Menu
Pilnā versija
Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Nils S. Konstantinovs · 01.04.2024. · Komentāri (54)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

muļķiem vienmēr krīze

03.04.2024. 16:05

un psihologi muļķi nemāca, bet PAR NAUDU psiholoģē līdz totālam plikumam Darba Laikā...labaķ muļķis būtu pastrādājis

Atbildēt

pļutkinens hehe

02.04.2024. 19:30

»

Vēl

jau varēji pasmakot


Es cenšos vienmēr visur pasmakot!

Vēl jau varēji paostīt pļutkinenu hehe

Atbildēt

02.04.2024. 18:13

»

Tev

to būs izbaudīt,inteLOHtuāli


Laiks rādīs, ko / kam / kāpēc būs izbaudīt, BEZsmadzeņu deģenerāt analfabēt, nu jau pavisam drīz. ;)

Atbildēt

Tev

02.04.2024. 11:12

»

tas tavs liktenis-sliktenis


to būs izbaudīt,inteLOHtuāli!

Atbildēt

Haralds Kalns

02.04.2024. 09:35

PALDIES NILAM KONSTANTINOVAM par precīzu problemātikas izklāstu!!! Atliek vien cerēt, ka "runas vīriem" (varai), kuriem teikšana, būs redzošas acis un dzirdošas ausis! Bet galvenais, ikdienišķās pārstrādāšanās steigā pamanīt un izlasīt!!!

Atbildēt

01.04.2024. 23:52

»

atkal delīrija murgi. pēc murgošanas nāks agonija. un gals nolūzīs


tas tavs liktenis-sliktenis.
karmu nepiešmauksi, deģenerāt no primātu būra...

Atbildēt

01.04.2024. 21:32

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties. Nav jau Rīgas "Dinamo".

Atbildēt

Pār muļķuzemi - klāra debess

01.04.2024. 19:32

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot.

Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir šķietams vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr salīdzinoši nedaudzie normālie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, biežāk tomēr izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Tāpēc muļķuzemē nekas nemainās uz labo pusi, paliek tikai sliktāk. Un ņemot vērā to, ka muļķu ir šķietami pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk, muļķuzemē nekas nemainīsies un kļūs vēl sliktāk. Vismaz - kamēr "vadzis lūzīs".

Pār muļķuzemi - klāra debess...

Atbildēt

regulāri ciešat no diarejas?

01.04.2024. 19:30

»

Jūs

regulāri ciešat no diarejas


jūs - tāpat kā pārējie jūsu sugasbiedri troļļi deģenerāti analfabēti.

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2024. 19:28

»

Troļļa cienīga

atbilde ,kurš domā esam normāls.Tu šeit esi notašķījis visas malas ,kad ieliec savus kaltētos mēslus pa visām slejām


Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk un apkaro pasūtītos publikāciju tēmu vai komentāru viedokļu autorus.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu sīknaudu.

Atbildēt

Troļļa cienīga

01.04.2024. 19:26

»

Kāpēc

tevi interesē tas, ko / kā / kāpēc dara vai nedara citi


atbilde ,kurš domā esam normāls.Tu šeit esi notašķījis visas malas ,kad ieliec savus kaltētos mēslus pa visām slejām.

Atbildēt

Atis Priedītis

01.04.2024. 19:13

Notikumi ar Jēzu Kristu ir tik spilgti, ka tos izdzēst no cilvēces vēstures nav iespējams. Putina iebrukums Ukrainā un viņa reliģiskās fantāzijas par apokalipsi manuprāt, pieliek punktu patreizējais Kristietības izpratnei. Iespējams, ka uz Zemes visai drīz radīsies pilnīgi jauna, postapokaliptiska reliģija un cilvēkiem būs jāiemācās dzīvot ne jau Paradīzē, bet tepat uz Zemes. Tikai jau pasaulē, kurā vairs nav naida, ļaunuma un karu. No Kristietības šajā reliģijā tiks iekļauti notikumi, kuros tiek pausta mīlestība. Notikumi ar naidu, ļaunumu un kariem tiks ignorēti.

Atbildēt

Kāpēc

01.04.2024. 19:09

»

Kāpēc

tu uz citiem projicē savas "kvalitātes


tevi interesē tas, ko / kā / kāpēc dara vai nedara citi?
Vai tev pašam savu "kvalitāšu" nav, ka "projicē" savus mazvērtības kompleksus uz normāliem cilvēkiem?

Atbildēt

tev

01.04.2024. 19:05

»

Gani

tos, kuri te pļūtī palagiem


problēmas ar apjomīgu tekstu apguvi, kā izrādās? Nestreso, defektīvais - tās ir tipiskas pļutkinenu problēmas, kas raksturīgas visiem deģenerātiem analfabētiem.

Atbildēt

Kāpēc

01.04.2024. 18:24

»

trollim deģenerātam analfabētam

kas tev par daļu, kāpēc un par ko maksā vai nemaksā citiem


tu uz citiem projicē savas "kvalitātes"?
Vai tad tevi nolamāja?

Atbildēt

trollim deģenerātam analfabētam

01.04.2024. 18:10

»

Cik ta

tev maksā


kas tev par daļu, kāpēc un par ko maksā vai nemaksā citiem?

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2024. 16:23

»

Dikļu dirka

atkal savu sūdu kravu


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties. Nav jau Rīgas "Dinamo".

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk un apkaro pasūtītos publikāciju tēmu vai komentāru viedokļu autorus.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu sīknaudu.

Atbildēt

Kapitāls

01.04.2024. 15:50

Ja jūs palasītu Marksa "Kapitālu", tad redzētu, kāds bija 19.gs. kapitālisms, kad nežēloja ne pieaugušos strādniekus, ne strādājošos bērnus.
Reizēm youtubē parādās senas fotogrāfijas ar nelaimīgiem nabagu bērniem, fabriku strādniekiem. Arī Džeks Londons par to rakstīja.
Un tie nav romantiski pagājušo laiku romāniņi.

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2024. 15:23

»

Kur var pieteikties par trolli ?

Jā, un cik maksā


tevi tur neņems par samaksu, deģenerāti analfabēti neder pat par algotiem troļļiem.

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 14:55

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

Un arī: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.vied.aut. - Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Savukārt, kā zināms "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Dikļu dirka

01.04.2024. 14:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal savu sūdu kravu.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

01.04.2024. 14:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

hehe

01.04.2024. 13:56

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Arī pļutkinens klāt

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

01.04.2024. 13:53

»

jā, izlasījam

raksts labs, bet tādu problēmu LV sabiedrībā bez sava gala"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet gan tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa (2014.): “Mūsdienās valsts drošības pats lielākais drauds ir mentālais terorisms – cilvēku masveida zombēšana, jo drošība visvairāk ir atkarīga no sabiedriskās apziņas, cilvēciskā kapitāla apziņas. Ja cilvēciskā kapitāla apziņa ir izkropļota, nestabila, pakļāvīga, nepatstāvīga un balstās uz deģeneratīviem stereotipiem, tad par drošu drošību ir naivi sapņot. Mentālā terorisma taktikas un stratēģijas nolūks ir iemiesot cilvēkos destruktīvus tēlus – egoisma, sociāldarvinisma, cinisma, vardarbības, cietsirdības, alkatības, etniskā naida, reliģiskā naida, patērēšanas, dzīves baudīšanas tēlus. Mentālā terorisma organizators ir ASV, kura pakļautībā ir planētas masu komunikācijas līdzekļi, kā arī speciālo dienestu darbināts moderns zombēšanas tehnoloģiskais komplekss. Tas strādā, izmantojot zinātnes visjaunākos sasniegumus. Saprotams, strādā arī Latvijā.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Drošība mentālā terorisma laikmetā.” )
-------
Mediju ziņa (2014.): “Diemžēl, šīs pašreizējās “vērtību un tiesiskuma valsts” valdošās kliķes visbezjēdzīgākajās aprindās (proti, neonaciķu aprindās) ir uzvārījusies jauna šarlatāniskā un pseidozinātniskā putra. Parlamenta un valdības naciķu caurspīdīgajos pauros ir uzšķiebis šķiebenis ar nosaukumu „Dzīvesziņa”. Tā ir nosaukts perspektīvā paredzēts jauns mācību kvazipriekšmets Latvijas vispārējā izglītībā. Jaunā mācību kvazipriekšmeta „Dzīvesziņa” mērķis esot iedomāta “latviskuma” (t.i. kategoŗiski un pat histēŗiski ortodoksāla nacionālisma jeb tipiska lumpen.nacisma) uzpotēšana (jeb "mentālā korekcija" vai "mentalitātes optimizācija") katrā skolēnā. „Dzīvesziņa” katram skolēnam iemācīs “latvisku (nacionālpatŗiotisko, nacistisko) dzīvesziņu” (?!). Turklāt – pat netiek slēpts sapnis par LR izglītības augstāko vērtību oficiāli pasludināt šo kvazi “latviskumu”. Tātad – šajā valstī izglītības vērtības vairs nebūs ne zināšanas un prasmes, ne brīvība un atbildība, ne apgaismība un patŗiotisms, ne demokrātija un humānisms. Būs tikai viena vērtība – “latviskums atbilstoši latviskai dzīvesziņai”.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Etīdes par kultūras monarhiju. Likumsakarību gudrība.”)
—–

ZOMBĒJUMS (lojālpat.REJ.otiskais) uz “mentalitāti”?…
( aktuālais prātuļojums -- iz “O.M.© aŗChīva”, ‘ANNO’ ~ 2012. )

“Mentalitāte” šajā “valstī”,
Noder tad, kad SILES balsti,
Citās “virsvērtībās” viļas
(‘Iebraukuši auzās, dziļās’):
“MU.ĻĶU Zemes “pūļa masas”,
Periodiski ZOMBĒT ‘prasās’ ~
Lai ŠIE dzīvo “latv(ĀN)iski”,
“Lojāli” un “pilsoniski”:

Pazemība – “zelta tikums”,
Pacietība – “jumta likums”,
Pakļāvība – “pamatstāja”,
Pieticība – “sargātāja”,
Padevība – “universāla”,
“Personība” – knapi bāla,
Klusēšana – “dziļa doma”,
Kautrīgums – “bez teksta loma”,
Lēnprātība – “vieda forma”,
Pieklājība – “dzīves norma”.
Taktiskums – “priekš jūtām korķis”,
Respekts – “tuvu grīdai slorķis”,
Iztapība – “gēnu kodā”,
Pielīšana – “cieņā & godā”,
Glaimošana – “saldu mēli”,
Verdziskums – “par desas šķēli”,
Sulainiskums – “garantēti”,
Melošana – vienmēr & “svēti”,
Lišķēšana – “raisa prieku”,
Fanojums – “par štrunta nieku”,
Rakstītprasme – traucējoša,
Lasītprasme – “traumējoša”,
Skauģošana – asinskāra,
Nodevība – “prioritāra”,
“Stučīšana” – obligāti,
“Upurēt” – kaut Tēvu & Māti,
“Noēst” līdzcilvēkus – “topā”,
“Linčot” – barā & tŗuli lopā,
Varmācībai – “trenda” vieta,
Vienaldzība – akmenscieta,
“Tolerance” – klusēt “mīžot”,
“Plurālisms” – klausīt “vīžot”,
“Viedoklis” – kā “kvōrums lēma”
“Korektums” – kā “pamatshēma “,
“Latv(ĀN)iskums” – SILES “godā”,
“Dzīves(d)ziņa” – plunkšķis podā…

PATIESĪBA – “nekotējas”!
GODPRĀTĪBA – “nerentējas”!
SIRDSAPZIŅA -“raisa bažas”!
DOMĀŠANA – “fiškai važas”!
PAŠAPZIŅA – “neder, CIETI”!
PATSTĀVĪBA – “ķers pa bieti”!
PĀRLIECĪBA – “nenāk krastā”!
CILVĒCĪBA – “blefs” un BASTA!!!…”

M.U.Ļ.Ķ.U zemes “viedie prāti”,
ZOMBĒ (SAVU) “mentalitāti” ~
Lai ar to “bez naža kautu”,
Dievzemītes “glupo” Tautu?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Kad kapitāls nonāk nepareizajās rokās

01.04.2024. 13:37

»

sokrāts

Kapitālisma deģenerātu sistēmā galvenais ir nauda un manta, kuras dēļ arī `ģimenē viens otram gatavi pārgrauzt rīkli, viss pārējais atvirzās otrā plānā, ar nostaļģiju atceros cilvēku attiecības sociālisma laikā , tās bija daudz cilvēciskākas


Ja kapitālisma priekšgalā stāv apzagušies komunisti un saprivatizējušies krievu okupanti, tad jēdzīga dzīve netiks pieļauta nevienam, kamēr tie nebūs padarījuši visu planētu par vergiem.

Atbildēt

Gustavs

01.04.2024. 13:24

»

parasti ar MĒS vispārēji

domāta sabiedrība


Ja tev COVID ir afēra, tad Tev derēja pašam ar to paslimot...Tad Tu patiess zinātu kas ir COVID...Slesera tā ir afēra, jo viņam vajag balsis, bet ko Tev vajag?

Atbildēt

jā, izlasījam

01.04.2024. 13:23

»

Paldies autoram!

Rūpīgāk izlasiet rakstu, tas ir par problēmbērniem, pusaudžiem, kurus nevēlas redzēt sabiedrība, skola, ģimene


raksts labs, bet tādu problēmu LV sabiedrībā bez sava gala...

Atbildēt

> hmm

01.04.2024. 13:12

»

hmm

varētu domāt ka pusaudži ir neatkarīga sabiedrības šķira vai kasta


Pusaudži ir daļa no mums, bet nepieaugusī daļa, labīlā daļa uz kuru uzliktā atbildība un gaidas nav balansā ar vēl nenobriedušo personību, pieaugšanas problēmām, meklējumiem un dziņām, kritisko domāšanu, pieredzi, veselības riskiem utt., un tā ir sabiedrības vieglāk ietekmējamā, jūtīgākā daļa, kas atsaucas uz privātām ģimenes, valsts krīzēm un negācijām. Piemēram, pārstrādājušies vecāki, izputinātas ģimenes, tiesiskuma iztrūkums, vissmagāk skar bērnus un pusaudžus.

Atbildēt

tas labi ka per

01.04.2024. 12:16

»

!

ja pusaudzi berniba nav perti ar zagariem,tad izaug tadi kadi tie ir sodienas sabiedriba


pērtiem vergiem obligāti jāper savi bērni par brīvdomību

izskaidrošanas un saprašanas veidošanas vietā ir noteikti jāpazemo un jāper

lai no mazotnes ieeudzinātu zemu pašvērtējumu

zemais pašvērtējums ir verga pašapziņa

sssr laikos zemo pašvērtējumu aizstāja ar komunisma maldu ideoloģiju valsts kapitālisma apstākļos

Anglijā skolā miesas sodus atcēla 50. gados

miesas sodi aizstāti ar konkurenci darba tirgū

Atbildēt

!

01.04.2024. 12:07

»

hmm

varētu domāt ka pusaudži ir neatkarīga sabiedrības šķira vai kasta


ja pusaudzi berniba nav perti ar zagariem,tad izaug tadi kadi tie ir sodienas sabiedriba.

Atbildēt

sokrāts

01.04.2024. 11:54

Kapitālisma deģenerātu sistēmā galvenais ir nauda un manta, kuras dēļ arī `ģimenē viens otram gatavi pārgrauzt rīkli, viss pārējais atvirzās otrā plānā, ar nostaļģiju atceros cilvēku attiecības sociālisma laikā , tās bija daudz cilvēciskākas!

Atbildēt

hmm

01.04.2024. 11:16

»

Paldies autoram!

Rūpīgāk izlasiet rakstu, tas ir par problēmbērniem, pusaudžiem, kurus nevēlas redzēt sabiedrība, skola, ģimene


varētu domāt ka pusaudži ir neatkarīga sabiedrības šķira vai kasta

tā tas nav

pusaudži ir daļa no mums pašiem

kādi esam paši

tādi veidojas pusaudži savās attuecībās

pusaudži ir mūsu spogulis

Atbildēt

Paldies autoram!

01.04.2024. 11:09

»

Kāpēc Jums nepieciešama psihologa palīdzība?

Jums ir zems pašvērtējums, jo uzticaties un ticat valstij, kura radījusi šīs attiecību problēmas...


Rūpīgāk izlasiet rakstu, tas ir par problēmbērniem, pusaudžiem, kurus nevēlas redzēt sabiedrība, skola, ģimene.

Atbildēt

Kāpēc Jums nepieciešama psihologa palīdzība?

01.04.2024. 10:59

»

Paldies autoram!

Labs raksts. Institucionālie resursi protams ir jāstiprina, lai labotu visu, ko sistēma un dzīve ir salauzusi, bet tā vienmēr būs skriešana pakaļ aizejošam vilcienam. Īsto, patieso darbu dara katrs pats ar savu izvēli, gribu un sirds siltumu. Bet bezmaksas psiholoģiskās palīdzības pusaudžiem ilgstošais...


Jums ir zems pašvērtējums, jo uzticaties un ticat valstij, kura radījusi šīs attiecību problēmas.

Zemā pašvērtējumā Jums palīdzēs seši principi.

1. Dari ko gribētos darīt, daru tikai to, ko gribi darīt.
2. Nedari, ko negribi darīt.
3. Uzreiz attiecībās vienreiz pasaki to, kas tev attiecībās nepatīk.Un pieturies pie tā, ka vienreiz.
4. Atbildi, ja tev jautā.
Neatbildi, ja nejautā.
5. Atbildi tikai uz konkrētu jautājumu.
6. Noskaidrojot attiecības, runā tikai par sevi.

Atbildēt

Paldies autoram!

01.04.2024. 10:48

Labs raksts. Institucionālie resursi protams ir jāstiprina, lai labotu visu, ko sistēma un dzīve ir salauzusi, bet tā vienmēr būs skriešana pakaļ aizejošam vilcienam. Īsto, patieso darbu dara katrs pats ar savu izvēli, gribu un sirds siltumu. Bet bezmaksas psiholoģiskās palīdzības pusaudžiem ilgstošais iztrūkums, vakums un tā seku saglābšana ir jāuzņemas atbildīgajam, valstij.

Atbildēt

Autors izprot pareizi attiecību problēmu

01.04.2024. 10:45

Attiecību problēma sociāli sakņojas valsts politikā. Valsts politiku konsekventi redzam cionistu tēzēs, ko Latvijas centrālā Saeima turpina ilgstoši realizēt visos veidos.

To nesaskata vai negrib saskatīt tie, kas to klusām realizē, pat lētticīgi neizprotot, ko dara.

Izglītība un zināšanas ir attiecību pamatā. Nekas tik labi nestrādā, kā laba teorija, kas ieviesta praksē.

Latvijas hunta ir kolaboracionisti un globālie cionisti.

No Izraēlas 3000 gadus vecā Zālamana projekta žīdu nacistu, cionistu, - kabalistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, “politoloģijas profesore”, bijusī čekiste, kura apkalpo 4. maija komunistu un ebreju cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, cionistu “Gudro stratēģija un taktika”.

Citāti no 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas “Starp dzirnakmeņiem”.


“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, likumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”


“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.”


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.
Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās, medijos), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.


“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta viegli padodas savai iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.”

“Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

“Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: