Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pederastu partijas fanātam

11.10.2020. 19:00

»

Vecākais seržants

Pirmkārt, ASV dzīvo 328 miljoni (nevis 3 miljoni) iedzīvotāju...


Trampa kungs visu mūžu ir strādājis, demences pacients Baidens 47 gadus ir parazitējis.
Trampa kungs ir tik vecs, cik viņa sieviete, sūda baideni sev tādu nevar atļauties.

Atbildēt

Сd

08.10.2020. 22:34

»

Pietiek lasītājs

Pietiek.com lasu regulāri un cienu par drosmi skart tēmas, kuras citi masu informācijas līdzekļi apiet ar lielu līkumu, taču, lasot komentārus, rodas iespaids, ka bez manis šo portālu apmeklē tikai vieni vienīgi homofobi un tas ko amerikāņi sauc par rednekiem (redneck), kuru vārdu krājums beidzas tajā...


Šeit iegriežas daudzi, kuri nav apmierināti ar Latvijas ekonomisko politiku un meklē vainu "ārējos ienaidniekos".Jāpiezīmē,ka Latvija kā padomju genocīda izpostīta un Kremļa kolonizēta zeme vēl ilgi atgūsies ne tikai ekonomiski, bet arī morāli.Nu un protams, kur tad bez "kirhenšteiniņiem" austrumu vai rietumu virzienā!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

08.10.2020. 20:47

Pietiek.com lasu regulāri un cienu par drosmi skart tēmas, kuras citi masu informācijas līdzekļi apiet ar lielu līkumu, taču, lasot komentārus, rodas iespaids, ka bez manis šo portālu apmeklē tikai vieni vienīgi homofobi un tas ko amerikāņi sauc par rednekiem (redneck), kuru vārdu krājums beidzas tajā pašā brīdī, kad uzrakstīts pēdējais zināmais lamuvārds. Lasu un brīnos. OK, daļa skaidri nolasāmi Maskavas troļļi, bet tie jau tikai zākā ASV un slavē savu maizestēvu. Bet kas ir pārējie komentētāji? Vai tiešām tāda ir mana mīļa latviešu tauta?

Atbildēt

Vecākais seržants

08.10.2020. 20:35

»

Ex-seržants

Kāds te sakars ar homoseksuālismu? Nosauciet kaut vienu piemēru, kur Tramps būtu pateicis kaut ko neglaimojošu attiecībā uz Putinu. Tikai teksti tipa "jāveido dialogs" un "Volodja kārtīgs vecis". Pat Makrons pēc Navaļnija indēšanas pa telefonu uzbrauca Putinam, bet no Trampa puses klusums. Neveiksmīgs...


Pirmkārt, ASV dzīvo 328 miljoni (nevis 3 miljoni) iedzīvotāju.
Otrkārt, Baidens ir cienījams un inteliģents politiķis, ko viņš lieliski pierādīja arī savas vizītes laikā Latvijā. To nekādi nemazina viņa 79 gadu vecums un nespēja pietiekami veikli lēkat vēlētāju priekšā.
Treškārt, Tramps, kurš ne vien barojies no Putina rokas, bet arī ir viens no primitīvākajiem pasaules politiķiem vispār (ieskaitot Āfrikas valstis), ir tikai 3,5 gadus jaunāks par Baidenu, un viņa īstermin mundrums kameru priekšā balstās tikai ASV farmācijas industrijas sasniegumos un viņa fizioterapeitu brigādes čaklajā darbā.

Atbildēt

protams

07.10.2020. 10:46

»

tev vardu suverenitate lietot ir aizliegts !

Par Fukasimu un Meksikas juras lici esi ko dzirdejis


Atšķirībā no Arhangeļskas, Fukusimas avāriju nesarīkoja militāristi, bet BP avārija Meksikas līcī, visticamākais, bija kārtējais kremļa terora akts.
Kā dziedāja krievu fašistiskais izdzimtenis, lisais Putina galma pederasts, Kabzdons: "ņedumaj". Jums, netīriem lopiem, ir aizliegts domāt.

Atbildēt

tev vardu suverenitate lietot ir aizliegts !

07.10.2020. 10:28

»

Fēlis

Man vārdu trūkst. Par Arhangeļsku esi ko dzirdējis, vateni


Par Fukasimu un Meksikas juras lici esi ko dzirdejis ?

Atbildēt

tuk tuk

07.10.2020. 09:07

Patiesībā eiromaidans Ukrainā notika ar aktīvu Rietumu iejaukšanos.21. februāra l';igumu par ārkārttas prezidenta vālēšanām apliecināja trīs augstas ES amatpersonas. Taču jau nākošajā dienā par savām garantijām aizmirsa, un Janukovičs bija spiests bēgt. Galvenais, bija panākt Berkut vienību izvešanu no Kijevas. Līdz ar to, šī raksteļa vērtība ir visai apšaubāma.

Atbildēt

bilde forša

06.10.2020. 15:07

abi pasīvie??????????

Atbildēt

Vārdnīca

06.10.2020. 13:12

»

Makrons apzinās, ka

Krievija attīstās un kļūst par līderi Eiropā, bet ASV ir pūstoša valsts


Ak svētais naivums! Krievijas kanālus saskatījies un noticējsi, ka Krievija attīstās? Nocitēšu/pārtulkošu vienu teikumu no kādas skolotājas , kura devās apciemot savu māsu, vēstules Krievijas krievu avīzei: "ārpus Maskavas Krievija ir ļoti nabadzīga un ļoti nolaista valsts". Nemaz nerunāju par piekopto terora , indēšanas , melu un agresijas politiku.














Atbildēt

to ...

06.10.2020. 12:28

»

...

Tramps ir tikai lelle,tāda pat kā pu,makarons,merkele vai levits,labāk painteresēties par Trampa sievu un znotu,Kušneru,atklāsies daudz jaunumu,ja vēl ir smadzenes tad saskatīsies šādas tādas likumsakarības


Rīcības Prezidents Trampa kungs un viņam vistuvāk stāvošie ir jauki cilvēki. Labāk painteresējies par korumpētiem Baidenu un Pelosi un viņu dēliem, par Klintonu ģimenīti, par pedofīlu lobētāju, kādreiz elitāru mauku, Kamalu Harisu, par Putina melnās makakas, Obamas, prezidentūras laikā saraustām milzu bagātībām un ASV un Latvijas ienaidnieku, starptautisko finansu noziedznieku, Sorosu!

Atbildēt

tev vajag apgut tehnologisko preocesu parbaudes tehnologiju teoriju !

06.10.2020. 11:11

»

Fēlis

Pagaidām gan viņiem sanāk ar tām tikai savu teritoriju apšaudīt


sakuma ir pakapeniski visu posmu izmeginajumi sava zeme ,lai sekmigi sasniegtu ienadnieka merkus maximala attaluma !

Atbildēt

...

06.10.2020. 10:52

»

to ha-ha

Nu gan, katrs pamuļķis iedomājas, ka zina, ko domā un kam tic Trampa kungs


Tramps ir tikai lelle,tāda pat kā pu,makarons,merkele vai levits,labāk painteresēties par Trampa sievu un znotu,Kušneru,atklāsies daudz jaunumu,ja vēl ir smadzenes tad saskatīsies šādas tādas likumsakarības.

Atbildēt

to ha-ha

06.10.2020. 09:55

»

ha-ha

Bet Tramps domā un tic, ka krieviem ir hiperskaņas ieroči un šajā ziņā viņi ir apsteiguši amerikāņus


Nu gan, katrs pamuļķis iedomājas, ka zina, ko domā un kam tic Trampa kungs!

Atbildēt

Fēlis

06.10.2020. 07:31

»

!

Krievijas hiperskanas raketes labsirdigo amerikanu sakarsetos pratus atvesinas loti atri


Pagaidām gan viņiem sanāk ar tām tikai savu teritoriju apšaudīt.

Atbildēt

zaudetas mulku zemes privilegijas un amati

06.10.2020. 07:24

»

Attīstībai/PAR! biedre

Kārlis Streips arī cīnās par Trampa nepārvēlēšanu. Esmu novērojusi, ka homoseksuālistiem nepatīk Tramps


homosexsualistam streipam mulku zeme mazliet apetiti ir ierobezojusi,tapec nacas skirties no 7 istabu dzivokla.starp citu sadiem degeneratiem bez Latvija iegutas izglitibas un bez darba pieredzes Latvija(vertejot pec mulku zeme pienemtiem rietumu atdarinasanas kriterijiem)dod augsti apmaksatus amatus valsts strukturas.

Atbildēt

Fēlis

06.10.2020. 07:23

»

Makrons apzinās, ka

Krievija attīstās un kļūst par līderi Eiropā, bet ASV ir pūstoša valsts


Aha, attīstās ķīniešu smartfoniem uzlīmējot savas etiķetes un uzdodot par krievijā ražotiem, nespējot vairs pat nekrītoša raķetes un lidmašīnas uztaisīt. Kas tieši tavuprāt tur attīstās? Siers no palmu eļļas? Mīkstais Makarons izskatās ka vispār neapzinās ar kādu morderu viņš grasās veidot dialogu. Pat tā, kā Putļers par viņu izņirgājās telefonsarunā par Navaļnija indēšanu nav bijis pietiekoši. Un šitāds duraks grib Eiropu vadīt! Pasarg dievs! Merkele vismaz saprot kas ir krievija. Šitas izskatās ka nē.

Atbildēt

Ja tā padomā

06.10.2020. 00:58

Francijas Galvenais žīdinātājs atbrauca ciemos pie Zemes, kas žmiedz Galvenā žīdinātāja. Un tā rezultātā presē tika izplatīts drausmīgs Žīdinājums.

Atbildēt

feiks nav asv kolonijas statuss

06.10.2020. 00:53

»

deģenerātam kas nav mācījies fiziku

Krievu "hiperskaņas raķetes" ir feiks. Kopš padumjiem laikiem tuparillais krievs neko nav izgudrojis


feiks nav karins ar paligskolas izglitibu,feiks nav levits arvalstu ,,jurists,, bez arvalstu pilsonibas,feiks nav sorosa propogandas mediji latvija,feiks nav 23 izcilnieku propogandisti un kudora sektanti.beigu beigas feiks nav lietotu automobilu ,,registracijas nodoklis,, mulku zeme.

Atbildēt

Jens Z

05.10.2020. 23:25

Šajā rakstā ir viena problemātiska tēze, kas vājina visu pārējo argumentāciju: 'Gan latvieši un lietuvieši 1991. gada barikādēs, gan ukraiņi Oranžajā revolūcijā un Eiromaidanā paši tika galā ar visu.' Ja mērķis ir kaut ko novest līdz galējībai, tad ukraiņi un baltieši protams visu ir noveduši līdz galam vai pat līdz bezgalībai: visu reducēdami līdz kremļa pirkstam, vienlaikus atstājusi novārtā gan sabiedrības, gan valsts, gan ekonomikas attīstību, visu taisīdami imitācijas līmenī, kas daudz neatšķiras no Krievijas. Noziedzība līdzīga,retorika līdzīga, dabs resursu izsaimniekošana līzīga, vienīgi militārās spējas, kā arī zināšanas dipolomātijā un starptautiskajās tiesībās nav salīdzināmas.Baltiešu diplomātijai nav nekāda pamata un nekādu sasniegumu, lai kritizetu to līgu, kuŗā pati nekad nespēlēs.

Atbildēt

Ziņģe par bailēm

05.10.2020. 23:01

»

to hm

Ar Krievijas Peģerastiju ir cauri, any way


Dienas kā asi sodrēji,
Naktis piķa katli
Ai, bailes, bailes,
Ai, nāves bailes
Spoži stāv uz vakts

Sirds saraujas pikucī,
Un zobi braši klab,
Ai, bailes, bailes,
Ai, nāves bailes
Pie rūtīm, pie krūtīm sit.

Situ dūri uz galda
Situ dūri pie krūtīm
Ai, bailes, bailes,
Ai, nāves bailes
Spocīgi, mocīgi lūr

Ņemu pats sevi rokās,
Spiežu pats sevi smieklos
Ai, bailes, bailes,
Ai, nāves bailes
Kājstarpī asti žmiedz.

Dienas kā siltas trompetes,
Naktis- pilnmēness bungas.
Ai, bailēm, bailēm,
Ai, nāves bailēm
Paliek nāvīgi bail.

Situ dūri uz galda,
Situ dūri pie krūtīm.
Ai, bailes, bailes,
Ai, nāves bailes
Spocīgi, mocīgi lūr.


Avots: Musixmatch
Dziesmas autori: A.neibarts / J.grodums

Atbildēt

ha-ha

05.10.2020. 21:38

»

to hm

Ar Krievijas Peģerastiju ir cauri, any way


Tu neesi ko sajaucis? Par Epšteinu un Klintoniem nav šis raksts. Vēl mazāk par seksuālajām perversijām, kuras pašreiz Rietumos vēlas legalizēt.
3 priedēs būsi nomaldījies!

Atbildēt

ha-ha

05.10.2020. 21:30

»

deģenerātam kas nav mācījies fiziku

Krievu "hiperskaņas raķetes" ir feiks. Kopš padumjiem laikiem tuparillais krievs neko nav izgudrojis


Bet Tramps domā un tic, ka krieviem ir hiperskaņas ieroči un šajā ziņā viņi ir apsteiguši amerikāņus.
Secinājums: kurš ir feiks"
Tu vai Tramps?

Atbildēt

deģenerātam kas nav mācījies fiziku

05.10.2020. 21:22

»

!

Krievijas hiperskanas raketes labsirdigo amerikanu sakarsetos pratus atvesinas loti atri


Krievu "hiperskaņas raķetes" ir feiks. Kopš padumjiem laikiem tuparillais krievs neko nav izgudrojis.

Atbildēt

Uldis

05.10.2020. 19:51

»

to !

Trampa kunga vadītās ASV intereses ir arī Latvijas intereses, lai jūs, smirdīgie lopi, neaizmirstu savu vietu, pie parašas


"paraša" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

hm

05.10.2020. 19:44

ASV atdala Eiropu no sava tirgus, Līgumu taču nenoslēdz! Vēl vairāk - uzlika sodus un piedraud ar sankcijām. Francijai kovids un kritiski aug valsts parāds. Ar vestēm arī nekas nav beidzies, lai arī mums par to neziņo.
Šādā situācijā Francija meklē tirdzniecības partnerus. Uz Ķīnu ceļš ved caur Krieviju, kurai pieder milzīgi energoresursi un 5. pasaules ekonomika.
Situācija tāda, ka Makronam, bet ne viņam vienam, nepieciešami ciešāki tirdzniecības kontakti Austrumos.
Tā arī visa sazvērestības teorija!

Atbildēt

ir starptautiska likumdošana

05.10.2020. 19:40

un PUNKTS.

Atbildēt

reptilis

05.10.2020. 19:40

Ļoti labs raksts! Tikai + neliekas:(((...nestrādā + un - novērtēšanas sistēma:(((

Atbildēt

to zemākais primāts

05.10.2020. 19:02

»

pensionaru politbirojs asv !

asv vareja cienit lidz Kenedija eras beigam.talak sizofreniki un mulki,magfiozu klanu parstavji busi,klintoni,viens melnais bez dzimsanas sertifikata asv un beigas blm,kas piebeigs so pensionaru pelosi,baidena ,trampa parvaldito agresorvalsti un kolonizatoru metropoli ar visu vinu usd drukatavu un varaviksnes...


Bez jūsu, civilizācijas atkritumu, cieņas ASV ir iztikušas un bez jūsu, vairākkārt no bada un pilnīgas iznīcināšanas izglābto izdzimteņu, pateicības arī.
Aizmirstiet, labsirdīgo amerikāņu pacietības mērs ir pilns.

Atbildēt

to !

05.10.2020. 18:45

»

!

latvijai ir asv intereses


Trampa kunga vadītās ASV intereses ir arī Latvijas intereses, lai jūs, smirdīgie lopi, neaizmirstu savu vietu, pie parašas.

Atbildēt

pensionaru politbirojs asv !

05.10.2020. 18:02

»

Ex-seržants

Kāds te sakars ar homoseksuālismu? Nosauciet kaut vienu piemēru, kur Tramps būtu pateicis kaut ko neglaimojošu attiecībā uz Putinu. Tikai teksti tipa "jāveido dialogs" un "Volodja kārtīgs vecis". Pat Makrons pēc Navaļnija indēšanas pa telefonu uzbrauca Putinam, bet no Trampa puses klusums. Neveiksmīgs...


asv vareja cienit lidz Kenedija eras beigam.talak sizofreniki un mulki,magfiozu klanu parstavji busi,klintoni,viens melnais bez dzimsanas sertifikata asv un beigas blm,kas piebeigs so pensionaru pelosi,baidena ,trampa parvaldito agresorvalsti un kolonizatoru metropoli ar visu vinu usd drukatavu un varaviksnes korogu izkarinasanu vestniecibu logos.

Atbildēt

Esmu pārsteigts par autora muļķību!

05.10.2020. 17:59

Makronam jātēlo un viņš tēlo dialogu ar Botuksa karali olodju Bunkeru, jo Rietumiem kaut kā jāimitē dialogs ar Lielo Pu!

Atbildēt

Ex-seržants

05.10.2020. 17:53

Visa Trampa līdzšinējā ārpolitika darbojās Maskavas labā. Lūk būtiskākie momenti- kongresa virzīto sankciju bremzēšana attiecībā pret Maskavu un konfrontācija ar Irānu un Ķīnu. Nav laikam jāskaidro kā embargo Irānas naftas eksportam ietekmē naftas cenas . Tas, ka Kremlis nespēja šo dāvanu pilnā mērā izmantot uzsākot naftas karu ar saudītiem, nudien nav Trampa vaina. Ja runa par Ķīnu, tad nav dzirdēts, ka šie kaut ko vāvuļotu par radioaktīvajiem pelniem ar ko pārklāt ASV, hiperskaņas raķetēm un taktisko kodolieroču pielietošanu lokālos konfliktos- iecienīta Kremļa propogandonu tēma. Vai kļūda prioritāšu izvēlē ?
Ak jā! Nordstream 2 nobremzēja. Tikai šeit nav nekāda sakara ar Trampa ģeopolitiskām simpātijām, bet laikam jau nostrādāja ASV slanču gāzes biznesa lobijs.

Atbildēt

Ex-seržants

05.10.2020. 17:28

»

Attīstībai/PAR! biedre

Kārlis Streips arī cīnās par Trampa nepārvēlēšanu. Esmu novērojusi, ka homoseksuālistiem nepatīk Tramps


Kāds te sakars ar homoseksuālismu? Nosauciet kaut vienu piemēru, kur Tramps būtu pateicis kaut ko neglaimojošu attiecībā uz Putinu. Tikai teksti tipa "jāveido dialogs" un "Volodja kārtīgs vecis". Pat Makrons pēc Navaļnija indēšanas pa telefonu uzbrauca Putinam, bet no Trampa puses klusums. Neveiksmīgs un aprobežots veikalnieks, kas nolaida līdz bankrotam tēva biznesu un kļūdas pēc kļuva par prezidentu. Tad jau Putinu var vairāk cienīt nekā šo klaunu. Kaut kas nav kartībā ar ASV vēlēšanu sistēmu , jau jau no 3 milj. iedzīvotājiem varēja atrast prezidenta amatam tikai divus- pašiemīlējušos klaunu un 80 gadīgu večuku.

Atbildēt

Jā, bet

05.10.2020. 17:15

Francijai ir savas intereses, Krievijai ir savas intereses. Vienīgi Latvijai nav savu interešu.

Atbildēt

Kārlis Balodis

05.10.2020. 17:11

»

krievsam

Pret jums, visu nicināmo asinskāro un tupo planētas demogrāfisko piesārņojumu, 90% pasaules sabiedrības vienmēr ir bijuši iebildumi


Tīri cilvēciski man nekad nav bijis riebums pret tupiem cilvēkiem, kuriem izglītotie un smalkām manierēm apveltītie ir laupījuši iespēju uz cilvēkcienīgu iztikšanu un izglītību bez propogandas piemaisījuma.
Toties paties riebums ir tieši pret tiem izglītotajiem, kuri izmanto savas zināšanas lai uzkundzētos pārējiem. Tiem dzīvi padarot bezcerīgu un nolaupījuši tiesības uz patiesām zināšanām, nevis kailam dokumentam par izglītību.

Atbildēt

Ex-seržants

05.10.2020. 16:54

Makrons ir klauns, kuram publiskā attieksme pret Krieviju mainās ik pa brīdim. Kas paliek aiz kadra, var tikai minēt. Kāds var būt dialogs ar noziedznieku bandu , kuri saprot vienīgi spēka valodu?! Vienīgie sabiedrotie uz ko baltieši var cerēt ir Polija un ASV. Dievs dod , ka netiek pārvēlēts Tramps.

Atbildēt

!!

05.10.2020. 16:30

to, kāpēc Makrons te attesās pa visu pandēmiju, mēs uzzināsim varbūt kaut kad vēlāk, bet pa tukšo tas nebija, viennozīmīgi...

Atbildēt

un kā vēl

05.10.2020. 16:25

»

ghjk

Putins ir pederasts un pedofils, bet Makrons ir vecas pedofilienes upuris. Protams, abiem sakars ar pedeofiliju ir, taču šaubos, ka Makrons ir piders


Makrons ir Trudo mīļākā un viņa būtu laimīga atdoties arī Putinam, ja tam vēl būtu erekcija.

Atbildēt

ghjk

05.10.2020. 16:20

»

bildē redzami

Divi pretīgi pederasti, kam vieta, uzmauktiem uz mieta


Putins ir pederasts un pedofils, bet Makrons ir vecas pedofilienes upuris. Protams, abiem sakars ar pedeofiliju ir, taču šaubos, ka Makrons ir piders.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: