Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Putra

31.08.2018. 17:16

Putra ir tas ziņojums, kur sabāzti pāŗgudri spriedelējumi par tiesneša nepieskarību (kas nez kādēļ sajaukta ar tiesas kā institūcijas neatkarību) un tiešām praktiskas lietas, kas atstātas novārtā: tiesnešu mazizglītotība, reālas specializāzijas trūkums, tiesnešu 'priekšnieku' mazinformētība par 'mazo' tiesnešu patiesajiem darbiem un nedarbiem plus vēl elementārs tiesnešu slinkums (materiālu nelasīšana un argumentu-jājamzidziņu izmantošana).

Atbildēt

Agrita

29.08.2018. 16:10

Raimonds Buls stiprina uzticēšanos tiesu varai.

Atbildēt

Janis

29.08.2018. 16:07

Visa sabiedrība tagad redzēs kā Bickovics metīsies visur aizstāvēt šos psedotiesnesus kuri redz tikai eiro,jo tiesnešu sastāvi un to darba vietas tiek mērķtiecīgi pakārtotas tā lai varētu pieņemt nelikumīgus Spriedumus, bet pēc Bickovics domām tā ir tikai likumu dažāda interpretācija un mēs taču dzīvojam tiesiskā valstī kur ir iestājies noilgums tiesnešu sistemātiski likumparkapumiem.

Atbildēt

Indulis Durka

29.08.2018. 13:12

»

kārtējais

pilnmēnesz


Pilnmēneszs i debess lāra, nenāk Dikļu dīķa nāra. Interesanti. Ir sacīc, kis boļķi cita ocī rec, tis saovā tirsas ocī Debess Klāru! Bļe tabļetku i maloļetku ar Artusu Kaimiņu marihuānu šņaukt. Nu, Lapsas kunks, mans cencors gaišais, pie dārba, es sovu kļičku meklēju pa ledus sērsnu, ibijomaķ uz dirsu krītu augšupvērsts . Nu untuns mikropiscanczs klausās rēc nau dzīvots vērc viss lēc.

Atbildēt

tev un citiem

29.08.2018. 10:51

noziedzniekiem, krievu garnizonu maukas bērns, Bunkuss nāvei vajadzētu būt skaidram signālam, ka Vienotības un IeM jumts nemaz tik droši nesargā.

Atbildēt

Ēriks

29.08.2018. 09:40

LR Ģeneralprokuratūrai ir jāuzsāk kriminālproces pret Raimondu Bulu par apzināti nepatiesa sprieduma taisīšanu, šo cilveku ir jaliek cietumā.

Atbildēt

B' nai B' rith židmasonu iluminātisma, kabalisma realizācijā

29.08.2018. 06:20

LR tieslietu sistēmā ir Ivara Bičkoviča un NA konkrētu personu atbildība. Un šīs personas ir zināmas G. Bērziņš, Dz. Rasnačs, R. Zīle, , I. Mūrniece, B. Broka, I. Parādnieks, R. Dzintars, R. Kols. Visas minētās personas katra savā amatā veicināja beztiesiskumu, tautsaimniecības sagrāvi ar sarežģītiem un dārgiem maksātnespējas procesiem pēc B' nai B' izraisītās "krīzes", sagraujot Latvijas tautsaimniecību, kā rezultātā simti tūkstoši latviešu spiesti bēgt no Latvijas, tautu novedot verdzîbà ārzemēs un nabadzībā Latvijā , valsti parādos.

Daudzi maldīgi neizprot iluminātisma un cionisma, brīvmūrniecības, židmasonu B' nai B' rith VARAS patieso būtību un ietekmes apmērus. Nesen B' nai B' rith svinēja 175. gadadienu. B' nai B' rith sātaniskā būtība tiek slēpta ar kabalisma filosofiju, mērķtiecīgi realizējot savus materiālos plānus saskaņā ar Veco Derību. B' nai B' iluminātisms , savukārt, izpaužas B' nai B' rith slēpjot savus sātaniskos mērķus aiz skaistām un labvēlīgām frāzēm. Ideāla Ilumināte Latvijā redzama savā darbībā žīdiete Inna Šteinbuka, kura aktīvi atbalstījaun realizēja Parex afēru. Pēc LV budžeta izzagšanas ilumināte Inna Šteinbuka sāka līdzjūtīgi kā EK vadītāja Latvijā runāt par nabadzības riskiem un ekonomikas atveseļošanos, nepārtrauktie viņas meli un "labvēlība" turpinās ikdienā, Viens no redzamākiem iluminātiem ir Valdis Zatlers, kurš arī realizēja Parex afēru. V. Zatlera meli ir sekojoši - politika ir kompromisu māksla. Patiesībā politika ir vēlamā panākšanas māksla. Ar V. Zatlera meliem un reālo darbību Latvija ir īpaši nelabvēlīgā situācijā, jo nav realizēta vēlamā latviešu tautai politika, pirmkārt, tiesību sfērā. Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēka atšķirība ir savu tiesību zināšanas.Žīdmasonu B' nai B' rith dara visu ar vietējiem nodevējiem, lai latviešu tauta nespētu realizēt savas tiesības uz savu latviešu valsti.

Atbildēt

Apgabaltiesa

28.08.2018. 23:10

Raimonds Buls ir tiesnesis Nr 1 Latvijā, kurš ir pērkams un pardodams kā ne viens cits, turklāt savu cenu atsrāda pilnībā.

Atbildēt

MMM

28.08.2018. 12:55

Eksperts Jauja, kurs to jampampinu par ekspertu ir nokristijis, no sākuma ar Ābeli MNA kopā ņēma pateicības, pēc tam pat no Deloita savas eksperta kvalifikācijas dēļ tika izmests, tagad par akadēmiķi kļuvis, tad jau sacerējums garīgi atpalikušajiem eksperts Jauja ir sarakstījis kārtīgi, nez sevi arī ir atcerējies pieminēt pie pateicību ieraušanas.

Atbildēt

M. Bunkus tika nogalināts,

28.08.2018. 11:49

un slepkavas, un pasūtītājus "meklēs gadiem ilgi". Ilgais ceļš kāpās.M. Bunkus konkrēti KNAB liecināja par Dz. Rasnača, B. Brokas, I. Parādnieka, R. Dzintara, I. Mūrnieces katra lomu maksātnespējas likumdošanas sfērā, izdarot spiedienu uz tiesnešiem, ko atzīst tieslietu eksperts un profesors K. Torgāns. M. Bunkus VARAI nācās nogalināt, jo viņš varēja liecināt par netīrās naudas atmazgāšanu NA melnajā kasē, naudas, ko saņēma no maksātnespējas administratoriem.

Cita starpā - B. Brokai tika liegta pielaide valsts noslēpumiem, jo viens no pamatojumiem bija viņas sakari ar čečenu mafiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: