Menu
Pilnā versija
Foto

Lūgums pēc palīdzības

Viktorija Dzintare · 14.07.2012. · Komentāri (273)

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaidrīte

27.10.2020. 18:29

Ļoti vajag naudas aizdevumu uz 2 nedēļām 600 eiro.Paldies

Atbildēt

3454Susan Benson

08.10.2020. 04:41

Sveiki, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai projekta pabeigšanai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com) vai nosūtiet mums ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa - jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

Atbildēt

Endre

27.09.2020. 21:40

AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS!!! Vai esat kādreiz domājuši par kredīta bez stresa iegūšanu no cienījama aizdevēja? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? un vai jums tiek liegta jūsu vietējā banka? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai ieguldītu biznesā vai nopirktu māju? Apsveicam, mēs vēlamies izmantot šo nesēju, lai informētu visus, ka mēs sniedzam uzticamu palīdzību kredīta jomā. Mēs labprāt piedāvāsim jums aizdevumus ar 2% likmi visiem klientiem, sazinieties ar mums: (dakany.endre at gmail.com)

Steidzams aizdevuma piedāvājums.

Atbildēt

Claudia Klein

08.09.2020. 20:02

»

Viktors Bicūzis

Nepieciešams aizdevums uzņējdarbības sakārtošanai . Summa 30000


Sveiki un laipni lūgti Spotlight Global Financial Services, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu aizdevēja un arī finanšu konsultante.

Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja atbilde ir "jā", es iesaku jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices (at) gmail.com | vai ziņojiet mums vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un 24 stundu laikā kontā ir aizdevums, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pakalpojumus (personīgais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

ja jūs interesē, noteikti nosūtiet e-pastu uz spotlightglobalservices (at) gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu WhatsApp: +4915758108767

Atbildēt

Labdien, kundze

25.08.2020. 14:55

Labdien, kundze / kundze!

Vai jums ir nepieciešams nopietns un ātrs aizdevums ar procentu likmi 2%? Es piedāvāju biznesa un personīgos aizdevumus uz laiku no 1 līdz 45 gadiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: richardcosmos5 at gmail.com

Atbildēt

Viktors Bicūzis

15.08.2020. 10:45

»

Steve Hoffman

Labdien, dāmas un kungi...


Nepieciešams aizdevums uzņējdarbības sakārtošanai . Summa 30000€ .

Atbildēt

cosmos

30.06.2020. 11:54

Vai jums nepieciešama finanšu aizdevuma palīdzība? sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas. Nosūtiet mums e-pastu: (richardcosmos5(at)gmail.com)

Steidzams aizdevuma piedāvājums.

Atbildēt

Camilla Karlsen

28.06.2020. 12:34

SVEIKI; Vai jums ir nepieciešams aizdevums?
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevuma pakalpojumus: personīgais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums, auto aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, aizdevums rēķinu apmaksai un daudz kas cits.

Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai finansētu savu projektu?
Mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, lai īstenotu tādus projektus kā: māju, biroju, saimniecību celtniecība, kā arī finansētu jūsu ceļojumu projektus, jūsu uzņēmumu vai projektu, kuram jums nepieciešams ārējs finansējums.

Vai jums ir nepieciešams ieguldījumu fonds?
Mēs varam ieguldīt jūsu lielajos projektos. Tas ir paredzēts uzņēmumiem, kas meklē ieguldītājus, lai finansētu savus pētniecības projektus, nekustamā īpašuma projektus, pārņemšanu un citas biznesa vajadzības.

IZVĒLIES LABĀKĀS AIZDEVUMA iespējas
Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu pakalpojumiem, sazinieties ar mums pa šo e-pasta adresi: novaglobalfinances(at)gmail.com Vai arī WhatsApp / Telegram: +33751156474

Ko mēs piedāvājam;
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus. Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat pieteikties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumiem ar ļoti saprātīgu procentu likmi. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs varam palīdzēt!
NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES ir meitasuzņēmums vienai no spēcīgākajām finanšu grupām Eiropā un pasaulē ar lielu kapitālu. Mēs īstenojam stratēģiju klātbūtnei tur, kur tiek atrasta izaugsme, piesaistot klientus tās radītajām iespējām, palīdzot uzņēmumiem augt, attīstīties ekonomikai un indivīdiem realizēt savas ambīcijas. Mēs daudzus gadus darbojamies tirdzniecībā un mūsu laikā esam izsnieguši neskaitāmus aizdevumus. .

Lai iegūtu papildinformāciju par aizdevuma piedāvājumu, šeit ir mūsu kontaktinformācija:
Vārds: Camilla Karlsen (aizdevumu centra darbinieks)
Kontaktu pasts: novaglobalfinances(at)gmail.com
WhatsApp / Telegram kontaktinformācija: +33751156474

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 01:56

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(a)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Sveiks...

21.06.2020. 02:08

»

Mareks

Varu piedāvāt


Sveiks vari palīdzet ar naudu? Pec jāņien atdošu

Atbildēt

Endre

13.06.2020. 23:48

Sveiki, cienījamie pacienta aizdevumi?

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Jā, pa e-pastu (dakany.endre(a)gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas

Atbildēt

Camilla Karlsen

13.06.2020. 16:06

SVEIKI; VAI VAJADZĪGS AIZDEVUMS
Mēs sniedzam aizdevumus privātpersonām: personīgo aizdevumu patēriņam, mājokļa kredītu, kredīta dzēšanu, parāda dzēšanu, lai iekasētu visus parādus vienā kredītā, studentu aizdevumu, aizdevumu, lai finansētu jūsu automašīnas iegādi.

Vai jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts?
Mēs atbalstīsim tādu projektu finansēšanu kā: jūsu māju, biroju, saimniecību celtniecība, mēs finansējam jūsu ceļojumu projektus, jūsu uzņēmumu vai projektu, kuram jums nepieciešams ārējs finansējums.

Vai jums ir nepieciešams ieguldījumu fonds?
Mēs varam ieguldīt jūsu lielajos projektos. Tas ir paredzēts uzņēmumiem, kas meklē ieguldītājus, lai finansētu savus pētniecības projektus, nekustamā īpašuma projektus, pārņemšanu un citas biznesa vajadzības.

IZVĒLIES LABĀKĀS AIZDEVUMA iespējas
Piesakieties, izmantojot šo e-pasta adresi: novaglobalfinances(at)gmail.com

KO PIEDĀVĀJAM
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, gan nodrošinātos, gan nenodrošinātos aizdevumus, parādu konsolidāciju un daudzus citus par ļoti saprātīgām likmēm.

NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES ir meitasuzņēmums vienai no spēcīgākajām finanšu grupām Eiropā un pasaulē ar lielu kapitālu. NOVA GLOBAL FINANŠU PAKALPOJUMI īsteno stratēģiju klātbūtnei tur, kur ir vērojama izaugsme, pieslēdzot klientus tās radītajām iespējām, palīdzot uzņēmumiem augt, attīstīties ekonomikai un indivīdiem realizēt savas ambīcijas.

Nosūtiet aizdevuma pieprasījumu tūlīt !!!
Vārds: Camilla Karlsen (Aizdevumu centra amatpersona)
Kontaktinformācija: novaglobalfinances(a)gmail.com

Atbildēt

AINARS

29.05.2020. 09:38

Lugums palidzet, steidzami nepieciesams aizdevums 150 Euro uz gadu.

Atbildēt

AINARS

24.05.2020. 21:03

Man ir liels lugums, vajadzigs aizdevums steidzami 200 Euro uz 6 menesiem. Ludzu palidziet ar jebkuriem nosacijumiem.

Atbildēt

AGRIS BIRZE

22.05.2020. 15:02

»

Marcus & Millichap

Sveiks mans draugs...


ĻOTI STEIDZAMI VAJADZĪGS NAUDAS AZDEVUMS 900EUR PARĀDU DZĒŠANAI.

Atbildēt

Ute Schmidt

14.05.2020. 19:58

»

li

krapnieki un aferisti


Nē, tā nav krāpšanās, es faktiski saņēmu no viņas aizdevumu

Atbildēt

Mr. Dékány Endre

06.05.2020. 23:23

Sveiki visiem,

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Aizdevums, lai, iespējams, paplašinātu vai dibinātu savu biznesu? Vai arī jums var būt nepieciešams aizdevums, lai apmācītu vai samaksātu parādus un citiem mērķiem ar tikai 2% procentu likmi un ātru un drošu klientu apkalpošanu, kas ir piemērota katram klientam. Sazinieties ar mums tagad, jo esam sertificēti, uzticami un reģistrēti, efektīvi, ātri un dinamiski kreditējoši uzņēmumi ... E-pasts: dakany.endre(a)gmail.com

Atbildēt

Steidzams aizdevuma piedāvājums.

30.04.2020. 22:34

Nepieciešams nodrošināts un nenodrošināts aizdevums? Investoru aizdevumi? Auto aizdevumi? Biznesa aizdevumi? Personīgie aizdevumi? Starptautiskie aizdevumi. Lūdzu, rakstiet mums, ja jums ir interese. E-pasts: (dakany.endre(a)gmail.com)

Steidzams aizdevuma piedāvājums.

Atbildēt

Richard

12.04.2020. 16:26

Jums nepieciešams steidzams aizdevums? Kontaktinformācija: (richardcosmos5(a)gmail.com) Papildinformāciju par aizdevumu.

Atbildēt

Liāna

08.04.2020. 19:43

Man nepieśama palìdzìba apvienot visus kredìtus, vai kàds var lùdzu palìdzèt, 22 000 uz 10 gadiem

Atbildēt

Steve Hoffman

08.04.2020. 00:26

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība?
Daudzi cilvēki tur meklē finansiālu palīdzību, bet viņi nezina, kā to panākt.

Vai jūs zināt, ka varat pieteikties aizdevumam un saņemt aizdevumu mazāk nekā 24 stundu laikā, lai atrisinātu savu finansiālo stāvokli? Daži cilvēki var domāt, ka aizdevuma saņemšana ir grūta, taču man jums jāzina, ka aizdevuma saņemšana no mana uzņēmuma ir ļoti vienkārša, jo mēs cenšamies padarīt aizņemšanos vieglu, ērtu un pieejamu.

Mēs piedāvājam elastīgas un vairāku aizdevumu iespējas, ieskaitot nodrošinātos un nenodrošinātos aizdevumus, ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus, kas ir piemēroti jūsu finanšu vajadzībām.

Mūsu pakalpojums ir ļoti ātrs, uzticams un uzticams, un jūs varat aizņemties līdz EUR 20 miljoniem ar subsidētu procentu likmi 2,5% gadā. NoviCap ir īstais uzņēmums, ar kuru sazināties, kad jums steidzami nepieciešams aizdevums.

NoviCap nodrošina finansēšanas risinājumus.
Mēs piedāvājam visa veida finanšu pakalpojumus, piemēram, biznesa aizdevumu, privātpersonu aizdevumus utt. Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus.

Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā, sev ērtā vietā, izmantojot tālruni vai klēpjdatoru. Viss, kas jums jādara, ir sazināties ar mums, izmantojot
E-pasts: (novicapfinancialservices(a)gmail.com) VAI
Rakstiet mums vietnē WhatsApp pa tālruni: +31642117819.

ŠIS AIZDEVUMS IR PIEEJAMS ikvienam!

Atbildēt

Claudia...............Klein

29.03.2020. 23:25

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Atbildēt

Paul Green

29.03.2020. 23:24

Ātrā aizdevuma piedāvājums. Whatsapp: +91 9150521176

Atbildēt

Janis

27.03.2020. 20:48

»

Elina

Man ļoti vajag naudu vismaz 100


Ģimenei krīzes situ Vācijā loti vaidziga palidzib

Atbildēt

Madara

27.03.2020. 10:11

Steidzami nepieciešams aizdevums 600€, procenti jūsu.

Atbildēt

Sandra Strelniece

20.03.2020. 19:49

Ludzu palidzet! steidzami vajadzigi 400 Euro uz 2 gadiem bus iespejas atdot arak. 28943655

Atbildēt

AINARS

07.03.2020. 11:16

Steidzami nepieciesams aizdevums 200Eur. uz 6menesiem, ludzu palidziet.

Atbildēt

Gary Steve

03.03.2020. 16:43

Vai jums ir nepieciešams aizdevums jūsu biznesam vai kādam citam mērķim, vai bankas un citas finanšu iestādes jūs ir noraidījušas? Šeit jums ir labas ziņas. Gerijs Stīvs finanšu pakalpojumi sniedz finansiālu palīdzību privātpersonām un korporatīvajām organizācijām ar 3% procentu likmi. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar viņiem pa e-pastu: garysteve16(a)gmail.com

Atbildēt

Richard

29.02.2020. 15:25

Vai vēlaties aizņemties naudu? ja jā, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: richardcosmos5(at)gmail.com

Atbildēt

sharon

10.02.2020. 07:59

Mans vārds ir sharon Petit Homme Es esmu no Amsterdamas, Nīderlandes. Es vēlos izmantot šo mazo laiku, kas man ir nepieciešams, lai dotos uz interneta rituālu, ka, ja jums ir nepieciešams reāls un likumīgs aizdevums, johnsonloanfirm ir īstais uzņēmums, uz kuru pieteikties. Mani apkrāpa 2 uzņēmumi. bija aizdevuma pieteikums no johnsonloanfirm, kas bija trešais uzņēmums, uz kuru es pieteicos. Es saņēmu savu aizdevumu no johnsonloanfirm mazāk nekā 8 stundu laikā, kā man teica uzņēmums, tāpēc ikviens, kuram ir nepieciešams tiešsaistes aizdevums bez scammed, piesakās johnsonloanfirm. esiet droši, ka būsit apmierināts ar šo uzņēmumu. Ar šo uzņēmumu var sazināties tikai pa e-pastu vai whatsapp e-pasta adrese ir johnsonloanfirm32gmail.com Whatsapp +1 (7323146992)

Atbildēt

Andris

05.02.2020. 17:26

Sveiki.Steidzīgi vajadzìgs 300 euro apmērā aizdevums uz 3 mēnešiem.
Tel:28625247

Atbildēt

ELIZABETH

29.01.2020. 01:39

LENDING-TREE grupa INC


Vai esat izvēlējies, kur saņemt kredītus?

Aizdevums, lai viegli nomaksātu savu parādu?
Aizdevums tāda biznesa uzsākšanai, kuru vēlaties veikt?
Aizdevums izglītības vajadzībām?
Aizdevums dzīvokļa iegādei?
Aizdevums šīs sapņu automašīnas iegādei?

Vairs nemeklējiet vairāk, AIZDEVUMA KOKS INC piedāvā aizdevumus
Nav slēptu maksājumu no 1 000 līdz 20 000 000 EUR / USD / POUNDS
Ar ļoti zemu līdzdalības līmeni - 3%
Mēs esam izveidojuši kreditēšanas un piegādes tīklu
finansiāla palīdzība klientiem visā pasaulē.

Mēs cenšamies saglabāt savu izcilības līmeni
Piedāvājot mūsu pakalpojumus jebkurā diennakts laikā.
Mēs piešķiram aizdevumu tiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība no 1 līdz
20 gadi

Mūsu pakalpojumi ietver arī

. reāls finansējums
. nekustamā īpašuma investors,
. celtniecības aizdevumi,
. uzņēmējdarbības uzsākšanas aizdevumi,
. mājokļa aizdevumi
. Patēriņa aizdevumi,
. FHA aizdevumi,
. personīgie aizdevumi,
. auto aizdevumi un
utt. Ja jums ir nepieciešams aizdevums vai finansiāla palīdzība, sazinieties ar mums

e-pasts: lendingtreegroupinc (at) gmail.com

e-pasts: lending-tree (at) outlook.com

WhatsApp: +1 213 419 2419

Ar siltu apsvēršanu

Atbildēt

Aiga

18.01.2020. 01:48

Steidzami vajadzīgs aizdevums 600 euro uz 6 mēnešiem. Var kāds palīdzēt?

Atbildēt

Inta

08.01.2020. 15:26

Sveiki.Kāds varētu palīdzēt-vēlams aizdevums-9000EUR uz 5gadiem.Varu ieķīlāt 2ist.dzīvokli.

Atbildēt

Solvita123

28.12.2019. 22:03

»

Anna

Vai jums ir nepieciešams kredītu...


Man steidzami vajag 10000 eiro,vai varat palidzet...

Atbildēt

Ilze

21.12.2019. 14:03

»

Ania

Sveiki.Vai kāds vispār ir saņēmis kredītu bez pirmām iemaksām? Vai visur prasa lai maksā kādu depozītu lai saņemtu aizdevumu


Samaksāsi šiem pirmo iemaksu tev prasīs vēl un vēl. Mana pieredze liecina ka te nav aizdevēju tikai un vienīgi krāpnieki.

Atbildēt

Anna

21.12.2019. 14:02

»

Daiga

Labie aizdevēji ! Godīgi aizņemties 300 eiro uz 6 mēnešiem. Lūdzu palīdziet. Dzīvokļa komunāliem maksājumiem


Te tādus Jums neatrast. Te ir tikai un vienīgi krāpnieki ārzemju

Atbildēt

AIGARS

18.12.2019. 22:44

LABVAKAR MAN IRA STEIDZAMS AIZNEMUS LIDZ 310EIRO APMERA LOTI STEIDZIKS 20227314

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: