Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaraza

13.01.2017. 00:42

Pedagoģija balstās zinātnē vienīgi tik tālu, ka tā ir vispolitizētākā disciplīna, sākot jau no bērnudārza (pat šo vārdu tai nevar piešķirt, jo savā būtībā tā ir nekas). Izglītības vadības augstskola ir vēl jo nesaprotamāka institūcija. Tad jau līdzīgā veidā vajadzētu nodibināt Medicīnas, Sociālo lietu un vēl citu nozaru vadības 'augstskolas". Varbūt tā vietā būtu lietderīgāk atvērt kārtīgu Tautsaimniecības vadības augstskolu.

Atbildēt

Muļķis

12.01.2017. 18:42

»

m

Rektori, kur tad ir jūsu viedoklis


Muļķa smaka.

Atbildēt

m

12.01.2017. 10:58

Rektori, kur tad ir jūsu viedoklis?
Pat 2. klasē jau māca, ka sacerējumam ir ievads, iztirzājums (galvenā daļa) un nobeigums. Jūs esat publicējuši tikai pavāju ievadu.
Jūs tiešām vajag reformēt.

Atbildēt

rpiva taa ir

11.01.2017. 09:23

lumpenu pereklis

Atbildēt

Santa

10.01.2017. 20:55

Izlasīju testamentu. Un tas ir rektoru autordarbs? Ko rakstā viņi ir pateikuši. Sapratu - nost ministriju, ministru, nejaucieties mūs, "lielo cilvēku" darīšanās, mēs paši izlemsim, mēs paši esam valsts un risināsim, kā mums patīk, nevis tā kā vajag valstij, kā plāno nozares pārvaldes ministrija. Ej tālāk, ministr, no mums, nebāz savu degunu mūsu darīšanās.

Atvainojos, varbūt kaut ko nesapratu un sarunāju aplamības?

Atbildēt

Manuprāt

10.01.2017. 20:47

Feletons. Tā ir izglītības sistēmā iesīkstējušās nomenklatūras pretestība valsts parvaldei, necieņas izrādīšana, ja tiesībsargājošas iestādes nekvalificē par pretošanos Latvijas valsts varas un pārvaldes iestādes rīkojumiem?

Kā bijā Roberta Ķīļa gadījumā? Nomenklatūra TV raidījumā pilnīģi rādīja zobus, ņirgas.

Tas pats tagad. Nāku pie viedokļa - mēs, nomenklatūra, esam valsts vara un pārvalde, mūs neklausīsiet, padzīsim tevi, ministr, no amata, par "nekomunicēšan" ar mums, par mūs neklausīšanu. Mēs pārvaldam valsti, nevis ministri vai valdība. Skat, vēl ieradīsies Lembergs no tiesas sola un pateiks savu vārdu, ka ministrs neder, jāpadzen. Ko tad, ministra kungs? Padomā un atkāpies. Mēs savā sanāksmē pieņemsim lēmumau par neuzticību ministram un viņam būs jaīet prom.

Atbildēt

A.P.

10.01.2017. 19:02

Patīkami dzirdēt: Pirmkārt, uzskatām, ka augstākajai izglītībai visās izglītības jomās, arī pedagoģijā, jābalstās zinātnē, tā veicinot profesionālu skolotāju un izglītības darba vadītāju kvalitatīvu sagatavošanu. Nākotnes speciālistu kompetencei jāveidojas vairāku zinātņu nozaru sinerģijā".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: