Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Murmulis

10.05.2022. 15:47

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņš izliekas par dievturi un nosoda nacismu, bet pats slavina Azov pulka fašistus. Kā tad tā


Izskatās pēc tā, ka Zaluppenfīrers patreiz kafijas biezumos cenšas izzīlēt: vai submarīnes dāvana sagraus viņa bunkuru ar pirmo piegājienu...

Atbildēt

voi

10.05.2022. 15:43

es kad balsoju par es domāju ka nato mūs aizstāvēs - bet atbalsta mūs tikai stabs

Atbildēt

jauns un neizglītots būvētājs

10.05.2022. 15:42

»

vecmamma Mildiņa

Neaiztiekam to pieminekli! Jo man kaimiņiene teica, ka, ja mēs nogāzīsim viņu, tad tas zvērs Pukins mums uzmetīšot atombumbu


domā par sevi - domā tikai par sevi.
bet ātombumbu uzmetīs jums nevis mums

Atbildēt

sit nost visus, kas neatbalsta ukrainu

10.05.2022. 15:38

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņš izliekas par dievturi un nosoda nacismu, bet pats slavina Azov pulka fašistus. Kā tad tā


azov ir nacionālisti ne sliktāki kā latviešu nacionālisti. bet azov nacionālisti lai mirst nost, jo redz latviešu nacionālists atbalsta ukrainu, kuru atbalsta labāk nošaujot nekā atdodot pēdējo rūpnīcu bijušaja'padomju savienībā. nemaz nerunājot par tiem latviešiem, kuri atbalsta ukrainu, vergojot eiropas kafejnīcās par traukunovācējiem, kamēr mūsu veikalos strādā no bankas atslēgti pārdevēji kuri savu atalgojumu ko pelnījuši ir spiesti saņemt skaidrā naudā, ar kādu ukrainu atbalstīt nevar, jo tur ir cita valūta, bet latvijā tādu samainīt bez bankas nevcar

Atbildēt

vecmamma Mildiņa

10.05.2022. 14:39

Neaiztiekam to pieminekli! Jo man kaimiņiene teica, ka, ja mēs nogāzīsim viņu, tad tas zvērs Pukins mums uzmetīšot atombumbu!

Atbildēt

pret uzvaru? kas tu esi?

10.05.2022. 14:01

»

Mārīte

Okupācijas pieminekļa statusu Uzvaras piemineklim piešķīra Nacionālās apvienības politiķi, cīnoties par varu pie siles...


varbūt vēl atved melnos puišus - lai pienes tev gaļu?

Atbildēt

pieprasu? pavēlu? spiežu?

10.05.2022. 13:51

»

Mārīte

Okupācijas pieminekļa statusu Uzvaras piemineklim piešķīra Nacionālās apvienības politiķi, cīnoties par varu pie siles...


kur tu to visu izlasi? ar maziem burtiņiem, kas rakstīts lasīji? par nacionālo naidu izlasīji? par kādu nacionalitātes pārākumu izlasīji?
tad mauuc uz bibliotēku kamēr vēl nav uzsprāgusi no vientulības un lasi, lasi, lasi. kamēr nogursi tik ļoti, ka pati sabruksi. tas ir tavs stabs, ka tu to gribi iznīcināt? tad uzmanies lai kāds neapdročī tavu taututērpu - būs jābrauc uz dīķi - tīrīties

Atbildēt

Mārīte

10.05.2022. 13:40

Okupācijas pieminekļa statusu Uzvaras piemineklim piešķīra Nacionālās apvienības politiķi, cīnoties par varu pie siles.
Pieminekļa celtniecība un Uzvaras parka pārbūve noritēja no 1979. līdz 1985. gadam, projekta autori bija tēlnieki Ļevs Bukovskis un Aivars Gulbis, piedaloties Leonīdam Kristovskim, mākslinieks Aleksandrs Bugajevs, arhitekti Ermens Bāliņš, Edvīns Vecumnieks un Viktors Zilgalvis.
Alegoriskā memoriālā ansambļa centrā atrodas 79 m augsts obelisks, ko veido piecas dažāda augstuma skaldnes, kuras vainago piecstaru zvaigznes. Tas simbolizē piecus kara gadus un uzvaras salūtu. Obeliska pakājē iekalti gadskaitļi 1941 • 1945, kas simbolizē Otrā pasaules kara periodu.
Bronzas skulptūras “Karavīri atbrīvotāji” autors Ļevs Bukovskis pats bija piedalījies Otrajā pasaules karā un bronzas karavīru grupa simbolizē Krievijas, Lielbritānijas un ASV savienību karā pret Hitleru. Bronzas karavīru grupa pauž prieku par uzvaru, bet sengrieķu uzvaras dievei Nīkei līdzīgā plandošā apmetnī tērptās sievietes alegorija interpretēta kā Dzimtene — māte. Būtu svarīgi tikties ar Uzvaras memoriāla autoriem un lai viņi apgaismo kādu garu, domu un simbolu tie ielika veidojot šo memoriālu. Karš, tā ir nelaime tautām, posts, iznīcība, nāve, ko izvēlas politiķi, bet karo Karavīri. Latvijas valdība nemīl savu tautu, savus karavīrus, tie labāk baro nopirktus sveštautiešus…… Sanaidotu, pretnostatītu sabiedrību vieglāk pārvaldīt, lai viņi plēšas savā starpā, tikmēr valdības vīri var netraucēti realizēt sava karteļa intereses......

Atbildēt

Valdis

10.05.2022. 13:36

Fašisms -Fašisma ideoloģiju raksturo spēcīga centrālā vara, kas nepieļauj opozīcijas izveidošanos, autoritārs vadonis un iejaukšanās pilsoņu privātajā dzīvē, militarizācija, agresīva ārpolitika, radikāls nacionālisms, represijas pret politiskajiem pretiniekiem. Vai tas ir Latvijas ceļš???? Uzvaras piemineklim 1941 • 1945 nav nekāda sakara ar karu Ukrainā. Ir nomainījusies vesela paaudze un izmainījusies ģeopolitiskā situācija pasaulē.

Atbildēt

kāpēc

10.05.2022. 12:50

kāpēc te Rīgā kāds patriots pa nakti ar buldozeru nenogāž to stabu, kā Jēkabpilī Kalve izrīkojās ar to lielgabalu!?

Atbildēt

edg

10.05.2022. 12:19

Šodienas liberāļi ir vakardienas komunistu (jeb-t.s. vispasaules revolūcijas) ideoloģijas politiskie ārlaulības bērni. Citos "iesaiņojumos", ar citādākiem saukļiem, modernā izpildījumā. Ar klasiskām liberālisma idejām šiem vairs nav nekāda sakara.

Atbildēt

Kriksis

10.05.2022. 12:16

Deputāti tagad tik sparīgi cīnās ar pieminekli, it kā tas Latvijai būtu vissvarīgākais jautājums, ko vajag tūlītēji atrisināt. Mani vairäk interesē, ko Latvija ziemā iesāks bez Krievijas gāzes, kas tiek darīts saistībā ar draudošo pārtikas krīzi un cenu paaugstināšanos, kad tiks izstrādāts kompensāciju mehānisms tiem, kuri cietuši no Covid vakcīnas blaknēm. To solīja izstrādāt līdz maijam, un maijs tagad ir. Man ir tāda sajūta, ka visa šī ņemšanās ar pieminekli ir kā dūmu aizsegs, aiz kura var paslēpt gan neko nederīšanu, gan arī daudz ko citu.

Atbildēt

Benam sile vienmēr būs pilna

10.05.2022. 11:01

»

censonim ruksim Benam

valdīkļi silē kaut ko iešļāks! Labu apetīti


jo viņš izcili labi palīdzēs pašreizējiem valdīkļiem palikt pie šo silēm!

Atbildēt

Jukums

10.05.2022. 10:57

»

bonza

un Janina Kursīte - lielā patriote arī starp tiem pielīdējiem . vai tur nav kāda kļūda


Kursītes nostāja dažkārt ir diezgan dīvaina. Viņa nekonezin par nodokļu sistēmu, viņa kaut ko nesakarīgu novervelēja par to, ka latvieši tradīcijās nav pret viendzimuma attiecībām. Un tagad atkal atturas brīdī, kad ir jārīkojas.

Atbildēt

Kauns

10.05.2022. 10:52

»

beidz kamēr nav jāsāk pierādīt

cienītie latvieši? kurā dirsā tādi ir cienītie


kursītei,pūcem un voikai sen bija jāaiziet no tā
saucamā darba,pietiek parazitēt.

Atbildēt

Jukums

10.05.2022. 10:50

AP partijas nostāja īpaši nepārsteidz. Grūti nosaukt kurā jautājumā viņu rīcību varētu atbalstīt. Praktiski nevienā.
Vienotība jau nu gan varētu būt vairāk tautas pusē. Šis gadījums rāda, ka tas tā joprojām ne tuvu nav.
Vispār jau esmu pārsteigts, ka pat šādos apstākļos, kur Krievija katru dienu izdara arvien jaunus kara noziegumus, Rīgas centrā joprojām atrodas okupantu piemineklis.

Atbildēt

es domāju ka viss jau ir izdomāts

10.05.2022. 10:43

tie kas koncertē kamēr citi slimo bet kamēr citi slimo tie tikmēr ceļo - vairs nekoncertēs un neceļos kamēr neizārstēs visus saslimušos

Atbildēt

censonim ruksim Benam

10.05.2022. 10:15

valdīkļi silē kaut ko iešļāks! Labu apetīti!

Atbildēt

tie tikai dzer

10.05.2022. 09:50

»

Tante no laukiem

Saeimā ir balsojumi, kuros nedrīkst "atturēties


kāpēc tu nedzer?
es pagaidām atturos (nav par ko)

Atbildēt

Tante no laukiem

10.05.2022. 09:43

Saeimā ir balsojumi, kuros nedrīkst "atturēties"
šodien strādājam? Kurš PAR? PRET? NESTRĀDĀ (atturas)?

Atbildēt

A.L.P.

10.05.2022. 09:14

Vēmiens nāk lasot šo sarakstu ! Un šo smirdīgo neliešu bars realitātē ir krietni lielāks ! Cienītie latvieši --- vismaz šos padibenes un neliešus pacenšaties neievēlēt nākošajā Saeimā !!!

Atbildēt

Хм

10.05.2022. 09:13

»

Skolnieciņš

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra...


Сколниециньш уже отказался от товаров из коммунистического Китая? Уже организовал протесты с требованием прекратить торговые отношения с Китаем?
И почему продолжает использовать свастику, которая для всего мира ассоциируется именно с нацизмом? Иначе почему красная звезда запрещается? Ну и что, что ее коммунисты использовали.

Atbildēt

bonza

10.05.2022. 09:12

un Janina Kursīte - lielā patriote arī starp tiem pielīdējiem . vai tur nav kāda kļūda?

Atbildēt

Skolnieciņš

10.05.2022. 08:45

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

:))

10.05.2022. 07:56

ja tu dzer - tad tā arī dari. bet ja tu nedzer, tad neaizliedz dzert visiem pārējiem arī

Atbildēt

žurkland

10.05.2022. 07:51

»

pareģotājs

Mozus savu tautu 40 gadus vadāja pa tuksnesi, lai iznīdētu verga garu. Kamēr šis okupeklis netiks iznīcināts, tikmēr latvietis būs krieva vergs. Un vēl. Vai tomēr nevajadzētu piešķirt valsts apbalvojumus tiem patriotiem, kuri šo okupantu fallu mēģināja uzspridzināt? Ja nē, tad šim okupeklim būs mūžīgi...


viņiem jau ir piemineklis - apbalvojums ir tāds - ka viņi, pārvērst savu naidu par māju vēl nav iemācījušies. bet māju pārvērst par naidu viņi māk
tik labi, ka visi vainīgi, bet neviens nezin par ko un kāpēc. un vienīgais kurš neko nevienam nav teicis, jo viņam tu esi labākais draugs, izrādās ka ir pateicis par tevi visu ko domā visiem - tikai ne tev. jo pateikt acīs viņš savam labākajam draugam nevar, jo tad draugs uzzinās, kur slēpjas un ir pazudis sliktākais draugs

Atbildēt

pareģotājs

10.05.2022. 07:34

Mozus savu tautu 40 gadus vadāja pa tuksnesi, lai iznīdētu verga garu. Kamēr šis okupeklis netiks iznīcināts, tikmēr latvietis būs krieva vergs. Un vēl. Vai tomēr nevajadzētu piešķirt valsts apbalvojumus tiem patriotiem, kuri šo okupantu fallu mēģināja uzspridzināt? Ja nē, tad šim okupeklim būs mūžīgi stāvēt Pārdaugavā kā latviešu verdzības un gļēvulības apliecinājumam.

Atbildēt

es nedotu

10.05.2022. 07:29

»

kloaka pie varas

Ja jau vairàk 30 gadus çeka no Maskavas kontrolénun bída un maksà Latvijas politikiem un ,,atslégu,, biznesoss vadosajiem ,,melno,, naudu, lai tiktu pienemti Krievijai izdevigi lemumi biznesa utt...


neviens kurš nav spējīgs uzrādīt beigtspējīgu sertifikātu pats nebeigs - nav spējīgs!
būs jāuzstāda pie parlamenta ieejas karuselis - turnikets (ļoti labs 20k eiro, bet ir to vērts). varbūt tas apturēs tos, kas paši nevar apstāties. bet ārā tiks tikai tie, kas kautko būs izdarījuši! vajag?

Atbildēt

kloaka pie varas

10.05.2022. 06:39

Ja jau vairàk 30 gadus çeka no Maskavas kontrolénun bída un maksà Latvijas politikiem un ,,atslégu,, biznesoss vadosajiem ,,melno,, naudu, lai tiktu pienemti Krievijai izdevigi lemumi biznesa utt.

Luuk jums atbilde Latvijas -17 niljardu paradiem, jaasak ar pil igu visu cekistu sarakstu publiskosanu bez cenzuras, bet tas nenotiek jau vairak ka 30 gadus jo pie varas esosie cekiati un to agenti sevi nepubliskot, vini Latviju faktiski ir iznicinajusi tikai starptautiskas tiesas un spuedieni kaut ko var panakt saja ,,tumsaja,, kloaka!!!

Atbildēt

kā tas ir atturas?

09.05.2022. 22:12

turas lai neatbalstītos?

Atbildēt

mieru,tikai mieru

09.05.2022. 20:41

»

Ja tvoja sobačij jazik ņepoņimaju

russkij okupant


Neatbildi krievam,ignorē ruski mir.

Atbildēt

otrais piegājiens

09.05.2022. 20:39

Nojaukt to pieminekli un pareizi izvadāt materiālus ir ļoti nozīmīgi,it sevišķi,kad ar CK namu iznāca kulturāls aplauziens.

Atbildēt

Skarbais

09.05.2022. 20:00

Parasti virsnieks nošaujas, bet civilists pakaras atejā!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.05.2022. 18:37

Es kaut kā neatceros tikpat kvēlus tekstus no "viedokļu līderiem" tad, kad ASV izvaroja Irāku un Afganistānu. Tagad, kad precīzi tas pats (mainīti vien nosaukumi) notiek Ukrainā, skraidītāju ar zilidzeltenajiem karogiem ir baru bari. Kāpēc toreiz latkovski neaģitēja pārdēvēt Vašingtona laukumu kaut kā citādi?

Atbildēt

Хм

09.05.2022. 18:04

Такое ощущение, что автор очень боится попасть в списки негромко протестующих, поэтому пытается кричать громче всех "смотрите, какой я молодец!! ""
То есть если срыть памятник, то это поможет лучше жить вместе русским и латышам?? Предлагаю следующие логичные выводы из такого вывода: запретитб русским вообще использовать русский в Латвии - это поможет жить в едином пространстве! Запретить нацональность русский, это прекратит сегрегацию по национальному признаку!

Atbildēt

.com

09.05.2022. 17:54

Tas ka Vienotības deputāti ir mīkstie – pakaļā līdēji un pašlabuma rausēji, nav nekas jauns, to zina visi. Tikai žēl, ka šitos mīkstmiešus – gļēvuļus tauta mīl un ievēl deputātos atkal un atkal. Redzēsim ka rudenī tādi ašeradeni, latkovski, kozlovski un šadursku padibenes būs Saeimā kā likts. Laikam jau neesam pelnījuši neko labāku.

Atbildēt

controlled demolition

09.05.2022. 17:27

Mjaaa... Redz, es nezinu, vai skaitos tagad gljeevulis, divkosis, nelietis vai visi kopaa.... Jo man vienkaarshi PIE PAKALJAS tas dranjkja piemineklis. Pie kam vienriz jau teicu, ka pret simboliem, lai kaadi tie arii nebuutu, karo tikai idioti. Taa ja ;-)

Atbildēt

santīsimies patriotismā

09.05.2022. 17:13

Kurš visvairāk diennakts laikā nobļausies Putin Huilo! Putin, ej nahui! Slava Ukrainai, tas saņemšot no prezidenta rokām 3 ZV medāli!

Atbildēt

lauķis

09.05.2022. 17:04

Nu nav nekādu politisko partiju vispār,ir kriminālnoziedznieku grupējumi ar savām interešu sfērām un zagšanas kvotām
Politiķis,neatkarīgi no tā kada krāsa ir to dibeni,ir cilvēka degradācijas pēdējā stadija.
Tā nav tikai Latvijas problēma,tā ir visas "civilizētās pasaules" problēma,arī Krivijā.

Atbildēt

.

09.05.2022. 16:57

Visie kam bij iekšas Sakaņiešu nelieši izsūtija vai noslepkavoja ( okupācijas režīms joprojām nav tiesāts ),

palikušas tikai lupatas un bondartantes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: