Menu
Pilnā versija
Foto

Lidostas slepenie "lūriķi"

Lato Lapsa, Kristīne Jančevska · 10.12.2014. · Komentāri (11)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

denpgis

11.01.2015. 13:07

modri pieskata citādi zaļie cilvķi ierdīsies tagad to nofilmēs telefonā kontaktu raidīs drosmīgi fotogrāfēts ...

Atbildēt

denpgis

11.01.2015. 13:06

»

Algas

Algas lūriķiem maksājam mēs pasažieri,iemaksājot došības nodevu par katru reizi kad lidojam


modri pieskata citādi zaļie cilvķi ierdīsies tagad to nofilmēs telefonā kontaktu raidīs drosmīgi fotogrāfēts ...

Atbildēt

nonsenss

16.12.2014. 04:27

Bet paskatieties kopumaa,kas notiek valsti drosibas joma. Ir visadi militarie izluki,kuri lasa avizes un drukaa " dienesta vajadzibam" referatus,SAB jumto biznesu, DP ari raujas pie siles. Rozhkalns var nestastit mulkibas,viniem darbs ir bazt degunu tur,kur ozh pec naudas.
To visu vajag likvidet.

Atbildēt

dadzis

11.12.2014. 11:45

jau sen zinams, ka kops 2005.gad notiek partiju sponsoru kari un tiek izmantoti visi resursi, lai iegutu citu partiju sponsoru, lai ierobezotu citu partiju sponsoru, bet ja atrodas persona kuru nevar kontrolet, tad labakaja gadijuma pret vinu peksni ierosinas kriminallietu. Ta Uldis Mierkalns bija viens no si kara upuriem, vina teva masinu nozaga un piemeta ta laika muitas kriminalparvaldes sefa masinas tuvuma, apgalvojot par si sefa iebiedesanas meginajumu. Tad vel ne parbijusies gan tevs Egils Mierkalns, gan Uldis Mierkals neko nesaprata. Asakai izjutai pedejam radija kriminallietu par celu policista piekukulosanu. Velak lietu ar teva masinas zadzibu un muitas kriminalpolicijas sefa iebiedesanu veiksmigi uzkrava citam kaskigam personazam, no kura izsukneja visu naudu un atnema vairaku firmu ipasumus un so firmu kapitaldalas, si muitas kriminalparvaldes amatpersonas sieva. Ta tika radita skandaloza kriminallieta par meginajumu aizdedzinat Subaru Impreza. Bet Uldis Mierkalns pec kukuldosanas kriminallietas parskatija savu sponsoretaju adresatus.
Interesanti tas, ka sis zinas ir publiski iegustamas, bet par to megina nokluset, jo gala iznakuma Reiderisms tiek piesegts jau Tiesas ar spriedumiem pret tiem ar kuriem neizdodas neko sarunat.....

Atbildēt

Algas

11.12.2014. 10:40

Algas lūriķiem maksājam mēs pasažieri,iemaksājot došības nodevu par katru reizi kad lidojam..

Atbildēt

ja nu kas

11.12.2014. 09:32

Jā,šie cilvēki staigā pa lidostu savā bezdarbībā fočē ko grib,nostučī ko grib,palaiž info kam grib,bet galvenais,ka saņem labu atalgojumu.Ir jāsaprot no kādiem līdzekļiem alga tiek maksāta,tad arī zināsim pasūtītāju šiem spiegiem,kas tur pastaigājas pa lidostas teritoriju.Man jau gribas domāt,ka viņi sagatavo vielu ''skeletiem skapī'',lai būtu tā sakot pa rokai ,ja nu savajagas.

Atbildēt

DD

10.12.2014. 23:52

...Rožkaln tu esi pilnīgs čau....

Atbildēt

Info

10.12.2014. 23:05

Izlasot Vanagas zinojumu nākas secināt tādu sviestu..slepenieki jaizbeido lai būtu profesionāli profilētāji..zinot un redzot kas tur strādā un kas pārgaja uz to amatu,jautri paliek,lai nebūtu jāraud..tie kas bija tekstā minētie Aviācijas inspektori,bet īpašām zināšanām pārgāja uz slepeniekiem jo tur solija lielāku algu..nu par 8 DSK lidostā lielāka daļa tikai sapņo algā..un vēl par neko darīšanu.. Dzērāju,rindas var pamanīt arī jebkurš darbinieks,kā reģistrācijas tā arī drošībnieki un paziņot atbildīgajam. Slepenieki to vien dara ka slaistās pa termināla zāli,un to tiešām zina visi un redz jau kuro gadu. Atskaite uzskatāmi norāda,ka šīs vienības mērķis tiešām nav patiesi drošības pasākumi lidostā bet cits darbiņš.

Atbildēt

pozitīvi

10.12.2014. 21:32

labi, ka mētelīšu virinātājus nealgoja. tā kā nav tik ļauni, kā varēja būt.

Atbildēt

10.12.2014. 19:09

»


Nu kā gan bez tā, tas taču nebūtu Lapsa, ja no tukša gaisa neuztaisītu zīloni un tad tik copy-paste, copy-paste, copy-paste.

Atbildēt

pilots

10.12.2014. 16:49

jau sen novecojusi informācija. Jau tik zemu krītat, ka jāpārraksta citu laikrakstu raksti???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: