Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautajums

21.01.2016. 11:16

Vai vajadzēja advokātus sadalīt divās kastās?

Atbildēt

dgb

20.01.2016. 16:59

»

Līdz ar to pašlaik ir radīta situācija, kad maksātnespējas administratori sadalīti divās kastās: tie, kas ir administratori un vienlaikus advokāti, - nav amatpersonas. Tie, kas ir administratori, bet nav advokāti (bet ir juristi), ir amatpersonas...


Nu tad jau būtu tik pat saprotama un pareiza situācija, ja, piemēram, deputāti būtu sadalīti divās kastās - vieni amatpersonas, bet otri nē (piemēram, juristi nav amatpersonas, bet pārējās profesijas pārstāvji ir, vai otrādi). Līdz ar to vieniem ir pienākums sniegt amatpersonas deklarācijas un ievērot interešu konflikta likumu, bet otriem nav un tie dara, ko grib. Pavisam normāla un pareiza situācija, vai ne?!

Atbildēt

Prof.Hadsons

19.01.2016. 16:36

Atvainojos,tāds ST spriedums, ka "... ar Satversmes tiesas 2015.gada 21.decembra spriedumu maksātnespējas procesa administratori, kuri vienlaikus ir arī zvērināti advokāti (arī zvērinātu advokātu palīgi), nav valsts amatpersonas..."- ir tikpat stulbs un aplams kā Abrenes atdošana. Ja viņā pilda vienas funkcijas, viņš ir administrators un valsts amatpersona, bet ja slēdz līgumu pakalpojumam kā advokāts - viņš ir advokāts, kāda te var būt runa, kādēļ vajag murgot, ka nu tad nevar pildīt savas advokāta funkcijas.

Atbildēt

Bērziņš

19.01.2016. 12:09

»

nu beidz

tiražēt muļķības par ienākumu uzrādīšanu. Visi administratori kopš pirmās darba dienas uzrāda savus ienākumus VID


Jā, jā, un sadarbojas ar VID darbiniekiem slēpjot atgūtos līdzekļus, lai būtu ko sadalīt, jo alga (divas minimālās taču nav stimuls būt par MNP admin.).

Atbildēt

19.01.2016. 11:03

Līdz ar to pašlaik ir radīta situācija, kad maksātnespējas administratori sadalīti divās kastās: tie, kas ir administratori un vienlaikus advokāti, - nav amatpersonas. Tie, kas ir administratori, bet nav advokāti (bet ir juristi), ir amatpersonas.
=============================================

Vienkāršam lasītājam šī kastu sistēma sķiet pareiza kā Satvermes tiesai, jo kastas nošķir atšķirība, kuru var brīvi izvēlēties.

Lai būtu labāk saprotams, ko autors vēlējies pateikt, jāmin piemēri, kas uzrāda tiesisku pretrunu šim ST sprieduma sekām pēc būtības.

Atbildēt

nu beidz

19.01.2016. 10:33

»

offshore

nepatik, protams, but amatpersonam, jo tad jauzrada milzu ienakumi


tiražēt muļķības par ienākumu uzrādīšanu. Visi administratori kopš pirmās darba dienas uzrāda savus ienākumus VID.

Atbildēt

offshore

18.01.2016. 22:30

nepatik, protams, but amatpersonam, jo tad jauzrada milzu ienakumi.

Atbildēt

pienāks laiks

18.01.2016. 22:12

un būs šīs administrēšanas lietas jāpārskata.Tur kules ir ne sliktākas kā čekas maisi.

Atbildēt

Plutons

18.01.2016. 20:15

Nebūtu šāda veida problēmas, ja maksātnespējas administratori būtu spējuši paši sakārtot savu saimniecību, bet viņi labāk izvēlējās neko nesakārtot un turpināt "saimniekot" savā jomā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: