Menu
Pilnā versija
Foto

Maģija

Leonards Inkins · 05.03.2020. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laima

15.03.2020. 03:47

»

jautaajums

Ticēt vai zināt


Kristietība bija senās pasaules komunisms. Tas ir neaptverami, cik tālu šis apvērsums aizgājis. Viņi mūs burtiski iegrūda reliģiskā domāšanā(Axial Age-https://en.wikipedia.org/wiki/Axial_Age) , kas padarīja mūs ievainojamus un pavēra ceļu tam, ko mēs šodien pārdzīvojam. Gandrīz visi iluzionisti ir no Yahwes izraudzīti, šie pretīgie radījumi ir muļķojuši eiropijiešu tautu jau simtiem gadu. Īstenodama materiālistisku dualitāti, kas noņem no skatu uz animismu, cilvēce krīt viena vai otra gravī, izmisīgi meklējot kārtību. Tādējādi viņi ir koncentrējušies uz vienu no ideoloģijām, kas attēlota mūsu izrīkotāju un manipulatoru piedāvātajā bufetē. Tas ir surogāts. Indivīdi un sabiedrība lielā mērā paliek disfunkcionāli, tomēr vieglāk, bet tada veidā vieglāk ietekmejami un manipulejami.

Atbildēt

antons mikoss

12.03.2020. 22:32

Vārds jādod visiem!
Tā redzams ikvviena prāta stāvoklis.

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 09:20

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Hihi

08.03.2020. 18:35

Inkins sasitis falvu vai bērnībā izvarots ar kucifiksu

Atbildēt

ja nav reālu skaņu

07.03.2020. 07:49

tad 'dzird' tik i psihiski slimie

Atbildēt

T5EW3k07

06.03.2020. 03:03

»

jautaajums

Ticēt vai zināt


Tieši tā, tāpēc cilvēkiem ar mugurkaulu, skaidru galvu un senču atstātām zināšanām nekādi starpnieki nav vajadzīgi. Ne ticības lietās ne politikā ne bērnu audzināšanas pamācītājos.

Atbildēt

janis

05.03.2020. 22:42

Kad sāks tirgot indulģences? Bet tikai par naudu.

Atbildēt

Eklēsija

05.03.2020. 22:19

Nevajag mānīt cilvēkus! Ja aizgājējs savas dzīves laikā nav bijis ticīgs un par savas dvēseles glābēju nav pieņēmis Jēzu Kristu, tad palicēji pēc šī cilvēka nāves, var lūgties uz galvas stāvēdami, bet aizgājējam tas vairs neko nelīdzēs, jo attiecības ar Dievu var dibināt tikai savas dzīves laikā, nevis pēc nāves! Par Kristībām runājot, kristot zīdaini viņam nekas nav jasaprot un jāuztver, jo kad savienojas Dieva vārdi ar kristāmo ūdeni rodas sakraments. Tas nostrādā pats no sevis. Pieaudzis cilvēks savukārt, nekad neļausies sevi kristīt, ja viņš neticēs Dievam. Bet pat tad, ja viņš domās, ka tic un gribēs kristīties, tad Dieva vārds savienojuma ar ūdeni, šo kristību paveiks, noņemot šim cilvēķam iedzimto grēku un no velna bērna darot par Dieva bērnu. Tas vai viņš dzīvos šajā kristībā un augs ticībā ir atkarīgs no viņa paša un Dieva palīdzības. Ja viņš neatdzims garā un atkritīs atpakal savā vecajā grēcīgajā dzīvē, tad ar laiku viņš var savas kristības spēku pazaudēt.

Atbildēt

Ex-seržants

05.03.2020. 21:08

Autoram ieteicams biežāk rakstīt par garīgo un neņemt galvā deģenerātu komentus, no tādiem kā tas Q un viņiem līdzīgie. Tie , kuriem tas interesē izlasīs un pārdomās, bet deģenerātiskie lumpeni-revolucionāro matrožu pēcteči lai nosprāgst savos sūdos.

Atbildēt

anrs

05.03.2020. 20:46

»

Inkin!

Durik! Tavus murgus neviens nelasa


Raksts ir ļoti precīzs. Tas nenoniecina ne kristietību, ne kristiešus, bet farizejus (farizejiskus kristiešus) un to darbības. Pats esmu aizdomājies, ka aizgājējam nav ne silts, ne auksts no tā ko mēs darām to bērēs.
Tai pat laikā tradīcijas un rituāli ir vajadzīgi, jo cilvēks ir sociāla būtne.

Atbildēt

leopirds kazjolkins

05.03.2020. 20:40

»

Ex-seržants

Labs raksts, It īpaši par tiem rituāliem. Tāpēc uz baznīcu arī neeju, kait arī uzskatu sevi par kristieti. Priekš kam starpnieki...


nāc apakaļ uz palātu,tevi sanitārs meklēja ar šprici jau divreiz.

Atbildēt

ja kam vēl bija šaubas

05.03.2020. 20:32

pietiek,coma ir palikusi trakomājas filiāle......

Atbildēt

Ex-seržants

05.03.2020. 20:17

Labs raksts, It īpaši par tiem rituāliem. Tāpēc uz baznīcu arī neeju, kait arī uzskatu sevi par kristieti. Priekš kam starpnieki.
“Kad mani lamā – es pacietīgi klusēju,
kad man jautā – es labprāt atbildu,
kad man lūdz – es ar prieku palīdzu.”
Viss pareizi. Tikai, diemžēl, ne vienmēr sanāk, precīzāk -nekad nesanāk. Daudz vieglāk- "Aci pret aci, zobs pret zobu".

Atbildēt

Inkin!

05.03.2020. 18:16

Durik! Tavus murgus neviens nelasa!

Atbildēt

jautaajums

05.03.2020. 17:41

Ticēt vai zināt?
Visas reliģijas ir jūdu radītas,tāpat ka partiju sistēma,arī mūsdienu zinātne tā pati reliģija vien ir.

Atbildēt

Jons

05.03.2020. 16:54

Kurš tad noteiks-ticu vai neticu?Mēle un ausis ir visai nedroši pierādījumi,jo ticība slēpās dvēselē,kurā ieskatīties ne katram ir ļauts.

Atbildēt

Q

05.03.2020. 16:41

Ticība ir opijs tautai!Kapitālisma būtība ir aci pret aci, zobu pret zobu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: