen kļuvis Kārlis Leiškalns, ostas preses sekretāres Anitas Leiškalnes vīrs un ostu asociācijas vadītājs, bet par speciālistu NATO kravu jautājumos bijušais Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas vadītājs Juris Dalbiņš, kura vadītajā komisijā pēdējos devītās Saeimas mēnešos tapa likums par ostu policijas izveidi.

Vienlaikus raidījums norāda, ka katrs ostas valdes loceklis saņem algu – nepilnus 3000 latus, tāpat Loginovs ir atsaucīgs arī pārējām valdes locekļu prasībām, tostarp frakciju apvienības "Vienotība" Olafam Pulkam nesen sagādāts jauns portatīvais dators un mobilais telefons, bet Zaļo un zemnieku savienības Juris Vaskāns cenšas uz ostas rēķina paplašināt savu redzesloku, lai arī skaidri zināms, ka drīz viņam amats būs jāatstāj.

"Vaskāns apliecināja, ka uz ostas rēķina piedalījies seminārā Londonā. "Jā, pirmdien, otrdien, trešdien es atrados Londonā, "Lloyds" organizētā seminārā par sašķidrināto gāzi. Tas ir tāds jauns trends vispār pasaulē, Eiropā – darbināt kuģus ar sašķidrināto gāzi," sacīja Vaskāns, taču atzina, ka nezina, cik seminārs ostai izmaksājis. "Tas ir 1000 vai 2000 lati seminārs," sprieda Vaskāns. Raidījums arī informē, ka uz Londonu viņš lidojis Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" biznesa klasē, lai atbalstītu vietējo nacionālo aviokompāniju.

Tāpat raidījums novērojis, ka ostas valdes locekļiem ar Loginovu nav domstarpību. "Pretēji pārvaldnieka gribai pēdējo gadu laikā valdes locekļi lēmuši tikai uz rokas pirkstiem skaitāmos gadījumos. Valde arī apstiprinājusi pārvaldnieka sastādīto ostas budžetu, kas gadā pārsniedz 22 miljonus latu. No tiem reklāmai osta gadā tērē 965 734,84, reprezentācijas izdevumiem 57 055,06, periodisko izdevumu abonēšanai – 23 832,05 un juristu algošanai 140 tūkstošus latu," ziņo "Nekā personīga".

Raidījums arī atklāj, ka Loginovam izdevies panākt, ka Rīgas brīvosta nav tikusi pakļauta kopīgajam algu ierobežojumam - amatpersonas statuss ir tikai valdes locekļiem, Loginovam un viņa vietniekiem, bet pārējie ostas administrācijas darbinieki nav valsts amatpersonas un viņiem nav jāiesniedz ienākumu deklarācijas.

Vienlaikus Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks Loginova radinieku iekārtošanu darbā nenosoda. Ameriks norādīja - ja pārvaldnieka radi strādā labi, lai strādājot. Raidījums atzīmē, ka Amerikam kopā ar Loginovu ir lieli sadarbības plāni.

Savukārt valdības konsultanta "Prudentia" vadītājs Ģirts Rungainis pavēstīja, ka bez ķirurģiskas iejaukšanās "čomu" sistēma Rīgas brīvostā saglabāsies. "Šobrīd notiek tas, ka valsts vienkārši novēro to, kas notiek ostās un vārgi kaut ko pīkst par to, ka kaut ko vajadzētu darīt. Pa lielam lietas nosaka lielie lietu kārtotāji ostu pārvaldēs vai pašvaldībās, vai arī viņu finanšu sponsori," uzsvēra Rungainis.

Atbildēt

03.04.2021. 14:58

»

Juris

Eh, Māra, Māra. Varēji arī paklusēt, bet


Esi sumināta, darba tauta! Politiskā jeb-ļa valstī turpinās arī lieldienu vakcinācijas ārprātā.

Galaktikas centrā joprojām ir job-anije melnie caurumi, kas tai traucē, tomēr firmas šmotkas šodien nereklamēsim.

Atcerēsimies - no sliktas situācijas ir vienmēr izeja, lai pliki nokļūtu inkluzīvā kapitālisma oāzē.

Kāda mūsu valsts noslēpuma ekselence, kas tur vēl pabūs, jau publiski izlielījusies ar savu intīmo valstsgribu, kā viņa augstības un ekselences sexpadomnieces vaginālie izklupieni tika atspoguļoti masu medijos pēc atgriešanās no komandējuma Ziemeļkaukāzā un sasmīdināja puspasauli.

Valsts noslēpuma Rīgas pils prominence pēc misijas vizītes ASV, pirms iekāpa Rīgas pilī, dirsa guļus un nenosmērējās.

Atšķirībā no mūsu parastās jeb-ļas liberāļi dzenā skūtas bumbas. Sargājiet savus makus! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Juris

03.04.2021. 11:48

»

v

...


Eh, Māra, Māra. Varēji arī paklusēt, bet.....

Atbildēt

Vonsovičs vnk simbolizē sistēmu

03.04.2021. 08:48

»

apnicis

Nu beidzot ļaujiet noprast,kā dēļ R.V. jānoņem no trases tagad


un tārpus tajā. Kamēr neiznīcinās tārpus, Vonsovičs sistēmā paliks. Tārpu - lenteņu un cērmju oliņas ir sadētas visā valsts sistēmā, jo valsts sistēmas pamatā ir tiesības.

E. Levits : “ Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības.”

Atbildēt

Yes

02.04.2021. 22:49

Dzejniece Māra Zālīte

Atbildēt

apnicis

02.04.2021. 21:28

Nu beidzot ļaujiet noprast,kā dēļ R.V. jānoņem no trases tagad?

Atbildēt

zane

02.04.2021. 11:27

»

v

...


Pietiek citēt šīs samazgas! Jau tā slikta dūša.

Atbildēt

fakts

02.04.2021. 09:04

»

Nika

Varētu padomāt, ka viņš savā tiesneša karjerā tiesāja tikai PSRS politikas upurus. Vai tad zagļiem, izvarotājiem, huliganiem utt. padomju laikā bija jāpaliek netiesātiem, tā? Pareizs bija tas tiesnesis, kurš tos visus attaisnoja un izlaida brīvībā, lai zog un slepkavo tālāk? Tatad tie, kuri savu darbu...


Vonsoviča zākātāji jau paši nav tikuši nekur tālu no čekistu un nkvdešņiku līmeņa, šie savulaik arī šāva un bāza cietumos cilvēkus, kas bija darbojušies pilnīgi likumīgās Latvijas republikas iestādēs un organizācijās.
Savukārt Vonsoviča vajāšanas iemesls ir tieši viņa darba gaitas, tikai ne tās pirms 30gadiem, bet gan daudz, daudz nesenākas.

Atbildēt

Neviens Vonsoviču ar varu nespieda sadarboties ar okupācijas režīmu

02.04.2021. 08:09

»

Nika

Varētu padomāt, ka viņš savā tiesneša karjerā tiesāja tikai PSRS politikas upurus. Vai tad zagļiem, izvarotājiem, huliganiem utt. padomju laikā bija jāpaliek netiesātiem, tā? Pareizs bija tas tiesnesis, kurš tos visus attaisnoja un izlaida brīvībā, lai zog un slepkavo tālāk? Tatad tie, kuri savu darbu...


Vonsovičs guva visas privilēģijas, ko sniedza amats. LPSR laika tiesnesis bija okupācijas laika pats augstākais amats no morāles viedokļa. Vonsovičs ar visu savu “prātu, godu un sirdsapziņu” realizēja savu pašpiepildījumu, pilnībā izprotot amata smagumu, kalpojot okupācijas režīmam, to stiprinot.

Vonsovičs neko publiski nav ne nožēlojis, ne iekšēji mainījies.
Varbūt atteicies no darbības tieslietās mūsdienās? Nē, uzlabojis un saglabājis savas padpmju laika slepkavas ciniskās īpašības - turpina “ar kāju atspert” tiesas mājas durvis, aiz kurām sēž tie paši Guļāni, Bičkoviči utt. Sistēma nav mainījusies.

Izvekot gaismā Vonsoviču, redzam, ka sistēma pilna ar tārpiem. Tārpi sistēmā mudž no komunistu laikiem - to pierāda kriminālprocess pret grāmatas Kolaborants autoriem.

Jaunais ģenerālprokurors, tiesneši Guļāns, Bičkovičs, citi prokurori, pat E. Levits, J. Bordāns ... tārpi. Riebīgas parazitējošas cērmes un lenteņi. Pat likumgrozījumi “senlietu kontekstā”, ELT ir latenti - klusi gatavo ekspropriācijas un kriminālprocesu safabricēšanu situācijas, lai izrēķinātos ar politiskajiem pretiniekiem, ja tādi uzrastos.

Uzceļ terora mūri starp tautu un varu.

Atbildēt

Nika

02.04.2021. 07:21

»

Vecais šariata papiņš

Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma!! Biji pielaizījies komunistu šakāļu un nkvd pēcteču cilvēkēdāju baram - tātad, īsa kara tiesa un kaunpilna nāve karātavās. Un tikai tā


Varētu padomāt, ka viņš savā tiesneša karjerā tiesāja tikai PSRS politikas upurus. Vai tad zagļiem, izvarotājiem, huliganiem utt. padomju laikā bija jāpaliek netiesātiem, tā? Pareizs bija tas tiesnesis, kurš tos visus attaisnoja un izlaida brīvībā, lai zog un slepkavo tālāk? Tatad tie, kuri savu darbu godīgi darja tajā laikā ir jākar pie zvana? Nu tad jau laikam visi. Arī ārsti, pedagogi, sētnieki. Ok. Izdodam likumu, ka visi, kuri strādājuši PSRS laikā, saskaņā ar ta laika likumiem, ir kara noziedznieki! Ka saka, pats vainīgs, ka ne tajā laikā piedzimis! Murgs kaut kāds.

Atbildēt

Niknais

02.04.2021. 02:06

»

Diez vai

Kamēr bija Luxemburgā un Strasbūrā, tikmēr viņam šādas spējas bija


Poda brille vienāda visās valstīs

Atbildēt

Lapsas kungam

02.04.2021. 01:53

Ko Jūs te saklupis nabaga Romkam kaklā? Ja jau esat tāds Latvijas patriots, tad jau pie reizes neaizmirstiet kādu rakstiņu arī veco Intūrista viesnīcas intermauku Asinssūcējkukaiņa kundzi, kura kā čakla un īpaši ilggadēja čekas ziņotāja pēc trešās atmodas uztaisīja sev žilbinošu karjeru ārlietu dienestā, apmeklējot savus vecos ārvalstu klientus, līdz visbeidzot pat Prezidenta kancelejai izrādījās nepieciešamas viņas jaunības iemaņas

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

01.04.2021. 21:28

»

Nika

Jā, tā bija Rogoļeva lieta. Labs piemērs, jo toreiz galvas ripoja augstākajām tiesībsargu amatpersonām Aizkraukles policijā un prokuratūrā. Šķiet, ka ar reāliem sodiem (brīvības atņemšanu). Šodien neatminu greizu procesu, kur rezultāta vainīgais būtu aiz restēm. Tikai tagad greizo procesu ir vairāk, ...


Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma!! Biji pielaizījies komunistu šakāļu un nkvd pēcteču cilvēkēdāju baram - tātad, īsa kara tiesa un kaunpilna nāve karātavās. Un tikai tā.

Atbildēt

Nika

01.04.2021. 20:40

»

ES

198O. VAI 81, gadā Augstākā tiesa par slepkavību notiesāja 3 jauniešus, vienam piespriežot nāves sodu. Ja nejaušības dēļ nebūtu atklāts īstais slepkava, tad nevainīgs jauns cilvēks būtu sodīts ar nāvi. Liecības tika izsistas izmeklēšanas laikā necilvēcīgā , prātam neaptveramā veidā - spiežot durvīs ...


Jā, tā bija Rogoļeva lieta. Labs piemērs, jo toreiz galvas ripoja augstākajām tiesībsargu amatpersonām Aizkraukles policijā un prokuratūrā. Šķiet, ka ar reāliem sodiem (brīvības atņemšanu). Šodien neatminu greizu procesu, kur rezultāta vainīgais būtu aiz restēm. Tikai tagad greizo procesu ir vairāk, kā restes, aiz kurām aizmūrēt. Intervija lieliska! Pat nenojautu, ka Vnsovičs jau tajā laikā bija tik progresīvi domājošs. Esmu jau izteikusi savu vidokli, ka naida kurināšanai pret konkrēto personu iemesls nav viņa darba gaitas. Kur suns aprakts, zina tikai šā, konkrētā, procesa dalībnieki - mediji (prokurors) un Vonsovičs (tiesājamais). Ja tik progresīvi domātu tiesneši tālajos gados! Paldies par publicēto interviju! Bija jauki un interesanti palasīt!

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

01.04.2021. 16:06

»

Tāds kā kolaboranta pēdējais vārds notiesātajam Vonsovičam


Grēksūdze, Svētais Vakarēdiens un tad karātavas. Tā tam būs būt, Latvijas Republikas ienaidniek. No pirmajiem diviem piedāvājumiem varēsi atteikties.

Atbildēt

Niknais

01.04.2021. 14:05

Romka, ble, fuflizniks, ble, nekad nav bijis, ble, kad kivalas spējuši ietekmēt spriedumu, ble

Atbildēt

VB

01.04.2021. 11:37

»

labs jautājums

Ar ko pašreizējie kolaboranti atšķiras vai pat ir labāki par toreizējiem kolaborantiem


"Ar ko pašreizējie kolaboranti atšķiras vai pat ir labāki par toreizējiem kolaborantiem?"
Tas jau tas trakākais: ko, mēs varam iztikt bez specdienestiem?! Ja nē, tad tie bez aģentūras in 0 kvadrātā.
Un vel sliktāk, ka pašreizējie 20 gadīgie to nesaprot
un labprāt kalpo..., kādam!

Atbildēt

CCCP

01.04.2021. 10:43

Vansovičs ir tas kam nav jabut Cilvēkā.

Atbildēt

Diez vai

01.04.2021. 09:43

»

v

...


Kamēr bija Luxemburgā un Strasbūrā, tikmēr viņam šādas spējas bija.

Kopš kļuvis par prezidentu, viņš ir palicis apaļa nulle.

Atbildēt

Smirdīgā Indullis Durka nedzer psihotropiskās zāles

01.04.2021. 07:01

»

pietiek.lapsas pasūtījumu.galc

Nauda nesmird


sen bija laiks to idioti ielikt būrī, attīrot telpu no smirdoņas.

Atbildēt

redzēju sapni

01.04.2021. 02:59

Slepkavības naktī...miličiem jāstrādā...ko darīt kodarīt ko darīt...saķers čigānu izklapēs atzīsies...notiesās, bet čigāns brēc neesmu vainīgs!!! Vai tā brēktu ja vainīgs? Bet slepkavība atklāta notiesāta un mēs visi tādi labiņi darbs padarīts...
Šausmas kādi murgi rādās...

Atbildēt

labs jautājums

31.03.2021. 21:08

»

Tāds kā kolaboranta pēdējais vārds notiesātajam Vonsovičam


Ar ko pašreizējie kolaboranti atšķiras vai pat ir labāki par toreizējiem kolaborantiem?

Atbildēt

ES

31.03.2021. 20:27

198O. VAI 81, gadā Augstākā tiesa par slepkavību notiesāja 3 jauniešus, vienam piespriežot nāves sodu. Ja nejaušības dēļ nebūtu atklāts īstais slepkava, tad nevainīgs jauns cilvēks būtu sodīts ar nāvi. Liecības tika izsistas izmeklēšanas laikā necilvēcīgā , prātam neaptveramā veidā - spiežot durvīs zēnu ,,oliņas"Notiesāja, kaut trūka viens no pierādījumiem - noslepkavotās meitenes kurpes - ne ar kādiem spīdzināšanas paņēmieniem to nevarēja uzzināt, jo jaunieši to vienkārši nezināja. Interesanti, kas ājā lietā bija tiesnesis, kas uzdrošinājās spriest nāves sodu , ja liecības bija apšaubāmas. Lai turpinātu, vai tikpat apšaubāmas nebija liecības arī Lemberga lietā - Un vai tie, kas ķērstīja pa naktīm cilvēkus un sprieda neadekvātas soda naudas un sodīja miermīlīgos miera braucējus, ,, aplaimojot"tos ar tūkstošos skaitāmiem sodiem... Vai tie nav tādi pat kolaboranti?

Atbildēt

v

31.03.2021. 19:08

»

ha ha ha

levits jau arī no tās pašas ECT šlakasEgils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

vienkārši

31.03.2021. 18:46

»

Interesanti,

vai pēc teksta atpazīšanas programmas lietošanos no žurnāla attēla nocelto tekstu ir par grūtu pārbaudīt un izlabot kļūdas


Rakstā saglabāta Lapsas izpratne par latviešu valodas pareizrakstību.

Atbildēt

ha ha ha

31.03.2021. 18:13

»

www.govlawyer.lv

2021. gadā...


levits jau arī no tās pašas ECT šlakas...

Atbildēt

Interesanti,

31.03.2021. 18:11

vai pēc teksta atpazīšanas programmas lietošanos no žurnāla attēla nocelto tekstu ir par grūtu pārbaudīt un izlabot kļūdas?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.03.2021. 17:49

2021. gadā

Eiropas jurisprudences zieds -
Eiropas Cilvēktiesību tiesa,
vispārīgi - kur liela daļa tiesnešu
nekad agrāk nebija strādājuši par tiesnešiem,

pieņēma Latvijas Republikai
negatīvu spriedumu
lietā

Vorotņikova pret Latviju,

tādējādi
par nenormāliem atzīstot
kādus 10-11

Latvijas Augstākās tiesas tiesnešus.

Atbildēt

31.03.2021. 17:33

Tāds kā kolaboranta pēdējais vārds notiesātajam Vonsovičam.

Atbildēt

Lasītājs

31.03.2021. 17:20

Izklausā ļoti patiesas atbildes, intervijā. Bet par to iecelšanu-ievēlēšanu par augstākās tiesas tiesnesi, ir baltais pleķis biogrāfijā.
Par tiesnesi, padomijas laikā, nevarēja būt bez pieredzes tiesu darbos, tūlīt no studiju sola par tiesnesi, neviens nekļuva, ne pisētā, ne rajonos. Kur nu vēl par augstākās tiesas tiesnesi!
Kur, kādos dienestos, amatos bija strādājis, dienējis, šis kungs-biedris, pirms tika iecelts-ievēlēts par augstākās tiesas tiesnesi?

Atbildēt

-------------------------

31.03.2021. 17:05

Šo seno imterviju Lapsam vajadzēja atrast tad, kad tapa ''grāmata'' par Vonsoviču un pievienot tai. Bet lai nu paliek Vonsovičs.
Kā tur Lapsam ar paša lietu? Cik varēja noprast no iepriekšējām publikācijām, lieta jau tiesā. Varēja jau uzrakstīt, kādā tiesā, kurš tiesnesis, kad pirmā sēde? Kaut kāds klusums no parasti aktīvā Lapsas puses. Jeb tur kaut kas slēpjams? Taču tas jau tikai palielina intrigu.

Atbildēt

fd

31.03.2021. 16:37

Interesanti , kā viņš tur nokluva ? Bez sakariem utt tas nebija iespējams...

Atbildēt

Reabilitācija

31.03.2021. 16:33

Nekādas okupācijas laikā vajāto cilvēku patiesas reabilitācijas nav. Pat žurnālisti kategoriski atsakās rakstīt par tiem, kuri tika vajāti pēc 1986.gada izmantojot Zersetzung metodi. Latvijā šādi tika vajāti apmēram 500 līdz 1000 cilvēki. Savukārt masu medijos pilnīgs klusums.

Atbildēt

ha-ha

31.03.2021. 16:08

Tam augsti izglītotajam cilvēkam nav nekādas vēlēšanas saprast jèdzienu kolaboracionists, okupàcijas režīma represîvās organizācijas un dalîba tajäs, okupācijas režīma ideoloģiskās organizācijas utt.Tāpat valsts ieredņi turpina izmaksāt politisko represiju kompensācijas šo represiju organizētāju un izpildītāju, tagad aizliegtäs, partijas bijušajiem biedriem, kas ir nepārprotama valsts izlaupīšana un iespējama tikai atklātas un bezkaunīgas korupcijas apstākļus. Ieredņi ir uzņēmusies arī atbildība par Černobiļas avārijas sekäm izmaksājot kompensācija tās upuriem, bet aizliedzot maksāt kompensācijas neatkarīgs valsts darba invalīdiem, tā faktiski atzîstot okupàcijas tiesiskumu un neatkarîbas bez tiesiskumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: