Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

abc>Miks

26.01.2023. 14:00

»

Miks

Kas ir laikmetīgā māksla? Vai tas pats ko pareizi rakstīja Mārtiņs Brakovskis, ka ja kādam nav mākslā ko teikt, un viņam neviens nepievērš uzmanību, tad taisa ko tādu, kam visi pievērš uzmanību: kailus locekļus vagīnas, puņķus, uttt...


Hermaņa ''māksla'' ir viens vienīgs politiskās konjuntūras atspoguļojums teātrī...
Īsta māksla nekādi nav savienojama ar politisko konjunktūru..

Atbildēt

Miks

26.01.2023. 13:56

»

Naivais, kurš tic spīdeklim...

Hermanis, ir atradis savu nišu, laikmetīgās mākslas miskastē! Reklāmējot visu pārgudro, tak neviens no malas neiedrošinās ko iebilst, skatītāji, tak visi grib būt par sabiedrības krējumu! Jo augstākas biļešu cenas un iegādāšanās grūtības, jo vairāk idiotu grib tēlot mākslas pazinējus...


Kas ir laikmetīgā māksla? Vai tas pats ko pareizi rakstīja Mārtiņs Brakovskis, ka ja kādam nav mākslā ko teikt, un viņam neviens nepievērš uzmanību, tad taisa ko tādu, kam visi pievērš uzmanību: kailus locekļus vagīnas, puņķus, uttt...

Tas pats sakmāms par Hermaņa ''mākslu''.
Bet tas vēl nebūtu nekas: Būtu tupējis savā mājā un taisījis savu ''lielo mākslu'', tad lai vienkāršo tautu aizvestu tās muļķības skatīties, par viņu regulāri publicē melīgas un muļķīgas labvēlīgas atsauces LV mass media..

Atbildēt

Naivais, kurš tic spīdeklim...

25.01.2023. 17:29

»

Miks

manas domas, ka Hermanis kā režisors ir reti vājš..Viņs šķiet labāks kā aktieris....Viņa režijas ir tukšuma un muļķības pilnas


Hermanis, ir atradis savu nišu, laikmetīgās mākslas miskastē! Reklāmējot visu pārgudro, tak neviens no malas neiedrošinās ko iebilst, skatītāji, tak visi grib būt par sabiedrības krējumu! Jo augstākas biļešu cenas un iegādāšanās grūtības, jo vairāk idiotu grib tēlot mākslas pazinējus!!!

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:44

BBC, parādiet man kaut vienu padomju režīmu, kurš sāktu pats sevi apkarot. Tev ir absolūtā vara, absolūtais resurss, ko var gvelzt visu laiku?

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:42

Cartēzijs - no mazāka lielāks neaug. Lakāns - no mazāka lielāks aug. Sīkumi, bet liela štelle.

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:40

Lapsas kungs, kāpēc rietumi ir tik debīli. Nu, kā, nu,. mīlīši, kā, 30 gadus viņi man nespēj atbildēt, kā padomju monopols taisās kaut ko apkarot? Kā Minhauzens, vilks sevi ārā pats aiz matiem? Feigins arī saka - 95. gadā mums bija neatkarīgi tiesneši. Nē, tikai tie ir neatkatīgi, kas paši no sevis ir izlobījušies. Cogito cogitatum. Kas pasaka - mans padomu "es" mirst te un tagad, piedodiet latviešu tauta. Neko tādu mēs piedzīvojuši neesam. Gluži otrādi - pedofīlijas pavedieni ved uz VVF biroju. Nu, cik var cūkoties?!!!

Atbildēt

bet

22.01.2023. 23:11

»

Miks

manas domas, ka Hermanis kā režisors ir reti vājš..Viņs šķiet labāks kā aktieris....Viņa režijas ir tukšuma un muļķības pilnas


toties viņu slavina ''visa Eiropa'' un LV zilo mass media nepārtraukti, jo kā gan savējo neslavēsi? Idejas tak ar savas..tā kā viss kārtībā...
LPSR laikos tiesi tādi hermaņi, monikas zīles, šleseri, elertes u.c. līdzīgie bija lielākie kolaboranti..

Atbildēt

Miks

22.01.2023. 23:08

manas domas, ka Hermanis kā režisors ir reti vājš..Viņs šķiet labāks kā aktieris....Viņa režijas ir tukšuma un muļķības pilnas....

Atbildēt

Ješka

22.01.2023. 22:09

te jau cilvēki pareizi norādīja: Hermanis var te rakstīt cik grib..bet līdz noteiktai robežai, jo ja to pārkāps, ar to JRT valsts finasējumu būs cauri, un ar no Elertes draugu pulka svītros....

Atbildēt

jautājums

22.01.2023. 12:02

Biedrībā darbosies arī daudzi eksperti, liecina informācija_ lietussargs.lv_ mājas lapā._Berga Bazāra_ īpašnieku pārstāvis Aleksis Karlsons paziņijis, ka nav viens no biedrības dibinātājiem, kā _Diena.lv_ rakstīja iepriekš. "Sarmīte Ēlerte mani uzrunāja par šo biedrību, bet es atteicos piedalīties tās dibināšanā un man nav bijusi nekāda sadarbība ar šo biedrību, uzsver A.Karlsons.Portāls iepriekš rakstīja, ka biedrības dibinātāju vidū varētu būt bijušais Eiropas Parlamenta deputāts Georgs Andrejevs, biedrības Pro Future valdes priekšsēde Eva Birzniece, sabiedrības par atklātību Delna valdes priekšsēde Lolita Čigāne, Latvijas pārstāve ES tiesā Kristīne Drēviņa, mākslinieks Jānis Garančs, Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis, Konkurences padomes vadītāja Ieva Jaunzeme, Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš, Jaunā teātra institūta vadītāja Gundega Laiviņa, ārpolitikas eksperts Atis Lejiņš, Baltijas jūras vīzijas un stratēģijas sekretariāta vadītājs Tālis Linkaitis, sabiedriskā darbiniece Ingrīda Meierovica, Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs, Pasaules Dabas fonda Latvija direktors Uģis Rotbergs, NBS pulkvedis Raimonds Rublovskis, premjera padomniece Solveiga Silkalna, ārpolitikas eksperts Andris Sprūds, vēsturnieks Gustavs Strenga, programmētājs Mārtiņš Štāls, sociologs Tālis Tīsenkopfs, uzņēmējs Mārtiņš Vecvanags, rakstniece Anna Žīgure. Biedrību varētu atbalstīt arī pārdesmit eksperti, kuru vidū ir arī uzņēmējs Uldis Pīlēns._(papildināta ar informāciju par biedrības mājas lapu; precizēts par Aleksi Karlsonu un Andreju Vasiļjevu, kuri nav biedrības dibinātāji)_


Visi dibinātāji-tie kas LV mass media publicējas un bijuši vai ir deputāti, vai tikuši pie valsts pasūtījumiem.
Vai šī Lietussargu biedrība nav paraugs tam kā darbojas mafija. Un Hermanis viens no tiem, bet te neta komentetaji brinas: Kapēc visu ko sacer Hermanis, lai cik stulbi tas ar nebūtu-ņem pretī un publicē LV mass media?

Atbildēt

Akers

22.01.2023. 04:50

Esamības rādītājs ir "zīme". Merabs cūko.... "vīrišķība, ka tikai es izjūtu baudu no sievietes". Esamībā - Spinozas 3. līmenis, tā tas nav. Sekss ir tikai esamībā. Zīmes vardarbību jūs nekad neaizmirsīsit. NEKAD. Un vēl - il n y a pas des rapports sexuels. Fak, man tas prasīja 20 gadus.

Atbildēt

Akers

22.01.2023. 04:44

Izņemot Igauniju un Slovēniju, visa Austrumeiropa un Krievija ir neesamības diktatūra. Tas ir vājprāts, es pats nesapratu šīs parādības apjomu, bet tas ir nukleārs.

Atbildēt

Akers

22.01.2023. 04:39

Belkovskis beidzot pateica pareizi: "Putins ir neesamības iemiesojums." Un es teikšu ukraiņiem - labāk ir dzīvot neesamību okupācijā, nevis neatkarīgā valstī, jo no suverēnas neesamības izejas nav. Tā ir Latvija. Ja Ukraina šo karu nepadara par esamību, tad nebija vērts sākt.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

21.01.2023. 21:36

Man pilnīgi pietiek ar radioteātri .
Var klausīties un papildus ko darīt ,atpūsties .
Tie teatru remonti ir valsts naudas izšķērdēšana ,un tajā ēkā dzīvokļus vajag iekārtot un bezpajumtniekus iemitinat ,kadu darbnīcu uztaisīt darbam un veikt socialo rehabilitacijas darbu .
Citādi ,,,kaut kadas zvaigznes ,kuras pasas pat nav spejīgas sevi ,savu biznesu uzturēt ,,,gluži kā ierēdņi ,,,,,jūs esat trani .
Mainiet profesiju uz arodu - remontdarbu veicējs ,jo teātri spelēt var iemacīties pilnīgi ik viens cilveks ,tā nav profesija ? tāpat ka sports .....tie ir brivā laika pavadīšanas instrumenti ,kuriem jabūt bez maksas.

Atbildēt

he-heee

21.01.2023. 15:11

»

un

CCCP imigranti-latviijci par tādu Ziedoni nekad neko nebija dzirdējuši


viņi bija tādā attīstības līmenī, ka vienīgais ko viņi zināja bija: Lenin-Stalin-Breznev-kommunizm..

Atbildēt

Andris Akers

21.01.2023. 10:30

Ja jūs domājat, ka spāņi pēc Lorkas kaut ko saprata, jūs maldāties. Renē Šārs rakstīja: "Šorīt satiku kādu zemnieku, kurš pilnām mutēm apgalvoja, ka Lielā franču revolūcija mūs atbrīvoja no tā briesmekļa Sada." VDK virsnieks teica, ka, ja Brodskis būtu bijis tiešām liels dzejnieks, viņš būtu palicis tepat. Un Ziedonis nomira, latviešiem bija auksta pakaļa.

Atbildēt

Andris Akers

21.01.2023. 09:56

Nelaiķis Laķis piegāja pie loga lekcijas laikā un teica: "Ziniet, nan ir tieši kā Freidam, man patīk tikai tie vulgārie joki". Freids - vēdera izeja, sekss un politika. Laķis kā students bija izcils un nekad neko nepierakstīja. Sēdēja pirmajā solā. Skaists vīrietis bija. Ziniet, es esmu inteliģence, bet man tie rupjie... "eto što savsem pizda, iļi takja smoršenosķ".

Atbildēt

Akers

21.01.2023. 09:53

Ja es būtu žurnālistikas students Kijevā, es izvēlētos diplomdarbu "Marka Feigina vulgārmetaforas informatīvajā cīņā ar Krieviju Z. Freida griezumā". Prustam vulgaritāte nepatika, bet šeit tā ir vietā. Un pēc tam Kijevas centrā ir jāizveido Prokoppa kafejnīca (Vīnes), kurā sienas būtu izlīmētas ar "A on ģelajet plasķičeskije, a mi takije vsje mokņem", vai "vstavļajut bez smazki".

Atbildēt

Akers

21.01.2023. 03:01

Feigins vēl nav nosaucis maģisko vārdu "monopols". Padomju īstenība radīja šo monstru, kurš Latviju ir gandrīz iznīcinājis. Nav tiesu sistēmas, kura ir monopols. Pat ja cilvēki to "demokrātiski" ievēlēja.

Atbildēt

Akers

21.01.2023. 02:57

Kaut kādi mērkaķi tā iznīcināja Lorku.

Atbildēt

Andris Akers

21.01.2023. 02:56

Kopš R. Kūlis pirmajā lekcijā nosauca Lorku par visu laiku lielāko dzejnieku, es emu mazs lorkalogs. Un tur Spānijas pilsoņu kara laikā Franko pasludināja kursu uz sekšējo nodevēju izskaušanu. Un tad sākās: policies reāli represēja. Un pēc gadiem, kan galvas atdzisa, Spānija pamainījās, izrādījās, ka "nodevēji" ir denunsiantu kreditori, aizgājusi sieva un viennkārši bagātāks kaimiņš.

Atbildēt

varbūt ka maldos

20.01.2023. 18:36

bet no malas izskatās ka šim biedram Hermanim ir tik pat bieza āda, kā Aldim Gobzemam,Sleseram, Lembergam u.c. tautā pazistamiem biedriem. Šeit viņu lamā vairums komentos, bet šis tam spļauj virsū, un tik driķē savus gara darbus-rakstus...

Atbildēt

loģiski

20.01.2023. 18:34

»

?

visi Krievijas ,,opozicionari,, ir ebreji,tai skaita mega zaglis hodorkovskis


ka tādā gadījumā visi Krievijas oligarhi ir krievi, ne jevreji...A kapēc tad vairumam no viņiem ir ārvalstu, tajā skaitā Izraēlas pilsonība? Tad jau iznāk-viņi ir Krievijs nodeveji..?

Atbildēt

Liana

20.01.2023. 14:24

Nevajag pirmizrādes, lai aktieri mācās lomas kolēģu dublēšanai. Veselu mēnesi izrāde nenotiek, manējā pārcelta no janvāra vidus uz aprīļa beigām, kad jau pavasaris laukā un vēl kalendārā svētku brīvdienas. Nu, riktīgs Mindfuck.

Atbildēt

Apinis

20.01.2023. 10:14

Rīgā ir atjaunots cirks, vai tad tur nevar uzstāties.

Atbildēt

Andris akers

20.01.2023. 09:51

Pašos brežņevisma tūpļa laikos viņi lūrēja uz Merabu, kurš cītīgi gāja uz bibliotēku.... a ko viņš tur buras, a ko viņam tur vajag, vai tikai vind tur nešamanē, vai tikai viņam nav sakari ar aizpasauli. A, es ar dievišķajiem, maķ vau jautājumiem nodarbojos. Kanta uzstādījums jebkurai varai. Gordona kungs. Ar dievišķajiem. Un nekāds 5. projekts principā būt nevar. Nebūtu slikti, bet nebūs....Predestination.

Atbildēt

Andris akers

20.01.2023. 09:40

Gordons izdara to pašu kļūdu. Mr. Gordon, nevis, kas tiek darīts Ukrainas labā, bet gan brīvības un patiesības labā. Ticiet man, sarkanā armija izdarīja daudz 1945. gadā DZIMTENES labā, bet Neko neizdarīja patiesības un brīvības labā. Pār Jums šodien bumbu lietus nelītu.

Atbildēt

andris akers

20.01.2023. 09:24

man šis neohēgelisms - es no kašpirovska katedras dodu sirdsmieru visai tautai - ir īpaši derdzīgs, jo par neatkarību ir arī viss padomju režīms

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 09:11

No PSRS paliek pāri krievu valoda, cīņas ar šo režīmu internacionāle plus fiercly irreverant memism

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 09:03

A man tādas tautas nav vispār …. jeb man viņa ir dziļi pie vienas … tur ir Mr Feigin in Mr. Feikin

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 08:54

Kā levitam "samaksāja" - padopmju režīmu neaiztikt, tā levits vienmēr kopš 1990. gada tādā plāni salda balstiņā "teisiskā un demokrātiskā valstī"...... a es tāds neupuris viss no svis, Mr. Feigin begs to differ.

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 08:52

tāpat ;ēta ir tēze par neupururiskumu. Žižekam ir Dienvidāfrikas tēzes apvērsums. Nepiedot, bet aizmirst. Nav tā, ka es tik tāds neupuris, bet šie tik krauj, un tik ķēza virsū, es tik tāds viss brīvs no sevis, un šie tik krauj, un Aristovičs to kaut kā paslēpj, hm, tur būs Jēzus Kristus un 12 krēsli. Tā idioti latvieši domā, ka padomju re;z;ims nekad nav bijis.

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 08:48

Nē, nē, Feiginam viss ir pareizi, jo Feiginam tas ir iekšējais ienaidnieks. Bet Aristovičam tas ir ārējs ienaidnieks. Feiginam pastāv VDK, vecā nomenklatūra, komunisti. Aristovičs neko tādu nepiesauc, viņam ir ukraiņu tauta, visi vienādi mīļi. Man likās, ka, ja jau biedre briede dodās kastroļos, globālais parakmeņojies sūds internacionalizējas, tad bija jābūt ....ārējais ienaidnieks vienmēr ir lēts...pēc kara čekisti un komunisti viņu nogrūdīs nost un metīsies apliecināt savu eiropeiskumu un Eiropa mīl tieši viņus.

Atbildēt

jautaajums

19.01.2023. 14:08

»

tre

tas neatceļ stāstu par padomju teātra nožēlojamo lomu


Kāda loma teātrim ir tagad?Ka tik ne vēl nožēlojamāka.

Atbildēt

harijs

19.01.2023. 11:59

Lai tik streiko uz veselību jo uz "sociāli aktuālajām" ludziņām staigā un par tām sajūsminās lielākoties ierēdņi, kuri paši taisa Latvijā sūdus dienu no dienas.

Atbildēt

he, he

19.01.2023. 11:47

»

tak točno tovarišč

da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vsjom mire, Da zdrastvujet naš ruskii mir


Nacionāliem atkritumiem visur arī Valsts nekustamo īpašumu aģentūrā rādās ruskij mir.

Atbildēt

Andris Akers

19.01.2023. 11:21

īstena tauta pakošļās, pakošļās, un spēs mutē atdalīt mušas no gaļas

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2023. 11:17

»

Mjā

Vai domāji to Ofenbahu kuram tēvs Rabbi Isaac Juda Offenbach


Jās, Ofenbahs bija ēbrejs un teātri viņam valsts nepiešķīrta un neizremontēja, un algu no valsts budžeta viņam nemaksāja. Bija viss jāceļ un jātaisa pašam. Ēbrejs gan tētri pats uzcēla, gan mūziku, ko tur atskaņot, pats uzrakstīja. Bet Hermanim valsts gan teātri uzceļ, gan algas visiem aktieriem maksā, bet Hermanim vēl nav labi. Varbūt tādam nepateicīgam radījuma nevajag vairs dot valsts finansējumu? Tad redzēsim, cik labs režisors un teātra vadītājs viņš patiesībā ir.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2023. 11:09

»

Andris Akers

Aristovičs esot cīnījies pret Ukrainas spēju pašai kļūt par Krieviju. Hm... Pag, pag, Hadarkovskis esot cīnījis, hrm, hrm, clearing throat, pret, nu, ne ta ka cīnījies, naudiņu gribējās, cīnījās tikai tad, kad jau bija par vēlu, a no paša sākuma bija par vēlu, un nevajag līst tur, kur tu māci kareivjiem...


Hadarkovskis un Arestovičs ir personāži, kas cīnās tikai par savu kabatu. Hadarkovstisk tika rietumos taisīts par Krievijas opozīcijas vadoni. Tas turpinājās līdz brīdim, kad Hadrakovskis vienu reizi netālredzīgi izteicās, ka viņš Krimu neatdotu, jo viņš ir krievs, bet rietumiem ir vajadzīgi nodevēji. Arestovičš arī netāpredzīgi pastāstīja patiesību par Krievijas raķeti, bet Ukrainai vajadzīgi melot protoši un griuboši propagandisti. Patiesību Ukraina jāslēpj. Izrādījās, ka Arestovičš tomēr nav pataloģisks melis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: