Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

01.07.2019. 17:03

Vai seju,domā kādreiz sakopt,pretīgi skatīties,pilsoņu prezident?

Atbildēt

konteksts

01.07.2019. 16:51

Visu cieņu Zigmāram Liepiņam! Gan par šo, gan par koncertzāli un īsta vīra stāju allaž!

Atbildēt

Andris

01.07.2019. 16:49

Kā Levitam ar matemātiku? Kā var uzaicināt vairāk viesu, ja aicina pa vienam?

Atbildēt

A.A.

01.07.2019. 16:32

»

Arturs Priedītis

Levita sejas daži vaipsti jau bija skaidri saskatāmi agrāk. Gadiem ilgi regulārā līšana uz Rīgas pili liecināja par dziļu nekaunību, kuru noteikti cementē prāta trulums, neļaujot funkcionēt pat viselementārākajām morāles prasībām. Preambulas farss atklāja šausmīgu zinātnisko nekompetenci ne tikai juridiskajās...


Levits, Lembergs, Meroni ir kompanjoni un apčakarē visus, lai no Lemberga notiesāšanas gad. nebūtu ko konfiscēt. Savu daļu saņems ari Juris Juriss, ko Lembergs nosoda kā prokuroru. Izrāde tautai. Tādi ir spēles noteikumi. Lemberga stipendiāti NA un citi jau žīdu Levitu tur žīda Lemberga vajadzībai apžēlot notiesāšanas gad. Arī Levitu lamā Lembergs, jo ir bagāts zaglis un mūziku pasūta viņš. Tādi ir spēles noteikumi. Bet tautiņai Lembergs spēlē nevainīgu celku, kaut bija stukačs, kas savervēts uz homosexsuālisma šantāžas pamata VDK. Tādi ir spēles noteikumi, lai apspēlētu valsti un sabiedrību.

Atbildēt

:)

01.07.2019. 16:05

»

jautaajums

Vai tad ģimene ir provinciālisms


Nē, ģimene nav provinciālisms, bet provinciālisms ir tas, ka neatkarīgi no pasākuma būtības un satura tajā būtu jāpiedalās pa pāriem!!! Un ko tiem šādos pasākumos darīt, kam pāra nav??? Neierasties? Šis ir pasākums, kur nozīme ir personībai nevis tas, kam esi sieva/vīrs!!!!

Atbildēt

VM

01.07.2019. 16:02

Viss pēc labākajiem PSRS Politbiroja paraugiem.
Tos lauza tikai Gorbačovs; bet viņa sieva bija pirmā ģenerālsekretāra sieva, kas svēra mazāk kā vīrs.

Atbildēt

LV korporācijas valsts

01.07.2019. 15:55

aicina tik mūžabrāļus un mūžamāsas. Kā jau korporācijā. Židmasonu korporācijā.

Atbildēt

WaA253

01.07.2019. 15:52

Žīdiskajā pasaules skatijumā, kur ir kungi žīdi un kalpi goji, jebkurš Overtona logs, pa kuru uzmest zaņķi gojiem un izsaukt nekārtības viņu sadzīvē, tiks jūsmīgi sveikts no pārējo žīdu puses, jo saduļķotā ūdenī, kamēr goji plēšas savā starpā, vieglāk taisīt rebes. Jo lielāks haoss goju pasaulē, jo vieglāk pie goja skausta piesūkties žīdu parazītam. Tā tas ir bijis visos laikos un visās pasaules malās un šodien žīdu mošķi ir apsēduši visas pasaules bankas un valdības, un diriģē orķestri kā vien ienāk prātā.

Atbildēt

:)

01.07.2019. 15:14

»

caca

Izskatās, ka iepriekšējā prezidenta padomnieki vēl aizvien strādā, kur strādājuši, jo turpinās iepriekšējās muļķības un provinciālisms


Paldies Dievam, provinciālisms beidzot beidzies!!!! Nu cik var zīmēties valsts pasākumos tā saucamā "elite" (kurai ar patiesu eliti visai maz sakara), kas pēc tam redzama dzeltenajā presē ar aprakstiem, ko kurš uzvilcis....
Ļoti labs risinājums!!!!

Atbildēt

nu

01.07.2019. 13:50

vienkārši ģimene nav modē...

Atbildēt

...

01.07.2019. 13:21

»

Nja

Liepiņ, ej irst, ūda brāli


Vai tad te stāsts par Zigmāru Liepiņu?Jā,sūdabrālis viņš ir,parakstījās atbalsta vēstulē žīdam.Tomēr te ir stāsts par neapzinātu stulbumu vai apzinātu cilvēces degradāciju.

Atbildēt

Nja

01.07.2019. 13:15

Liepiņ, ej irst, ūda brāli.

Atbildēt

Vaira3000

01.07.2019. 12:00

Pirmaa prezha swingerparty.
Un Rinkevics ari tur buus? Viens, bez Dregera ? Kuru tad stumdiis ?

Atbildēt

jautājums

01.07.2019. 11:52

Nu ja pēc principa -viens likums, viena taisnība-, tad arī Levita sievai (par pārējo ģimeni pat neminot) tai pasākumā nav vietas.
Jo Satversmē par prezidentu sievām un vīriem (Latvijā ir precedents-ar 3ZV ordeni 1.šķ) nav ne zilbes.
Tur ir jābūt ārvalstu diplomātiem-tie ar bez otrām pusēm? Protokols atļauj? Drusku jau dīvaini tas viss izskatās. Bet man personīgi vienalga-neinteresē tas pasākums.
Visu cieņu Liepiņiem-gan Zigmāram, gan Mirdzai-prot nolikt prioritātes-ģimene pāri visam. Prezidenti nāk un iet...Ģimene ir konstanta Vērtība!

Atbildēt

Lūgums Pietiek noskaidrot kuriem tad Latvijā uz inaugurācijas ballīti ir tiesības nākt ar "pārīti"?

01.07.2019. 11:31

Cerams, ka arī Egils Levits neņems uz inaugurācijas ballīti savu sievu, meitu un dēlu, ja taisnība, ka viņam tāds ir! Galu galā Satversme neparedz Valsts Prezidenta ģimenei nekādus konstitucionālus pienākumus. Tātad bez viņiem var droši iztikt, ja jau diplomātiskais protokols nav jāievēro.

"Dzeltenā prese" noteikti varētu fiksēt katru, kas "nodod savu sievu/vīru", lai precīzi zinātu, kur jāizliek "postenis". Savukārt Pietiek varētu fiksēt katru, kas tomēr atnāk ar savu sievu/vīru draugu/draudzeni, proti, ar "pārīti". Kuriem tad Latvijā uz inaugurācijas ballīti ir tiesības nākt ar "pārīti"?

VVF ballītēs valsts sekretārus aicināja "bez pārīša".

Atbildēt

sieva

01.07.2019. 10:50

»

sieva grib paēst, vai demonstrēties dzeltenajā pŗesē


gribu ļoti paēst un demonstrēt jauno kleitu

Atbildēt

Hmmm

01.07.2019. 10:49

Žīdu "Skaldi un valdi"!

Atbildēt

tā viš i

01.07.2019. 10:18

Tā "mode" nāk no rietumiem un arī Amerikas, cieņā un godā ir tikai slavenības, pārējos piederīgos (sievas , vīrus, bērnus, vecākus) vienkārši izgriež no kadra!

Atbildēt

Vēl atbilde nav saņemta

01.07.2019. 10:01


vbportals populārais pensionētais Blogeris Aivars Lembergs par šo notikumu nav devis nekādus komentārus.Lūdzu pacietību!

Atbildēt

A.P.

01.07.2019. 09:58

»

Arturs Priedītis

Levita sejas daži vaipsti jau bija skaidri saskatāmi agrāk. Gadiem ilgi regulārā līšana uz Rīgas pili liecināja par dziļu nekaunību, kuru noteikti cementē prāta trulums, neļaujot funkcionēt pat viselementārākajām morāles prasībām. Preambulas farss atklāja šausmīgu zinātnisko nekompetenci ne tikai juridiskajās...


Zigmārs Liepiņš parakstīja latviešu inteliģences viepļu vēstuli Levita atbalstam. Tagad šis aprobežotais latviešu intelibeņķis sūdzas, aizmirstot pats savu lomu levitžīda bīdīšanā. Bet tas ir tipiski latviešiem! Iedzimtais stulbums neļauj kritiski izvērtēt paša rīcību pirms dažām minūtēm, stundām, dienām. Līdzās ir nekauņas Rībenas teksts. Šī intelibeņķe arī tēlo nevainību, nespējot stulbumā aptvert pati savu lomu latviešu regresa progresā.

Atbildēt

baba jaga

01.07.2019. 09:29

pareizi dara, nav ko tiem puišiem līdzi valkāt savas taukās astes. Interesanti ko ta tur noķers tās madāmas , paklačoties uz izēsties atnākušas. Un vēl, kas ir tas Arturs priedītis , kurš te visus tik nešķīsti apliek?

Atbildēt

Arturs Priedītis

01.07.2019. 09:12

»

Udo Ulbergs

Tas ir loģiski un arī labi, ka šis mēsls jau sāk spļaut sejā latviešu inteliģences smirdoņām, kuras panāca levitžīda smakošanu Rīgas pilī. Atkal labi redzams žīdiskais aprēķins - "saaicināt pēc iespējas vairāk...", lai viņi pēc banketa varētu jūsmīgi puņķoties kādu laiku. Vārdu sakot, Latvijā (tagad...


Levita sejas daži vaipsti jau bija skaidri saskatāmi agrāk. Gadiem ilgi regulārā līšana uz Rīgas pili liecināja par dziļu nekaunību, kuru noteikti cementē prāta trulums, neļaujot funkcionēt pat viselementārākajām morāles prasībām. Preambulas farss atklāja šausmīgu zinātnisko nekompetenci ne tikai juridiskajās zināšanās, bet arī etnoloģiskajās, politoloģiskajās, kulturoloģiskajās zināšanās. Satversme tika neprofesionāli pamatīgi piecūkota. Savukārt Levita izteikumi medijos atklāja šķebīgu pseidointelektuālismu, kad seklais prāts spēj izdalīt vienīgi kaut kādas glamūrīgi bezjēdzīgas frāzes. Neadekvātā attieksme pret latviešu idiotu apzīmējumiem “pravietis”, “nācijas tēvs” atklāja pašcieņas trūkumu, jo sevi cienošs cilvēks nekad neļautu pret viņu izturēties tik smieklīgā veidā, nekādā gadījumā nepieļaujot viņa raksturojumā izmantot odiozus formulējumus. Ja tomēr tas turpinātos (un tas turpinājās!!!), tad normāls cilvēks pagrieztu muguru viņa pazemotājiem (dotie odiozie apzīmējumi, protams, ir rupjš pazemojums), bet nevis pašapmierināti smaidītu un ar kaut kādu debilu repliku vēl vairāk stimulētu idiotus. Tagad izdarības ar ielūgumiem atklāj pilnīgu neaudzinātību, nesmalkjūtību, brutāli savtīga aprēķina pieļaušanu cilvēciski delikātos gadījumos. Levita sejas atbaidošie vaipsti ir skaidri redzami. Bet vai tos beidzot gribēs saskatīt un ņemt vērā latviešu inteliģence? Nav ticams! Levita fani principā ir ar vēl atbaidošākiem vaibstiem un nemaz nesaprot, par ko ir “cepiens”.

Atbildēt

Ilmārs

01.07.2019. 08:55

Visu cieņu Zigmaram Liepiņam! Vismaz pagaidām viņš ir vienīgais, kurš neklusē par absurdo uzaicinājumu Valsts prezidenta inaugurācijas ceremonijai. Interesanti, vai pārējie uzaicinātie klusēs?..

Atbildēt

caca

01.07.2019. 08:54

Izskatās, ka iepriekšējā prezidenta padomnieki vēl aizvien strādā, kur strādājuši, jo turpinās iepriekšējās muļķības un provinciālisms.

Atbildēt

sieva grib paēst, vai demonstrēties dzeltenajā pŗesē

01.07.2019. 08:51

????????????????????

Atbildēt

Pupa

01.07.2019. 08:34

Zigmaram visdziļākā cieņa - viens no retajiem, kurš nebaidās pateikt to, ko domā.

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.07.2019. 08:13

Tas ir loģiski un arī labi, ka šis mēsls jau sāk spļaut sejā latviešu inteliģences smirdoņām, kuras panāca levitžīda smakošanu Rīgas pilī. Atkal labi redzams žīdiskais aprēķins - "saaicināt pēc iespējas vairāk...", lai viņi pēc banketa varētu jūsmīgi puņķoties kādu laiku. Vārdu sakot, Latvijā (tagad precīzāk -Levitžīdijā) latviešu "mijonam" sākas Zelta Laikmets: pie varas ir totāli nevērtīgā "6.oktobra paaudze", bet Rīgas pilī valdīs ebreju simulakrs.

Atbildēt

jautaajums

01.07.2019. 07:57

»

nezinītis muļķu zemē

Manuprāt pie vainas ierēdņi - viņi spējīgi atrast pamatojumu jebkurām muļķībām


Kas veido prezidenta komandu,ierēdņi vai prezidents pats?
Ja to dara ierēdņi tad prezidents ir pamuļķa marionete,ja prezidents pats,tad viņš atkal ir pamuļķāks.

Atbildēt

nezinītis muļķu zemē

01.07.2019. 07:53

Manuprāt pie vainas ierēdņi - viņi spējīgi atrast pamatojumu jebkurām muļķībām !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: