Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristaps Ziemelis

07.08.2019. 08:09

Kāmīšiem tikai šķita, ka tie mīl viens otru. Patiesībā, tos vienkārši pavairoja.

Atbildēt

Saviļņojošs uzaicinājums

05.08.2019. 08:41

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Ir gadījies piedalīties līdzīgos pasākumos, kuros galvenā ir tā saucamā neformālā daļa. Klāti galdi, cilvēki pulcējas grupiņās un pa pāriem. Ēd, dzer, sarunājas. Grupas dinamiski maina sastāvu, cilvēki staigā apkārt, viens otru pazīst, sasveicinās, visiem ir kopīgas tēmas sarunai. Murdoši virmojošā atmosfēra liecina par kopības sajūtu, kas sakņojas piederībā attiecīgam „līmenim“ sabiedrībā.

Esmu pateicīgs un lepns par man veltīto uzmanību, bet akmeņi negaida, tie jāiemūrē saskaņā ar līgumiem, kuri jau noslēgti iepriekš!

Ar Saeimas atzinumu mani ielūgt uz minēto pasākumu uzskatu, ka pilnībā iederos pašreizējā Latvijas komunistu - čekistu - cionistu varas elitē un vienmēr būšu priecīgs tikties un apspriest man izvirzītos uzdevumus arī kā valsts prezidenta kandidātam.

05.08.19. Rids Bruners, UK.

Atbildēt

Hotel Ridzene

04.08.2019. 21:20

Interesanti kaa stradaja Mediju Nams?

Atbildēt

abbu

04.08.2019. 20:59

Pavisam jauki, meiztarīgi. Te arī kādam akadēmiķi vajag. Kā var piešķirt grādus tikai par reiderismu? Kāpēc tikai Gundaram Bērziņām? Tā Zinātņu akadēmijas nenovīdība un rindu sargāšāna.... nebūs labi tur sen jau ož pēc kārtīga poļitruka rokas vai tad šupļinska nesagrabinās kaut kur pavārtē starp saviem padmdevējiem gana labu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: