Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sajukums

28.01.2019. 11:09

»

Demokrātijai

nepiemīt cilvēciskums, tā ir matemātiskā vairākuma vai biezāko maku vajadzību realizācijas platforma...


Biezākie maki melīgi izmanto demokrātijas jēdzienu. Viss notiek viņu labā, bet viņi nemaz nav tautas vairākums, arī pilsētās ne.

Atbildēt

Demokrātijai

27.01.2019. 23:40

»

Bērziņš.

Lai nu paliek tā viendzimumu tēma, lai dzīvo, ar ko vēlas. Svarīgākais, lai sabiedrības intereses būtu prioritāte. Bet viskaitīgākās ir liberālās ekonomikas idejas. Persona, kurai nav kapitāla tiek diskriminėta attiecībā pret to, kurai tas ir. Kaut vai iespējā sevi aizstāvēt tiesā, iegūt izglītību, ...


nepiemīt cilvēciskums, tā ir matemātiskā vairākuma vai biezāko maku vajadzību realizācijas platforma.
Ja matemātiskais vairākums ir pilsētnieki, tad tikai loģiska ir laucinieku likumīga diskriminācija, bet ja lielveikalu interesēs tiek dāsni aplaimoti vajadzīgie cilvēki, tad nav problēmu pat ielas satiksmi organizēt pret jebkādu loģiku un satiksmes noteikumu pamatprincipiem.

Atbildēt

Bērziņš.

27.01.2019. 23:07

Lai nu paliek tā viendzimumu tēma, lai dzīvo, ar ko vēlas. Svarīgākais, lai sabiedrības intereses būtu prioritāte. Bet viskaitīgākās ir liberālās ekonomikas idejas. Persona, kurai nav kapitāla tiek diskriminėta attiecībā pret to, kurai tas ir. Kaut vai iespējā sevi aizstāvēt tiesā, iegūt izglītību, izveidot biznesu, saņemt līdzvērtīgu veselības aprūpi, utt. Demokrātiskai, cilvēcīgai sabiedrībai ir kritiski nepieciešami likumi, kas līdzsvaro veiksmīgāko indivīdu un sabiedrības kopīgās intereses.

Atbildēt

Liepa

27.01.2019. 21:01

Pamatprincipi jādala strikti un kodolīgi, melns - balts, labs - slikts, karsts - auksts. Liberālisms uzstājīgi liek ieslīdēt krāsainajā zonā, kur viss ir remdens, nenoteikts un pusmīksts. Tas noved pie bezgalīgām un bezjēdzīgām diskusijām ar mērķi visus pret visiem mākslīgi sanaidot, bet tas dot iespēju katru no pusēm aptīrīt un pazemot atsevišķi, kas citādi nebūtu iespējams. Vienkārši skaldi un valdi politika, ko izmanto cionisti visā pasaulē.

Atbildēt

lauķis

27.01.2019. 15:14

»

Imants Jurševskis

Parakstos zem katra vārda! Esmu lasījis arī pieminēto Dundura feļetonu "Pietiek.com". Labs un spēcīgi normālu domāšanu atjaunojošs...


...ir jāvērtē kā invalīdi...
Nevis invalīdi bet deģenerāti ar īpašām perversijām.
Invalīds var būt arī cilvēks bez rokas vai kājas , viņam ārstēšanās diez vai vajadzīga.

Atbildēt

Imants Jurševskis

27.01.2019. 14:04

»

Žulis

Ir brīvība un ir nebrīve...


Pilnībā piekrītu!

Atbildēt

Imants Jurševskis

27.01.2019. 14:02

»

Aivars Garda

Komentēšu tikai raksta pirmo rindkopu. Ir normāli cilvēki un ir izdzimteņi. ASV psihiatri savulaik izdarīja un turpina milzīgu morālu noziegumu pret cilvēci, pasludinot homoseksuālismu par normālu parādību. Ar to viņi izdzimteņus pielīdzināja normāliem cilvēkiem. No visiem komentāriem vislabākais ir...


Parakstos zem katra vārda! Esmu lasījis arī pieminēto Dundura feļetonu "Pietiek.com". Labs un spēcīgi normālu domāšanu atjaunojošs!
Homoseksuālisma pasludināšana par normālu seksuālu orientāciju ir viena no lielākajām 20.gadsimta nejaucībām, kas izskalo cilvēkiem smadzenes. Nav citas seksuālas orientācijas kā tikai seksuāla pievilksme starp vīrieti un sievieti. Visas pārējās vēlēšanās seksuāli kopoties ir smaga apziņas slimība, novirze, dažam labam jau kroplība, kuru nedrīkst pasludināt par normu. Tie, kuri ir ārstējami, ir jāārstē. Tie, kuri jūt seksuālu pievilksmi pret savu dzimumu, ir jāvērtē kā invalīdi, nevis kā veseli, pilnvērtīgi cilvēki. Var pret viņiem izturēties ar līdzjūtību, ja viņi meklē palīdzību, lai ārstētos. Bet tie, kas lepojas ar savu homoseksualitāti, ir jāliek pie sabiedriskā kauna staba. Obligāti!

Atbildēt

LIene

27.01.2019. 13:28

Raksta autora liberālisms nav visai veselīgs, ja, atrunājoties ar demokrātiju, vairāk sliecas atbalstīt homoseksuāļus, nevis dabiskas attiecības, kur mīlestībā starp diviem dzimumiem rodas dzīvība.
Demokrātija, ko pierasts skaidrot kā vairākuma varu, patiesībā ir tikpat izkropļota kā visi pārējie jēdzieni, kam pieķērušies liberāļi. Demokrātija ir tautas vara, bet tauta ir saprātīgi domātspējīgu cilvēku kopums, kuri spēj atšķirt cilvēciskus ideālus no lopveidīgām vēlmēm. Mūsdienās valda nevis tauta, bet lopveidīgo pūlis, kurš pretdebiskas tieksmes, egoistiskas un degradējošas vēlmes pasludina par atzīstamām un apmierināmām prasībām.
Lai spētu atšķirt labu no ļauna, derīgu no nederīgu, mūsdienu cilvēkam ir apzināti jāmeklē Patiesība un jāmācās. Ieteiktu ikvienam izlasīt pēdējos laikraksta "DDD" numuros publicētās intervijas ar LNF priekšsēdētāju un apgāda "Vieda" vadītāju Aivaru Gardu, kurš saprotami skaidro evolūcijas pamatā esošās Patiesībās.
Lūk, iespēja izlasīt: http://fronte.lv/2018/12/dievs-musu-vieta-latviju-nesargas/
http://fronte.lv/2018/11/dziva-etika-latviesu-dziveszina/
http://fronte.lv/2019/01/jaunatne-musu-ceriba/
http://fronte.lv/2019/01/ir-pienacis-laiks-uzzinat-patiesibu/

Atbildēt

lauķis

27.01.2019. 13:13

»

Eduards Lunis

---UN KĀ TAD JŪS KLASIFICĒJAT LATVIJAS VARTURUS


Kā pilnīgus deģenerātus.

Atbildēt

Eduards Lunis

27.01.2019. 13:04

---UN KĀ TAD JŪS KLASIFICĒJAT LATVIJAS VARTURUS!?

Atbildēt

kļimoviča aita

27.01.2019. 12:46

Linard Hatrmani,

beidz laipot, atbildi skaidri un gaiši - cik tev ir gadu, un esi tu liberālpaiderasts, vai neesi?!!!

Atbildēt

Eduards Lunis

27.01.2019. 12:46

VAI KĀDAM TE IR KĀDAS IDEJAS, LAI PACELTU LATVIJAS GADĪJUMU!?
---ESMU DAUDZKĀRTĒJI RAKSTĪJIS UZ EIROPAS PADOMI, TUSKAM , LAI IZSKATA LATVIJAS SITUĀCIJU ĀRKĀRTAS SĒDĒ, BET ATBILDE-TĀ IR LATVIJAS IEKŠĒJĀ LIETA!? NU BET TE LATVIJĀ VISPĀR NAV KAM -ATBILDE-PALDIES PAR INFORMĀCIJU! Mans tel-26875965

Atbildēt

Aivars Garda

27.01.2019. 12:43

Komentēšu tikai raksta pirmo rindkopu. Ir normāli cilvēki un ir izdzimteņi. ASV psihiatri savulaik izdarīja un turpina milzīgu morālu noziegumu pret cilvēci, pasludinot homoseksuālismu par normālu parādību. Ar to viņi izdzimteņus pielīdzināja normāliem cilvēkiem. No visiem komentāriem vislabākais ir Žuļa. Linardam Hartmanim, lai spriestu par kādu parādību, ir jāzina, kas ir laba, bet kas - slikta parādība. Liberāļu pasaules uzskats ir - neviens nevar zināt, kā ir pareizi, ir tikai viedokļi. Kas var zināt, kā ir pareizi? Tas, kas ir nesalīdzināmi daudz gudrāks par mums. Tas, kurš ir radījis Saules Sistēmu un ir noteicis ar kosmiskajiem likumiem, kas atbilst evolūcijai jeb attīstībai, bet kas - neatbilst. Tātad ir jāzina, ko saka Augstākais Saprāts par ikvienu problēmu, un tad pašam ir jāveido pareizo uzskatu sistēma. Pareizie ir tie cilvēku uzskati, kas atbilst Radītāja Uzskatiem. Lai to zinātu, Radītājs jau 19. gadsimta beigās ir devis "Slepeno Doktrīnu", bet 1920. gadā ir izdota pirmā Agni Jogas grāmata. Abas šīs Mācības ir filozofijas, reliģijas un zinātnes sintēze. Taču filozofi, zinātnieki un baznīckungi neinteresējās par to, kas viņiem bija obligāti jādara. Tāpēc arī cilvēces nospiedošais vairākums nezina, kas ir labā un ļaunā kritēriji. Ceru, ka Žulis tos zina, ja jau varēja uzrakstīt tik labu komentāru. Par homoseksuālisma kaitīgumu ir rakstīts Dundura feļetonā par arhibīskapu Stankeviču, kas ir pieejams gan feisbukā, gan draugos. Šāds liberāls pasaules uzskats, ko pauž mūsdienu liberāļi, neatbilst Radītāja Plānam. Tuvāk par Plānu ir stāstīts laikraksta DDD šī gada 2. numurā.

Atbildēt

fakts

27.01.2019. 12:09

»

Žulis

Ir brīvība un ir nebrīve...


Vispār tā visa nav! Nav ne brīvība, ne nebrīve, ne labais, ne ļaunais, ne derīgais, ne kaitīgais, ne skaistais, ne neglītais, ne tikumīgais, ne netikumīgais. Ir tikai konkrēta cilvēka vai cilvēku grupas viedoklis par to, kas turklāt var mainīties.

Atbildēt

Eduards Lunis

27.01.2019. 10:12

----Paskataties-KAS NOTIEK VENECUĒLĀ!?ASV TO ATZĪST PAR NELEĢITĪMU MAFIJAS VALSTI!?
---VAI PAR LATVIJU VAR CITĀDĀK TEIKT!?

Atbildēt

Eduards Lunis

27.01.2019. 10:01

---Piekrītot žulim, tomēr gribētos ieviest vēl vienu-PATIESAIS UN MELIĢAIS-KATEGORIJU!?
Un par kādu štrunta liberālismu te var runāt ja ir jāievēro CILVĒTIESĪBU DEKLARĀCIJĀ, KRIMINĀLLIKUMOS, ADMINISTRATĪVAJOS LIKUMOS, U.C. LIKUMOS ESOŠAIS!?
---Un par kādu likumību ,,partiju varai,, pārstāvēt Tautu var runāt, ja nav izpildīts SATVERSMES 78. PANTS!?

Atbildēt

lauķis

27.01.2019. 09:37

»

Žulis

Ir brīvība un ir nebrīve...


Nekāds liberālisms vispār būt nevar,jābūt noteiktai vērtību sistēmai , un liberālisms nav nekāda vērtība.

Atbildēt

Žulis

27.01.2019. 09:14

Ir brīvība un ir nebrīve.
Bet tāpat ir labais un ļaunais, derīgais un kaitīgais, skaistais un neglītais,tikumīgais un netikumīgais. Lai varētu dzīvot brīnišķīgā pasaulē, mums ir jādod brīvība visam labajam, derīgajam, skaistajam,tikumīgajam... Bet tas nozīmē, ka viss ļaunais, kaitīgais, neglītais un netikumīgais ir jāpatur nebrīvē. Ja mēs dosim brīvību ļaunajam, kaitīgajam, neglītajam un netikumīgajam, mēs nebrīvē ieliksim labo, derīgo, skaisto un tikumīgo. Tas nozīmē tikai to, ka absolūts liberālisms sabiedrībā vispār nav iespējams.

Atbildēt

otvechayu, Vasya...

27.01.2019. 01:09

shitas arii pieraada visas shiis djermodemokraatijas un cilveeka, kaa atsevishkja indiviida, briiviibas simbiozes neiespeejamiibu... man vienmeer naaksies reekjinaaties ar paareejo debiloiidu viedokli... ar taadu debiloiudu, kuriem par mani un manaam veelmeem nau ne mazaakaas nojausmas... kur te briiviiba, kur cilveektiesiibas... viss tas ir fufelis, shii djermokraatija...

Atbildēt

drīzāk

26.01.2019. 23:31

»

reptilis

Maigi...pārāk maigi


mīksti...derdzīgi mīksti...

Atbildēt

reptilis

26.01.2019. 22:25

Maigi...pārāk maigi...

Atbildēt

KATASTROPA

26.01.2019. 22:23

Vislielāko noziegumu liberāli pastrādāja ekonomikā ieviešot sapuvušo oligarku kapitālismu tautas kapitālisma vietā pēc ES parauga līdz ar to visas valstis pārveidosies par kolonijām bagatajām valstīm.

Atbildēt

Pesimists

26.01.2019. 21:22

Lai indivīdi ar "citu orientāciju" arī turpmāk ir, ja viņiem tā labpatīkas, bet lai nav tik agresīvi un nemēģina uzspiest vairākumam savas "ciutādības" normalizēšanu. Tā nav norma un attiecīgi nav nekādi atbalstāma. Iespējams var palikt pie tā, ka tas arī nav sodāms, kā ir tagad, bet tā ir pēdējā robeža, pārkāpjot kuru aktivizējas sabiedrību iznīcinoši procesi.

Atbildēt

janis

26.01.2019. 19:41

Atšķirības ir un atšķirības rada.Ar to nodarbojas dievu izredzētie profesionāļi.Savtīgi,jo tad to nebūtu.
Slaveno VVF ,Merķeļu vieta bija,vismaz,pie plīts,lai ceptu savas muškotletes,bet nu jau cietums,labākā gadījumā.

Atbildēt

Zilais

26.01.2019. 19:23

Valstij nav jāiejaucas ar ko es kopojos un guļu, sieviete ar sievieti,m vīrietis ar vīroieti vai ar dzīvniekiem. Ja tādi pāri prasa iejaukšanos, tas meitenei ar suņi arī ādod teisības reģistreties, lai citi nerādītu uz mani, kad esjot pa ielu ar suni, tas lien ostōit manu kājstarpi. Tā nevienam nav daļa, pierodiet, ka tādi "pāri"ir.

Atbildēt

lauķis

26.01.2019. 18:59

Īsteni liberālā stilā , mušas un kotletes uz viena šķīvja.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: